Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tazsam01

    tag

    válasz Superhun #13737 üzenetére

    Gondolom, hogy ha lefele ment volna akkor cserélik :) Visszaírtam nekik, hogy kérem a cserét és nem élek a levásárlással. Erre ezt válaszolták:

    Kedves *******!

    Az Ön által eredetileg vásárolt termék sajnos nem elérhető, ezért tettük levásárolhatóvá a vételárat.
    Van lehetőség a vételár visszautalására is, ehhez kérem az utaláshoz szükséges bankszámlaszámot kérem válaszlevélben küldje el.

    Üdvözlettel

    ******* Webáruház

    A bolt honlapján a termék jelenleg is elérhető (igaz azóta 60 hónap garival, de elkezdtem olvasgatni a kommenteket és van ot még 2012-ből is amikor meg 10 év garis volt, tehát azzal, hogy a termék nevében változtatják állandóan a gari időt, mindig új termékeről beszélünk?). Lehet én fújom fel nagyon az egészet de sem a 8 giga ram sem a 20 rongy nem hiányzik csak az elegancia hiánya nem tetszik és, hogy a szemembe hazudnak. Fontolom, hogy visszaírok nekik, hogy mire költsék....

    Ha nálunk történik ilyen (építőipar bő 10 év garancia) akkor függetlenül a munkadíj és az anyag árak változásától azonnal megyünk és javítjuk, a végén pedig mi kérünk elnézést.

    Valami ötlet, hogy mit válaszoljak?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés