Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Gh0sT válasza b14 (#1349) üzenetére


Gh0sT
addikt

Szerintem ráültettek valamit. Gondolom megoldható, hogy egy program óránként egyszer felnéz az oldaladra és amennyiben talál működő linket, azt beregisztrálja. Ha nem talál, akkor visszanéz egy óra múlva. Ettől még a látogatás számláló sem fog kiakadni.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1352) BLiNk3r


BLiNk3r
senior tag

Hello!

Tudtátok, hogy a tárhelyet, amit a google ad (2.4GB), fel lehet használni háttértárként?
Tehát tölthettek fel zenéket, képeket, doksikat, mindent!

Van erre egy progi, amit ha felinstalláltál, a sajátgépben lesz egy olyan meghajtód, hogy GMail Drive, és ha oda behúzol valamit, azt feltölti egy bejelentkezés után...


A progi neve valamilyen érthetetlen módon GMail Drive, hátha érdekel vkit! ;)

(#1353) Gh0sT válasza BLiNk3r (#1352) üzenetére


Gh0sT
addikt

És lehet onnan linkelni mondjuk ide a PH!-ra?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1354) BLiNk3r válasza Gh0sT (#1353) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

Az egy jó kérdés, még annyira nem tapasztalgattam ki, de elképzelhető.

A progit feltöltöm mindjárt a tárhelyemre, hogy akit érdekel, letölthesse!



Na fent is van: Bővebben: link /110Kb/

[Szerkesztve]

(#1355) attavanti válasza _Petya_ (#1350) üzenetére


attavanti
tag

Nemtudom ebben mi a meglepo, hiszen nap mint nap hasznalja az ember az ICQ/MSN/stb-t, olvasod a hireket a PH-n, megnezed a leveleidet, szoval attol, hogy ez ceg termekeit tobbet hasznalod meg nem kovetkezik abbol semmi. Ennyi erovel lehetne azt is mondani, hogy hasznalod a Windowst, Wordot, es a tobbi MS programot es most akkor ennek a hattereben van valami. De ez mar reg letezik a valos eletben is nem csak a neten, hiszen figyeltek a telefonalasi szokasokat es rajottek, hogy az emberek este nem telefonalnak annyit, maris olcsobb lett este a telefon, vagy mondhatnam ezt a parkolasi dijakra. De akar a szupermarketekre is ahol delutan, ill. este tobb penztaros van, mert akkor szabadulnak a leendo vasarlok a munkahelyeikrol. Szoval azert mert most a neten ugyanazok tortennek mint a valos eletben, nem kell allandoan a hatterben nagy dolgokat sejteni.

(#1356) Szabesz válasza b14 (#1349) üzenetére


Szabesz
őstag

Épp elkezdtem felrakni 20 invitációd, 1-et már el is küldtem amikor beleolvastam ide... akkor amíg ki nem derül hogy ráültettek -e a lapra egy kémprogit, hanyagoljuk a az invitek küldését a honlapodra?

¯\_(ツ)_/¯

(#1357) erdesz válasza BLiNk3r (#1354) üzenetére


erdesz
tag

Eléggé lerontja a használhatóságát, hogy a fájl útvonala nem lehet több, mint 40 karakter :( Meg a szerveren nem lehet átnevezni a fájlokat.
De azért jó, és a tárhely mérete is vonzó :DDD
Én egyébként külön accountot nyitottam erre, mert zavar, hogy minden fájl-feltöltésnél ír egy levelet.
Szóval, van még mit fejleszteni, de ígéretes cucc :)

(#1358) crab válasza _Petya_ (#1350) üzenetére


crab
senior tag

mintha én írtam volna!:) nem gyengén paranoiás az aki ezt írta, jó tudni hogy nem vagyok egyedül:)
fikciónak elmegy, - még szórakoztató is - de az is marad...

(#1359) b14 válasza BLiNk3r (#1352) üzenetére


b14
senior tag

Szerintem ismertük: Bővebben: link;)

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1360) b14 válasza Szabesz (#1356) üzenetére


b14
senior tag

Nem tudom, hogy mi legyen...
Épenséggel le lehetne titkosítani, meg egyebek, viszont a szolgáltatóváltaá sok mindent orvosolna.
Meg kellene szavazni.
Ki szerint váltsunk szolgáltatót, és ha igen, akkor kihez meneküljünk?

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1361) Gh0sT válasza b14 (#1360) üzenetére


Gh0sT
addikt

Olyant esetleg nem tudsz csinálni, hogy a linkek egy olyan alodlalon lesznek, amit csak akkor lehet elérni, ha valaki begépeli a képernyőn megjelenő grafikus karaktersort? Tudod, mint a legtöbb helyen, ahol regisztrációt kérnek. Ezzel talán a robotokat valamelyest ki lehetne szűrni. A szolgáltatóváltás részemről megszavazva. Nekem mindegy hogy hol van, én rakom fel az invite-okat ahogy csak bírom.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1362) b14 válasza Gh0sT (#1361) üzenetére


b14
senior tag

Nem tudsz valami real time chaten felkeresni?
Az a dolog, amit mondtál, indulóban.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1363) b14


b14
senior tag

Most sikerült egy kicsit megnehezítenünk a dolgukat, úgyhogy prbóbálkozzunk egy pár linkkel.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1364) b14 válasza b14 (#1363) üzenetére


b14
senior tag

UP

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1365) Gh0sT válasza b14 (#1363) üzenetére


Gh0sT
addikt

Már legalább egy hete nem kapok új inviteokat. :F

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1366) crab válasza Gh0sT (#1365) üzenetére


crab
senior tag

én meg már vagy 3 hónapja..

