Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2017) attilam


attilam
őstag

Van egy problémám és egy észrevételem a gmail-lel kapcsolatban.

Probléma:
A múltkor csatolt fájlként küldtek nekem valamit, amit nem kaptam meg. Az üzenet küldője értesítést is kapott róla, hogy nem sikerült elküldeni az üzenetet. Ez még rendben lett volna, mert azt hittem a küldő volt a béna, de azóta mások is próbáltak mást küldeni csatolva, és tőlük sem kaptam semmit. A freemail-re simán megérkezett.
Volt valakinek hasonló gondja? Vagy tud valaki megoldást erre?

Észrevétel:
Egy nagyon súlyos biztonsági hiba: A telefonommal wapon keresztül szoktam nézegetni a postafiókot. Konkrét gmail nézegetős oldal akkor még nem volt amikor ezt kezdtem, ezért a voda2.webtap.hu-n keresztül néztem meg. Az oldalt elmentettem a kedvencekhez, így elég volt beírni a felhasználónevet és a jelszót és már nézhettem is az oldalt. Aztán néha napján előfordult hogy nem a nyitóoldal jelent meg, hanem az, hogy a böngésző nem támogatja a Java-t és az egyszerű megjelenítéshez kattintsak az alábbi linkre. Így is tettem, és itt jön a hiba: Néha a sajátoméba, de sokszor más emberek postafiókjába találtam magam. :Y Onnan kilépve aztán be tudtam lépni a sajátoméba, csak érdekes hogy jelszó nélkül véletlenszerű user-ek fiókjaiba dobott az oldal. Amúgy 3510i-s Nokiám van. Mostanság már nem működik pontosan ez a megoldás, mert már abszolút nem lehet így bejelentkezni: kiírja, hogy a weboldalt nem lehet megjeleníteni, de ettől függetlenül néha így is megjelenít egy oldalt mások fiókjaiból.

Régóta használok gmail-t, de ez a 2 dolog már szinte válóok nálam. Lehet keresek valami alternatívát.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.