Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport

Hozzászólások

(#301) - = Zk = - válasza kpal (#266) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, én azt mondom vállalható... :K az irányítás végett mondom leginkább. hajaz a G1-re :K
de várom az észrevételt, az autók vásárlási lehetőségéről.. mert nekem egyelőre nem engedi :U

(#258) drr
fékerőt sem lehet szabályozni?!

(#239) Csapoati
baaah, győzzem kivárni, mi?! ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#302) sirszevenap válasza djculture (#300) üzenetére


sirszevenap
őstag

576-tol vettem 7999-ert

Bankkártyával? Hát persze!

(#303) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Szerintem nem jár Dirt Showdown a Simplycdkeys-es vásárlásokhoz, csak a Steamen vettekhez.
Ja, aki HD texture packet is fog használni, az azt is töltse elő, mert 4 giga.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#304) djculture válasza sirszevenap (#302) üzenetére


djculture
félisten

Annyiért megérte azért . Itthon a cenega adta ki azért ilyen vérszegény a kiadás de az ára is olcsóbb.

(#305) drr válasza - = Zk = - (#301) üzenetére


drr
őstag

Semmit...

(#306) Csapoati válasza - = Zk = - (#301) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mit szeretnétek a fékerőn szabályozni egy analóg karnál/ravasznál? Vagy félreértem?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#307) - = Zk = - válasza drr (#305) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nab+ -.-
:W

(#306) Csapoati
annyit, hogy ha rányomok a fékre, akkor legyen olyan érzés, mint ha satut nyomnék... ha csak picit pöttyintek rá, akkor... szal érted, gondolom!

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#308) Rolly Dy07 válasza djculture (#288) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Akkor, ha eddig nem vonták le, kvázi nem történt meg a fizetés, akkor töröljem a rendelést és rendeljem meg még egyszer? És akkor elméletileg 10-15 perc és végbemegy a fizetés és jön a kód?

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#309) Csapoati válasza - = Zk = - (#307) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De nem analóg a kontroller? Tehát ha kicsit akarsz fékezni, akkor kicsit húzod, ha meg nagyot, akkor nagyon? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#310) - = Zk = - válasza Csapoati (#309) üzenetére


- = Zk = -
félisten

de... de bachatom, ha nem úgy történik, ahogy én akarom :D

és akkor a kormány érzékenységről nem is beszéltem :C
anno Grid 1-ben heteket buzultam ilyennel, csakhogy a billt tökéletesre toljam... csak úgy nem lehetett felmenn iés online tolni PH-s csopival :C :D (baaah, régi szép idők... :U )

szerk
szeretem finomhangolni a dolgokat :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#311) Jim74


Jim74
nagyúr

Biztos volt róla szó, csak most lusta vagyok megkeresni... ;]

Black Edition mitől több, mint a sima?

(#312) Csapoati válasza Jim74 (#311) üzenetére


Csapoati
nagyúr

GRID Autosport Black Edition features the full GRID Autosport game and is expanded with additional content via download, including the Mercedes-Benz SLS AMG Coupé Black Series, Black Edition White Ravenwest Liveries, 20 Black Edition online livery patterns and 10 new premium sponsors with objectives.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#313) djculture válasza Rolly Dy07 (#308) üzenetére


djculture
félisten

Az elsőt a you ordersnél cancel-re állitsd ha nem azon van és rendeld meg újra.

(#314) Föcsök válasza Rolly Dy07 (#308) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Nem leszel előrébb. 45 perce rendeltem. Még semmi.

(#315) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

Töröltem a régi megrendelésem, mert nem lett kifizetve, aztán megrendeltem még egyszer ugyanannyiért :DDD .

Csak azt nem tudom, hogy Paypallal fizetve ebből mikor lesz CD Key. :U Azaz milyen gyors.

De most legalább azonnal lekapta a pénzt mert volt rajta.

[ Szerkesztve ]

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#316) Rolly Dy07 válasza djculture (#313) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Mármint a Simly oldalán mondod? Ott töröltem, de akkor a Paypalban is törölni kell?

