Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7151) raul560 válasza Hegyirabló (#7150) üzenetére


raul560
tag

A Vista tényleg perverz!! :DD
De az még perverzebb mikor Egy full vista támogatású gépre (Fujitsu-k általában) XP-t akarunk tenni!!! :Y :DD

[ Szerkesztve ]

(#7152) zp2008


zp2008
csendes tag

Köszönöm az eddigi segítségeteket!!! Barátom már feltette a vista-t de nincs meg néhány driver. Hálókártya wlan és camera drive-t hol tölthetem le? :R :R :R :R :R :R :R

(#7153) zp2008


zp2008
csendes tag

Még lenne egy kérdésem. Az összes vistás pa 2548 drivert hol találom meg? :R :R :R :R :R :R

(#7154) bahaman


bahaman
csendes tag

Sziasztok!

Pár napja vette bnőm ezt a gépet(Fujitsu Pa 2548) és nálunk is a fentebb említett probléma merült fel,azaz h xp-t szeretnék felrakni rá,mert a vista vmi iszonyat fos lassú...pedig "tiszta" szoftverrel is próbálkoztam,és crackelt verzióval is...nem tetszik és kellene az xp!
No szóval a sima,az sp1,az sp2 és az sp3 is(pedig beleintegrált SATA vezérlős crack-verziós) xp sem ment fel,jobban fogalmazva a telepítés elején nem látta a merevlemezt!
A Reborn verzió el sem indult...
Most megpróbálom azt a Bios-os átállításost,csak gondoltam addig hátha válaszoltok:)
Előre is köszi a segítséget!!

Üdv

(#7155) raul560 válasza bahaman (#7154) üzenetére


raul560
tag

Ha nem ment akkor vagy nem azt a SATA drivert integráltad bele vagy nem jól integráltad!! Tuti valamelyik a gond mert nállam is volt!! (Pi 2515)
Szenvedtem vele és egyszer jó lett!!

Tipp: Ha integrálsz akkor elsőnek RW-re ird ki és ha jó akkor az RW_n lévő xp-t ird ki majd sima CD-re!! :)

[ Szerkesztve ]

(#7156) Jon Mathias válasza raul560 (#7155) üzenetére


Jon Mathias
senior tag

Nekem nem volt gond az xp telepítéssel (Pa3553) minden müxik csak a vga nem. nincs hozzá xp driver.

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#7157) raul560 válasza Jon Mathias (#7156) üzenetére


raul560
tag

Sajnos igen mert szinte az összes Fujitsu Vista-val jön ki és nem adnak Xp-drivereket ki!! Ez nagy hiba a gyártó részéről!! Nem úgy mint az ASUS-nál!! :U

Ugy kell összekapargatni őket.... :((

(#7158) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Tényleg olyan fos lassú a Pista? Éppen most teszem fel.

Aquila non captat muscas.

(#7159) Jon Mathias válasza Hegyirabló (#7158) üzenetére


Jon Mathias
senior tag

Asus sem jobb ott se találtam xp s drivert. Ja tényleg fos a Pista! állandóan tölötget beleugat mindenbe de majd tapasztalod. inkább server2008 standard. sokkal jobb!

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#7160) Hegyirabló válasza Jon Mathias (#7159) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Tényleg beleugat, de sokkal nem tűnik lassabbnak. Viszont ami gondom volt a Pa2548-al, azt Vista sem oldotta meg varázsütésre. :(

Aquila non captat muscas.

(#7161) Jon Mathias válasza Hegyirabló (#7160) üzenetére


Jon Mathias
senior tag

Nekem megy vissza a 2008! sokkal gyorsabb és nem ugat. elleszek vele addig amig nem lesz xp driver atihoz.

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#7162) Brukesz válasza raul560 (#7157) üzenetére


Brukesz
csendes tag

Pontosítanék. Csak a consumer kategóriás Amilo-k jönnek csak Vista támogatással. A középkategóriás Esprimo Mobile, illetve a csúcskategóriás Lifebook gépeknél továbbra is van XP support.

