Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34251) t0m_


t0m_
tag

Nézd meg az 1. hszben linkelt gorneck oldalát!

Srácok,

beüzemeltem az új ocz 800 2x2gb ramjaimat, és ezzel is megy a tuning: 1860>3000mhz (c2d 6320)
a ramok összesen 2,0V-t kapnak. Másnak érdemes adni + feszt? A vcore: 1,35V

[ Szerkesztve ]

(#34252) birooo


birooo
tag

Hello

Van egy P35-DS3 alaplapom és most vennék új DDR2-es ramokat, de az alaplap dobozán 1200-as, a leírásban 1066-os ramokat írnak? tudja az 1200-est kezelni?

(#34253) Skizz


Skizz
addikt

Hali
Mióta Quadom van, vista alatt nem tudom alapon hajtani. Ha alapfeszen és órajelen hajtom, akkor miután betöltött a win, a kép elsötétül és megáll a tudomány. (de van hogy már boot után teszi ezt). Próbálgattam a fesz.-t feljebb vinni, hátha sok neki a drop, de ugyanazt csinálja. Ha 333*9-en megy (fesz. mindegy), akkor meg minden flottul megy, semmi fagyás/hiba. Ha valaki kitalálja, hogy ez miért van, akkor jövök neki egy csokival...

(#34254) lacos001


lacos001
senior tag

Hio

Régen kérdeztem itt IS ! :DD
Semmi egyebet nem szeretnék megtudni,csak hogy a lapnak megfelelő e mindez,a ramról a megfelelő helyen csak kapok választ ! :K 1 és 2 kérdés,köszönöm!

(#34255) Tsunami73


Tsunami73
tag

Segítsetek nekem összepárosítani a kábeleket légyszi!
1MIC ---- Mic In
2GND ---- GND
3MIC POWER ----- Mic Vcc
4NC -----
5LineOUTR ---- EAR R
6NC ----
7NC-----
8NO PIN ----
9LineOUTL---- EAR L
10NC-----
Van return r és return l kábelem amit hova kellene?
A többi ok?
A bal oldali az alaplap csati,jobb oldali a ház kábel.

(#34256) Tsunami73 válasza Tsunami73 (#34255) üzenetére


Tsunami73
tag

Ez megoldva,csak nem kapcsolja ki a hátsó kimenetet ha bedugom a fülest az előlapi csatiba.

(#34257) szeki_80


szeki_80
tag

Sziasztok! Van egy GA-P35C-DS3R alaplapom rev. 2.1-es! A ház ventillátorokat hogy lehetne le szabályozni? Vagy esélytelen a dolog? :(

Mi a művészet? Olcsón, jót venni!:D aka Debil80

(#34258) fagy53 válasza szeki_80 (#34257) üzenetére


fagy53
nagyúr

Esélytelen, ha a házventik 3 tűsek, mert az alaplapi 3 tűs csatik nem szabályozottak csak a 4 tűs PWM-es csatik. Ilyen a proci venticsatija az alaplapon és található még egy ilyen System Fan 4 tűs csati. A probléma ennél a csatinál az, hogy az alaplap hőérzékelője szabályozza és csak 42-45°C környékén indul meg a venti, addig áll. :K

(#34259) szeki_80 válasza fagy53 (#34258) üzenetére


szeki_80
tag

Köszi a választ, annyira most már nem izgat a dolog! Nem olyan hangos 3 ventivel, mint amikor csak a gyári cooler volt 1magában! Amúgy is lecserélem majd egy Hyper TX2re, csak nem merem 1edül felrakni! :D Elhiszem hogy könnyű megcsinálni, csak nem nekem!:K

Mi a művészet? Olcsón, jót venni!:D aka Debil80

(#34260) sz.j


sz.j
nagyúr

BUÉK!

:K

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#34261) Tsunami73


Tsunami73
tag

Letöltöttem a Version 9.1.0.1012 WHQL chipset drivert,és telepítéskor a 8.6.1.1001 drivert telepíti.
Mitől van ez? :F

(#34262) #TOTTI válasza szeki_80 (#34259) üzenetére


#TOTTI
őstag

TX2 ugyanaz mint a gyári felfogatás.. ha lehuzod felfelé a ventit meg a keretet.. (simán felfelé meghuzod és lejön róla) akkor hozzá is férsz még jobban..!

(#34263) birooo válasza Tsunami73 (#34261) üzenetére


birooo
tag

Én is feltettem, de nekem hazavágta a gépet, csak csökkentett módban indúlt utána.

(#34264) Tsunami73 válasza birooo (#34263) üzenetére


Tsunami73
tag

Nekem megy rendesen
A régit eltávolítotad?

[ Szerkesztve ]

(#34265) birooo válasza Tsunami73 (#34264) üzenetére


birooo
tag

Nem. Fogtam és telepítettem. Életemben nem csináltam még ilyet, azt sem tudom hol találom a régit.

