Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5951) Abu85 válasza Zé_Mester (#5948) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A táp opció, de közel sem biztos. A másik amit meg lehetne nézni az a kártyák VRM-je. Az még a magnál is nagyobb hőmérsékletre melegszik. Mivel három GF van egymás mellett, így erősen fűthetik egymást. Ezért van kvalifikációs eljárás az SLI-re a házak szempontjából.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5952) Zé_Mester válasza Abu85 (#5951) üzenetére


Zé_Mester
őstag

a kártyák nem fűtenek be egymásnak mert vizes blokk van mind a 3 karin, 1 slot távolság van minden kari között. így néz ki a masina :

a tápra azért nem merek gyanakodni, mert korábban még a házba építés előtt összeraktam a gépet, meg is volt húzva a proci és ment tökéletesen, nem volt semmi hiszti vele :F

most meg ilyet is csinál amint felmegy a driver :

[ Szerkesztve ]

(#5953) bigdigit válasza Zé_Mester (#5952) üzenetére


bigdigit
addikt

szerintem ez lehet alaplap is....valamelyik slot nem az igazi.a kártyák külön-külön jól mennek?

(#5954) SzlobiG válasza Zé_Mester (#5952) üzenetére


SzlobiG
félisten

Gondolom minimum 1Kw-os a táp? :F Esetleg nincs másik amivel megtudod nézni? De mondjuk ha a táp baja lenne, akkor driver nélkül is fagyna szvsz. Jól látom egyenként meg nem tudod kipróbálni a kártyákat a blokkok miatt mi?

"a tápra azért nem merek gyanakodni, mert korábban még a házba építés előtt összeraktam a gépet, meg is volt húzva a proci és ment tökéletesen, nem volt semmi hiszti vele "

A 3 VGA is ment együtt gyári hűtéssel?

Elég komoly masinát dobtál össze.:)

(#5955) bigdigit: Igen azért illene bele ATI VGA. ;]

[ Szerkesztve ]

(#5955) bigdigit válasza SzlobiG (#5954) üzenetére


bigdigit
addikt

szerintem az baj,hogy a piros lé. :DDD
na jó nem viccelek épp elég bajom volt/van nekem is mostanában a gépekkel. :O

(#5956) Zé_Mester válasza SzlobiG (#5954) üzenetére


Zé_Mester
őstag

1250W-os Enermax Revolution85+ van benne, aminek elégnek kellene lennie :U
korábban gyári hűtéssel így ment a masina, és nem volt semmi fagyás vagy bármi olyan, amit most tapasztalok

3DMark Vantage : P45511 (CPU : 4630MHz, VGA-k 850/1700/1000)

csak arra nem emlékszek hogy melyik driver volt fent akkor ,de nagy valószínűséggel a 257.21, de ezzel most fagyok :W

sajna egyesével nem tom kipróbálni a karikat, mert az legalább 1,5 óra boncolás lenne mire kivarázsolom a másik 2 kártyát és visszatöltöm a rendszert.......de valszeg ez lesz a vége :F

(#5957) Def26 válasza Zé_Mester (#5956) üzenetére


Def26
félisten

"sajna egyesével nem tom kipróbálni a karikat, mert az legalább 1,5 óra boncolás lenne mire kivarázsolom a másik 2 kártyát és visszatöltöm a rendszert.......de valszeg ez lesz a vége"

Szar ügy. Gondolom már a picsába kívánod a teszteléseket. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5958) bigdigit válasza Zé_Mester (#5956) üzenetére


bigdigit
addikt

akkor egyértelmű,hogy szerelési probléma lépett fel.

(#5959) Zé_Mester válasza Def26 (#5957) üzenetére


Zé_Mester
őstag

már gyűlölök ránézni is........sztem ez mindent elmond :(((
minnél drágább annál szarabb ..... úgy látszik ez egy k..va nagy igazság :W

(#5960) bigdigit válasza Zé_Mester (#5959) üzenetére


bigdigit
addikt

ez biztos.a prémium áras dolgok sose érik meg a pénzüket.
ezért járok suzukival és nem Eto 40 millás kocsijával. :DDD

(#5961) SzlobiG válasza Zé_Mester (#5956) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát az biztos elég neki akkor. Gondolom rakat driver próbán is túl vagy.:U

Így tippre valamelyik blokk rosszul lehet felrakva azt mivel egybe vannak kötve ugye a driver után lép csak működésbe a tri-sli ezért megfagyassza az egész cuccot ezért lenne jó egyenként kipróbálni blokkostul. A blokkok csavarjai alá tettél mindenhova papír alátétet? Mer sok esetbe ez szokott baj lenni hogy ott összezár, vagy túl megvannak húzva a csavarok.

(#5962) gbors válasza Zé_Mester (#5956) üzenetére


gbors
nagyúr

driverből mit próbáltál ki? a tegnap megjelent WHQL-ről (258.96 asszem) jók a visszajelzések.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#5963) Zé_Mester válasza gbors (#5962) üzenetére


Zé_Mester
őstag

a 258.96 már a múlt héten próbálva lett, a guru3d-n már fent volt, az nv-hez csak tengap került ki. de azzal is rögtön fagyott :F

akkor nincs más hátra, bontás az egészet :O
na jólvan, thx a tippeket, majd jelentkezem ha túlvagyok a 3 kártyán :F

(#5964) Sárpac válasza Zé_Mester (#5963) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Esetleg nézz szét az energiagazdálkodás funkciónál, elég erősen befolyásolja a vgak működését nálam volt hasonló hiba tedd teljesítmény centrikusra és szerintem megoldódik a gondod!:)

Ja igen még mielőtt felteszed a drivert!!:DDD

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#5965) slett27


slett27
addikt

Jön a Gigabyte GTX465 1GB-os VGA-m holnap. Úgyhogy belépek a klubba. Ő lenne az.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#5966) Def26 válasza slett27 (#5965) üzenetére


Def26
félisten

Miért nem inkább gtx 460? :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5967) slett27 válasza Def26 (#5966) üzenetére


slett27
addikt

Mert csak a 768-as volt, féltem, hogy elvérzik esetleg 1-2 helyen, 1GB-osból csak 465 volt.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#5968) pszichiater válasza Zé_Mester (#5948) üzenetére


pszichiater
senior tag

Első körben gratulálok a portékához :R Igazi "BITANGMACI" lett belőle, nagyon jól néz ki! Az egy dolog hogy még nem jó, de ha egyszer...az igen :K

érdekesség hogy amint leszedem az nv drivert, azonnal meggyógyul, soha nem fagy ki többet. ezt nem teljesen értem...akkor mi van fent? ati driver? ;]

Ezeket próbáld meg:

1. Alaplap legújabb bios up ( ha még nem lett volna )
2. Biosban PCI-E át van állítva? ( itt a szorzókra gondolok )
3. 257.15 beta driverrel nekem hibátlan volt a három kari!

A tápot kizárnám, de valaki kicsit visszább írta, ( alátét stb ) tehát a szigetelés tökéletes legyen. De gondolom erre odafigyeltél. Egyszer úgyis jó lesz, csak idő kérdése. :)

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#5969) bigdigit


bigdigit
addikt

gyerek gépén ami sűrűn dob BSOD-t ezt találtuk: WGATray.exe módosult Win32/PSW.Agent.NNI
nem tudom ez okozhatott-e kékhalált...

[ Szerkesztve ]

(#5970) gombcomp válasza Zé_Mester (#5963) üzenetére


gombcomp
senior tag

Nem akarok okoskodni,de ott van a jobb-felső sarokban az a 4db switch.
Arra szolgálna, hogy az adott PCIe slot saját tápját "leveszi",ehhez még
nem adsz neki a PSU-ról tápot,és már csak fizikailag van ott a kari,de nem
működik.Lépéstől lépesre kapcsold be a kártyákat hátha lesz valami eredménye.
Tudomásom szerint ezt fícsört az ASUS arra találta ki ha teszt közben behal
1 kártya ki lehessen iktatni.
Erre gondoltam.

[ Szerkesztve ]

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#5971) slett27 válasza bigdigit (#5969) üzenetére


slett27
addikt

Ez nem vírus/malware ? :) Lehet át kéne nézned a vírusos topicba.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#5972) gombcomp válasza bigdigit (#5969) üzenetére


gombcomp
senior tag

Úgy tudom,hogy a WGAtray.exe az XP eredtiség ellenörzője a Microsoftnál.
Windows Genuine Advantage (WGA)
A PSW.Agent.NNI pedig egy trójai műve : remove
slett27 jól sejti...

[ Szerkesztve ]

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#5973) Zé_Mester válasza gombcomp (#5970) üzenetére


Zé_Mester
őstag

basszus, te egy istenkirály vagy :R :R :R :R
pedig már kezdtem volna nekiesni darabokra szedni :B

írok amint van valami fejlemény ;) thx még egyszer, ez eszembe se jutott

(#5974) gombcomp válasza Zé_Mester (#5973) üzenetére


gombcomp
senior tag

Hajrá! ;)
Ha valamelyik kártya sz@rozik akkor az így talán megfogható.

[ Szerkesztve ]

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#5975) gbors válasza gombcomp (#5972) üzenetére


gbors
nagyúr

... és még annyit ehhez, hogy bizony egy ilyen malware okozhat BSOD-okat.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#5976) Landon


Landon
őstag

Próbálta vki az új driverrel a FFXIV benchmark-ot? Nekem nagyot dobott rajta. 398x pontról ugrott 425x-re.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#5977) Def26 válasza Landon (#5976) üzenetére


Def26
félisten

Na majd mindjárt megnézem. :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5978) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Sziasztok!Lenne egy kérdésem,mert a saját topikjában nem kapok választ erre.Játszik itt valaki 3D Vision-os szemüveggel?Érdekelne hogy milyen érzés!Van-e legalább olyan érzése az embernek mint a 3D-s Moziban.Köszi előre is!!

És még valami mennyivel gyorsabb a 470-n a 465-nél??Tesztet tudtok linkelni?

[ Szerkesztve ]

(#5979) Def26 válasza Landon (#5976) üzenetére


Def26
félisten

Score:4043
Time:21078

Core i5 750, gtx480 minden alapon.

ko-ko82: Szvsz inkább 460 -ban gondolkodj. :B

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5980) Landon válasza BullKoxa (#5978) üzenetére


Landon
őstag

Szerintem google-ba bepötyögöd h gtx 465 vs 470 az első 2-3 oldal tuti mind összehasonlító review-kat fog kidobni... nVision-elkapcs meg majd A.tessz-t kérdezd neki van. :) Én tuti nem adnék 40e-t csak a szemüvegért.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#5981) BullKoxa válasza Landon (#5980) üzenetére


BullKoxa
őstag

Mért nem adnál érte annyit hisz nem is tudod milyen?Mint én sem,még!Na goggle volt 465 vs 470 semmi értelmes,de ati 5850 vs 5870 tádám.

[ Szerkesztve ]

(#5982) Landon válasza BullKoxa (#5981) üzenetére


Landon
őstag

Én csak SAMSUNG meg Sony-t láttam, rendes HDTV 3D.Gondolom ez se külömb. :) Eleve az a rossz benne h addig terjed a 3D amekkora a képátló. Tehát eleve nem lehet olyan "mint a moziban" mert ott hatalmas a vászon és nem igazán érzékelhetőek a végek, nyilván ez egy TV-nél már jóval drasztikusabb egy monitornál meg pláne. Szerintem... :) De írja le aki próbálta is monitoron. :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#5983) Landon válasza BullKoxa (#5981) üzenetére


Landon
őstag

Én nemtom' Te mit néztél de pl beírtam h aGTX 465 review. Már is egy rakat összehasonlítás jött ki 470el (is)Pl. Jó elismerem a 470 vs 465 nem a legjobb kereső kulcs volt... :DDD

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#5984) bigdigit válasza Def26 (#5979) üzenetére


bigdigit
addikt

mondtam én,hogy cpu limites ez a program.4.2-re rángatott 750 sem hozott szinte semmi többlet pontot hozzád képest ha jól emlékszem.

(#5985) BullKoxa válasza Def26 (#5979) üzenetére


BullKoxa
őstag

460?Mért jobb lenne mint a 470-n.a 470-n sem valami erős,de az ára az kemény.

[ Szerkesztve ]

(#5986) Landon válasza bigdigit (#5984) üzenetére


Landon
őstag

Ezt úgy érted h ebbe a progiba csak a i7-ek tudnak feljebb menni vagy úgy, hogy egy adott CPU-tól kezdve nincs további javulás? :) Utóbbi nem lehet igaz mert "még" a phenom II-őm is kiszenvedte a 425x pontot és direkt kikapcsoltam a GTS250-et, bár nem mintha ez használna bármi olyasmit. :DDD

Egyébként, hogy van a géped? :) Sikerül menni vele vmire? Abszolút átérzem a helyzeted, velem is előfordult ez már nem egyszer, legutóbb 5870 szürkehalál nevezetű mai napig ismeretlen okú betegségével szenvedtem rettentő sokat... vége RMA lett. És csak azért mert az iPon-os srácok voltak olyan nagyon rendesek és otthon is sajátkezűleg tesztelték a VGA-t és látták a hibát, a tetves nagyker persze azonnal visszadobta.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#5987) bigdigit válasza Landon (#5986) üzenetére


bigdigit
addikt

az enyém úgy ahogy rendben van...kivéve azt a COD4 multiban belassulást.gyerek gépem már más eset.továbbra is dobálja a kéket.de érdekes mód új win7 estén bírja 2-3 napig majd utána mindenfajta .sys-re.használt ramokat vettem lehet az a gáz.de gianni27 ad nekem holnap ramokat próbára.a másik lépés az lesz átcserélem a vga-t másik gépbe.de már arra is gondoltam eladom a picsba az egészet és építek a gyereknek is egy 750-est.kb +50-ből meglenne.az x-fi fatalitym is eladtam már inkább nem szenvedtem vele. :(((

[ Szerkesztve ]

(#5988) A.tessz válasza BullKoxa (#5985) üzenetére


A.tessz
senior tag

A 470 igen erős kártya tuningal könnyen 480 szinten van, egyébként a 3d jó téma teljes térhatása van mindennek, ne feltétlenül az imax es mozi feelenget , vedd alapul, mert itt arról van szó , hogy 3d ben látod a dolgokat, és nem csak egy két effekt van kiemelve!