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#317) djculture válasza Rolly Dy07 (#316) üzenetére


djculture
félisten

Ha nem tudták levonni a paypalban rég teljesíthetetlenként van már jelen...

(#318) Jim74 válasza Csapoati (#312) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm. :R
Szerinted megéri a plusz pénzt?

(#319) Rolly Dy07 válasza djculture (#317) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Köszi a megnyugtatást! :R

Megrendeltem még egyszer, szerencsére még maradt az ára 17 Font.

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#320) djculture válasza Rolly Dy07 (#319) üzenetére


djculture
félisten

Nekem most jött meg a kód a sniper v3-ra, kicsit sokan vásároltak így legrosszabb esetben pár óra mire lesz kulcsod.

[ Szerkesztve ]

(#321) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

Meg is jött a kód a Simply-től! Hurrá!!!! :C

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#322) Csapoati válasza Jim74 (#318) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mármint milyen plusz pénzt? Minden megjelenés napi Autosport az Black Edition egyben (mármint Steamen a pre-order, de a dobozos is az, meg Simplycdkeys-ről is).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#323) djculture válasza Rolly Dy07 (#321) üzenetére


djculture
félisten

Akkor gyors volt most már csak a feloldási időt kell kibekkelni... De legalább lelehet tölteni előre.

[ Szerkesztve ]

(#324) Rolly Dy07 válasza djculture (#323) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Az a HD pack vagy mi az is letöltődik? 9,5 GB jön le.

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#325) Csapoati válasza Rolly Dy07 (#324) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem, azt külön dlc-ként találod meg a Steamen. Azzal együtt már 12,x GB.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#326) Jim74


Jim74
nagyúr

Nagyon viszket a tenyerem a 17 fontos ajánlattól...

A GRID 1-es időkből is sok ismerős nevet látok, akik "rácuppantak"... :K :C

[ Szerkesztve ]

(#327) sirszevenap válasza Csapoati (#325) üzenetére


sirszevenap
őstag

A 4k-s felbontáson kívül tartalmaz valamit?

Bankkártyával? Hát persze!

(#328) Csapoati válasza sirszevenap (#327) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Van benne 4K? Magasabb felbontású textúrákat tartalmaz, ami mindenkinél látható javulást fog hozni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#329) djculture válasza Csapoati (#328) üzenetére


djculture
félisten

Van, a kocsik textúrát skálázták fel 4k-ra, amúgy nem nagy szám a kocsik tényleg szebbek de minden más ugyanaz...: New high resolution texture pack, boosting your car textures up to 4k resolution. To enable the High Res Textures, once installed simply set your texture quality to high.

[ Szerkesztve ]

(#330) Rolly Dy07 válasza Csapoati (#325) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Köszi, amint lennt van a játék lehet is tölteni a DLC-t!! Super!

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#331) Dr. Gonzο válasza Rolly Dy07 (#324) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Érdekes, nekem 7,7 GB volt a letöltött csomag.

(#332) sirszevenap válasza Jim74 (#326) üzenetére


sirszevenap
őstag

Na, csak nem veszed meg? :)

Bankkártyával? Hát persze!

(#333) Rolly Dy07 válasza Jim74 (#326) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Kire célzol pajti?? :C

Sok jó autó kis helyen is elfér egymás mellett!!! :DDD

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#334) Rolly Dy07 válasza Dr. Gonzο (#331) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Nekem azt írta 9,5 GB a szükséges hely. :U

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#335) sirszevenap válasza djculture (#329) üzenetére


sirszevenap
őstag

Egyébként gépigényesebb lesz tőle?
Nekem pl highon 8x-os élsimítással natív 1366*768-as felbontáson 40 fps-alá nem esik. Ennyi nekem minimum kell egy tütüs játékba! :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#336) Jim74 válasza sirszevenap (#332) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nagyon gondolkodom rajta, mert mindenhonnan egyöntetű pozitív visszajelzések jönnek.

(#333) Rolly Dy07: szerinted? ;) Rád, Zk-ra, Drr-re, meg gondolom befutnak lassan a többiek is (akit nem említettem, elnézést kérek, de hát öregszem :B. Kíváncsi vagyok, hogy Rototti, Lorant, Syrius is beneveznek-e a játékra.
A GRID 1 végével átnyergeltem F1-re (meguntam a hamachis és egyéb áthidaló sz*r*kodásokat...), de az igazi "szerelem" a GRID 1 volt. Sajnos a 2. rész nem hagyott bennem mély nyomokat...

(#337) djculture válasza sirszevenap (#335) üzenetére


djculture
félisten

Azt valami gyengébb gépen kellene ellenőrizni meg eleve a textúrát maxra nyomni. Szerintem az hogy a kocsin nagyobb felbontású a textúra eleve kis felbontáson az életben nem fogod érzékelni :) Fullhd-n már valamennyire látszik a difi de szertintem 4k-s monitor kellene :)

[ Szerkesztve ]

(#338) Föcsök válasza Rolly Dy07 (#321) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Zsír! Nekem is megjött azóta, 51 perc alatt ide is ért. :))

(#339) Rolly Dy07 válasza djculture (#337) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Lehet béna kérdés, de mi is az a 4k?? :B

A lényeg FullHD-n jó lesz e?

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#340) Rolly Dy07 válasza Föcsök (#338) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

:C

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#341) Ghard válasza Rolly Dy07 (#339) üzenetére


Ghard
őstag

4K
Már fullhd felbontáson is szebbek az autók. Nálam kb 10 fpsel van kevesebb a 4k autókkal.

(#342) CJ4567 válasza Rolly Dy07 (#339) üzenetére


CJ4567
veterán

3840x2160, az új felbontás.

No Sana No Life

(#343) intercooler


intercooler
őstag

Na kód nekem is megjőtt, letöltés folyamatban.
remélem kapok szabit holnapra :D

(#344) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Ilyen kicsi kijelzőn amin én tolom ( laptop ) , szerintem nem kell. Viszont a TV-m is csak HD Ready 94cm-es. Arra segít valamit? Elég ocsmány szegényen minden játék amúgy :D

Bankkártyával? Hát persze!

(#345) drr válasza Ghard (#341) üzenetére


drr
őstag

Akkor most lehet nem is muszáj leszedni? Eleve csökken az FPS, multiban gondolom méginkább...
Ajjajj... Esetleg el lehet távolítani azt a DLC-t? Vagy várjuk ki a végét? Mondjuk nem vacak a gépem, de nem egy kórájszeven... :F

(#346) albert8


albert8
addikt

Pontosan nekünk mikor lehet inditani? ki tudja? :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#347) sirszevenap válasza drr (#345) üzenetére


sirszevenap
őstag

Nekem igen, csak i7 4500u! :D Kétmagos a kicsike egy 8850m (r9 m265x) 2gb ddr5 társaságában. A vga kihúz a kakából mert néha nem szereti a játékokat a 4500u.

Bankkártyával? Hát persze!

(#348) Ghard válasza drr (#345) üzenetére


Ghard
őstag

Dehogy kötelező leszedni.
Megnézed a játékot textura pack nélkül, aztán eldöntöd leszeded-e pluszba.
Multiról annyit, hogy a 2höz képest oldalról nem könnyű lökdösni, de hátulról ha csak egy kicsit megpöckölnek már vége.

(#349) Enton válasza drr (#345) üzenetére


Enton
addikt

Kicsit visszábbról:

"To enable the High Res Textures, once installed simply set your texture quality to high."

Magyarán átrakod mediumra aztán 4k off. Viszont így mintha elveszne egy high opció 4K-nak lehetet volna külön preset Ultra címszó alatt ahogy a többi opciónál a grafikánál.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#350) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Vegyük már külön.... a 4k támogatottság egy dolog... fel tudod tolni ha van megjelenítőd a 4k-ra is akár a felbontást...de mellette az alap kinézetet is változtatja részben, ahhoz nem kell 4k grafikát rakni.... viszont azt se írja majd be senki, hogy nem lát különbséget a textúra pack után és visszakérdezve kiderül, hogy medium-on tolja :D :D

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GRID: Autosport
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.