Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5151) bigdigit válasza Abu85 (#5149) üzenetére


bigdigit
addikt

az okosabbak már leléptek.

te vajon miért nem ugyanezt teszed?napi szinten minden oldalon 10x kell olvasnom tőled mindenki hülye aki nv-ét gyárt vagy vesz.copy/paste a szöveged.

(#5152) Abu85 válasza bigdigit (#5151) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Miért lenne hülye, aki NV-t vesz? Én ilyet nem mondtam, felőlem bárki vehet NV-t, mert a GF100 csak a gyártóknak rossz. A gyártókról is beszéltünk, akik pénzből élnek. Te nem érzed meg, hogy a kártyát drága gyártani.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5153) freelancer válasza Sárpac (#5146) üzenetére


freelancer
tag

Elarulom, hogy kicsit meguntam az epitsd magad akciokat, es egy fejlesztes utani bonuszomat raszantam a gepemre, egyszer kell kifizetni es egy jo darabig nem szukseges semmi tuning, csak azert irtam le mert szeretnem kozolni, hogy nem apuka vette, hanem en dolgoztam meg erte. :)

[ Szerkesztve ]

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#5154) bigdigit válasza Abu85 (#5152) üzenetére


bigdigit
addikt

kicsit vissza olvasol az oldalon ott vannak az érveid.(elárulom minden oldalon elolvashatod saját magadtól)
de felsorolom neked:
ati gyorsabb
jobb ár/érték arány
melegszik mint állat
drága
sokat fogyaszt
piros a szemüvegem
ezért kapom a fizetést

hangsúlyozom,hogy nem ebben a topikban kellene firkálnod az ellenvéleményeket.tapasztalatod nincs a kártyáról és nem is áll szándékodban beruházni egyre.

az meg már csak hab a tortán pont egy házigazda mutat példát a flame-re.

(#5155) Abu85 válasza bigdigit (#5154) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Inkább linkeld be a hsz-eket, mert ez így csak a saját kitalációdnak tűnik. :)

Mellesleg az idézem:
"jobb ár/érték arány
melegszik mint állat
drága
sokat fogyaszt"
tények, de én egyiket sem firtattam a topikon belül, csak a gyártásról, a lapka méretéről és a problémákról diskuráltam a fórumtársakkal. Nyilván mindenkinek jár a agya rajta, hogy mi lehet a megoldás az NV helyzetére.

Miből gondolod, hogy nincs tapasztalatom róla? Már szereltem össze Fermis gépet, segítettem egy összerakott gépnél a hűtést megoldani, mert minitoronyt vásárolt hozzá a drága ügyfél. :D

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5156) freelancer válasza Abu85 (#5155) üzenetére


freelancer
tag

mert minitoronyt vásárolt hozzá a drága ügyfél.

Na az ilyen usert tiltanam el a gepektol :C

melegszik mint állat
drága
sokat fogyaszt

Ez igaz, es csak az elson lehet javitani ... dehát eccerélünk.

[ Szerkesztve ]

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#5157) MacAndor válasza Lauda (#9) üzenetére


MacAndor
csendes tag

Nem lesz BFG Tech GTX 400-as széria, a vidkarigyártó részleg megszűnt...

(#5158) Abu85 válasza freelancer (#5156) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Hát ez van. De megoldva, azóta nincsen stabilitási gondja. :) Pár maszekolt 12 cm-es venti, és 1 m kifeszített zsineg sokat tett a nemes ügy érdekében. :D

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5159) Sárpac válasza Abu85 (#5158) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Én nem értem,hogy a fenébe melegedhet úgy fel hiszen elvileg sli quad slit is ki kellene tudnia szolgálnia annak a hűtőnek zárt házban.:F

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#5160) TTomax válasza MacAndor (#5157) üzenetére


TTomax
nagyúr

Aha... ;]
[link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5161) Abu85 válasza Sárpac (#5159) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Ferminél nem. Az NV külön minősíti a házakat SLI Ready matricával. A Thermaltake és a Cooler Master a CeBIT-en mesélte, hogy számtalanszor visszaküldték a csúcsházukat megbukott minősítéssel. A GTX 480-nál ez kritikus lehet gyenge légáramlat esetén.

(#5160) TTomax: Igazat mond, a BFG feladta. [link] - Az a termék csak képen készült el.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5162) keIdor válasza TTomax (#5160) üzenetére


keIdor
titán

Már kb. te vagy a 10. aki ezzel a linkel jössz.
Szerezz már valahonnan egy ilyen kártyát akkor, még a Marson is keresheted.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5163) TTomax válasza keIdor (#5162) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ezzel a stílussal nekem ne,ha a tizedik ha a huszadik vagyok.Majd ha én is ilyen hangnemben írogatok bárkinek majd akkor... Köszönöm!

(#5161) Abu85
Igen,én is olvastam de akkor nagyon sietős lehetett ha a webre kikerült de mégsem gyártják és azóta sem vették le... :F

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5164) Abu85 válasza TTomax (#5163) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Valószínű, hogy ez egy megegyezés volt az NV-vel. Csináltak két képet, hogy ne gyanakodjanak a vásárlók, amik a raktárkészlet ki nem ürül. Hiába vállal egy cég garanciát a termékre, a vásárlók kerülni fogják, ha kiderül, hogy kilép a piacról.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5165) A.tessz válasza Abu85 (#5164) üzenetére


A.tessz
senior tag

Olyan jó , hogy te mindent tudsz! :DD

(#5166) Abu85 válasza A.tessz (#5165) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem tudok mindent, csak feltételezem a megegyezést. Valami oka biztos van, hogy kikerültek a termékek közé a GTX 470-es és 480-as kártyák, de kereskedelmi forgalomban a BFG-től senki sem látott egy darabot sem. Nyilván később kiderült, hogy a cég kilép a piacról, így világossá vált, miért nem gyártották, de az volt a kérdés, hogy miért került fel a hivatalos weboldalra, ha nem került kereskedelmi forgalomba a termék.
Erre az egyetlen logikus magyarázatot leírtam. :)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5167) DigitXT válasza Abu85 (#5152) üzenetére


DigitXT
félisten

A gyártókról is beszéltünk, akik pénzből élnek.
Mi lenne ha ezt a VGA piac témában tennétek, és
nem túrnátok totálisan széjjel ezt a szerencsétlen
szakmai témát?:F A sok unalomig ismételt piaci
megállapítás, meg az ezzel kapcsolatos viták, ill.
az összes iderángatott ATI téma teljesen kinyírja
a topikot: nem látjátok, hogy lassan már az se ír,
akinek lenne is ilyen VGA-ja, mert értelmetlennek
látja, hogy a sok offtopik között elveszik a lényeg?

(#5168) bigdigit válasza DigitXT (#5167) üzenetére


bigdigit
addikt

szerintem nagy ívben tesz rá abu hiszen ő offolja szét a topikot és pont ez a célja nehogy valami jót is írjanak a kártyáról.jobb lenne ha itt se lenne.majd szólunk neki ha moderálni kell.vagy kell csinálni egy abu mentes topikot.

[ Szerkesztve ]

(#5169) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

(#5170) Abu85 válasza DigitXT (#5167) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Minél többet feszegetitek ezt annál több válasz lesz. :)

(#5168) bigdigit: Sajnos muszáj válaszolnom a te hsz-eidre, mert rendre megjelenek benne. Ezen csak te tudsz változtatni. :)

(#5169) DeckardCain: Én is ezeket az adatokat hallom. Szerintem helytállóak.

(#5171) bigdigit: Mindenkire vonatkoznak a szabályok. Még rád is. Ne feszítsd a húrt. Ezúttal elnézek a BAN-tól, de legközelebb már nem. Próbáld megemberelni magad, és a GPU-kkal kapcsolatban írjál. Ha velem van gondod, küldj privátot.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5172) gbors válasza Abu85 (#5147) üzenetére


gbors
nagyúr

hű, de ismerős ez a sztori, hogy is hívták azt a szerencsétlen chipet 3 éve? valami R600? :DDD

hogy magamat idézzem, érdekes lesz a következő generáció - a jelenlegi kártyákkal meg csak hadd szívjon az nVidia nyugodtan, ha a vásárlók azt kapják tőlük, amire a pénzükért számítanak :K

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#5173) Abu85 válasza gbors (#5172) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Pontosan. Bár azt nem kellett értelmetlenül alacsony áron árulni.

A next gentől nem éri meg sokat várni. Itt ragadtunk a 40 nm-en egy rövid ideig, így a HD 6000 sem lesz áttörés. Az igazi next gen a 28 nm-en lesz, amire 2011 Q3-ig várni kell. Persze lesz előtte tesztchip, az AMD oldalon. Ha nem akar az NV on-the-fly váltani, akkor nekik is ajánlott egy ilyen rendszer, hogy tapasztalattal ugorjanak bele a Fermi 2-be.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5174) bigdigit válasza Abu85 (#5170) üzenetére


bigdigit
addikt

na jó én is elhúzok innen inkább máshova.ha valakinek kérdése van privátban megtalál.
elegem lett az oltásból.

(#5175) DeckardCain válasza Abu85 (#5170) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Az 1gb-os 256 bites még érdekes is lehet akár :) Mivel eléggé gyér a felhozatal ebben a 230-250 dolláros ársávban mindkét oldalon.

(#5176) gbors válasza Abu85 (#5173) üzenetére


gbors
nagyúr

nem érdekel a HD6000, az nV nextgen érdekel :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#5177) Sárpac válasza Abu85 (#5173) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Az 1ről 16-ra emelt tessalációs végrehajtó egységek száma azért elég jelentős lépés lesz!
Aztán fogyiban, hogy lesz lehet beéri majd a fermit 40nm-en.:)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#5178) Sárpac válasza DigitXT (#5167) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Én csak azt nem értem miért nincs tele mindenféle házi teszttel a topic mint az ati oldalon alig találni egy két képet csak a nyavajgásból fakadó az ön offolás megy sokak részéről. Pl. tőled is 20x annyi off jön mint eredmény!!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#5179) keIdor válasza TTomax (#5163) üzenetére


keIdor
titán

Ebben nem tudom mi volt sértő, vagy bunkó, de mindegy, akkor sorry.
Amúgy szar napod van? Megint esik az Egyesült Királyságban? :U

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5180) Abu85 válasza Sárpac (#5177) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez nem ilyen egyszerű. Az AMD elsősorban a játékok alatti teljesítményt veszi figyelembe, így a tesszellációs teljesítmény nem nő majd jelentősen. Ami változás lesz, hogy a setup a blokkokba költözik, de blokkonként továbbra is egy tesszellációs egység lesz (plusz a Xenosos modul). A játékokra nem kell több, amíg alkalmazhatatlan a tesszellálás, inkább olyan területekre költik a tranzisztort, amitől a teljesítmény is nő. A lényeges módosítás a gyorsítótárakat érinti.

(#5176) gbors: Arra még várhatunk egy évet. :)

(#5175) DeckardCain: Igen, az elgondolás érdekes, de az érdekelne, hogy miért ugyanaz a név. :D

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5181) A.tessz válasza Sárpac (#5178) üzenetére


A.tessz
senior tag

Voltak eredmények csak annyi az off topic , hogy elvesznek sajnos.

(#5182) schwartz válasza Abu85 (#5180) üzenetére


schwartz
addikt

Az AMD elsősorban a játékok alatti teljesítményt veszi figyelembe

DX11 alatt van is hova kapaszkodniuk. Az sem vilagos, hogy az R600-as dinoszaurusszal egyidoben bukott Xenos tessellator minek foglalja meg a tranyot... ;]

If he dies, he dies.

(#5183) Abu85 válasza schwartz (#5182) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Dumcsizzunk, de mennyünk ide: [link] :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5184) Sárpac válasza A.tessz (#5181) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Igen emléxem, de azok akik publikálták azóta már legtöbbjük nem fermi tulaj!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#5185) schwartz válasza Sárpac (#5184) üzenetére


schwartz
addikt

Idokozben az S3 kiadott valami jobbat?

If he dies, he dies.

