Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22051) Gabesz87 válasza anonymus89 (#22050) üzenetére


Gabesz87
addikt

Köszi, kipróbálom majd ezt a beállítást.
A tűzfalban rákattintottam, hogy elérés engedélyezése (azt hiszem ilyen néven van), és kitallóztam a chrome.exe-t.

(#22052) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

Az normális, hogy a Chrome könyvtár összesen vagy 1,7 gb? Van egy 1,5 bg fájl, ez a neve: 00000001, itt van: c:\Users\Username\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\File System\003\p\00\ ez vajon törölhető?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#22053) Gabesz87 válasza anonymus89 (#22048) üzenetére


Gabesz87
addikt

Sajnos ismét ugyanazt csinálta, ezért teljesen bezártam a Comodot, de az sem segített. Közben persze IE alatt ment a net. Megcsináltam ezeket a beállításokat, utána már a Chrome is működött, de szerintem függetlenül a Comodos beállításoktól, nem hinném, hogy köze van hozzá. A gép újratelepítés előtt az volt a gondom, hogy amikor alvó állapotból indítottam a gépet, percekbe telt, mire felcsatlakozott a wifire. Szerencsétlenkedni kellett vele egy csomót. Most meg ez a rohadék Chrome szarakodik. Jó lenne erre valami megoldás, mert kezdem megunni. Egyszer már újratelepítettem a Chrome-ot, mikor jelentkezett ez a probléma, de nem segített. Ha legközelebb ezt fogja csinálni, szerintem megpróbálom a sima 32 biteset feltenni.

(#22054) anonymus89 válasza Gabesz87 (#22053) üzenetére


anonymus89
addikt

Látom be vagy jelentkezve a chrome-ba, mielőtt nem jelentkeztél be akkor is csinálta?
Vkari driver rendben van?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#22055) Gabesz87 válasza anonymus89 (#22054) üzenetére


Gabesz87
addikt

Fogalmam sincs, hogy akkor is csinálja-e, mindig be vagyok/voltam jelentkezve. Integrált vkari driver is fent van, meg az nvidia legfrissebb is (Intel HD 4000+GT630M)

(#22056) Arlekim


Arlekim
aktív tag

Sziasztok!
Szeretnék Google drive-ról letölteni néhány fájlt chrome alatt. Akár több kijelölésével, akár egy fájt próbálok, csak egy hosszú nevű html fájt hoz le, ami tiltott-meghiúsult letöltéssé válik. Próbáltam több fiókommal is, ugyanaz.
Valakinek van ötlete?

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#22057) growler


growler
őstag

A Google 2016 márciusától megszünteti a Chrome 32 bit-es verziójának elérését, Linux rendszerekre.
Pl. az Ubuntu 12.04 32-bit, és a Debian 7 32-bit sem kap Márc.-tól, frissítéseket, hibajavításokat ! [link]

Hurrá ??

(#22058) Rimuru válasza growler (#22057) üzenetére


Rimuru
veterán

Szerintem a tobbseg chromiumot hasznal akkor meg tok mindegy.

Vigyázat, csalok!

(#22059) myke01 válasza Rimuru (#22058) üzenetére


myke01
senior tag

Erre gondolsz ? :)

(#22060) Rimuru válasza myke01 (#22059) üzenetére


Rimuru
veterán

Amit az adott dirsto alapbol szallit: csomagkezelo install chromium.
Az oldalon is ott van 'Each Linux distribution has got a stable version of Chromium in its own repository.'

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#22061) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Feleségemnek van egy kedvenc online játéka.Mostanában többször azt a hibaüzenetet kapja,hogy SSL kapcsolódási hiba.Mi lehet ez?

[ Szerkesztve ]

(#22062) Sonja


Sonja
veterán

Jött frissítés, és most már nem működik a "--disable-new-avatar-menu" opció. :((( Fene a pofájukat, mi a facért kellett ezt megszünetetni?! :o

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22063) w.miki


w.miki
veterán

Van olyan Chorme kiegészítő, ami az internetes videokat (pl. youtube) automatikusan a legkisebb elérhető felbontáson tölti be? Inkognitó módban is működik?
Kolléganőm rendszeresen leyoutubeozza a mobilnetet, erre kéne valami.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#22064) bobalazs válasza w.miki (#22063) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Magic Actions for YouTube kieg. opciójába van ilyen hogy enable Auto HD itt állitasz 180-360p-t

(#22065) tomi5244


tomi5244
őstag

Üdv!

Már évek óta ezt a témát/hátteret bámulom amit anno beállítottam, de azóta se sikerült kiirtanom, változtatnom. Ötlet?

[link]

Köszi!
T

(#22066) bobalazs válasza tomi5244 (#22065) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Miért? Mert most mi van?
gyári visszaállítás, vagy új téma felrakása.

(#22067) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

na már megint megjelent ez a hülye sáv a nevemmel jobb fent, miért kell ezt erőltetni? hogy lehet eltüntetni? mi a legújabb módszer rá? :D

Samsung Galaxy S23

(#22068) laszlohu válasza tomi5244 (#22065) üzenetére


laszlohu
addikt

Beállítások-

klikk a klasszikus téma használata
gombra

(#22069) anonymus89 válasza StarKiller89 (#22067) üzenetére


anonymus89
addikt

Beallitasokban tavolitsd el a felhasznaloi fiokot es legkozelebb a koszonom nem linkre kattints.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#22070) spiritex válasza anonymus89 (#22069) üzenetére


spiritex
veterán

De ezzel nem veszik el a sok mentett könyvjelző?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#22071) anonymus89 válasza spiritex (#22070) üzenetére


anonymus89
addikt

Nem az irányítópultból törlöd csak a chrome profilokból szóval nem.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#22072) BBéci válasza anonymus89 (#22071) üzenetére


BBéci
titán

Sajnos nem oda kattintottam, ahová kellett volna és elvesztek a könyvjelzőim, mentett jelszavaim. :O
Bezzeg az a szemét avatar megmaradt.

Pontosan hogyan kell eltávolítani a felhasználói fiókot?

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#22073) kristof123


kristof123
őstag

Sziasztok!

Mostanában a Chrome-om nagyon belassult (olyan szinten, hogy néha másodperceket kell várni pl.: itt ph-n, hogy egy topikot betöltsön). Van erre valami megoldás, hogy újra szárnyaljon?

Üdv,
K.

(#22074) StarKiller89 válasza StarKiller89 (#22067) üzenetére


StarKiller89
senior tag

akkor most mi a jó megoldás? én se akarom elveszíteni a könyvjelzőimet...

Samsung Galaxy S23

(#22075) spiritex válasza anonymus89 (#22071) üzenetére


spiritex
veterán

A kérdés úgy szól, hogy ezt kell törölni?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#22076) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Valaki használ fejlesztői Youtube centert?

Megoldódott.

[ Szerkesztve ]

(#22077) MadGame válasza kristof123 (#22073) üzenetére


MadGame
senior tag

Szia!

Nálam is atom lassú lett, Ccleanerrel kitakarítottam mindent, nem segített.

(#22078) azka79 válasza MadGame (#22077) üzenetére


azka79
aktív tag

dettó

(#22079) BBéci válasza spiritex (#22075) üzenetére


BBéci
titán

Neeeeem!
Akkor úgy járnál, mint én, minden elveszett: könyvjelzők, jelszavak, beállítások, alkalmazások. :O

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#22080) MadGame


MadGame
senior tag

Amúgy hol lehet értesülni a Chrome frissítéssel járó újdonságairól? Magyar cikkek már nem nagyon születnek, régebben legalább megírták.

(#22081) -secret- válasza MadGame (#22080) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#22082) kat10


kat10
tag

Üdv!

Csináltam egy visszaállítás alaphelyzetbe dolgot, és két oldalra azóta nem tudok belépni.
Konkrétan az edigitálra és az otp oldalára.
Mindkettő azt írja, hogy nem jó a jelszóm caps lock bekapcsolva.
Csak az az érdekes, hogy a rókánál simán belépek.

Mi lehet a probléma? :W

Go Pats

(#22083) Hege1234


Hege1234
addikt

Sziasztok! (desktop pc, Coowon)

this video isn't encoded for your device

ezt meg lehet valahogy kerülni ?
persze böngésző és verzióváltás nélkül

nem frissítik a Coowon-t
így egy csomó videót nem tudok lejátszani
és ilyenkor mindig a chrome-ot kell használnom

sajna amíg ezt nem oldom meg hiába állítom be hogy mindent html5-ben játsszon le
mivel a böngésző elküldi a verziószámot és azt alacsonynak érzékeli

tudom logikus lenne használni a chrome-ot de azt nem tudom így "magamra" szabni
egyik addon-al sem (már sokszor próbáltam)

szerintetek megoldható ?

(#22084) M3oH válasza Hege1234 (#22083) üzenetére


M3oH
addikt

Ajánlom figyelmedbe a Cent browsert. Hasonló a Coowonhoz és folyamatos a fejlesztése.

(#22085) Hege1234 válasza M3oH (#22084) üzenetére


Hege1234
addikt

köszönöm!

:C

úgy néz ki ez még jobb is!

Appdata-ból átmásolva (1,5GB) csak 1-2 beállítást kellett átállítanom
és minden funkció elérhető ami ott is megvolt

:R

(#22086) MadGame válasza -secret- (#22081) üzenetére


MadGame
senior tag

Köszi!

(#22087) anonymus89 válasza spiritex (#22075) üzenetére


anonymus89
addikt

Ez segít értelmesen leírják: link

BBéci: az irányítópultban minden benne van ha onnan törlöd akkor törlődik minden...

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#22088) spiritex válasza anonymus89 (#22087) üzenetére


spiritex
veterán

Köszi, de ebből sajnos nem derül ki, hogy hogy lehet úgy eltávolítani a jobb felső sarokban lévő nevemet anélkül, hogy a szinkronizált adatok elvesznének vagy a szinkronizálás meg ne szűnne.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#22089) Hege1234 válasza StarKiller89 (#22067) üzenetére


Hege1234
addikt

egy kép sokat segítene hogy pontosan mit szeretnél eltüntetni
de nem ezt keresed ?

chrome://flags/#enable-new-profile-management

kikapcsolod és újraindítod

spiritex
sztem ez rajtad is segít

ha arra a névre gondoltok ami akkor jelenik meg amikor új lapot nyittok arra sztem nincs megoldás

[ Szerkesztve ]

(#22090) spiritex válasza Hege1234 (#22089) üzenetére


spiritex
veterán

Nálam ki volt kapcsolva és mégis ott a jobb-felső sarokban a nevem a minimalizáló gomb mellett balra.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#22091) Hege1234 válasza spiritex (#22090) üzenetére


Hege1234
addikt

az fura

de ha ennyire zavar akkor a
Cent browser rajtad is segít
ott az alap beállításokban tudod ki be kapcsolni

ha gondolod próbáld ki így át tudsz költözni

c:\Users(vagy felhasználók)\te neved\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\

Cent install után egyszer indítsd el majd zárd be és akkor másold át
(így 100% hogy nem fogja felülírni a régi Default mappát)

Default mappában van egy Preferences fájl én ezt nem tenném át
de lehet így is működni fog ....

ha a Default mappát átrakod a Cent browser-ba akkor ugyan az lesz mint a sima chrome
csak jobban magadra tudod szabni

sry a szájbarágós írásért csak nem tudom mennyire vagy otthon ezekben...

(#22092) spiritex válasza Hege1234 (#22091) üzenetére


spiritex
veterán

Semmi gond, inkább köszi! Ha más nem marad, felrakom.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#22093) anonymus89 válasza spiritex (#22088) üzenetére


anonymus89
addikt

Akkor jelentkezz ki egyszerűen a nevedre kattintva a kicsinyítő ikon mellett.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#22094) BBéci válasza anonymus89 (#22093) üzenetére


BBéci
titán

Nem vagyok bejelentkezve, ha rákattintok arra a bigyóra a mínusz mellett, akkor kéri, hogy jelentkezzek be.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#22095) spiritex válasza anonymus89 (#22093) üzenetére


spiritex
veterán

Igen, de írtam, hogy nem szeretném megszüntetni a szinkronizálást, és a kijelentkezéssel az megszűnik...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#22096) BBéci válasza spiritex (#22095) üzenetére


BBéci
titán

Ezt nem értem. Nem vagyok bejelentkezve, sosem voltam és a szinkronizálást sosem engedélyeztem. Telefonon sem, mégis minden remekül működik.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#22097) spiritex válasza BBéci (#22096) üzenetére


spiritex
veterán

Hozzáférsz minden eszközödön a könyvjelzőidhez, mentett jelszavaidhoz szinkronizálás nélkül? Mert az érdekes lenne...
Ahogy a kolléga linkelte korábban, itt van ez leírva, és nálam pontosan így is működik.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#22098) anonymus89 válasza spiritex (#22095) üzenetére


anonymus89
addikt

Én ilyet nem használok vagy szinkronizálom vagy nem...
Az, hogy szinkronizálás nélkül (kijelentkezve) megmaradjanak az új dolgok minden eszközön az számomra tabu...

BBéci: akkor, hogy minden meglegyen jelentkezz vissza a chrome profilodba.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#22099) spiritex válasza anonymus89 (#22098) üzenetére


spiritex
veterán

Elbeszélünk egymás mellett!
Én csak azt a fránya gombot szeretném eltüntetni a vonalka mellől!!! Eddig sikerült vagy a flags-ből, vagy a chrome.exe tulajdonságaiba beírt --disable-new-avatar-menu kapcsolóval... De most már egyik sem segít! Zavar, mert vigyáznom kell, ha a minimalizálni akarom az ablakot, hogy ne a nevemre kattintsak véletlenül.
Ennyi az én problémám.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#22100) anonymus89 válasza spiritex (#22099) üzenetére


anonymus89
addikt

Így már világos én úgy tudom, hogy a version 44-45-től nem lehet eltüntetni...

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.