Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Drive

Hozzászólások

(#901) Katona Gábor válasza tylerddd (#900) üzenetére


Katona Gábor
csendes újonc

Persze, ha saját drive-omról van szó!
De velem megosztott mappáknál akarom.

(#902) BigManus válasza Katona Gábor (#901) üzenetére


BigManus
addikt

Véleményem szerint a RaiDrive erre tökéletesen megfelelne neked.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#903) Katona Gábor válasza BigManus (#902) üzenetére


Katona Gábor
csendes újonc

Köszi!

(#904) marec1122


marec1122
senior tag

Sziasztok!

Meg tudjátok mondani hogy megoldható e valahogy a taljdon átadás két szervezet között? Egyáltalán van megoldás a drive tartalmának átadására egy másik szervezetben levőnek? Vagy csak a letölt és feltölt egy másik drive-ra módszer létezik?

[ Szerkesztve ]

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#905) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Megoldható, hogy egy folder share-link ismeretében valamelyik klienst állítom be arra, hogy abba töltsön fel? (A fiók nem az én birtokomban van, ahova én tölteném fel, viszont a feltöltési sebességemet is akarnám limitálni >> böngészős feltöltés nem játszik [hacsak nem az az egyedüli megoldás]....)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#906) BigManus válasza ledgeri (#905) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Ezzel a programmal menni fog.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#907) marec1122


marec1122
senior tag

Sziasztok!

Egy ujabb kérdéssel fordulnék hozzátok. Adott egy driveon mondjuk 150 különböző megosztott fájl/mappa (velem megosztva mappában). Az a kérdés, hogy ha ez a személy átköltözik egy másik email címre akkor ezeket a megosztásokat át lehet e vinni valamilyen egyzerűbb/ összegyűjtött módon, vagy csak úgy hogy minden megosztott fájlra jobb gomb megosztás és akkor megosztani az új email címmel?

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#908) 1egaly


1egaly
aktív tag

Hali!
A RaiDrive progi megbízható vajon ,mert még a gmail is aggódik miatta?
Nekem tetszik,megvenném de azért érdekelne ,hogy többen használjátok-e?
Kösz a választ!

(#909) BigManus válasza 1egaly (#908) üzenetére


BigManus
addikt

Teljesen megbízható.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#910) marec1122


marec1122
senior tag

Sziasztok!

Sajnos az én kérdéseim jellemzően zsákutszába szaladnak de bedobnék még 1 kérdést. Miért vna az hogy ha az asztali drive alkalmazással szinkronizálom a drive tartalmáz akkot a google office fileokat (gsheet, gdoc ...) csak parancsikonként szedi le és amikor másik drivera feltöltöm akkor egy nem működő 1 kb filet eredményez? De ha mondjuk jobb gomb letöltéssel töltöm le akkor egy normális xls vagy doc file az eredmény.

[ Szerkesztve ]

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#911) blue eyes


blue eyes
tag

Sziasztok!

A Google One-ban hogy lehet leiratkozni 100 Gb-os csomagról?

[ Szerkesztve ]

(#912) nfsu17 válasza blue eyes (#911) üzenetére


nfsu17
veterán

(#913) blue eyes válasza nfsu17 (#912) üzenetére


blue eyes
tag

köszönöm szépen

(#914) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Végül is nem használtam az ajánlott progrmot a böngészős feltöltés lett belőle, DE

Ha valakinek van egy 100 gigás csomagja, és abból küld egy " https://drive.google.com/drive/folders/1i***************t7?usp=sharing " linket, akkor ilyenkor miért az én 17 gigás tárhelyembe megy amit feltöltök, azt csökkentve, és nem XY 100 gigáját?
Én úgy értelmezném, hogy X mappába bejutást ad, és nem X mappába másol az a link... Rossz a link vagy én néztem be valamit?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#915) kelly7


kelly7
aktív tag

Sziasztok
Hogy lehet azt be állítani, hogy ha töltök fel képet a Google fotókba akkor azt ne törölje, ha a telóról törlöm?

(#916) Fire/SOUL/CD válasza kelly7 (#915) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Csak a telóról kell törölni...
Ne a törlés (kuka kinézetű) gombot használd, hanem a "3 függőleges pontból álló" menü gombot és azon belül lesz olyan opció. hogy törlés az eszközről.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#917) kelly7 válasza Fire/SOUL/CD (#916) üzenetére


kelly7
aktív tag

Hát pont ez az. Törlöm simán a telefonról, be lépek a feltöltött képekhez, onnan is törlődik valamiért. Vissza a teló kukájába, vissza teszem a telefonon a helyére, ás a feltöltött fotóknál is meg jelenik. :F

(#918) Fire/SOUL/CD válasza kelly7 (#917) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hát ha valóban nem így törlöd, hanem, ahogy írtam is, így és így sem jó, akkor passz... :(

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#919) Oldman2 válasza Fire/SOUL/CD (#918) üzenetére


Oldman2
veterán

A képeket biztos ide szántad?
:C

A kódokkal.

