Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8451) cigam válasza Lalo_Titi (#8447) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Persze az is válasz leht a problémádra, hogy vista only...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8452) ludus


ludus
aktív tag

Sziasztok!

Amilo 7320GW laptopban bővítettem (volna) memóriát 2 gigára de a gép csak 1 gigát hajlandó látni... Everest látja mind a 2 G-át... Bios frissítést nem találok a géphez, mi lehet a gond?

:F

(#8453) liverpeggy


liverpeggy
csendes tag

van olyan aki szives felvenni msnen és segitene ujonnan vett laptopom legelső beüzemelésében??? gyp-s vagyok ehhez :D vagyis nem merek semmit csinálni vele. :O :Y

(#8454) cigam válasza liverpeggy (#8453) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Próbáltam rád cuppanni, de nem jött össze :D
Pontosan mit szeretnél?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8455) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Pi2350(?) géphez adtak egy liveview progit ami mutatja a kamera képet, meg kitudja még mire jó. Elméletileg a telepítés, és újraindításután a tálcán dekkolna a kis progi, de nincs ott. Sőt, a liveview.exe-t is csak az fsc.tmp telepítő könyvtárban találja a Vista.
Van vmi trükk a dologban? Akinek megy, milyen progi-t indít el? Hová teszi ezt a cuccost?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8456) tomsics válasza liverpeggy (#8453) üzenetére


tomsics
senior tag

én is próbáltalak felvenni de semmi

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#8457) liverpeggy válasza cigam (#8454) üzenetére


liverpeggy
csendes tag

op rendszer nélkül vettem, és nekem van egy xp cd-m de nemtelepiti fel..és igy nemtudok vele semmit csinálni addig.. valszeg nemis fogja vinni az xp-t olvastam hogy ezek általában vistára vannak tervezve vagyis azzal kéne futtatni...ötlet??

(#8458) tomsics válasza liverpeggy (#8457) üzenetére


tomsics
senior tag

kell csinálnod egy xp-t nLite-al amibe integrálod a sata driver-t vagy pedig szerzel egy olyan xp-t amiben már bele van integrálva.De szerintem elöbb nézz körül hogy egyáltalán van-e xp driver a notidhoz.

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#8459) robag83


robag83
csendes tag

Helló!

Egy kis segítséget kérnék. FUJITSU-SIEMENS Amilo laptopot szeretnék venni, de nem tudom, hogy melyiket válasszam. A Pi 3525, a Pi 3540 és a Pa3553 között vacilálok. Érdemes-e a 9300as vga miatt megvenni a 3540est vagy annyit nem dob rajta, illetve milyen lehet az AMD konfig a 3470es vgaval? Annyira nem szeretnék vele játszani, de jó lenne, ha az újabb játékok is elfutnának rajta szakadozásmentesen.
Köszi a segítséget.

Üdv

(#8460) cigam válasza liverpeggy (#8457) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Mi a pontos típusa? Az alapján kideríthetjük, érdemes-e XP-vel próbálkoznod.
LiveCD-s linux nem jött be?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8461) cigam válasza robag83 (#8459) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

1ik típus se kifejezetten gamer gép. Viszont itt találsz 1 listát, melyik mobil VGA mire képes. Az 1ik 102. a másik 103. helyen van a listán. 1iktől se várj "csodát".

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8462) Anfield válasza Thunderzolee (#8434) üzenetére


Anfield
csendes tag

Uh, ugy latom nem jol tettem fel a kérdést. szoval lattam h fennt van minden, de nem tudom hogy mind kell e egy gépbe, vagy egyaltalan mire vannak. wlan, graf meghajto az ok, de többire nem tudom h mire jo, es ezt kérdeztem, hogy mit erdemes meg feltenni belőlük, mert feleslegesen sem akarok semmit.

(#8463) FullGas válasza robag83 (#8459) üzenetére


FullGas
aktív tag

Haverom most vett Pi 3540-et nagyon jó áron 124k ért.
Minden új játék elmegy rajta 1024X768-on, közepes beállítással , csodálkoztam is, de télleg,naon faja gép főleg ennyiért :Y Csak ajánlani tudom :K Annyi hátránya van hogy nincs hozzá semmi driver, viszont fuji oldaláról mindent le tudtunk tölteni ;)

[ Szerkesztve ]

(#8464) robag83 válasza FullGas (#8463) üzenetére


robag83
csendes tag

köszi mindenkinek a segítséget

(#8465) Anfield


Anfield
csendes tag

Letöltöttem a honlanprol a WLAN drivert, de sajna nem müködik. Már a biosban is beállitottam, h engedélyezve legyen a Lan, de semmi. felinstalálom és ennyi. program file-sben benne van, de ennyi. nem tudom sehol elinitani, valamit bekapcsolaskor a gép illesztőprogramot keres, de nem talál. windows vista ultimate-m van. aki tud segitsen lécci, nagyon fontos volna a wlan. ja, amugy amilo Li3710

(#8466) Anfield válasza Anfield (#8465) üzenetére


Anfield
csendes tag

Megoldodott, de az előző kérdésem meég fenntáll. aki tud az segitsen léccike. uj vagyok notebook ugyben... :F

(#8467) Syl válasza Anfield (#8466) üzenetére


Syl
nagyúr

FuSi notebookoknál a WiFi indításához általában kell egy Launch Manager nevű program.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8468) cigam válasza Syl (#8467) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

+van amelyik típuson egy mechanikus kapcsoló segítségével aktíválhatod.
A wifi led világít?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8469) Syl válasza cigam (#8468) üzenetére


Syl
nagyúr

Jaja, igazad van! Gomb vagy tolóka plusz szoftver.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8470) tomsics


tomsics
senior tag

sziasztok pa2548-ra felraktam az win7-et de gondom van a vidoe kártya driverrel,mert ami fent van fusi oldalán nem engedi felrakni mert azt írja ki hogy az 32bites a gépen pedig 64 bites van,nem tudtok valami megoldást erre?nincs ez a driver 64 bites vistár valahol?vagy rakjam a újra a gépet a 32bitessel?köszi

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#8471) Mania válasza tomsics (#8470) üzenetére


Mania
senior tag

Ha kevesebb memória van benne mint 4Gb akkor a 32bit-es elég.
64bit-en még vannak problémák driver szinten.

(#8472) tomsics válasza Mania (#8471) üzenetére


tomsics
senior tag

csak 2 van benne,elvileg most töltöm a jó drivert ,nvidia oldalán találtam csak először nem nézetm meg mert nem gondoltam hogy már van win7re is driver

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#8473) tomsics válasza tomsics (#8472) üzenetére


tomsics
senior tag

na letöltöttem a win7 64 bites drivert és azt írja telepítés elött hogy nem olyat amivel a driver kompatibilis lehet.Ezt én nem értem nvidia honlapján oda van írva a videikari telepítésnél meg nem talál,valaki help

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#8474) tomsics válasza tomsics (#8473) üzenetére


tomsics
senior tag

nem értem hogy miért nem látja a videokártyát :W

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#8475) Egorov


Egorov
aktív tag

Sziasztok!

Amilo Pa1538, frissítettem BIOS-t, azóta folyamatosan megy a hűtés. Azt írták, hogy valami hibák miatt szabályozták a fordulatszámot, de azért néha idegesít, hogy folyamatosan megy.
Van valaki még ilyen helyzetben? Így kell ennek lennie?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#8476) Syl válasza tomsics (#8474) üzenetére


Syl
nagyúr

A windows update nálam x86 és x64 RC-nél is hiba nélkül talált és letöltött magának drivert.
Ha nálad mégsem, akkor laposhoz keress itt drivert.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8477) Syl válasza Egorov (#8475) üzenetére


Syl
nagyúr

Állítólag igen. Én is beszoptam. Szerencsére volt egy régebbi mentésem, és visszaírtam azt.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8478) Egorov válasza Syl (#8477) üzenetére


Egorov
aktív tag

Köszi az infot..azért remélem kiadnak majd egy újat, amiben javítanak ezen

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#8479) 2Bálint válasza Egorov (#8475) üzenetére


2Bálint
tag

igen, mert egyébként túlmelegedésre hajlamos ez a típus a videokártya tokozása miatt. Szériahibás, selejt mind, nekem 2 hónapja ment tönkre..

(#8480) Syl válasza 2Bálint (#8479) üzenetére


Syl
nagyúr

Ez sajnos igaz. Azt azonban tegyük hozzá, hogy ez elsősorban az nvidia hibája.
Az én gépem most 22 hónapos és eddig kop-kop-kop, jól bírja. Még szerencse, mert én nem vásároltam hozzá gari-bővítést. :U Viszont bevetettem pár óvintézkedést.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8481) tomsics válasza Syl (#8476) üzenetére


tomsics
senior tag

köszi nálam is megtalált mindent de a videokártyának az integráltat használja,ahhoz is felrakta a drivert,de a másik video kártyát nvidia 8400m gs nem is látja egyszerűen olyan mintha nem lenne benne.Letöltöttem amit írtál de telepítéskor azt írja ki hogy nem talált olyat amihez feltudná rakni ezt a drivert.Nem tom mi lehet a baj

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#8482) Syl válasza tomsics (#8481) üzenetére


Syl
nagyúr

Ja, hogy két vga van benne. Akkor passz. :(
Esetleg bios?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8483) lacibacsi válasza FullGas (#8463) üzenetére


lacibacsi
addikt

Hol lehet 3540-et 124-ért venni? Én csak 140+ látok... :(

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#8484) tomsics válasza Syl (#8482) üzenetére


tomsics
senior tag

igen legalábbis szerintem mert eddig xp és vista is mindig az nvidiat használta de ez nem ez egy 14 mb standard valamit használ(annyira nem értek hozzá)
és bios-ban mit kellene állítani?

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#8485) tomsics válasza tomsics (#8484) üzenetére


tomsics
senior tag

hát ezt nem hiszem el,be mentem biosba nem csináltam semmi majd elindult ugye gép.Erre bekapcsol a webcam Bejön az asztal és kiírja hogy 2 új frissítés elérhető.Megnézem mi az a kettő és láss csodát a webcam és a fránya video kártya.Kellett neki egy nap hogy észre vegye hogy van benne video kártya vagy hogy van ez mert én már nem értem.Na mindegy az a lényeg hogy mostmár minden kész és sokkal gyorsabb ez a win mint a vista és szerintem szebb is

[ Szerkesztve ]

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#8486) tomsics


tomsics
senior tag

még egy kérdésem lenne az fn+f bill kombinációk miért nem működek?Vagy ahoz le kell külön tölteni valamit?köszi

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#8487) szilchi


szilchi
őstag

Nekem Pi1536-os van és amióta megjött a meleg,játék közben a gép procija folyamatosan túlmelegszik és a gép lekapcsol.A venti megy folyamatosan,de mintha nem is hüttene semmit :F .Ezzel lehet valamit csinálni?Mert idegesít,hogy folyton lekapcsol a gép.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#8488) tomsics válasza szilchi (#8487) üzenetére


tomsics
senior tag

próbálj ki egy (nem tom mi a rendes neve) alaptop alá egy pad amibe ventik vannak,sokat segít a gép hűtésében.
Win 7 problémáim megoldódtak,a Fn+-hoz fusi oldaláról kellett letölteni a progit és már minden full jó ,

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#8489) Syl válasza szilchi (#8487) üzenetére


Syl
nagyúr

Nincs tele porral az a venti? Mikori a gép?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8490) szilchi


szilchi
őstag

A gép kb. másfél éves.Még van rá fél év gari,szal nem nagyon akarnám szétszedni.De lehet,hogy poros.Már gondolkodtam hüttőre a gép alá,de asszem pont itt a PH-n volt egy teszt,amiben az jött ki,hogy még a legdrágább modellek is csak pár fokkal viszik lejebb a hőmérsékletet.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#8491) Mania válasza szilchi (#8490) üzenetére


Mania
senior tag

Az a pár fok nálam 12-t jelentett ezzel.
Az alany egy Pi3525 volt.Most akarok venni egyet a dv5 alá is. :)

[ Szerkesztve ]

(#8492) cigam válasza Mania (#8491) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Nekem is van ilyen (pontosabban egy 2ventis könig, de célját tekintve ugyanaz) és tényleg használ, ha forrósodik a helyzet. Sose mértem, de pl. videókonvertálás közepén elindítom a 2 ventit, kézzel érezhetően hűvösebb lesz.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8493) Syl válasza cigam (#8492) üzenetére


Syl
nagyúr

Mondjuk egy porral telerakodott gépen nem sokat segít. Nekem is ilyen két ventis notepalom van.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8494) Syl válasza szilchi (#8490) üzenetére


Syl
nagyúr

Ha nincsenek leragasztva garimatricával a csavarok, akkor 3 perc az egész. Persze lehet szervizre is bízni, nekik - kis szerencsével - 3 hétig fog tartani. :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8495) mAiNiAc_HUN


mAiNiAc_HUN
csendes tag

Heló!
Olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy egy Fujitsu Siemens Pi3525 tipusú laptophoz(ami egyébként nem az enyém), honnan tudok olyan programot szerezni/letölteni stb., amivel a gép tudja kezelni a beépített kameráját, mert nekem úgy mondták, h nem tudja elindítani, v vmi hasonló problémája van.
előre is kösz :R

(#8496) Mania válasza mAiNiAc_HUN (#8495) üzenetére


Mania
senior tag

Fn+F7

Gondolom nem kapcsolták be, a szoftver meg nem tudja egész addig, amig nem inditják el a fenti kombinációval a készenléti módját.

(#8497) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!
Melyik üzletben van arra lehetőség, hogy memóriabővítéssel vásároljak FU-SI laptopot úgy, hogy a garanciát nem veszíti el.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#8498) hahajdu


hahajdu
aktív tag

sziasztok!

bátyám rámbízta a halott Amilo laptopját (most hirtelen nem tudom a pontos tipusát). 3 éves single core, stb..

szóval már voltak vele problémák, néha nem indult power gombra, csak ha be volt dugva a táp kábel, máskor meg csak akkor, ha nem volt bedugva.. szóval elég elcseszett egy gép.

most oda jutottunk, hogy meg se mukkan. bármit csinál vele az ember, egy led nem villan fel rajta. alaplap elemét kivettem pár percre, visszaraktam, semmi..

mi lehet a gond?
:R :R

hunpad.com

(#8499) Syl válasza hahajdu (#8498) üzenetére


Syl
nagyúr

Sok minden. Tápegység, alaplap stb.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8500) mAiNiAc_HUN válasza Mania (#8496) üzenetére


mAiNiAc_HUN
csendes tag

köszi!
majd megmondom annak akié a gép
:R
Mondjuk még az is lehet, h nekem kell csinálnom...PÖFFF...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.