Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hzsolee

    őstag

    válasz den89 #7281 üzenetére

    Ha minden Bosch, akkor azért maradnék azon a vonalon. Bár azt nem írtad zöld vagy kék. Én ha tehetem szigorúan kék bosch párti vagyok. Mondjuk ezek javarészt hálózatról mennek. Gyalu, maró, körfűrész... Kis akkusban van fúró/behajtó, ütvecsavarozó.
    Épp a minap gondolkodtam, hogy eladom a parkside performance cuccaim aztán cserélem bosch 18v os dolgokra.
    Erre mire vetemedem? Kenyérért ugrottam be a lidölbe aztán egy db 8-as ott vigyorog rám. A múlt héten futattam végig egy kollégám, hogy cseréltesse már ki a 4-est 8-ra...de sehol nem talált. Még jó, hogy 90 napig minden vita nélkül visszaveszik.

    Amúgy most performance láncfűrészt láttam, holott újságban nincs hirdetve. Az említett fűnyíróra sem emlékszem... mármint, hogy a boltban hegyekben állt volna. Vagy nagyon kelendő. Szembeszomszédnak van performance"kasza"... Hááát ☺️ inkább maradok a Stihl-nél...😁

    [ Szerkesztve ]

    A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés