Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21352) BalaNce87 válasza Agyzuzo (#21349) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jobb klikk a Chrome-ra a tálcán, majd megint jobb klikk a chrome-ra, aztán tulajdonságok, és végül a cél-hoz írd be ezt --disable-new-avatar-menu, a chrome.exe után tegyél egy space-t, ne közvetlen utána írd be!

[ Szerkesztve ]

(#21354) Agyzuzo válasza BalaNce87 (#21352) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ez bejött, köszi! :R

szerk: mellesleg most már tényleg kapja be a google, hogy erőlteti a szarjait, hadd döntsem már el én b*sszameg, hogy mit akarok és mit nem, ha kikapcsolom akkor maradjon is úgy... tényleg kukázni fogom lassan a chrome-ot, mert ahogy fejlesztik úgy lesz egyre idegesítőbb.

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#21355) mazza válasza mazza (#21348) üzenetére


mazza
tag

Már mindent összenyomkodtam, mire jött az ötlet, hogy a könyvjelzőkezelőt kéne könyvjelzőzni, vagyis sikerült :D

(#21356) t420s


t420s
aktív tag

Üdv!

Miért nem működik a java a Chromiumban (nem chrome) ha a java fenn van (és megy FF alatt)? NPAPI enable trükk se megy!

Olvasom a java supporton:
Enabling NPAPI in Chrome Version 42 and later
As of Chrome Version 42, an additional configuration step is required to continue using NPAPI plugins.

In your URL bar, enter:
chrome://flags/#enable-npapi
Click the Enable link for the Enable NPAPI configuration option.
Click the Relaunch button that now appears at the bottom of the configuration page.
Developers and System administrators looking for alternative ways to support users of Chrome should see this blog, in particular "Running Web Start applications outside of a browser" and "Additional Deployment Options" section.

Nálam sehol sincs npapi!!

Köszönöm

(#21357) Mate


Mate
nagyúr

Sziasztok!

Pár napja belassult a Chrome. Lassan töltődnek be az oldalak, speedtest és hasonlók is a valós sebesség töredékét mérik. Nem telepítettem bővítményt vagy egyebet. Mi lehet az oka?

Kezd amúgy nagyon elegem lenni a Crhome-ból. Eddig nagyon szerettem, de az elmúlt fél évben egyre csak rosszabb és rosszabb lett. Ha futna Edge-n vagy más böngészőn az általam használt bővítmény, már rég váltottam volna....

(#21358) bobalazs válasza Mate (#21357) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Futtass le egy junkware removal tools-t.

(#21359) kislaci válasza Mate (#21357) üzenetére


kislaci
senior tag

Nekem azóta rossz, hogy frissítettem a 44-esre, nagyon sok memóriát zabál, fagyott a rendszerem, felraktam a 43-as chromiumot azzal most jó minden.

(#21360) Mate válasza bobalazs (#21358) üzenetére


Mate
nagyúr

Egy fokkal mintha jobb lenne, de lehet csak placebó.

(#21361) bobalazs válasza Mate (#21360) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

ha bővítmény, malware, spyware stb. okozta, ez leszedte róla, és nem placebo. Ha továbbra is szar, akkor nem ez a bibi.

(#21362) Mate válasza bobalazs (#21361) üzenetére


Mate
nagyúr

Malware, spyware nem volt a gépen. Bővítményhez meg nem nyúlt látszólag.

(#21363) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Sziasztok!
Ez gyakori jelenségnek számít?
A Chrome nem tölti be például az összes profilképet a facebookon, mindig csak azt az error képet teszi a helyére.
Üdv!

(#21364) Chyka válasza tothjozsi96 (#21363) üzenetére


Chyka
csendes tag

5x fagyott le a rendszerem -csak restart gombal lehetett visszahozni- mire rájöttem , hogy a chrome a ludas , letöröltem , firefox fel , azóta nincs gond . Szégyen a fejlesztőktől hogy így elcseszték az utolsó frissitést ... én nem rakom vissza az biztos

(#21365) trialboj


trialboj
őstag

üdv,

Volt tegnap egy kis problémám valami féreggel, ami beállította magát kezdő oldalnak (valami kereső).

Nagy nehezen sikerült kiirtanom, ehhez törölni kellet a cache-t a böngészőből.

A gond viszont az hogy most a yt fiókom 5-10 perc alatt megunja és kijelentkezik, miközben használom. Megnézem a videót, és már nem tudok hozzászólni mert látom hogy ki lettem paterolva.
A stay signed in fül be van pipálva (habár nem mindíg jelenik meg).

Mit lehet kezdeni? Ha a chrome-ot uninstallálom majd visszarakom, az megoldhatja a problémákat?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#21366) spammer


spammer
veterán

Ha valakit netán itt is zavarna, hogy a Logout fórum főoldalán a fáradt gőzös topikok a fórum alján vannak és szeretné a fórum tetejére rakni őket:
Logout fórum főoldal: fáradt gőzős topikokat a tetejére

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#21367) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Sziasztok!

Van valami olyan bővítmény ami megállítja a youtube videót, ha egy másikat kezdek el nézni?

(#21368) csako válasza DrojDtroll (#21367) üzenetére


csako
veterán

Youtube center biztos

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#21369) DrojDtroll válasza csako (#21368) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Köszönöm.

(#21370) tothjozsi96 válasza Chyka (#21364) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Én is kipróbáltam ma.
Teljesen letöröltem a Chrome-ot, feltelepítettem egy Firefox-ot. Majd később egy Opera-t is.
Igazából egy napig használtam őket, hát valahogy mégis vissza kellett térnem a Chrome-hoz..
Ennyit erről!
:C

(#21371) 1Laci


1Laci
tag

Hello, a chrome egy ideje uj lap megnyitasakor fent kiirja h Width: 1920. Utána eltűnik... elég zavaró. Ezt h lehet kikapcsolni? Köszi előre is

kép:

[ Szerkesztve ]

(#21372) spiritex


spiritex
veterán

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy miért írja pár napja a nevemet (és ha lenyitom Switch person és Go incognito közül lehet választani) a jobb-felső sarokban a minimalizáló gomb mellett annak ellenére, hogy a "Enable new profile management system" kapcsoló Disabled-en van?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#21374) Fboy


Fboy
aktív tag

Sziasztok,

Adott egy xp sp3-as gép és a chrome-mal olyan problémám van, hogy sok https-es oldalt nem tölt be, köztük a google.com-ot, gmail-t, illetve bejelentkezni se tud már a chrome, arra hivatkozva, hogy:
Az Ön kapcsolata nem privát
A támadók megpróbálhatják ellopni adatait (például jelszavakat, üzeneteket vagy hitelkártyaszámokat) innen: mail.google.com. NET::ERR_CERT_INVALID

Az idő jól van beállítva a gépen, másik böngészőből (Firefox) gond nélkül meg tudom nyitni ugyanezen oldalakat, illetve próbáltam inkognító módban, hátha a bővítményekkel van gond, de úgy sem volt jó.
Mivel kellene még próbálkoznom? (vírus, malware stb nincs a gépen)

(#21375) spiritex válasza bobalazs (#21373) üzenetére


spiritex
veterán

:R Siker!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#21376) tothjozsi96 válasza 1Laci (#21371) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Nézd meg a bővítményeket.
Ott elvileg lesz egy ilyen hogy Widthie.
Azt kapcsold ki, vagy töröld!

(#21377) student


student
őstag

mitől lehet az hogy facebook teljesen kiakasztja gépet ha megnyitom ? pár napja csinálja ha nagy nehezen bezárom a fület, tökéletesen működik tovább minden

(#21379) default.


default.
őstag

Sziasztok!

Leformáztam a vinyómat, de elfelejtettem "lementeni" a chrome-ot.
Lehetséges valahogy visszanyerni a könyvjelzőimet a régiből?

Köszönöm előre is!

(#21380) bobalazs válasza default. (#21379) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

A régiből úgy kerül vissza ha bejelentkeztél googlebe és szinkronizálva volt felhőbe.

(#21381) default. válasza bobalazs (#21380) üzenetére


default.
őstag

Bejelentkezni bejelentkeztem régebben, de direkt nem szinkronizáltam...
Hogyan tudom megnézni, hogy át tudok-e menteni valamit?

köszönöm

(#21382) bobalazs válasza default. (#21381) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Formázás után, szinkronizálás, manuális mentés hiányában sehogy. Ha mégis sikerült volna lementened valamit a google felhőbe, az bejelentkezés után automatikusan letöltődik.

(#21383) default. válasza bobalazs (#21382) üzenetére


default.
őstag

Értem, köszönöm.

(#21384) spammer válasza default. (#21381) üzenetére


spammer
veterán

Akkor marad az egyetlen lehetőség, adatmentés valami programmal, de:

1. ez már nem ennek a topiknak a témája.
2. mivel a formázás után már telepítettél (írtál) a HDD-re, nem biztos, hogy adatmentővel vissza tudnád nyerni, de ha nagyon fontos, lehet próbálkozni, hátha... Viszont ebben az esetben igyekezz ne nagyon írni és telepíteni addig mást a HDD-re, mert annál kevesebb esélyed lesz a sikerre.

Valószínűleg buktad a dolgot, és akkor ez lesz a tanulópénz, hogy a fontos adataidról mindig legyen mentés.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#21385) Shodan


Shodan
addikt

Nem tudom hogy történt e frissités vagy bármi, de a chromeba nem tudom kikapcsolni a jobb oldali felső név gombot.
Verzió: 44.0.2403.107 m (64-bit)
eddig itt kitudtam, chrome://flags/#enable-new-profile-management
most hiába állitom át nem történik semmi...

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#21386) spiritex válasza Shodan (#21385) üzenetére


spiritex
veterán

Goto (#21373) bobalazs

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#21387) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Pár napja a könyvjelzőimet így jelöli:

Ez miért van így? :U Eredeti nem jeleníthető meg?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#21388) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nálam a Chrome rendesen el bukta a win10 readyt. Youtube zenék akadozva recsegnek, nem tudok nyomtatni, stb apróbb hibák... Edge alatt megy minden. Érdemes várni még vagy kuka?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#21389) spammer válasza h1mpi (#21388) üzenetére


spammer
veterán

Szerintem dobhatod a kukába a W10-et. :K ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#21390) h1mpi válasza spammer (#21389) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A Chrome-on kívül minden más működik. Néha a net miatt újra kell indítani a gépet, de ezen kívül más probléma nincs.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#21392) h1mpi válasza #32839680 (#21391) üzenetére


h1mpi
nagyúr

a holnapit :D és azóta még kapott szinte mindennap frissítéseket, de nem cserélném vissza a 7-re

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#21393) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Releváns.
Cortana keresése edgeből chrome-ra irányítódjon. (ha chrome az alapértelmezett böngésző)
Bővítmény Bing2Google

(#21394) tothjozsi96 válasza h1mpi (#21392) üzenetére


tothjozsi96
addikt

és mé' nem cserélnéd?

(#21395) h1mpi válasza tothjozsi96 (#21394) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mert tetszik :K Ez a win7 és a 8.1 összemosása. Sokkal szebb és felhasználó barátibb. Nekem eddig bejön nagyon.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#21396) Shodan válasza spiritex (#21386) üzenetére


Shodan
addikt

A gép ujrainditásáig működött, most már így se jó.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#21397) #41133696


#41133696
törölt tag

Mobil/tábla 44-es érkezik:

(#21398) #32577792


#32577792
törölt tag

üdv
hol lehet letiltani, hogy egy adott bővítményt újabb verzióra frissítsen ha én nem akarom?

(#21399) davidsone


davidsone
addikt

Mitől lehet h elég gyakran dobja be ezt a hibát:

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#21400) kiszi07


kiszi07
senior tag

Sziasztok, kérdésem a következő! Hogyan lehet kikapcsolni, hogy ne jelenjen meg indexkép (8db) ?!

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.