(#1367) b14


b14
senior tag

A másik oldal: Bővebben: link

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1368) crab


crab
senior tag

az miért lehet, hogy nem tudok új cimkét létrehozni? próbáltam ie-ből is, de ott sem működik ez a funkció...

(#1369) b14 válasza crab (#1368) üzenetére


b14
senior tag

Nekem lehet a beállításoknál.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1370) crab válasza b14 (#1369) üzenetére


crab
senior tag

nálam nem. :( és muternál sem:F

(#1371) b14 válasza crab (#1370) üzenetére


b14
senior tag

Akkor passz, de nagyon.:Y:(

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1372) Dexter68


Dexter68
addikt

Nekem még mindig nem látja a Messenger Plus... Tud valaki segíteni?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1373) Gh0sT válasza b14 (#1371) üzenetére


Gh0sT
addikt

Végre kaptam 100 inviteot. Rakhatom őket? Mi legyen?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1374) crab válasza b14 (#1371) üzenetére


crab
senior tag

mostmár működik! nyilvánvalami karbantartás lehetett..

(#1375) rup1u5


rup1u5
nagyúr

azt mondjátok meg nekem, hogy ha forwardolni akarok, hogy a rákba tudok címeket hozzáadni(?) mert sehogy sem találom.

meg új üzenet írásánál sem tudom hogyan kell címeket hozzáadni a listámról

[Szerkesztve]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#1376) L3zl13 válasza rup1u5 (#1375) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Új üzenetnél a contactsból kell indulni. Ott kijelölöd a címzetteket, és compose gomb.

Forwardnál sajnos nem tudom, de mivel klienst használok, ezért annyira nem érdekel.

Aki hülye, haljon meg!

(#1377) b14 válasza Gh0sT (#1373) üzenetére


b14
senior tag

Jöjjön, lesz, ami lesz;)

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1378) crab


crab
senior tag

(#1379) b14


b14
senior tag

A meghívókat köszönöm, felraktam őket.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1380) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Próbaképpen felraktam 10-et. Meglátjuk kik regisztrálnak.

Adminisztrációs részen hiba:
Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL server during query in /mnt/ultraweb/b/b1/b14/del.php on line 6
Nem tudok csatlakozni

[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1381) b14 válasza Gh0sT (#1380) üzenetére


b14
senior tag

Az uw csak kiharcolja magának az elpártolásunkat.
Pedig nem volna jó neki ennyi étogatót vesztenie.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1382) Dexter68 válasza b14 (#1381) üzenetére


Dexter68
addikt

Na, kaptál 100 meghívót.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1383) b14 válasza Dexter68 (#1382) üzenetére


b14
senior tag

:R:R

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1384) crab


crab
senior tag

az miért lehet, hogy nem kapok már nagyon régóta meghívót? 400-at elosztogattam, lehet ez a baj?
az egykori legnagyobb invitation site-ra nyomtam a meghívókat, most meg már kiszűrnek?

(#1385) SGC válasza crab (#1384) üzenetére


SGC
tag

Én is 1re nagyobb időintervallumokban kapok új inviteket, miután átpasszolom azokat b14 barátunknak.

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#1386) crab válasza SGC (#1385) üzenetére


crab
senior tag

jó-jó, de én már több mint 3 hónapja nem kapok... azelött pedig hetente minimum egyszer kaptam 50 darabot..

(#1387) b14


b14
senior tag

:R

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1388) Dexter68 válasza b14 (#1383) üzenetére


Dexter68
addikt

na, megint kaptam 100-at. Majd küldöm.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1389) b14 válasza Dexter68 (#1388) üzenetére


b14
senior tag

Ezzel az új rendszerrel sokat tudunk spórolni, meg már sok embernek van is gmail címe.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1390) b14


b14
senior tag

Engem az msn messenger a gmailes címemmel nem enged be!
A 7.5-ös van meg nekem. Másnál ez előfordult?

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1391) SGC válasza b14 (#1390) üzenetére


SGC
tag

nincs 1 kóbor freemail-es fiókod? én kezdettől fogva azzal használom.
nyilván nem véletlen, hogy nem engedi a picipuha... úgy kell Neked, ha nem MS-es emiled van :)
kipróbáltam, nekem sikerült...

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#1392) crab válasza b14 (#1390) üzenetére


crab
senior tag

0.94-es amsn-el beengedett:)

(#1393) b14 válasza crab (#1392) üzenetére


b14
senior tag

Küldöd?:D

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1394) b14 válasza SGC (#1391) üzenetére


b14
senior tag

Most reggeltem egy szar hotmailest.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1395) SGC válasza b14 (#1394) üzenetére


SGC
tag

:U

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#1396) Dexter68 válasza b14 (#1394) üzenetére


Dexter68
addikt

Nálad a 100-as :DDD

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1397) L3zl13 válasza b14 (#1390) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Trilliannal megy a gmailes cím elég régóta.
Ha ki van tiltva 7.5-ös MSN-ből a gmailes cím akkor az elég szemét húzás... Kétlem, hogy ennyiben hagynák.

Aki hülye, haljon meg!

(#1398) Dexter68 válasza b14 (#1390) üzenetére


Dexter68
addikt

Bakker... Ezen sírok már hetek óta... 7-es van, meg a plus, minden címemet látom rajta, a G-mailt nem. :DDD Ja most esik le, hogy mit írsz :DD De már így hagyom. Én a 7-essel reggeltem g-mailes címre.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1399) b14 válasza Dexter68 (#1396) üzenetére


b14
senior tag

:R

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1400) b14 válasza L3zl13 (#1397) üzenetére


b14
senior tag

Kik hagynák ennyiben?

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.