Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22701) ZPKing


ZPKing
tag

Sziasztok,
Beszedtem valami spyware s.coldsearch-t
megölte a google chrome kereső motorját.

betelepedett és nem tudom törölni mert azt írja ha rákattintok a ház szerű ikonra
ami az X mellett van hogy: Ezt a műveletet rendszergazda lépteti életbe.
nem tudom törölni.
ha win 10et elindítom csökkentett módba akkor belépek chromba és tudom törölni.
újra indítom újra berakja magát.
valamire katt jobb egérrel kerésere valami oltár barom oldal jön be.

Google-be keresgéltem minden kipróbáltam amit lehetett de az istenért nem tűnik el.
google chrome alaphelyzetbe állítás és újra telepítés sem oldja meg a dolgot
vezérlő pult programok eltávolításában sincs semmi szutyok program.

Tudna valaki segíteni mivel lehet eltüntetni?

sajnos ilyen malware spyware progok nem segítenek.
SPYhunter-t ajánlja mindenhol de nincs kedvem 40 dollárért megvenni és nem találom alternatív helyen.
A letölthető változat meg vásárlás nélkül nem csinál semmit.

Köszönöm szépen.

[ Szerkesztve ]

(#22702) Viktor77 válasza ZPKing (#22701) üzenetére


Viktor77
titán

Próbáld ki a Freefixert, nekem már segített ilyesmi helyzetben.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22703) #27441408 válasza ZPKing (#22701) üzenetére


#27441408
törölt tag

malwarebytes- nevű progit próbáltad?

(#22704) SP4C3 válasza ZPKing (#22701) üzenetére


SP4C3
veterán

1.) Amit csak lehet takaríts!
2.) SETTINGS/SHOW ADVANCED/RESET SETTINGS
3.) Install Antivírus /Ne anti malware-t

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#22705) HoTaZo válasza ZPKing (#22701) üzenetére


HoTaZo
őstag

Itt az alkalom, hogy látogasd a Vírusirtó topicot, is. :)
ADW Cleaner, Kasperky Resque disk, MBAM és még jó pár progit tudnak ajánlani, ott is. ;)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#22706) ZPKing


ZPKing
tag

Sziasztok,
Úgy néz ki sikerült eltüntetnem
tovább googliztam és találtam egy olyat hogy töröljem ki
ezt a fájlt.
C:\Windows\System32\GroupPolicy\Machine registry.pol
kitöröltem és úgy néz ki meg is oldotta a dolgot mert ki tudtam
törölni a keresőmotorok közül ezt a mocskot és most jó.
Köszönöm a segítséget.

(#22707) csadi0011


csadi0011
őstag

Sziasztok!

Mostanában néha villognak a weboldalak. Fehéren, szóval mintha eltűnne minden. Gyorsan villog, mint a stroboszkóp. Görgetek egyet és elmúlik. Az előbb rámentem egy hozzászólásnál arra a linkre, amelyik arra a hozzászólásra visz, amire az illető válaszolt, erre az történt, hogy miközben betöltötte a hozzászólást, letöltött egy "lapcsalad.html". Chrome hiba lehet?

@ZPKing. Nekem egyszer volt egy nagyon visszatérős, amit így tudtam csak kiirtani: Újraindítani a windows-t csökkentett módba, majd fájlok között mélyreható keresés után kitörölni mindent, amit a kereső talál. Minden szóra keress rá, ami csak összefügg vele. Majd ugyanezt megcsinálni futtatás->regedit-ben (win+R regedit). Majd ismét ugyanezt a szolgáltatásokban: futtatás: services.msc
De vigyázz, hogy ami fontosnak tűnik, annak nézz utána inkább, hogy tuti törölheted-e.
Szóval, ha visszatérne, én ezt ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#22708) Viktor77 válasza csadi0011 (#22707) üzenetére


Viktor77
titán

Ez volt nekem is a hiba, kicsivel visszább. A finomgörgetést kapcsold ki.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22709) csadi0011 válasza Viktor77 (#22708) üzenetére


csadi0011
őstag

:R Oh. Rosszul használtam a keresőt, elnézést. Köszönöm!

(#22710) Viktor77 válasza csadi0011 (#22709) üzenetére


Viktor77
titán

A html-t meg más topicban is már írták, hogy letöltődött, kérdezz rá a bugos topicban.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22711) csabyka666 válasza SP4C3 (#22699) üzenetére


csabyka666
addikt

Ma kicseréltem a memóriát, Memtest86 lefutott hiba nélkül, remélem meg sikerült oldani ezzel. Újratelepíteni? Pár napja van fenn az XP, nem hinném, hogy ennyi idő alatt bedöglött volna. :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#22712) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok! Csak én nem találok chrome-hoz restart kiegészítőt vagy nem is létezik?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#22713) laszlohu válasza MadGame (#22696) üzenetére


laszlohu
addikt

Pont ezt akartam én is belinkelni,
én nem szeretném feltenni az 51 - es Dev - et,
mit jelent az, hogy az 51 - es stabilban megújul a könyvjelzőkezelő, valaki tudna róla képernyőképet linkelni?

ui.: remélem előnyére és nem hátrányára változik

[ Szerkesztve ]

(#22714) SP4C3 válasza laszlohu (#22713) üzenetére


SP4C3
veterán

Semmi extra.

[link]

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#22715) trialboj


trialboj
őstag

Nagy a baj :))

Ellenem fordult a króm. Direkt szívat youtubeon. Két gmailes címem van, egyet YT-ra használok "A", egyet emailre "B".

Az A mail van google fióknak beállítva, és ezt használom telefonon is. Viszont pár napja elkezdett kb 1-2 óránként kijelentkezni YTról, és autómatikusan a B mail címmel indítja, ahol semmim nincs. Nem lehet egyszerűen váltani, ki ell jelentkezzek, majd vissza, és állandóan kéri a jelszót is az A mail címhez, amit nem képes megjegyezni?!

WTF Kb másfél napja játssza velem, ott tartok, hogy Firefoxon youtubeozgatok, mert itt kiborít, hogy naponta 7x is elkéri a kódot, és állandóan átvált...

Nem tudja valaki hogy tudnám elfelejtetni vele mindkét email címet, és ismét beírni csak az A címet YT-ra.

X-notofierben használom az B mail címet gmailes levelek fogadására, ha ez jelenten bármit is.

szerK:

Ez nem működik:
A sima tárolt kódok törlése nem elég, a cookie-t is töröltem, mégis ahogy rányomok, hogy sing on YT-on, egyből B mail címmel van bent. És ugyan azt játsszuk amit leírtam...

kb hihetetlen miért nem képes elfelejteni ezt a két nyüves címet.

[ Szerkesztve ]

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#22716) bobalazs válasza trialboj (#22715) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

csinálj egy portable chrome telepítést, pl. portableapps.com-mal. Egyikbe így másikba úgy jelentkezel be, igény szerint nyitod a kettőt meg.

(#22717) SRII


SRII
őstag

Sziasztok!

A böngészőt úgy szeretném használni, hogy két külön fióknévvel bekeletkezve használnám egy pc-n!

Inkognitó ablak nem jó !!!
Lényeg, két steam fiókot szeretnék megnyitni (böngészőn) a két különböző böngésző nem megoldás,mivel, hogyan lehet ez megoldani, hogy ugyan az a böngésző menyjen egy pc-n más fiókkal belépve!
Választotok előre is köszönöm.

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#22718) SP4C3 válasza trialboj (#22715) üzenetére


SP4C3
veterán

SRII - ez neked is szól:

Chrome tud több fiókot kezelni lásd beállítások...

Vagy másik chromium alapú böngésző?

[link] - Ez portable, adminként futtatva és ebben így működik:

Hozzáadott fiók után a jobb felső sarokban tudtok fiókot váltani, természetesen syncelhető google fiókkal, frissíteni nem lehet, ha ajánlja akkor "skip this update".

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#22719) SRII válasza SP4C3 (#22718) üzenetére


SRII
őstag

köszönöm...de..több fiókot tud kezelni ez olvastam, de egyszerre két külön ablakban két külön steam fiok is megy?

PL:
24 " monitor bal felén pista fiókkal dolgozom, jobb felén gábor fiókkal dolgozom, és mind két oldal egyszerre van megnyitva. így is lehet használni? lehet én értettem félre segítséged, vagy te értetted félre a kérdésem.

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#22720) SP4C3 válasza SRII (#22719) üzenetére


SP4C3
veterán

Elvileg működik, két külön böngésző pedig biztosan.

A kedvedért kipróbálhatom.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#22721) SRII válasza SP4C3 (#22720) üzenetére


SRII
őstag

köszönöm segítséged....

Két külön böngészővel biztos működik, de kér chrome böngésző egyszerre megnyitva külön külön fiókkal működhet e...számomra ez lenne egy hatalmas megoldás...sajna csak chrome-t használhatok.

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#22722) SP4C3 válasza SRII (#22721) üzenetére


SP4C3
veterán

Igen, működik.

Két fiókot megadsz, egyik ablak 1. account, másik ablak 2. account. :K

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#22723) SRII válasza SP4C3 (#22722) üzenetére


SRII
őstag

Akkor le kell töltenem amit linketél és menni fog?

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#22724) SP4C3 válasza SRII (#22723) üzenetére


SP4C3
veterán

Akár azt is, az 2 külön böngészős megoldás lesz. Lényegében az is chrome. :U

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#22725) SRII válasza SP4C3 (#22724) üzenetére


SRII
őstag

Nagyon szépen köszönöm.. :R

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#22726) SP4C3 válasza SRII (#22725) üzenetére


SP4C3
veterán

Szivesen. :R

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#22727) huan


huan
őstag

Sziasztok!
A Chrome áruház találatait hogyan lehet sorbarendezni, pl. letöltések darabszáma, értékelések...stb által?

(#22728) huan válasza huan (#22727) üzenetére


huan
őstag

Szeretnék találni olyan kiegészítőt Chrome-hoz, ami:
- a tab, böngésző füleket méretezi, vagy ikon méretűre zsugorítja
- ami a könyvjelző eszköztáron lévő könyvjelzőket ikon méretűre, vagy kurzor "rátolással" kiírja a nevét
- ami youtube-ról letölti a videót
- valami download statusbar-t, ami látható marad amit letöltöttem, pl. alul
- Flashget-hez bővítményt
- órát

Tudnátok ajánlani ilyen kiegészítőket?

(#22729) trialboj válasza SP4C3 (#22718) üzenetére


trialboj
őstag

Lehet én nem értek valamit, vagy ami valószínűbb hogy nem jól magyaráztam. De nekem elég 1 google fiók, amivel a chrome-ot használom. Csak a youtube-al van gondom. El akarom felejtetni vele a 2 gmailes címem közül az egyiket TELJESEN. Nem értem miért nem lehet, kitöröltem minden beállításból, mégis állandóan abba jelentkezik be, és a normal címemet nem tudja megjegyezni, állandóan be kell írjam a passt. Kb 3 éve nincs ezzel gondom.

Nem szeretnék mindent resetelni, de nem hiszem el hogy nincs mód teljesen törölni a megjegyzett adatokat.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#22730) csako válasza trialboj (#22729) üzenetére


csako
veterán

Az X-notifier bejelentkezteti a "B" mail címet, valószínű ezért vált át rá.
Ezt ajánlom helyette.
Jelentkezz ki mindegyik címből. Utána először az "A"-val lépj be, hogy ez legyen az alapértelmezett, majd "Fiók hozzáadása" és bejelentkezel "B"-vel is.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#22731) SP4C3 válasza trialboj (#22729) üzenetére


SP4C3
veterán

Mert a chromeba bejelentkezett fiókkal előszeretettel lép be youtube-ra. Sorry, ez van. Vagy maradsz a 2 böngészős megoldásnál, vagy a két fiókosnál. Esetleg váltasz fox-ra. Ilyen egyszerű. :(

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#22732) RedHarlow


RedHarlow
aktív tag

Sziasztok! A Chrome-om folyamatosan lefagy. Rámegyek egy linkre és nem történik semmi. Betöltötk egy új oldalt aztán csak keres és nem jön be semmi. 2 percig működik aztán megint nem. Újratelepítettem ugyan ez a hba. Más böngészők tökéletesen működnek. Tudjátok mi lehet a hiba? előre is köszönöm a segítséget.

(#22733) Nestor16


Nestor16
senior tag

A Chrome-ra nem is lehet (vissza) feltölteni a lementett Lastpass-os jelvasszavaimat? :U

Üdv, Dávid

(#22734) bobalazs válasza Nestor16 (#22733) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

firefoxba van rá módszer hogy lementsd róla. Onnan meg chromera.

(#22735) Nestor16 válasza bobalazs (#22734) üzenetére


Nestor16
senior tag

A lementés megvan, még tervbe volt, hogy vissza is töltöm a már frissített jelszavakat a chromeba, bár bejövős ez a Lastpass a mesterjelszóval. Ez a kérdésem inkább érdekes megfigyelés, hogy tényleg nincs rá mód?!
Vagy arra gondolsz, hogy a firefoxból exportálni chromeba?

Üdv, Dávid

(#22736) bobalazs válasza Nestor16 (#22735) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs rá módszer. Csak firefoxba lehet menteni őket. Chromeba meg be lehet importálni firefoxból. Így értem.

(#22737) trialboj válasza trialboj (#22729) üzenetére


trialboj
őstag

Szerintem tényleg csak szívatott, mert 1,5 napja már nem jelentkezget ki-be. Kitöröltem mindenhonnan a tárolt email címeket, de ez nem sok segített, ettől eltekintve is folytatta, aztán mikor eldöntöttem h utolsó próbálkozás, és itt lesz hagyva, akkor megjavult...

(#22731) SP4C3

Nekem pont fordítva volt, a chrome címet használom YT-ra is, de mégis egy másikkal jelentkezett be, ami csak az x-notiffierben érhető el, sehol máshol nem használom.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#22738) laszlohu válasza SP4C3 (#22714) üzenetére


laszlohu
addikt

Bocs, de amit írtál linket, azon nem látszik, hogy hogyan változik a könyvjelzőkezelő az 51 -esben,
én egy snapshot - ra gondoltam az új könyvjelzőkezelőről, pl. egy képhost, vagy képfeltöltés.hu - vagy bárhova feltöltve,

köszönet.

(#22739) iguana


iguana
őstag

hm. a mai nap érdekes (inkább bosszantó) dolgot vettem észre.
bármilyen oldal alatt, ha "link megnyitása új lapon" opciót választom, megnyílik az új lap, de nem töltődik be a háttérben, csak ha azt az adott fület választom ki.
chrome, gép újraindítás megvolt, új program vagy bővítmény nem lett telepítve, és mégis.
Chrome verzió szerint naprakész: Verzió: 49.0.2623.87 m
Win 7/64 prof.

Valaki hasonlóba futott már bele?

Szerk.: Sőt, ha meg van nyitva pár fül, és a fülek között váltogatok, mindig újratölti az egész oldalt az adott fülön :U

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#22740) Hege1234 válasza iguana (#22739) üzenetére


Hege1234
addikt

próbáld ezt

chrome://flags/#automatic-tab-discarding

[ Szerkesztve ]

(#22741) iguana válasza Hege1234 (#22740) üzenetére


iguana
őstag

ahamm. köszi!
kevés a rendszer memória? valóban, 90% volt a feladatkezelő szerint.
a szép benne, hogy 8 GB van, és nincs "agyontelepítve".
nem is gondoltam erre, mert alap dolgokra, bőven sokszor elégnek kell lennie.
háttérben a legnagyobb memória zabáló a qbittorrent ~500 MB-al, aztán chrome porecesszek, semmi kirívó, kiugró egyéb rendszer szintű dolog és mégis valami felzabálja, ami nem is látszik a feladatkezelőben.
Szemre gyorsan összeszámolva nem lehet 3 GB-nál több memória felhasználás a feladatkezelő szerint.
mégis folyamatosan emelkedik. most 75%.

van valami free alternatíva, amivel kiexportálhatom, vagy láthatom nem csak százalékosan, hanem konkrét méret foglalással a memória használatot?

valaki itt hazudik nálam. súlyosan leak helyzet van :)

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#22742) iguana válasza iguana (#22741) üzenetére


iguana
őstag

90% a 8 GB-ból.
a legnagyobb fogyasztóm a qbittorrent ~600 MB-al.
kilőttem.
lett 20%. szóval nem jön ki a matek :)

a legjobb, hogy 5 db torrent fut ezen a desktop gépen (I7 3,6 Ghz, 8 GB RAM), míg a 6 éves kávédarálós laptopomon, ami 2 magos kis vacak 4 GB RAM mellett kb. 30 torrentet visz nevetve. évek óta.
ugyanazzal a verziószámmal.
dejó. :U

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#22743) iguana válasza iguana (#22742) üzenetére


iguana
őstag

mivel tele szemeltem itt, íme a megoldás és elnézést is kérek:

a chrome-hoz semmi köze nem volt a nyűgömhöz.

qbittorrent zabált fel mindent, de úgy, hogy nem volt nyoma.
qbittorrent->beállítások->speciális->OS cache engedélyezése->pipa ki.

furcsaság, hogy a kis laptopomon, ami fel sem tud szagolni a desktop gépem képzeletbeli cipőtalpához sem, ott alapból bent van a pipa, és soha sem volt ilyen gond. bírja, tudja, csinálja.

nem értem, de ennyi, és bocs még egyszer. :U

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#22744) M3oH válasza iguana (#22739) üzenetére


M3oH
addikt

"Szerk.: Sőt, ha meg van nyitva pár fül, és a fülek között váltogatok, mindig újratölti az egész oldalt az adott fülön :U "

Chrome impruvment... Baromi idegesítő sztem. A megadott start paranccsal elvileg kikapcsolod azt is.

(#22745) Viktor77 válasza M3oH (#22744) üzenetére


Viktor77
titán

Ehhez hány fül kell? Mert nekem nem csinálja.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22746) SP4C3 válasza laszlohu (#22738) üzenetére


SP4C3
veterán

Aktuális még a kérdésed? :B

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#22747) M3oH válasza M3oH (#22744) üzenetére


M3oH
addikt

Sztem már 2nél. Az inaktív fülre kattintasz bizonyos idő után, akkor újratölti azt. Vmi memória kezelés miatt találták ki.

(#22748) snakebait


snakebait
senior tag

Nemrég kérdeztem,választ nem kaptam,de azóta sem találom,így újra megkérdem: chrome-hoz nincs restart (böngésző újraindítása) kiegészítő? Ami betesz egy gombot,rányomok és újraindul a chrome? :U

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#22749) KubanitoS válasza snakebait (#22748) üzenetére


KubanitoS
veterán

Itt van valami ilyesmi, bár nem túl bizalomgerjesztő formában. :D A hozzászólások alapján viszont működik.

Amúgy címsorba simán beírod, hogy chrome://restart. Ehhez próbálj meg csinálni egy könyvjelzőt (ha lehet) és akkor egyszerűbben menni fog.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#22750) snakebait válasza KubanitoS (#22749) üzenetére


snakebait
senior tag

Köszönöm,ezt a bővítményt próbáltam,nálam semmit nem csinál :O
A beírásos dolgot a címtárba ismerem,de nehogy már irkálnom kelljen ilyesmit,egy gombnyomás lenne a lényeg :B Azt meg nem tudom hogyan kell ehhez könyvjelzőt csinálnom :F

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.