Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) attavanti válasza Sherman (#1299) üzenetére


attavanti
tag

Egyelore nem talaltam normalis megoldast a gmail drive-ra, de amugy sem az igazi, mert nekem az outlook leszedte azt amit bepakoltam a gmail drive-ba, leven sima levelkent rakja fel csak a subjectbol tudja a gmail drive, hogy az oda tartozik.

(#1302) attavanti válasza Grunya (#1300) üzenetére


attavanti
tag

Ez ugy mukodik, hogy ra tudsz keresni a leveleidre, mondjuk van 1000 emailod, abban eleg nehez megtalalni amit akarsz, igy a google mailkeresovel megtalalhatod amit akarsz.

(#1303) b14 válasza Grunya (#1300) üzenetére


b14
senior tag

Felül ott van a keresősáv...

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1304) Sherman válasza attavanti (#1301) üzenetére


Sherman
tag

Remélem nemsokára elérhető lesz vmilyen professzionálisabb környezetben.
Ha vki tud ilyemről, ki vele!

Egyébként az általad említett kellemetlenséget úgy oldottam meg, hogy meghívtam magam mégegyszer, és csináltam egy tárhelyként funkcionáló hozzáférést.

(#1305) Pópa


Pópa
senior tag

:)

Trust is good, control is better!

(#1306) attavanti válasza Sherman (#1304) üzenetére


attavanti
tag

na igen nem rossz megoldas, hogy egyet emailre, egyet tarhelyre hasznal az ember de jobb lenne megis minden az egyben de szerintem ez ido kerdese, hogy mikor lesz

(#1307) SGC válasza attavanti (#1306) üzenetére


SGC
tag

Nyugi, Gatyás Bill már tesztelget 1 ilyet, az biztos... :))

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#1308) Dexter68


Dexter68
addikt

Feltettem a messenger mellé a plust, minden mail-fiókomat látja, csak a g-mailt nem... Tud valaki megoldást?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1309) Pet_i


Pet_i
senior tag

Hát nem tudom, ezen a magyarításon van még mit csiszolni. Olyan mintha szóról szóra egy gép fordította volna.:( Remélem ez még nem végleges.

(#1310) Szabesz


Szabesz
őstag

Regisztráltam (b14 :R) de nem akar beengedni :( se opera, se firefox, se IE, még a mailkliens sem látja, ha a jelszó változatást választom akkor szépen elküldi az alternatív mailcímre a linket, de utánna sem enged be :(

¯\_(ツ)_/¯

(#1311) Pópa


Pópa
senior tag

Hm... regelj újat :D


Trust is good, control is better!

(#1312) Dexter68 válasza b14 (#1296) üzenetére


Dexter68
addikt

Kűdtem 50 invite-t mailen. Használd egészséggel!

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1313) Szabesz


Szabesz
őstag

Na jó most már beenged (Opera), a tűzfal blokkolta (webszűrés :F) de az Incredimail még mindig nem hajlandó elérni, vagy nem is lehet?

¯\_(ツ)_/¯

(#1314) b14 válasza Dexter68 (#1312) üzenetére


b14
senior tag

Én nem fogom őket használni, de megköszönöm és aki reggelt is meg fogja köszönni.;)
:R

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1315) Dexter68 válasza b14 (#1314) üzenetére


Dexter68
addikt

Egészségetekre! (kíváncsi vagyok, mikor lesz megint meghívási lehetőségem)

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1316) Protezis


Protezis
őstag

Van arra lehetőség, hogy ha egy levelet megjelölök egy labellel, akkor az ne legyen látható a beérkezett levelek között, hanem csak a labelre kattintva bukkanjon elő? :F
(Sok levelet kapok, és szűrővel rakom őket labellekbe. Viszont a beérkezett levelek közt elveszik az, amire nincs szűrés megadva.)

(#1317) b14 válasza Protezis (#1316) üzenetére


b14
senior tag

Rá kell lökni azt is, hogy archive it és akkor csak ott és az all mailben talalod meg.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1318) Protezis válasza b14 (#1317) üzenetére


Protezis
őstag

Ó köszi! :R

(#1319) b14 válasza Protezis (#1318) üzenetére


b14
senior tag

:)):)):));)

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1320) Dexter68 válasza b14 (#1314) üzenetére


Dexter68
addikt

Tök jó! Mára újragenerálódott az 50 meghívási lehetőségem :DD
Látom, regisztrálgatnak rendesen a népek :DDD
A fele az én nevemet adja meg...
Van, aki az én céges címemet... Honnan tuggya?:F

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1321) b14 válasza Dexter68 (#1320) üzenetére


b14
senior tag

Majd küldd megint, ha rávesz valami erő.;)

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1322) Dexter68 válasza b14 (#1321) üzenetére


Dexter68
addikt

Oks, de lehet, hogy a Te címedre megy majd egyenként ha nem baj.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1323) Guruka


Guruka
senior tag

Nekem csak jó véleményem van, tetszik ez a 2GB-s tárhely leveleknek, igaz, ha figyelembe veszem az eddig emailásomat a kezdetektől, akkor is csak 500-600MB-ot emailoztam (küldés/fogadás). :)

(#1324) Gh0sT válasza b14 (#1321) üzenetére


Gh0sT
addikt

Mi történt a linkekkel? Csak kettőt látok... :F

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1325) b14 válasza Dexter68 (#1322) üzenetére


b14
senior tag

Egy invite sosem jelenthet gondot:D;)

MOD: tényleg viszik mint a cukrot, pedig én meg aszittem kifutóban van az oldala, hogy a csúcson kell abbahagyni, meg egyebek, erre tessék:DDD Ek meg 200 embört invitáltam meg a kiváltságosok közé.:C

[Szerkesztve]

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1326) b14 válasza Gh0sT (#1324) üzenetére


b14
senior tag

Én 44-et, uh netom mi a baj...:(

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1327) Gh0sT válasza b14 (#1326) üzenetére


Gh0sT
addikt

Azóta raktam fel 50-et, valszeg azért látsz most 44-et.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1328) b14 válasza Gh0sT (#1327) üzenetére


b14
senior tag

Aha, köszönöm.
Ek ilyen méretű feltöltéseknél nem érdemes egyenként, hanem kimásolod az összes linket és egy txt fileban elkülditek, mert csináltam magamnak (nekünk) rá egy kis egyszerűsítést, de ezt nem publikálhatom, mert a sok paraszt szétganézza az oldalt.:(

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1329) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

https://www.google.com/accounts/NewAccount

Aláírás

(#1330) Drizzit


Drizzit
csendes tag

Lenne egy kisebb problémám, nem tudok levelet küldeni gmailes címemről csak fogadni.
Incerdimail használok, minden levél megjön de minden küldésnél azt írja h nem sikerült továbbíítania, beállítottam a POP3at is, de lehet a progban lesz vmi baj mert pl a freemailes címemről tudok küldeni viszont a chellosról szintén csak fogadni tudok plz help :F

(#1331) Drizzit


Drizzit
csendes tag

Már tárgytalan, má napok óta probálkoztam most megvan a megoldás végre.

(#1332) Szabesz válasza Drizzit (#1330) üzenetére


Szabesz
őstag

Mond el kérlek hogy mi volt a megoldás :R más postafiókomat hibátlanul kezeli (küld-fogad), de a gmail-nál mindig jelszó/felh.név hibával kidob az Increimail :( Operával viszont be tudok lépni :F

¯\_(ツ)_/¯

(#1333) Drizzit válasza Szabesz (#1332) üzenetére


Drizzit
csendes tag

:)) OK. Elmondom a beállitásokat azt úgy be tudod majd állítani... de előtte 1 kérdés a felhasználóneved mögött ott a @gmail.com?

(#1334) Drizzit válasza Szabesz (#1332) üzenetére


Drizzit
csendes tag

Szóval az általánosban semmi különös, szerverben autómatikusan belövi a felhasználónév/jelszó adott, alul a kimenő szervernél pipáld ki h hitelesítés szükséges a beállításokban pedig ''a bejövö szerver beálllításainak alkalmazása''-t hagyd. A speckóban smtphez 465 alatta pipa pop3hoz 995 alatta pipa. Sztem ennyi. ;)

(#1335) Szabesz válasza Drizzit (#1334) üzenetére


Szabesz
őstag

Áhh megvan, nem a kliensben volt a hiba hanem a gmail-nál :D elfelejtettem engedélyezni a POP-letöltést :C
Itt:
[kép]

¯\_(ツ)_/¯

(#1336) G@ben


G@ben
addikt

Nektek is ilyet ír ki most a gmail: You are currently viewing Gmail in basic HTML. Switch to standard view?
Más a kinézete, de nem mindig így jön be, néha normális. Nálatok is ilyen vagy nálam van a hiba?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1337) BosX


BosX
aktív tag

ha vlaki küld egy meghívót adataimnál lévő mailcímre azt megköszönöm:)

mentality, tradition, history. these things never change.

(#1338) G@ben válasza BosX (#1337) üzenetére


G@ben
addikt

Küldtem egyet!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1339) BosX válasza G@ben (#1338) üzenetére


BosX
aktív tag

thx:R

mentality, tradition, history. these things never change.

(#1340) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Új inviteok az oldalon.

Bővebben: link

[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1341) b14 válasza Gh0sT (#1340) üzenetére


b14
senior tag

:R

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1342) Gh0sT válasza b14 (#1341) üzenetére


Gh0sT
addikt

Hiba az oldalon:

Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL server during query in /mnt/ultraweb/b/b1/b14/list.php on line 2
Nem tudok csatlakozni


Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1343) Gh0sT válasza b14 (#1341) üzenetére


Gh0sT
addikt

Néhány kérdés:

1. Megoldható-e, hogy az adminisztrációs résznél a link feltöltésének ideje is szerepeljen?
2. Csak nekem fagy le néha az adminisztrációs oldal? Néha csak vár és nem jön be semmi.
3. Mik kerülne arra részre (melyik linkek)? Amikre egyszer kattintottak?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1344) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Ha minden jól megy, akkor a mai naptól tudok naponta 20 invite-to feltenni. Tudom, nem sok, mert szinte pár óra alatt elfogynak, de a semminél ez is több.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1345) b14 válasza Gh0sT (#1343) üzenetére


b14
senior tag

1. oldom, mire olvasod, talán kész
2. és a többi problémára is csak: drága uw.
3. Nem értem.:(

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1346) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Észrevétel:

Az általam feltett inviteokat ugyanarról az ip-ről nézték meg és kb. 15 regisztrációt hajtottak végre egymáshoz nagyon hasonló külföldi (spam gyanús) mail címekkel. A regisztrációk kb. 2-3 pencenként történtek.

Ezen megfontolásból egyelőre nem tennék fel újabb inviteokat. Valaki nézzen utána, hogy mi a helyzet!!!

A látogató számlálót is érdemes megnézni. Valamelyik nap szinte teljesen kiakadt a mutató. :(

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1347) Gh0sT válasza b14 (#1345) üzenetére


Gh0sT
addikt

Csináltam egy screenshotot:

Bővebben: link

Ezt tutira nem rendes felhasználók regisztrálták be. :(

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1348) b14 válasza Gh0sT (#1346) üzenetére


b14
senior tag

A látogatás ideje miatt nem elkerülhető a tábla teljes nullázása, ezétz újra kellene rakni az összes invitet.
Ek meg 20 invitnél kisebb a gubanc is, ezért jobb.
Holna kérlek jelezz, ha megoldató az akció.

--MÁS: Ki ismeri a google talkot? google talk címem=mail címem
Ha ismert Gh0sT a google talkot, netalán megvan, ott elérsz, vagy messengerem is üzemel. A számlálóvan meg sajna nem tudok mit csinálni.:(
Valószínűleg itt már csak a szolgáltatóváltás segít.
De hová meneküjek? Csöbörből vödörbe lesz, attól félek.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1349) b14 válasza Gh0sT (#1347) üzenetére


b14
senior tag

Ráültettek volna egy progit?
MOD: Az nem lehet, mert a látogatás simán lejön.:(
Akkor passz.

[Szerkesztve]

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1350) _Petya_


_Petya_
őstag

Üdv!

1. Bővebben: link

2. Bővebben: link vagy Bővebben: link

3. Összefüggések elemzése

4. :Y:Y:Y:Y:Y

5. Konklúzió...

Belegondolva, hogy évek óta nap mint nap használom a google-t és újabban a gmail-t is, nem semmi...

Nektek mi a véleményetek?

Petya

[Szerkesztve]

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.