(#5186) lsc válasza schwartz (#5185) üzenetére


lsc
nagyúr

Az ati lehet [link].

Az élet kegyetlen .

(#5187) chris0000


chris0000
őstag

Hi!
Valaki tudna segíteni,én nem értek hozzá
Az lenne a gondom,h a videókártyám ilyen ciripelő hangot ad ki
Néha hangosabb néha halkabb...
A tápom kicsi? chieftech450 és 1 gtx465 kártyát kéne hajtanía
Azt írja a doboza,h a 12V ág legyen minimum 38A,az én tápomon meg két 12V ág van 14,15 A
Az xfxgtx260al nem volt gondom,pedig arra is azt írta a gyártó,h minimum 550W v nagyobb
csak arra nem emlékszem,h ott milyen terhelhetőség kellett 1 ágon!

(#5188) SSJPeter válasza chris0000 (#5187) üzenetére


SSJPeter
őstag

Szerintem kevés lesz az a táp pláne ha olyan GTX465-öt fogtál ki ami többet fogyaszt a 470-nél.
De nem biztos,hogy ettől mondjuk a VGA-nak kéne ciripelnie...
Biztos nem a táp ciripel?
Mindenesetre én lecserélném ha az ciripel ha nem.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#5189) Abu85 válasza chris0000 (#5187) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az egyik tekercs nem kapott elég szigetelést. Az szokott ilyenkor ciripelni. Vidd vissza gariba hátha kicserélik.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5190) P00By


P00By
nagyúr

(#5191) Sárpac válasza P00By (#5190) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem azért, de ez nagyon impozáns lett!
66C full load OC alatt és fogyi barát is rendesen.
2 ilyen sliben nyerő páros lehet és nem kell félni a zajtól meg attól, hogy megfől!

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#5192) NFree válasza DeckardCain (#5169) üzenetére


NFree
addikt

Én már nagyon várom ez az 1gb verzsön még bejövősebb főleg a 256 bit - es memvezérlő :C

Csak ne legyen horror ára itt nállunk m int most mindennek :((( :W

vga

(#5193) bigdigit válasza Sárpac (#5191) üzenetére


bigdigit
addikt

a kártya most se fő meg ennél viszont egy zárt házban minden elolvad majd.
ilyen hőtermelésnél sose értettem miért kell a házba fújni a levegőt....1000x jobb a gyári.

(#5194) Sárpac válasza bigdigit (#5193) üzenetére


Sárpac
nagyúr

LOL volt frozered?
Nekem igen azok is kifelé tolják a levegőt alul szedi fel a frisset átforgatja majd kitolja a házból!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#5195) bigdigit válasza Sárpac (#5194) üzenetére


bigdigit
addikt

nekem nem volt de a képet elnézve nem zárt a hűtő burkolata alul.így nem is fogja jó hatásfokkal kitolni hátul.a kártya hűvösebb a ház meg melegebb....
mondjuk nálam mindegy lenne mert sosincs fent a ház oldala.

[ Szerkesztve ]

(#5196) Sárpac válasza bigdigit (#5195) üzenetére


Sárpac
nagyúr

De felül zárt ott vezeti meg a levegőt és kirepíti hátul! Alul szándékosan nyitott mivel sliben hatékonyabb így mint a gyári megoldás!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#5197) amper zoli válasza Sárpac (#5196) üzenetére


amper zoli
tag

Ez komoly és valóban érezhető akár kézzel is, hogy tolja ki hátul a forró levegőt :F
Én is szentül meg voltam győződve, hogy bent marad a hő :K

Most nincs aláírásom!........Illetve.....Van??

(#5198) Sárpac válasza amper zoli (#5197) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Igen érezhető, de csak terhelés alatt!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#5199) Sárpac


Sárpac
nagyúr

50%-os tuning gyári hűtővel a Gainward GTX465 GOOD Editonnal!!:D
[link]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#5200) Speed® válasza Sárpac (#5199) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Maximális adható feszen 100% ventivel, instabilan. Ez nem nagy szám szvsz.
Ha "'véletlenül" 470né alakítható lenne és bírna 750et alapfeszen, többet érne..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.