(#34266) dangerzone


dangerzone
addikt

Sziasztok!
Az a problémám, hogy dvd-írás közben megakad a gépem, még az egér is elkezd szaggatni, és nagyon irritáló. Egy dvd-t még nem tudtam írni. Olvasással minden okés, csak írásnál jön ez elő.
Ez a jelenség visszavezethető alaplapi hibára? Esetleg biosfrissítés segíthet?

(#34267) scream24 válasza dangerzone (#34266) üzenetére


scream24
senior tag

Nem egyböl az alaplapot kell okollni szvsz. Elösször az iro progira gyanakodnék. Kiprobálnám más progival. Aztán a vezetékre, föleg, ha ide. És még az is lehet, hogy memoria gubanc van, vagyi "elfogy." :) Kezdésnek talán ennyi. :D

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#34268) dangerzone válasza scream24 (#34267) üzenetére


dangerzone
addikt

Memória, kábelgondot kizárnám.
4 giga / sata. :)
De a többire ránézek.

(#34269) t0m_


t0m_
tag

Sziasztok!

Ha a 2x1gb geil ramjaim (5-5-5-15) és a 2x2 ocz ramjaim (5-4-4-15) külön-külön bírják a 60%os overclockot (alant a pontos érték) , akkor vajon van arra esély hogy együtt a 6gb is menne a cl5ön húzva?

(#34270) Gorneck válasza t0m_ (#34269) üzenetére


Gorneck
titán

Próbáld ki...de elég kevés esélyt adok nekik...

Gorneck#1239

(#34271) t0m_ válasza Gorneck (#34270) üzenetére


t0m_
tag

Kipróbáltam volna, csak még győzködöm magam a 64es vistára :)

(#34272) Skizz válasza t0m_ (#34271) üzenetére


Skizz
addikt

Nincs azzal gond...

(#34273) tlac válasza t0m_ (#34271) üzenetére


tlac
nagyúr

memtest86+-szal egy körülbelüli értéket kapsz, hogy megy-e

(#34274) t0m_


t0m_
tag

ok kipróbálom.

Lehet hogy láma kérdés, de: Lehet szabályozni valahogy a cpu hűtő fordulatszámát szoftveresen?

(#34275) Laraxior válasza t0m_ (#34274) üzenetére


Laraxior
titán

easy tune-al sikerült nekem :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34276) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Valaki tud nekem javasolni minél jobb 2x2gb-os KIT-et a Gigabyte P35-DS4 alaplapomba? Hosszútávra kellene stabil, jól tunningolható memória... :U

(#34277) Laraxior válasza DroneZ^ (#34276) üzenetére


Laraxior
titán

ha találkozol 2x2GB-os 1066os CL5 Kingmaxszal.
egyébként csak ramot keress... a lap mindegyiket megeszi... én is pumpáltam P35ös Giga lapban mindenfélét. Kingmax, OCZ, Crucial, CellShock.... a Kingmax volt a legjobb... még borda nélkül sem melegedett!

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34278) Laraxior


Laraxior
titán

556os FSB...P35-DQ6 rev1.0 :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34279) arsenlupin válasza Laraxior (#34278) üzenetére


arsenlupin
aktív tag

Hm... te nem semmi figura vagy, gratula! :C ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv:F

(#34280) AtHoS


AtHoS
nagyúr

P35-DQ6 rev1.0 lapra felmenne egy Noctua NH-U12 hűtő?

Bagira01 panaszkodott egy Noctua hűtőre, de nem tudom az melyik volt

read-only mode on the forum

(#34281) DroneZ^ válasza Laraxior (#34277) üzenetére


DroneZ^
őstag

Lehet hogy a jövőben P45-re fogok váltani... Akkor azok közül melyik az a ram, ami a P45ben is jól muzsikál? :U

(#34282) Laraxior válasza DroneZ^ (#34281) üzenetére


Laraxior
titán

a ramokkal lesz a legkevesebb gondod hidd el..P45ben megfőleg :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34284) BandiHUN


BandiHUN
veterán

kérdés:giga p35 ds3-am van,rev.2.1,alc889a hangchippel...miért olyan halk ezen a vonalkimenet?vagyis inkább az a gondom,hogy a pci-s tunerkártyám a hangot a cd line in-re adja,és hiába lövök be mindent jól,a tunerkari ezt a bemenetet szabályozza a távirányitóval,nem a rendszerhangerőt,mégis nagyon halk,a fő hangerőt fel kell tekernem 60%-ra,a hangdoboz eddigi 10%-a helyett kábé ugyanennyi,a cd maxon,és épphogy jó szobahangerőt ad...a win hangokat le kellett vennem,mert az viszont nagyon hangos,ha winampot használok,dettó.mi lehet a gond?a korábbi realtekes lapjaimmal minden rendben volt...ráadásul sajna a hangkeverő is teljesen más,nem tudom,a vista miatt-e,vagy a realtek változtatta meg...valaki tud adni tippet esetleg,mi lehet a gond,vagy minden line in ilyen érzéketlen?eddig sem volt a tuner valami hangos,de ez azért már túlzás... :Y