[ Szerkesztve ]

(#920) Fire/SOUL/CD válasza Oldman2 (#919) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A teljes mondatszerkezetet figyelembe véve szvsz jó az... :B
Vagy mit nem veszek észre? :U

Szerk:

Ja, a kódokkal semmi gond, azok a Windows 8.1 telepítéséhez használatos ún. Generic Keys (megvett kulcs nélkül is fel lehetett pakolni átmenetileg az OS-t (x nap után lejártak automatikusan), teljesen legális, ismert kulcsok. W8.1 telepítésekor nem volt olyan opció, hogy nincs kulcsom avagy megadom később stb, épp ezért maga az MS biztosított ilyen ún. Generic Keys-ket ) ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#921) aix


aix
csendes tag

Sziasztok,
A jelenség a következő: van vagy 300 fájl, ami valamikor meg lett osztva egy másik fiókkal. Ott látszanak is egy könyvtárban. Az eredeti (tulajdonos) fiókban viszont nem. Ha rákeresek egyre a neve alapján, akkor megtalálja, de a 'fájl helyének megjelenítése" szürke. Ekkor engedi áthelyezni, pl. akár a Saját meghajtó gyökerébe is. Ha törlöm a megosztott fiókban, akkor megjelenik a gyökérkönyvtárban. Meg kéne találni az ilyen fájlokat (speciel ezt a 300-at a megosztás törlésével megtalálom), hogy ne foglalják a tárhelyet. Ha már nem tudnám kinek osztottam meg, akkor nem tudnám kezelni ezeket sem. Egyáltalán hogy keletkeznek ilyenek? Ötlet? Köszi!

(#922) Oldman2


Oldman2
veterán

Jobb híján itt kérdem, ha itt offtopik, légyszi irányítsatok át a megfelelő Topikba.

Google tárhely családi megosztása.

Akciósan kaptam 100G tárhelyet, amit a nejemmel már megosztottam, használja is.

Most a lányom esetében jött elő (az ő alap tárhelye épp betelt).

Küldtem neki meghívót, amit ő elfogadott, megy is szépen.

De! A lényeg.

A lányom ne tudjon az én bankkártyám terhére semmit vásárolni, miközben a sajátjával tudjon.

A "Vásárlási jóváhagyásoknál" jelenleg ezt látom, a felső sor, épp ami kellene (szerintem) jelenleg inaktív.

Mi a teendő?
:F

(#923) mexel


mexel
veterán

Fogalmam sincs hol kérdezzek erről: régi telefonról Google One-val elmentettem felhőbe mindent, szeretném újra visszaállítani. Látom is hogy ott van de semmi lehetőség a visszaállításra. tudja valaki hogyan működik?

(#924) Fire/SOUL/CD válasza mexel (#923) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A Google Drive-on is ott figyel a mentés, drive bejelentkezés után a meüben biztonsági másolatok alatt. Ez a "visszaállítósdi" úgy működik, hogy akkor lehet eszközölni, amikor egy új készüléket először helyezel üzembe avagy gyári visszaállítást eszközölsz rajta. Ilyenkor, amikor kéri, hogy kapcsolódj a nethez, majd add meg az email címed(ami értelemszerűen az legyen, ami korábban is volt) megjelenik egy felület a mentés visszaállítására, telótól, azon lévő Android-tól függően ez a felület és lehetőségek más és más lehetnek, de lényeg, hogy a visszaállítási folyamat közben van rá lehetőség.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#925) mexel válasza Fire/SOUL/CD (#924) üzenetére


mexel
veterán

Köszi, közben ez meg is történt, valóban csak gyári új állípot indításból működik. Az a baj hogy sajnos nem állít vissza mindent. :( A goggle fotók pl csak a fotók felét mutatja stb stb. ma még futok egy kört ezzel és ha nem esz jó kénytelen leszek egyesével mentegetni appokat, minden egyebet. ( appok beállítási sem jönnek át, azzal nem sokat érek hogy a playről az üreseket letölti)

Egyébként én soha nem szerettem felhőbe feltenni privát fotókat, de most a goggle fotókra felkerült majdnem minden ami a telefonon volt ( nem az én telefonom)
Ehhez mennire tud bárki hozzáférni vajon, kell itt valamit állítani ( google fotók) hogy ne legyen semennyire publikus?

