Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41101) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Hány 3pines csatlakozó van a lapon?Eddig 2venti van bedugva és kéne még1 hely.

(#41102) belaazallat válasza ToBeY (#41101) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Elvileg 4 venti hely van rajta az alábbi kép szerint:

A CPU az meg van gondolom, az FDD csatlakozó mellett van 2. A 4, nem látszik a képen a bordától.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#41103) Lacika25


Lacika25
tag

Szisztok!

P35c-DS3R lapom van. Szeretném a procit húzni, mert új videókártyát vettem és kiváncsi vagyok mi pluszt ad neki, mert eléggé szaggat a játék.

CPU: Core 2 Duo E6550
Memória: 2*2GB Kingmax 1333, ezen is működik.

Próbáltam a C.I.A beállítani közepes fokozatra, memóriákat visszavettem 1111MHz-re de indítás után viszzaállította magát a lap alapra. PCI frekvenciát beállítottam 100-ra.

Légyszi segítsetek mi lenne a legoptimálisabb mit és merre állítsak.

Ezelőtt DDR2-es ramjaim voltak 1066MHz-esek, azókkal tudtam állítani és minden működött is, de a DDR3 ramokkal nem. Egészen 370MHz-ig tudtam elmenni, aztán utána már nem tudtam feljebb menni. Feszt nem akarok a procin emelni.

Köszi!

Gigabyte GA-P61-USB3-B3, Intel Core i3 2100, 4GB Kingson RAM, ASUS HD6770 Direct CU 1GB, ACER monitor, 400 GB Samsung winchester, DVD író, FSP 350W-os tápegység, Cooler Master ház, Logitech EX110 billentyűzet és egér.

(#41104) Alastair' válasza Lacika25 (#41103) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A C.I.A-t felejtsd el, kapcsold ki.
Alapfeszen kezd 400x7-el. 400-as fsb mellett a ram is beállítható 1333-ra. Az én régi 6550-esem ment alapon 466x7-en p45-ös lapban, de ebben is mennie kell.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#41105) looser


looser
addikt

Sziasztok, nemsokára szeretném lecserélni öregecskedő fele...izé... 32 bites xp rendszeremet (egy win7 64 bites os-re. A kérdésem az lenne, hogy mivel eredetileg ide módra volt állítva a sata vezérlő (0,5 (rendszer) + 2 TB Samsung hdd-k), mit kell átállítanom a biosban telepítés előtt, hogy sata módban üzemeljen, mivel más helyen is látok állítgatható dolgokat, csak nem teljesen egyértelmű. Nem raid a rendszer. A deszka egy GB EP35C-DS3R
Köszi :)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#41106) Pancsermeste válasza looser (#41105) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Inteles SATA vezérlőre kötött cuccoknál ezeket állítsd.

-= Pancsermeste® =-

(#41107) looser válasza Pancsermeste (#41106) üzenetére


looser
addikt

Remek! Lentebb van még két sata opció, azokat ne birizgáljam?
onboard sata/ide device és onboard sata/ide ctrl? Ezek most enabled és ahci állásban vannak...

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#41108) Pancsermeste válasza looser (#41107) üzenetére


Pancsermeste
őstag

A lentebbi a GSATA csatikra vonatkozik. Ha azokat nem használod, akkor állítsd Disabled-re.
Ha azt is használod, akkor OK úgy.

-= Pancsermeste® =-

(#41109) looser válasza Pancsermeste (#41108) üzenetére


looser
addikt

Huhú, kezdek összezavarodni :-)
Négy eszköz van (mind sata): samu 500 és 2000 GB hdd, Pio BR és DVD író, így szépen sorban; bár most hirtelen nem emlékszem, mintha valamelyik sata kettős fölé belógna a vga?!..... El sem olvastam a leírást, csak úgy ösztönösen dugdostam össze, már vagy három éve :-)
Illetve a br meg a 2tb hdd néhány hónapja érkezett csak, de akkor ezt megnézem, lényeg, hogy az új os sata módban kezelgesse ezeket a holmikat. Gsata? Ennek utánanézek...a G pont még ok, de sata? :D :B :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#41110) Pancsermeste válasza looser (#41109) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Pedig egyszerű!
Nem, nem G pont!! :N
Az előbbi rajzon sárgával jelölt csatik az alaplapra integrált sata vezérlő chip-hez tartoznak. Ezt nevezik GSATA-nak. (valójában asszem nem gigabyte, hanem marvell v jmicron chip, de ez most lényegtelen). Tehát ehhez 2 sata csati és egy IDE csati tartozik. Ha csak 4 db SATA eszközöd van, akkor ezt akár le is tilthatod, mert a déli hídba (ICHR9) integrált inteles sata vezérlő pont 4 eszközt tud vezérelni. (az előbbi rajzon a nem kisárgított csatik). Nos, ezekre kösd a cuccaidat, az on board-os gsatát pedig tiltsd le. (így gyorsabban fog bootolni a gép)

Bocsánat, benéztem... az intelesre 6 eszköz köthető, nem csak négy... tehát bőven elég az is!

[ Szerkesztve ]

-= Pancsermeste® =-

(#41111) m.lala


m.lala
aktív tag

sziasztok
segitséget kérnék :R

adott az alaplapom:
giga p35 ds3 rew 2.1,proci E6400 alapon
memóriák 4db
2*1 gb everest szerint: KLDD48F-A8KB5 mindkettő
2*512 mb everest szerint: KLDC28F-A8KI5 mindkettő
dualban hajtva
táp corsair 350W
vga giga 8800gt tf.

a hibajelenség néha nagy ritkán netes játék, de inkább youtube v hasonló netes videooldalak nézése közben tapasztalom, annyi történik, hogy megfagy a gép egér nem moccan semmire nem reagál numlockra sem pl...többszöri egérgomb nyomkodás néha segít ekkor egy db alaplapi sípolással adja tudtomra h valami nem okés, legtöbbször restart segít csak

azonban multkor addig nyomkodtam mérgemben, hogy kicsaltam egy kékhalált belőle :DDD
ime:

http://kepfeltoltes.hu/view/120217/IMG_20120215_172204_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

a kérdésem mi a véleményetek, mi okozhatja?
még nem találkoztam hasonlóval, minden építő jellegű ötletet szívesen veszek
thx :R

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#41112) looser válasza m.lala (#41111) üzenetére


looser
addikt

Szia, nálam tök ugyanez volt, igaz, HD4850-el, szintén watchdog.sys. Szóval youtube-on (vagy más video oldalon) jobb klatty a nézett videón és seetings. Itt a 'Enable hardware acceleration' -ből vedd ki a pipát. Nálam azóta nincs bsod.

Pancsermeste: köszi a választ, így teszek!

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#41113) coreduo


coreduo
csendes tag

Sziasztok, van egy EP35C-DS3R alaplapom ebbe szeretnék egy SSD Corsair Force 3 90GB SATA 3 (CSSD-F90GB3-BK ) beletenni működne az alaplappal és melyik SATA 2 csati lenne jobb választás az INTELES ICH9R,vagy a GSATA vagy érdemesebb egy SATA2 SSD venni bele. Húzva is van a lap 450 FSB ennek van hatása az SSD-re a BIOS –ban milyen beálltásokat kellene átállítani

(#41114) anonymus89


anonymus89
addikt

Srácok én már egyre jobban kezdem megbánni, hogy Gigabyte lapot vettem. Konkrétan a P35CDS3R rev. 2.1-ről lenne szó melegszik az északi híd elég keményen. A videókártyával, ami egy Palit Xpertvision 9600GT nem is jön ki. Indulásnál állandóan sípol csak úgy tudom működésre bírni, hogy sípolás után reset és akkor már betölt. Win7 alatt a vkari egy ramaty, alig vannak fps-k, Cod 4 élvezhetetlen minőséggel nem is játszható. Tuningolni szinte nem is tudok rajta mert a benne lévő dual core E2000 @2400-n már be sem tölt a win7.
Egyszóval nem tudom mi lehet a baja de, hogy az alaplap nem szeret semmi se...... :W
Kipróbáltam másik videókarival nagyjából azzal is így van.
Egyébként a vkarihoz nem is találok normális illesztőprogramot win7-re egyszerűen egyik sem oldotta meg a kevés fps dolgot..... (számomra érthetetlen)

Tegyek fel újabb biost? (F10-s van rajta de látom már van F12 is)

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#41115) proci985 válasza anonymus89 (#41114) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

wint újraraktad? videokártya csere volt? északi híd mennyire meleg?

ramok rendben vannak?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#41116) anonymus89 válasza proci985 (#41115) üzenetére


anonymus89
addikt

Igen már az is volt többször is, most 43°C terhelve 48°C is szokott lenni.
Ramok kingmax 2x1gb 1066-s egyébként, memtest is volt már 1x ha jól emlékszem, nem dobott hibát. Videókari pedig egy kisebbet raktam bele egy Asus 5550-t és dettó u.a-z talán egy picit jobb volt a netes játékokban.

Futtassak le egy memtestet?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#41117) proci985 válasza anonymus89 (#41116) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

aha.

egy kör nem elég, hagyd bent északára. nekem is volt olyan, hogy első kört vígan teljesítette, majd második körben csinált 100 hibát csak az egyik memen.

ddr3mas p35ös giga lapok meg egyébként is elég háklisak voltak a memóriákkal.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#41118) anonymus89 válasza proci985 (#41117) üzenetére


anonymus89
addikt

faxa jó tudni ennyivel is okosabb lettem. :U
Jól van akkor első körben nyomok rá egyet és mihamarabb válaszolok.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#41119) proci985 válasza anonymus89 (#41118) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

p35ön jöttek be az első ddr3mas memek. tetejében pár lapnál dual ddr2/ddr3 controller is volt... eléggé gyerekcipőben járt a technológia, tetejében pár gyártó ddr3makkal nem is volt különösen jó (ocz nem véletlenül nem gyárt már memóriát).

hagyd bent éjjelre, utánna okosabb leszel.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#41120) anonymus89 válasza proci985 (#41119) üzenetére


anonymus89
addikt

Tuti, hogy legközelebb nem ez a márka lesz a favorit.
Otthon egy ugyanilyen combos lap van ASUS P5KC formában és semmi bajom vele még csak nem is melegszik és ráadásul jól tuningolható.......

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#41121) proci985 válasza anonymus89 (#41120) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

memóriafüggő is a dolog. a melegedő északi híd függ a videokártyától/házhűtéstől is, a p5kct meg ugyanúgy szidták anno pár éve ddr3makkal. tuningra meg max kétmagossal volt alkalmas a p5kc.

csinálj memtesztet, valami nagyon nem stimmel azzal a konfiggal. táp egyébként milyen és hány éves?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#41122) anonymus89 válasza proci985 (#41121) üzenetére


anonymus89
addikt

Szóval hagytam menni a memtestet éjszaka most állítottam le 785,9%nál 0 errorral.
Mindkettő a lapban volt a tápegység egy corsair vx450 minden kb. 4. éves lesz a gépben.
Egyébként volt olyan, hogy a windows alatt a felugrott az ablak, hogy kevés tápot kap a vkari pedig rá volt dugva. Ilyen egyszer fordult elő, most beleraktam a másik vkarit és akkor nem indult sípolással.

Meg ugyebár azt sem értettem ennél a lapnál miért kell úgy indulni, hogy biosban az MCH-nak adni kell +0,1V-t. Még anno Gorneck23 kolléga javaslatára.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#41123) Pancsermeste válasza anonymus89 (#41122) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Ha nem tuningolsz, akkor nem kell adni + feszt az MCH-nak, maradhat normalon, de ha tuningolsz, akkor jobban jársz, ha manuálisan adsz neki egy kicsit, mert különben ilyenkor normálon automatikusan megemeli a feszt és ezt néha túlzásba viszi, jobb, ha te magad kísérletezed ki, mennyi plusz kell neki. Állt. a +0,1V elég szokott lenni.

-= Pancsermeste® =-

(#41124) proci985 válasza anonymus89 (#41122) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

igazítsd meg az érintkezéseket, vagy próbáld meg a tápokat cserélni a két gép között.

kevés fesz miatt lehet ilyen probléma, pl ha érintkezési hiba van valahol.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#41125) anonymus89 válasza proci985 (#41124) üzenetére


anonymus89
addikt

Leellenőriztem mindent és úgy láttam minden a helyén van.
Tápot nagyon sok idő múlva tudnék cserélni mert a 2 gép külön helyen van és nem is nagyon tudok kölcsön kérni. Lehet most minden rendben van, de másik táppal meg nem jönne elő ilyen hiba.

(#41123) Pancsermeste: most az a baj, hogy 2300 már nem is tetszett neki. Kapott egy kis feszt de úgy sem volt jó.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#41126) Pancsermeste válasza anonymus89 (#41125) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Csinálhatnál egy képet a MIT menüről, hogy mit hova állítottál. Hátha látunk valami hibát..

-= Pancsermeste® =-

(#41127) anonymus89 válasza Pancsermeste (#41126) üzenetére


anonymus89
addikt

Már készíteni vasarnapig nem tudok sajnos.
Viszont most azt vettem eszre, hogy merulofelben van az elem.
ettol lehet valami gebasz?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#41128) Jorus válasza anonymus89 (#41127) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ha lemerül az elem, az azt okozza, hogy ha nincs áram alatt a gép, nem tartja meg a CMOS a beállításokat, ergo default BIOS-szal indítasz, plusz nem lesz jó a rendszeridő sem.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#41129) anonymus89 válasza Jorus (#41128) üzenetére


anonymus89
addikt

Tuti merul mert a rendszerido most mar kezd kesni....
Szinkronizacio kikapcsolva ergo csak az lehet akkor mast kell keresnem hiba okakent...

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#41130) Pancsermeste válasza anonymus89 (#41129) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Elem merülése nem befolyásolja az órajelet :N
Vagy megy, vagy leáll... egy bizonyos feszültség szint alatt a beállításaidat is elfelejti és a default beállításokat tölti be, ahogy Jorus mondja.

-= Pancsermeste® =-

(#41131) anonymus89 válasza Pancsermeste (#41130) üzenetére


anonymus89
addikt

Vágom na mindegy megpróbálok minél hamarabb készíteni egy fotót.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#41132) anonymus89 válasza Pancsermeste (#41126) üzenetére


anonymus89
addikt

Itt van a 2 kép a beállításokról: kép1 kép2

Egyébként meg igaz már nem a legújabb procim van de szerintem akkor sem kéne olyanon agyalnom, ha megy egy youtube-s zene és közben játék miért recseg a hang és szaggat.
Pl. Flatout2....

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#41133) Pancsermeste válasza anonymus89 (#41132) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Hmmm...
Alapon ez így rendben van, talán annyi, hogy ha nincs tuning, akkor a CPU-nak ne írj be manuálisan 1,325V-ot, hanem tedd normal-ra. (így is 1,325V-ot, vagyis a VID szerinti értéket fogja neki adni, de így működni fog a C1E) - ettől persze nem fog megoldódni a problémád.
A procid valóban nem a legújabb, és sajnos kevés benne a Cache, + alapon csak 2 GHz... Jó lenne felhúzni olyan 3 GHz körülire.
Win7 alatt a 2GB RAM könnyen kevés lehet... és ha elfogy, akkor ugye a virtuális memot kezdi használni, amitől igencsak belassul a gép.
Azért a Youtube főleg Firefox-al szintén eszi a rendszer erőforrásokat....

Az én javaslatom az lenne, hogy próbáld meg felhúzni a procit 3GHz-re. Ha nem megy, akkor lehet a proci nem tud többet, én is kifogtam belőle antitunig példányt, ami csak 2.5GHz-et bírt stabilan.
Aztán vagy tennék még bele 2 GB RAM-ot, vagy XP-t használnék.... de egy rendszer újratelepítés amúgy sem árthat, lehet ott is gondok vannak.

-= Pancsermeste® =-

(#41134) anonymus89 válasza Pancsermeste (#41133) üzenetére


anonymus89
addikt

Érdekes, rendben beállítom viszont a c1e-t kikapcsoltam szerintem hogy ne vegye vissza sebességet. A tuning na az, ami lutri még nem próbáltam csak 10x szorzón, 2700 ment xp alatt az win7 alatt el sem indul....
A ram mennyiséggel nem szokott probléma lenni, amit nem használok az ki van lőve alapból valamint az átlagos ram használat 40% körül mozog.
Ki kellene tapasztalni, hogy milyen szorzón menne faxán, csak nem nagyon volt még rá időm.
Ebből csak az SLA8Y volt de én láttam szép eredményeket azért is vettem meg anno....

Na igen xp-t is használhatnék de nem visszafele szeretnék haladni.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#41135) Pancsermeste válasza anonymus89 (#41134) üzenetére


Pancsermeste
őstag

"A tuning na az, ami lutri még nem próbáltam csak 10x szorzón, 2700 ment xp alatt az win7 alatt el sem indul...."

Nos, ez érdekes... ha stabil volt XP alatt, akkor Win7 alatt mennie kellene...
A szabad fizikai RAM mennyiségét játék + youtube alatt is monitoroztad?

A PCI-E 16x-en megy? Van olyan, igaz főleg tuningnál, hogy visszaveszi a sávszélt 1X-re.

Más ötletem már nincs sajnos.

Unokaöcsinek is SLA8Y van, ha jól emléxem, de neki sem megy csak 2.8 GHz-et, mert FSB Wall-os 300 alatt, vagyis a 300MHz FSB-t már nem bírja.

-= Pancsermeste® =-

(#41136) anonymus89 válasza Pancsermeste (#41135) üzenetére


anonymus89
addikt

Bakker most vettem észre, hogy a gpu-z szerint: it is currenly running pci express x1 v1.1...... :F ez hogy????
Majd egy két kérdésben tudsz segíteni tuning kapcsán,? -- ha igen akkor pü-ben megkereslek.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#41137) Pancsermeste válasza anonymus89 (#41136) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Az furi... ha nincs FSB emelés, alapon minden, akkor nem szokott gáz lenni a PCI-E sávszéllel...
No, akkor próbáld fixálni a PCI-E frekit 100MHz-re... ha így sem OK, akkor lépésenként 110MHz-ig érdemes próbálgatni.

Persze, kereshetsz priviben.

-= Pancsermeste® =-

(#41138) anonymus89 válasza Pancsermeste (#41137) üzenetére


anonymus89
addikt

Jajj nem már 2300-n megy most olyat próbáltam, hogy 100 mhz- a freki és felvettem fastra a graphic boostert.
Viszont nem értem a pci-e csati 2.0-t tud a vkari dettó akkor miért megy 1.1-n?
Tovább próbálom aztán meglátjuk.

Az everest is azt írja "compute capabiltiy: 1.1"

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#41139) Pancsermeste válasza anonymus89 (#41138) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Talán azért, mert az alaplap csak PCI-E 1.1-es... nem?
Nekem úgy rémlik, hogy csak P45-től van 2.0... de ebben nem vagyok biztos, de ne is foglalkozz vele, nincs számottevő különbség a kettő között!
Az a lényeg, hogy x16 -on menjen.

No, most megnéztem, az én lapom is csak 1.1-es, gyakorlatban semmi hátrány nincs belőle...

graphic boostert ne piszkáld, ha a VGA-t húzni akarod, azt inkább Win alól..

-= Pancsermeste® =-

(#41140) anonymus89 válasza Pancsermeste (#41139) üzenetére


anonymus89
addikt

Okés visszaállítom a boostert konkrétan ezt mutatja nekem a gpu-z

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#41141) Pancsermeste válasza anonymus89 (#41140) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Az gáz! Csak x1-en megy!
Így kéne kinéznie.

-= Pancsermeste® =-

(#41142) anonymus89 válasza Pancsermeste (#41141) üzenetére


anonymus89
addikt

Na igen akkor jól gondoltam egyébként meg még így is elég jól mennek a játékok csak a zabálósabbakkal ratyi..... :W
Egyébként, hogy mehet így ha visszaállítok mindent defaultra a biosban akkor elvileg x16-n kéne mennie???

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#41143) Pancsermeste válasza anonymus89 (#41142) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Elvileg igen... de azért fixáld 100MHz-re a PCI-E frekit, az a biztos.
Ha úgy sem OK, akkor áramtalanítás, CMOS Clear, jó hosszan, hogy tuti legyen.

-= Pancsermeste® =-

(#41144) anonymus89 válasza Pancsermeste (#41143) üzenetére


anonymus89
addikt

Rendben akkor nemsokára jelentkezem.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#41145) anonymus89 válasza Pancsermeste (#41143) üzenetére


anonymus89
addikt

Semmi változás most már ott tartok, hogy mikor kivettem az elemet utána egy jó ideig nem is volt kép.
Úgyhogy nem tudom mi heppje de most már felettébb idegesít......
A lappal lenne valami, vagy most már fogalmam sincs. :F

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#41146) Pancsermeste válasza anonymus89 (#41145) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Nos, akkor nekem nincs már ötletem...
Azt nem feltételezem, hogy a VGA tápot nem dugtad rá.... :U
Az ATX 12V csati is rá van dugva a lapra, igaz?

Nos, így viszont HW hibának tűnik, de az meg lehet bármi...
- Lap
-VGA
-Táp, sőt táp kábel (lehet akár KH-s is)

Ilyenkor jön jól vki ismerős, akinek hasonló gépe van, és cserékkel behatárolható, hogy mivel van gond.

-= Pancsermeste® =-

(#41147) anonymus89 válasza Pancsermeste (#41146) üzenetére


anonymus89
addikt

Azért köszönöm az eddigi segítségedért.... :)
Nem az tuti rajta van mert a win7 ki is írná, hogy kevés a feszkó, a 12V-is a helyén van.
Pont most volt nálam egy másik vkari de sajnos tovább adtam rajta és nem is néztem meg pl. a gpu-z mit ír ki.
Viszont már a tápra is gyanakszom (ennek köze lehet ahhoz, hogy milyen sávszélességgel megy a vkari?)

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#41148) Pancsermeste válasza anonymus89 (#41147) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Nem találkoztam még olyannal, h táp miatt venné vissza a sávszélességet, de ki tudja...
Leginkább lap gyanús...

-= Pancsermeste® =-

(#41149) anonymus89 válasza Pancsermeste (#41148) üzenetére


anonymus89
addikt

Mikor kisebb problémák jöttek elő már akkor húztam a számat, mert a p5kc alatt semmi ilyennel nem találkoztam......

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#41150) proci985 válasza Pancsermeste (#41139) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

p35 csak 1.1et tud. de x16os elég, én a 6950esemet is használtam egy p35-ds4ben. emiatt nem volt lassabb (mint most p55ön).

p45 már 2.0ás.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.