(#7163) gilead válasza Brukesz (#7162) üzenetére


gilead
tag

Sziasztok. Nézegettem az EW-ben, illetve az Auchanban is van Li2727, ill. talán 2515 is op.rendszer nélkül, illetve Xp-vel is! (+14 e.) Ezekhez kell lennie gyári telepítő cd-nek, az összes fasza driverrel. Nem tudná egy ott dolgozó fellökni esetleg?

(#7164) zp2008


zp2008
csendes tag

Sziasztok! ?ár majdnem mindent belőttem egy kivétellel. A lan driver és wlan driver nem működik. Hol keresem? Azt tudom hogy marvel de ami kellen hozzá az nem megy gépemen. "viszta ultimét" van telepítve. Ennyire bajos a pa 2548-as? :R :R :R :R

(#7165) McKane válasza zp2008 (#7164) üzenetére


McKane
senior tag

Hali!

Próbáld meg Everesttel! Az ad egy linket -elméletileg- ahonnan le tudod tölteni a megfelelő driver progit!

Sok sikert!

Üdv.: McKane

(#7166) arsenlupin


arsenlupin
aktív tag

Kereső használatát javaslom először..........

2458-hoz XP driver: [link]

Üdv:F

(#7167) bobace válasza zp2008 (#7164) üzenetére


bobace
őstag

Touchpadhoz meg próbáld ezt

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#7168) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Szép estét megin!

B.Tóthot hogyan kell működésre bírni?

Aquila non captat muscas.

(#7169) zp2008


zp2008
csendes tag

:R Köszönöm a segítséget. Eddig már majdnem minden meg van. De hol lehet a lan driver :F :F :F

(#7170) TIT válasza thumb (#7110) üzenetére


TIT
veterán

Amilo 2727nél Fn+F1el lehet a wifit ki-be kapcsolni!

(#7171) TIT


TIT
veterán

Van egy Amilo 2727em fél éves és bekapcsoláskor csíkoz fél percig aztán jó,a szervíz nem
talált hibát alaplapi biost frissítettek de 5 nap után újra kezdte!
Szoftverrel mérték be,remélem nem a honlapon lévővel mert az elég hiteltelennek tűnik!
Fujitsu honlapján van egy progi a deskupdate azt kell futtatni és az megkeres és feltesz
minden drivert magától!
Nekem vistám van és nem rossz!

(#7172) arsenlupin válasza zp2008 (#7169) üzenetére


arsenlupin
aktív tag

Itt próbáltad már: [link]

Üdv:F

(#7173) raul560 válasza zp2008 (#7169) üzenetére


raul560
tag

A gyártó oldalán fennt van az összes vista driver Pa 2548-hoz...

Gyártó oldala

(#7174) MEKK


MEKK
aktív tag

Hali.
Valaki meg tudná mondani hogy ennek a laptopnak mennyi a maximális memória bővíthetősége?

Fujitsu Siemens Amilo A1650G

(#7175) blokad


blokad
senior tag

Sziasztok!

Mindenhol kerestem, de nem találtam, az amilo li 1718 tipusú gépemhez touchpad drivert. Görgetősáv miatt kéne.
Van fennt linux is és azon működik a görgetősáv viszont ott wifi nincs. Mindent megcsináltam csak bekapcsolni nem tudom, de ez egy másik téma.
Szóval, légyszives, ha valaki tudja honnan lehet touchpad drivert szedni egy linket írjon.

Köszönöm! :R

(#7176) weiszd


weiszd
csendes tag

Üdv!
Tegnap vettem egy Amilo li2727-et. Minden működik,eddig semmi gondom nincsen vele, viszont egy kicsit elakadtam a WiFinél. A Launch Manager is fent van, ki is jelzi a LED a kapcsolatot... és onnantól mi van? Nem találok semmi kiszolgálólistát [vagy ha nincs, akkor is vmi ablakot - itt valószínűleg nincs, ahol most vagyok], pedig más gépeken láttam már ezt a windowsos megoldást. Esetleg próbáljam meg külön progival? Ennek a világába bevezetnétek?

Köszönettel

(#7177) blokad válasza weiszd (#7176) üzenetére


blokad
senior tag

Elősször is kell egy wifi hotspot vagy otthoni wifi-router és jobb alul az óránál a hálozat ikonra jobbkatt. xpnél elérhető hálózatok megjelenitése. Vistánál csatlakozás hálozathoz. Kiválasztod a megfelelő hálózatot és csatlakozás gomb, ha kell beirod az azonositó kódot.

(#7178) maxview


maxview
csendes tag

PA2548 WLAN driverhez nincs vkinek véletlen direkt linkje mert nem jön be a gyártó honlapja :(

Előre is köszi

www.haxx-esports.hu

(#7179) TIT válasza maxview (#7178) üzenetére


TIT
veterán

http://www.fujitsu-siemens.hu/support/downloads.html
Jobboldalon van a deskupdate!

(#7180) atyaty


atyaty
csendes tag

Sziasztok,

Amilo li1718 as laptophoz keresnék alaplap, és usb drivert, de eddig nem nagyon találtam sehol. A hozzá adott cd-n sem találtam meg ezeket. Ha tud valaki segíteni pls küldjön linket, vagy mondja el honnan lehet.
Köszi

(#7181) foxyy16


foxyy16
csendes tag

Hy! Nemrég vettem egy Fujitsu Siemens Amilo LA1703 típusú notebook-ot az egyik hipermarketben amit most nem akarok megnevezni (METRO)! Sajna a géphez elfelejtettek telepítő CD-ket adni ugyh most se hang se semmi nincs feltelepítve! Légyszi aki tudja honnan lehet letölteni ehez a géphez telepítő Cd-t irjon! Sürgős lenne!!!!!! Előre is köszi!

(#7182) raul560 válasza foxyy16 (#7181) üzenetére


raul560
tag

Nem irtad milyen oprendszer van rajta!! :U

De tessék itt fent van minden:

Vistára

és

XP-re

Amilyen Op rendszer van azt tölsd le...

Remélem nem Linux!! :DD

[ Szerkesztve ]

(#7183) raul560


raul560
tag

Látom nem akarja azt megjeleniteni amit akartam :F

Ott már csak ki kell választanod hogy milyen fajta,milyen tipus stb.. és ugyan azt kapod amit én.. (otT lesznek a vista és xp driverek is) Ha nem megy irj és segitek!!

Csak nem linkelte ugy be!!!

(#7184) TIT válasza foxyy16 (#7181) üzenetére


TIT
veterán

Ott az én linkem is használd a deskupdatet sokkal egyszerűbb mint drivereket keresni hacsak nem vagy mazoista!

(#7185) Jon Mathias válasza foxyy16 (#7181) üzenetére


Jon Mathias
senior tag

Amilo LA1703 ez VIA chipsetes. www.viaarena.com

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#7186) McKane


McKane
senior tag

Hali!

Azt szeretném megkérdezni, hogy az Amilo Li1705-höz mennyiért lehet akkumlátort szerezni. Mert én kerestem már, de nem találtam.. Vagy csak figyelmetlen voltam?
Ha segíteni tudnátok nagyon szépen megköszönném! :)

Üdv.: McKane

(#7187) bobace válasza McKane (#7186) üzenetére


bobace
őstag

Én is googlezgattam, de kifejezetten ehhez a típushoz nem láttam. Általánosságban a FuSi akkuk 20000 Ft körül alakulnak, már amihez van.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#7188) thumb


thumb
aktív tag

na csak még azt nem értem hogyha fellökök egy játékot és elindítom mondjuk 800x600-ban akkor miért nem teszi ki teljese képernyőre miért haggya meg kicsibe a monitor közepén? nem tud valaki valami normális drivert esetleg ehez az x3100-hez?? köszike (mondjuk a hálókártyám sem nagyon akar menni dehogy az is miért :S)

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#7189) gyiku


gyiku
nagyúr

hi, van valakinek 1705 hoz gyari alapbeallitas visszaalito akarmije? vista volt rajta egy csomo fs progival. ezeket meg a 40 gigas backup particiot en lezuztam , es raktam fel xp-t. de most el kene adni a lapost, szeretnem ugy visszacsinalni, ahogy vettem, persze ugy, hogy nem fizetek erte fujinak :U

hüllő

(#7190) sgery


sgery
őstag

sziasztok!
kicsit rég írtam, még mindig egy amilo 1437G-m van, aztán vennék hozzá egy új akkut, most 4400-as még gyári van benne, kb 1,5órát bír ki.
[link] Ez mennyivel tudna többet szerintetek? Illetve megéri ennyiért?

Amúgy még semmi baja nincs a lapnak, nagyon tuti, és még mindig frankón megállja a helyét:)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#7191) tomsics


tomsics
senior tag

sziasztok HELP,HELP hogy lehet FS amilo pa2548-ra xp rakni? Próbáltam sp,sp2,sp3 de egyik sem látja a winyót(telepítésnél partíciónál).Próbáltam vistaval az simán látja de nekem xp kellene.valaki segítsen előre is köszönöm

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#7192) Sátán44


Sátán44
addikt

Li 2727-en a wlannt szeretném bekapcsolni,próbáltam az FN+F1-et de sajnos nem reagál rá.Természetesen fel van telepítve és használatra kész.Segítsetek pls!

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#7193) Hegyirabló válasza tomsics (#7191) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Fel lehet rá rakni az XP-t, de én nagyon nem ajánlanám. Nekem is ilyen van, ehhez a géphez a legjobb a Pista.

Aquila non captat muscas.

(#7194) morjozsef


morjozsef
csendes tag

Sziasztok!

Van javaslatok a lenti problémámra?

Van egy Amilo PA1538-asom. besz@rt az alaplapja. Gari már nincs, de gondoltam szavatosságomat érvényesítem, mivel rendeltetésszerűen használtam és 1ik pillanatról a másikra megadta magát. néhány telefon és email után felhívott egy ALBACOMP-os arc, hogy bruttó 42e-ért kiterjeszti a FS javaslatára a garimat és így ,majd kicseréli az alaplapot.
Szerintetek megéri?

(#7195) TIT válasza morjozsef (#7194) üzenetére


TIT
veterán

Csak akkor ha 42000 vagy annál drágább az alaplap,de elég érdekes hozzáállás,ha
lejárt lejárt!

(#7196) thumb válasza Sátán44 (#7192) üzenetére


thumb
aktív tag

ezzel én is futottam egy kört hogy felraktam a honlapon található installt de selytettem hogy az nem elég kell hozzá valami utilities amit szintén onnan lehet leszedni! leszedtem felraktam aztán annyi reméltem hogy működik! aztán valaki irta hogy kell még hozzá valami dobott egy linket felraktam és most már előjön az fn+f1-re hogy wlan on/off irj rám privátba és átdobom a linket! kiprbálni még nem tudtam sajnos mert maj jön a wifis routerem de este már valószínüleg meg tudom mondani mi a pálya

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#7197) tomsics válasza Hegyirabló (#7193) üzenetére


tomsics
senior tag

és miért nem ajánlod az xp-t?mert már hallottam olyat hogy nem bír el a 2magos procival de szerintem hülyeség

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#7198) Jon Mathias válasza tomsics (#7197) üzenetére


Jon Mathias
senior tag

Szerintem jó az Xp persze vannak kivételek mint pl az én gépem. csak a vga nem müxik sajna nincs xp driver. hybrid 3470x2 na kössz!

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#7199) sgery


sgery
őstag

Senki nem segít? :(
Találtam még egy ilyet is, ez milyen lehet? [link] 21.000Ft + 3.000Ft szállítás, tehát olcsóbb mint itthon a 6600mAh-es, de ez 7200-as. ezzel eldögyög pl 3órát? Vagy többet?

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#7200) nosferat9


nosferat9
csendes tag

Hali! Amilo 1718 laptopomon Vista volt de nem jött be és XP-t raktam rá, megvan minden driver, sikerült felrakni őket. Csak épp a WLAN-nal van némi problémám. Azt is sikerült telepítenem,de a külön kapcsolóval lehet bekapcsolni, ami nem működik. Mindenfelé nézelődtem a neten, de semmi. Valhol olvastam, hogy Launch Managert kell használni, de sehol nem tudtam letölteni.
Előre is köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.