(#926) Fire/SOUL/CD válasza mexel (#925) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az App-k általában azért nem kerülnek vissza(már, ami nem kerül vissza), mert nem kompatibilisek az új rendszerrel, tehát amikor a biztonsági mentés készült, akkor még egy Android 8-as telód volt, most meg az új telón már pl. Android 11 van.

A mikor a fotók nem kerülnek visszaállításra, akkor gyakran az az oka, hogy a felhasználók pl. külső fényképező progikat használnak és/vagy külön beállítanak az alapértelmezettől (általában teló memória DCIM mappa) eltérő mentési helyet a képeknek (én volt, amikor SD kártyát adtam meg). A Fotók alapból nem látja ezen egyéni mappák tartalmát, azt külön hozzá kell adni, hogy oda is belekukkantson, ellenkező esetben nem is mennek fel a felhőbe egy szinkronnál...

A Google alkalmazásaihoz (Fotók, Drive, GMail stb stb) csak Gmail fiókhoz tartozó jelszó ismeretében lehet hozzáférni(tehát bejelentkezni). Természetesen, ha valaki megosztja a képeit (csak bizonyos user-ek vagy mindenki számára), akkor hozzá lehet férni a képekhez, de csak megnézheti, törölni nem tudja, mert így magához a Google fiókhoz nem fér hozzá.

UI: fontos képekhez (ami megismételhetetlen emlékeket stb stb tartalmaz, tehát nem pótolható), arról mindig csinálok másolatot SD kártyára vagy számítógépre.

Nekem az összes Gmail fiókom-hoz hozzá van rendelve egy másodlagos biztonsági email cím ill. biztonsági telefonszám, így ha valami csoda folytán valaki hozzáférne a fiókomhoz, kizárni nem tud, mert a jelszót csak a telóra kiküldött SMS-ben szereplő kóddal lehet módosítani, meg alapból tudom is, hogy valaki megpróbál bejelentkezni a fiókomba egy olyan eszközről/helyről, ami biztosan nem Én vagyok, akkor sem tud bemenni, még jelszó birtokában sem, mert ahhoz is küldi az SMS-kódot Google, mert új eszközről csak úgy enged bejelentkezni a Google...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#927) mexel válasza Fire/SOUL/CD (#926) üzenetére


mexel
veterán

Ugyanolyan droid, majdnem ugyanolyan telefon, és nem az abaj hogy az app nem kerül vissza, mert visszakerül, csak éppen az adatok nincsnenek benne. Nem értem azt miért olyan macera visszaállítani. ( nyilván ha aza helyzet amit mondasz az egyértelmű)
A fotóknál meg felkerül elvileg, mert a régi telefon látja az összeset, de az újnál belépve csak a fele van meg :F A mentési útvonal pedig a gyári, belső tárhelyes DCIM.
Mindegy, nem erőltetem, ez egy fehér folt, azt hiszem mert nem csak én szívok vele, millió ilyen problémát olvasok mindenféle fórumokon ( megoldást kevesebbet), nem eőltetik a fejlesztők hogy megoldják, pedig meg lehetne, mert ennél bonyolultabb dolgok is működnek.
Pl a Viber mentésnél sem megy úgy minden ahogy kellene, pedig azt írja met mindent...

Mindenesetre köszönöm szépen a választ és a segítséget!

Ja, az én gmail fiókjaimhoz ( van bőven) nekem is van mindhez rendelve más cím stb stb. Itt is pl a Xiaomi cloudhoz csináltam neki egy gyors freemail-os acc-t, nem szoktam mindenhová ugyanazt használni

(#928) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Kvázi SOS...
Kaptam egy linket 100gigás felhasználó megosztott mappájához.
Feltöltöttem X fájlt "abba".
Láttam, hogy az én 17-esemből vonódott le a tárhely. Gondoltam -mert még bizonytalan, hogy leszedte-e az akinek szánva lett, átadom a tulajdon jogot, már tesztként. Ő átvette.. nem vonódott át a fájl. Mondom akkor törlöm.
Úgy hogy kitöröltem a kukából is a fájlt, meg a mappát ami felment nem adódott vissza a tárhelyem. Itt tartunk most. Megkértem azt aki átvette, hogy ha látja a fájlt törölje, de mi van, ha nem tudja törölni? 9gigám maradt (nagy fájl volt biza :) )

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#929) Oldman2 válasza ledgeri (#928) üzenetére


Oldman2
veterán

Igen, ez sajnos így történik.

Eszement megoldás, nem tudom mi a rák lehet, ami ezt indokolja...
:W

Van több Google fiókom, nemrég "vért izzadtam", mire rájöttem hogyan tudom ezeket "egyben látni".

Legalább a tartalmaikat szerettem volna a fő fiókból látni, anélkül hogy a fő fiók tárterületét fogyasztották volna.

(#930) ledgeri válasza Oldman2 (#929) üzenetére


ledgeri
nagyúr

OK, de mi a megoldás?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#931) Oldman2 válasza ledgeri (#930) üzenetére


Oldman2
veterán

Válaszolni nem tudok, de a kuka nem törlődik azonnal... közben nem került elő a hiányolt tárhely?

(#932) mexel


mexel
veterán

Ez sem drive kérdés, de taln: goole névjegyek, amik gmailból is elérhetők, a telefonról szinkronzálva.
A böngészőben, számítógépen kezdtem átírni, javítgatni. Egy ideig amit ott írtam, pár mp-es késéssel látszott a telefonon is. Aztán egyszercsak már nem foglalkozik vele, a telefonon marad a régi, a böngészőben az átírt verzió. Hiába frissítem, módosítom, nem reagál. Mi alapján dönti el hogy va amit azonnal frissít, van amivel nem foglalkozik? Vagy van rá mód hogy kierőszakoljam valahogy, hogy a neten lévő módosítások legyenek a jók? Ne kelljen már a telefono is átírni ismét :F

(#933) ledgeri válasza Oldman2 (#931) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Szóval fel lett töltve, jog át lett adva majd az is, meg a mappája törölve. Kukából is végleg eltávolítva. De még nem volt visszadva a hely...
Másnap ugyanaz ugyanazokon a helyeken. Rákattoltam a tárhely gombra, és ott kilistázta, hogy teljesen más mappában volt a fájl, onnan törölve kukába, majd onnan végleg törölve visszaállt a rend és béke.

De hogy mi alapján ugrott be full más helyre, már kukából a cucc, passz.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#934) Joker88


Joker88
őstag

szokott lenni valamiféle akció, vagy nem fogom a fejem a falba verni hogy miután megvenném a 100GB-os tárhelyet , lenne mondjuk fél áron is ? :D


Tudniillik, a GDrive-on sok fájl van,fontosak, illetve ugye a képek a Photosban :U

In loving memory of Garrett Lockhart

(#935) snowdog válasza Joker88 (#934) üzenetére


snowdog
veterán

Azt nem tudom hogy féláron mikor lesz, de ha nem ragaszkodsz hozzá, hogy a 100 GB egyben legyen, akkor akár ingyen is hozzájuthatsz. :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#936) nfsu17 válasza Joker88 (#934) üzenetére


nfsu17
veterán

Volt nemrég akció.
Ha jól rémlik az első hónapban 190 ft volt, utána a szokásos 690.
Ez inkább nevetséges volt, mint valamire való :DDD

(#937) nfsu17 válasza Joker88 (#934) üzenetére


nfsu17
veterán

most nézem, hogy nekem még mindig írja.

(#938) general


general
addikt

Hogy a fenébe tudom elérni, hogy a felhőben tárolt rengeteg fotóm szinkronban legyen a számítógépen lévő egyik mappával (teljesen ugyanaz a tartalom a kettőben), ami nem a rendszermeghajtón van, hanem egy másikon? Eddig úgy volt, hogy ha ebbe a mappába bemásoltam bármit, magától, kérdés nélkül feltöltötte, szinkronizálta a felhővel. De most, hogy az applikáció megújult, hogy rohadjon meg, illetve volt egy clean rendszer install, sehogyan sem tudom visszaszinkronizálni ezt az egészet, totál káosz van.Hiába mutat elvileg ugyanoda a szinronizáció, nem tölti fel magától, megszűnt az autosync. Kikészít.

(#939) ledgeri válasza general (#938) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mennyi adat?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#940) general válasza ledgeri (#939) üzenetére


general
addikt

Kb 150 gb.

(#941) ledgeri válasza general (#940) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Aham...
Melyik programmal kezelnéd? (Google-nak kétféle dolga van [volt mikor utoljára néztem] erre, egyik tényleg csak felfele tol, és így érti a szinkronizációt (lényegében backup), a másik oda-visszára jó -ha jól tudom... neveket elfelejtettem... talán ezek, vagy volt más is, már nem tudom. (nem csak a neveik változnak sűrűn...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#942) general válasza ledgeri (#941) üzenetére


general
addikt

Igen, eddig kettő volt, ahogyan írod, de sikerült nekik update-elni és úgy egyesíteni egy app-ban, hogy kb mindenki ki van akadva. Én korábban a Backup & Sync-et használtam szuperül, minden klappolt, oda-vissza szinkronizált. Most meg lehetetlen ugyanúgy beállítani, írtam már itt erről nem oly rég, de senki nem reagált sajnos.

(#943) ledgeri válasza general (#942) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R Akkor passz... (azért is kérdeztem az adatmennyiséget, mert ha 10%-a alatt lenne akkor még egy újrafeltöltés is játszhatna, ha nincsenek megosztási linkek ilyesmik, de ez így más, sok ahoz.)
Talán amit Itt ajánlottak külsős progi.... Más ötletem nekem nincs...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#944) headhunter


headhunter
addikt

GDrive-ra feltöltött és megosztott fájlnál, meg lehet nézni a letöltések számát?

(#945) Atikusz


Atikusz
senior tag

Sziasztok!

Adott egy Google Drive tárhely 2 TB-os előfizetéssel és egy 512 GB SSD tárhely a gépen. Újabban a Drive tárhely külön meghajtóként jelenik meg a Windowsban. Az eddigi Drive-ba feltöltött tartalom az 512 GB-os SSD-n található fájlok. Az megoldható, hogy mivel csak 512 GB tárhely van a gépen, de van 2 TB tárhelyem a Drive-ban és az hálózati meghajtóként meg is jelenik a windowsban, hogy amit a későbbiekben - illetve az eddig feltöltöttek - fel kívánok tölteni, az a számítógép (SSD) tárhelyét ne foglalja, hanem a 2 TB-os Drive tárhelyet használja? Mert így tulajdonképpen a 2 TB-os tárhelyet csak úgy tudnám kihasználni, ha ahhoz 2 TB SSD is lenne fizikailag. Ez elkerülhető vagy csak a fizikai SSD tárhely erejéig fogom tudni a Drive tárhelyet ? Remélem érhetőre sikerült a kérdésem. :D

(#946) ledgeri válasza Atikusz (#945) üzenetére


ledgeri
nagyúr

2 féle progi van, ami hivatalos google cucc, és felhőkezelésre van. Az egyik backup, a másik sync... Nagy eséllyel te az utóbbit használod, mikor az előbbit kéne. Lehet, hogy van az aktuálisban is olyan funkció amivel a "ha itt van ott is legyen" igényt ki lehet iktatni, nem tudom. Ha a másik progival sem megy, akkor marad a harmadikfeles progi...

VAAGY ha az előbbi alaján rosszul értettem,
akkor viszont nekem nincs infóm róla, hogy melyik google progi tudná azt neked megfelelően használni (kvázi NAS, csak éépen cloud...) Viszont az elmúlt két hónapban jött nekem válasz hasonló kérdésemre, ahogy olvastam talán ez a progi tudja azt..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#947) snowdog válasza ledgeri (#946) üzenetére


snowdog
veterán

Szerintem ez sem lesz jó neki, mert ez a program is letölti a local drive-ra az össze a Drive adatot, márpedig akkor a 2TB anyag megint csak nem fér el az 512 GB-os HDD-n. Nekem úgy tűnik ez nagyon hasonlít a Google asztali Drive-hoz.

"A RaiDrive a Dropboxhoz hasonlóan működik: a program telepítése után létrehoz egy fájlt a számítógépén a felhőben található összes fájl másolatával, amely automatikusan frissül, amikor feltölt egy fájlt. A szinkronizálás mindkét irányban működik, így akár a felhőben, akár a számítógépén módosít egy fájlt, a mappa automatikusan frissül."

[ Szerkesztve ]

(#948) tirszin


tirszin
senior tag

Sziasztok!
Meg lehet még csinálni manapság valahogyan:
Egy velem megosztott mappa megjelenjen a pc-n is a fájlkezelőben.

A Google-ban keresgetve nem találok semmit.
Az 5-10 éve megosztott mappáim most is szinkronizálódnak a pc-n az új drive alkalmazással.
Csak már újat nem tudok oda tenni. :(

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#949) BigManus válasza tirszin (#948) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

RaiDrive

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#950) beteg


beteg
őstag

Sziasztok!

Hogy tudnám megoldani a legegyszerűbben, hogy amit fotózok a telefonommal és felmegy a Google Fotókba, az leszinkronizálódjon a gépemre is?

Vagy ha erről volt szó mostanában, mondjátok, visszaolvasok!

köszi!

Csak futni kell!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Drive
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.