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34285) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Egy Q6600-nak mennyi feszültség kellene hogy 3.55GHz-en stabil legyen? Próbálkoztam vele, 1.3-1.29V körül stabil... Ez nem sok? :o

(#34286) Laraxior válasza DroneZ^ (#34285) üzenetére


Laraxior
titán

:N a legjobb példányok 1.296V-on tudják a 3.6GHz-et. Mérd ehhez :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34287) Nescafé


Nescafé
őstag

Üdv
Az miért lehet hogy megy a gép normálisan,és csak netezek aztán megfagy az explorer,meg lassan reagál mindenre.
Hiába rakom ujbol a wint akkor is ez van.
Lehet memoria hiba.Virus nincs.
Van amikor várni kell vagy 5 percet mire tudok vmit csinálni ujbol.
Vagy hogy tudom kideriteni hogy memori-e a hibás.?

Igy megy a gép :
9*333
3,20as mem szorzó
Ram 0,2-őt kap meg az mch 0,1-et.
Ha kevesebbel nézem megy a win kékhalál aztán ujbolindul.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#34288) Bzzz


Bzzz
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek van értelme erre a legújabb BIOS verzióra 14beta-ra frissíteni az alaplapot. Van változás,stabilabb lett valami?? P35-DS3 -ról van szó

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#34289) Jorus válasza Bzzz (#34288) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én az alap F2-es BIOS-szal használom, nagyon szépen stabilan megy 450MHz-es FSB-n alapfeszen. Nem látom okát a frissítésnek.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#34290) Apophis


Apophis
őstag

Mostanában nekem is előjön a PCI-E 1x bug; olvasgattam itt a megoldásokat, de ahogy elnézem, inkább fesz emeléseknél van a gond. Egy E6750 megy 400 FSB-n (3200 MHz), a 800-as RAM vissza van osztva (2.00), az időzítések auto-n vannak. Viszont minden fesz alap, maximum a CPU-t emelem meg kicsit.

Talán érdemes lenne adni a memóriának és/vagy chipsetnek, manuálisan belőni az időzítéseket?

Még megemlítem, hátha fontos, hogy csak alkalmanként jön elő a bug, újraindításokat követően (általában csak hibernálok, de pl. telepítések után).

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#34291) Apophis


Apophis
őstag

dupla

[ Szerkesztve ]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#34292) #85154688


#85154688
törölt tag

sziasztok azt szeretném kérdezni hogy szerinetek melyik alaplap a jobb tudás és megbízhatóság alapján asus p5K vagy gigabyte ep35 DS3R. köszi a választ.

(#34293) #TOTTI válasza #85154688 (#34292) üzenetére


#TOTTI
őstag

Tudásba talan jobb a P5K 2 PCI-E firewire.. de természetesen a Giga joval mebizhatób gyorsabb és jóval jobb választás... P5Kval szívtam rendesen amikor még az volt..

(#34294) Tsunami73


Tsunami73
tag

9x333
800-as ramok
2,4x ramoszorzó
Ce1,Eist Disable
PCI 100
fsb normal
Ezekkel a beállításokkal ha újraindul a gép,9x200at mutat csak az everest.
Valamit kihagytam?
Alapfeszen minden,de nem is szeretném emelgetni.
3GHZ a cél. :R

[ Szerkesztve ]

(#34295) #TOTTI válasza Tsunami73 (#34294) üzenetére


#TOTTI
őstag

Milyen proci.. mert E2xxx es már beleakadhat ebbe nem biztos hogy megy alapfeszen..

(#34296) Tsunami73 válasza #TOTTI (#34295) üzenetére


Tsunami73
tag

E5200

(#34297) Gino20


Gino20
őstag

Sziasztok.
Lehet találtam itt ph egy lapot csak az lenne a kérdésem, hogy a sima p35-s3 is jó vagy csak a ds3?
Mi a különbség?
A válaszokat előre is köszönöm

(#34298) Gino20


Gino20
őstag

Erről lenne szó [link]
Szerintetek mennyit ér?

(#34299) kicsigeri válasza Gino20 (#34298) üzenetére


kicsigeri
senior tag

[link] Gyakorlatilag ugyan azt tudja, csak tuningban nem a legjobbak az sima S3-ok. A DS3 nagyon sok embernek bejött jól tuningolható lap, Bíja a magas FSB-t az s3 meg a franc tudja, az oldal szerint 1333 a max FSB je, nem túl biztató.

(#34300) Gino20 válasza kicsigeri (#34299) üzenetére


Gino20
őstag

UH. Köszi a választ.
Pont az lenne a lényeg. Akkor azt inkább hanyagolom. Igazából egy e5200-asból szeretném kihajtani a maxot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.