[ Szerkesztve ]

(#5989) BullKoxa válasza A.tessz (#5988) üzenetére


BullKoxa
őstag

Szia!Épp most akartam írni neked Pü-t!Te hova valósi is vagy ha szabad kérdeznem?Mert nagyon kíváncsi vagyok hogy milyen lehet ez a 3D-s dolog.Ha látnám saját szememmel akkor szerintem váltanék Nv-re ez miatt,mert engem amit az Ati annyira erőltet az a sokmonitoros dolog az nem vonz!De ebben a 3d ben látok fantáziát!de 120K (a moncsit már megrendeltem)körüli összeget nem akarok úgy kidobni hogy nem tudom milyen is a 3D.

(#5990) Landon válasza BullKoxa (#5989) üzenetére


Landon
őstag

Most látom milyen monitorod lesz! :) Azzal sokáig szemeztem én is, nagyon állat! :DD

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#5991) BullKoxa válasza Landon (#5990) üzenetére


BullKoxa
őstag

Remélem a héten itt is lesz és nem lesz sokkal drágább mint amennyiért megrendeltem.a jó sz@r magyar forint miatt!

(#5992) Landon válasza BullKoxa (#5991) üzenetére


Landon
őstag

Hol rendelted? Ha BP-i vagy akkor rendelhetted volna iPon-nál. Ott amennyiért rendeled annyi és másnap már mehetsz is érte/viszik is. :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#5993) BullKoxa válasza Landon (#5992) üzenetére


BullKoxa
őstag

pcx-n és mikor +rendeltem akkor láttam hogy az árváltozás jogát fent tartják!

[ Szerkesztve ]

(#5994) BullKoxa válasza Landon (#5992) üzenetére


BullKoxa
őstag

tényleg felezi a 2D-s fpst a 3D. Azaz 2D ben 90fps,3D ben 40-45fps ez igaz??És ha 3D -t akarok elég a gtx 465 vagy a minimum gtx 470 kell?

[ Szerkesztve ]

(#5995) Landon válasza BullKoxa (#5994) üzenetére


Landon
őstag

Azt nem tudom felezi e de azt olvastam h rendesen le vesz. Legalább is mások szerint.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#5996) SSJPeter válasza BullKoxa (#5993) üzenetére


SSJPeter
őstag

Azt mindenhol fenntartják,az Ipon is írja a visszaigazolásban,hogy a visszaigazolás nem minősül ajánlattételnek...tehát ha bárhonnan megrendelsz valamit megváltoztathatják az árat csak éppen Te nem vagy köteles megvenni ha változik az ár ennyi.

Hozzáteszem ez nem jó,hogy így van.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#5997) Zé_Mester válasza gombcomp (#5970) üzenetére


Zé_Mester
őstag

nos, megoldódott a nagy probléma. :Y
ha most azt mondom hogy a gyári asus tri-sli híd adta meg magát, akkor sztem sokaknak kigúvad a szeme, ahogy az enyém is (csak nekem mellé vérbe is volt :DDD )
szóval a gyári szar híd csinálta a cirkuszt. a tippet subaruwrc adta, mert már nem volt más, amire gyanakodni lehetett, ez meg abszolút fel se merült bennem.
kicseréltem egy másik tri hídra, azóta megy minden ahogy kell. :))

köszönöm a tippet a kapcsolós dologra, ha nem szólsz még mindig pakolgatnám a karikat meg töltögetném a rendszert. :B :R
továbbá köszi mindenkinek aki próbált segíteni :R

[ Szerkesztve ]

(#5998) zuchy válasza Zé_Mester (#5997) üzenetére


zuchy
őstag

Nagyon brutális a géped, nem akarsz a Hogy is néznek ki a gépeink fórumba pár képet dobni? :) Vagy lemaradtam volna róla?

PC-STYLE.hu

(#5999) Zé_Mester válasza zuchy (#5998) üzenetére


Zé_Mester
őstag

köszönöm, de nem saját. :N
egy barátomnak építem. majd teszek be képet, meg írok róla egy logout cikket is, amolyan workblog félét :K

[ Szerkesztve ]

(#6000) zuchy válasza Zé_Mester (#5999) üzenetére


zuchy
őstag

Aham, szerintem le fog esni az álluk. :D Nekem már leesett, majd holnap összeszedem. Kíváncsian várom a workbolot. :)

PC-STYLE.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.