Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8751) szimpláncsak


szimpláncsak
tag

Itt is köszönöm a választ! :R

(#8752) csabyka666 válasza cigam (#8750) üzenetére


csabyka666
addikt

Hát ez az! Ezt kérdeztem először én is, hogy valaki nem kódolta le "szemétkedés" céljából, de azt mondta a csaj, hogy senki sem használta rajta kívül.
Amúgy olvastam pár hozzászólást a témával kapcsolatban, és írták, hogy náluk is "magától" lekódolta a noti a BIOS-t. :F

Lehet, hogy van benne valami...

Amúgy szervíz lesz szerintem is!

Köszi köszi! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#8753) csabyka666 válasza szimpláncsak (#8751) üzenetére


csabyka666
addikt

Kicsit lemaradtam, de annyit tudok mondani (ha még esetleg nem mondta volna senki sem), hogy amennyiben két különböző órajelű memót teszel egy gépbe, akkor mindig az alacsonyabb órajelű memória sebességén fog ketyegni mindkettő.

Amúgy szerintem a DUAL nem is menne rendesen, azt csak úgy szokták ajánlani, ha 2 ugyanolyan modulod van, magyarán párban veszed, így egyezik a memória mérete, meg az órajel is - természetesen.

Remélem mondtam érdemlegeset...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#8754) gizda


gizda
senior tag

Fn F7-tel bekapcsolom a webcamot de azon kívül ,hogy a kis sárga led elkezd világítani a kamera mellett oszt annyi sehol kamera kép :F

valaki help

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#8755) cigam válasza gizda (#8754) üzenetére


cigam
félisten

Nem tükör ez :) Videochat progikban láthatod, msn, skype, stb...

Tulajdonképpen mit szeretnél?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8756) gizda válasza cigam (#8755) üzenetére


gizda
senior tag

lehet :F haverom toshiba laptopján megnyitom a webcamot és úgy tudom használni mint 1 normál kamerát videófelvételt készít képrögzítés keretekkel

FS -en ílyet nem tudok :W

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#8757) cigam válasza gizda (#8756) üzenetére


cigam
félisten

Már miért ne tudnál? A HW adott. Már csak a soft a kérdés. Toshiba-hoz gyárilag adtak vmilyen progit, FS-hez meg nem. Na bumm. Ha kicsit visszaolvasol találsz egy linket, amivel tudsz felvételt készíteni. Egyébként meg tele a net webcam, meg videofelvevő progikkal, ad abszurdum felteszed a toshiba-s haverod progiját.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8758) gizda válasza cigam (#8757) üzenetére


gizda
senior tag

köszi megpróbálom :)

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#8759) Janis89


Janis89
csendes tag

Sziasztok! :)
Valaki tudna véleményt nyújtani erről a laptopról?

Fujitsu siemens amilo PI3525
http://www.dreamcomp.hu/product_info.php?products_id=130027

köszönöm.

(#8760) norbest


norbest
aktív tag

Hali
szeretnék venni egy ilyesmi laptopot, egy mini re gondoltam, kinek milyen tapasztalatai vannak?

(#8761) Janis89 válasza Krix (#48) üzenetére


Janis89
csendes tag

FS amilo miért nem szabad venni? mi velük a probléma?
( én pont most akarok venni egy FS AMILO de most elbizonytalanodtam)

(#8762) norbest válasza Janis89 (#8761) üzenetére


norbest
aktív tag

Én is nézegettem.... mi a probléma vele??

(#8763) cigam válasza norbest (#8762) üzenetére


cigam
félisten

Hát mint az összes brand gyártó notijával. Nekem a 3 éves AmiloPro-val semmi bajom. (Azonkívűl, hogy az aksija bekakkant, de ez ennyi idősen "természetes"). Viszont mint általában mindenhol olcsó húsnak ...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8764) morfondőr


morfondőr
őstag

Üdv mindenkinek!
Egy hatalmas kérésem lenne! AMILO M1437G-s laptopra szeretnék Windows 7-et telepíteni, de nem igazán találtam drivereket. Ha valaki összegyűjtött már Win 7-hez, vagy Vista-hoz drivereket ehhez a géphez, és lenne olyan kedves és feltöltené valahova, nagyon megköszönném! Az sem baj, ha nem minden van meg.
Előre is köszönöm a segítséget!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#8765) norbest


norbest
aktív tag

Tudna nekem valaki egy véleményt mondani: tényleg problémás az amilo Wifi je???
Azt mondják nagyon gyenge és falon már nehezen lát át...

(#8766) Pamir


Pamir
csendes tag

Sziasztok! Amilio 3540-re szeretnék XP-t telepíteni, de ugye vista kompatibilis és xp telepítéskor nem látja a HDD-t. Mi a megoldás?

(#8767) morfondőr válasza Pamir (#8766) üzenetére


morfondőr
őstag

Szerintem csak annyi, hogy integrálni kell az XP telepítőjébe a SATA drivert! Legegyszerűbb megoldás nLite-al: [link]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#8768) karnokd


karnokd
tag

Üdv, vettem egy Amilo Li 3710-est, de úgy tűnik a touchpadjához nincs a Fujitsu oldalán driver. Így gyakorlatilag a görgetést nem tudom vele megcsinálni. Ötlet?

Cf550W + E6600 @ 2,4 + 4GB 800MHz Kingston 5-5-5-18 + Asus P5B Deluxe + 2 x 320GB + 1TB +SB Xtreme +Nec18x + GF250GTS 1 GB Twint Frozr

(#8769) gigolo2225


gigolo2225
csendes tag

hali!
a véleményeteket szeretném kérni!
Van egy fujitsu siemens esprimo mobile laptopom. Tegnap óta ha bekapcsolom a két hangszóró folyamatosan pattog, ha lenémítom akkoris.
amikor bootol a gép,akkor halkan pattognak.
próbáltam a hangkártya driver újrainstallálását,a rendszervisszaállítást,nem segített egyiksem.

Remélem nektek lesz valami ötletetek. előre is köszi: gigolo

Nem vagyok rasszista, de az emberszín a fehér!!!

(#8770) norbest válasza gigolo2225 (#8769) üzenetére


norbest
aktív tag

Nekem is volt hasonló, a régi acer emen, de amikor bedugtam egy külső hangszórót elmúlt..... ezek a beépítettek egyébként se a legjobbak...

(#8771) gigolo2225


gigolo2225
csendes tag

Ez sajnos nemmúlik el,sőt a külső hangszóróis elkezdi ezt a pattogó hangot. bedugom és nem kapcsol át arra,mert szól a laptop hangszórója is...

Nem vagyok rasszista, de az emberszín a fehér!!!

(#8772) sorbit_4 válasza karnokd (#8768) üzenetére


sorbit_4
tag

A Synaptics driver nem jó?

(#8773) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Csucsi skacok!
Fusi Amilo L7300 notit hogy a rákba kell szétszedni?!
Az összes csavar kiszedve, a hátulját mégis fogja valami a proci hűtő környékén.
Ki kell pattintani??
Kössz!
Csucsi!

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#8774) Anfield válasza karnokd (#8768) üzenetére


Anfield
csendes tag

Szia. Nekem is 3710es amilom van, és semmi driver nem kell a touchpad-hoz. valami bibi lesz akkor nalad. egyszer csinalta nekem h nem ment, akkor restartoltam és ok volt minden.

(#8775) mate0217 válasza Ace Ventura (#8773) üzenetére


mate0217
aktív tag

Ilyen próblémám van nekem is de nem L7300-al :((( Alig tudom szétszedni

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#8776) Ace Ventura válasza mate0217 (#8775) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Valaki majdcsak segit, hogy mi rögzitheti még, mert az összes látszó csavart kitekertem :F

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#8777) Brucehun


Brucehun
aktív tag

Sziasztok!
Nekm vagy egy Fujitsu Siemens Amilo L6820 -os laptopom, azt tudom, hogy lehet benne procit cserélne! Az a kérdésem, hogy tudtok olyan oldalt ahol leírják, hogy milyen procit tudok belerakni?

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#8778) xxboxx


xxboxx
csendes tag

üdv, nekem egy Fujitsu-Siemens Amilo pro V8010D notebook-om van az lenne a kérdésem hogy vga kártyát ebben lehet cserélni?

(#8779) akyyy


akyyy
senior tag

Egy ismerősömék kukáztak külföldről egy amilo m124 laptopot. Csak vinyó nem volt benne, meg töltőkábelje, de az enyémmel működött. Aztán vettek bele alkatrészeket, tettünk rá új windost, és ott a Sajátgépnél azt jelezte ki hogy 1,7 mhz-es a procija. ez lehetséges? netne leírásokba 500 mhz- ír:S

(#8780) Plastex


Plastex
csendes tag

Üdv!
Tulajdonosa vagyok egy Amilo Pa3515-ös notebooknak.
Lenne pár kérdésem:
1, Ha naponta többször ki be húzogatom az egeret körülbelül mekkora egy USB csatlakozó élettartama ??
2, Hasonló a téma. A jack csatlakozók meddig bírják az intenzív használatot ??

3, A gépemben egy 1GB-os Hynix típusú memória található, mekkora az esély arra, hogy Dual Channel üzemmódra képes egy Kingston modullal ?? Esetleg valakinek van tapasztalata (milyen típussal megy, melyikkel miként viselkedik, stabil/nem stabil stb..) az ilyen dolgokkal kapcsolatban.

4, A vinyó hőmérséklete 60fok környékén alakul. Ez helyénvaló ?? Olvastam ,hogy a notebookok mindig melegebbek asztali társaiknál. Sajnos laptophoz nincs viszonyítási alapom így nem igen tudom behatárolni a normális értéket.

(#8781) mamszi


mamszi
csendes tag

Sziasztok!
Nem vagyok egy lángész a számitógéppel. Vettem egy mini Amilo Fujitsi Siemens számitógépet. Nagyon szeretem, de nem tudom, hogy mi a neve, valami külső meghajtót kell venni hozzá, hogy CD-t és DVD-t tudjak használni. Szeretném megtudni, hogy CD lemezt tudnék-e használni, mert nagyon szeretem a játékokat és sok CD-m van.

(#8782) sorbit_4 válasza Plastex (#8780) üzenetére


sorbit_4
tag

Szia!
1. Az USB-t én is sokat használom, általában bírja a gyűrődést.
2. Ha a jack dugó jó minőségű akkor annak is bírnia kell (nálam egyszer bentmaradt
a dugó vége az asztali gépemen...).
3. Lehetőleg azonos típust rakjál bele. Nekem is van ilyen gépem és 2 Gbyte-os
800 Mhz-s Kingstonnal próbáltam. Nem ment duálban és lelassult 533 MHz-re :F
4. 60 fok már egy kicsit gáz HDD-nél, mert a specko szerint ez a felső határ.

Egyébként a Pa3515-nek van külön topikja.

(#8783) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Sziasztok!Noti vásárlás előtt állok és eddig 2 notiami bejön!Az egyik az Fujitsu-Siemens AMILO Pa 3553 a másik 1 HP!!A kérdés az hogy megéri -e ilyen Amilo-t venni vagy inkjább felejtsem el és vegyek jobbm inőségű HP-tHa van a gépről tapasztalatotok szivesen olvasnám!THX

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#8784) cigam válasza Dawide@axele (#8783) üzenetére


cigam
félisten

Miből gondolod hogy a HP jobb minőségű? Ráadásul típusszámot sem adtál meg, szóval eleve nem kaphatsz jó választ erre a kérdésre.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8785) cigam válasza mamszi (#8781) üzenetére


cigam
félisten

A gép alaján, hátulján (nomeg a számlán) tuti rajta van a típusa. Van rajta USB csati? Mert akkor bármilyen külső CD/DVDíró megfelel. Ha márkhű akarsz lenni: [link]
Viszont ott ahol vetted biztos segítenek kiválasztani egy neked is tetsző külső meghajtót.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8786) Dawide@axele válasza cigam (#8784) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

A HP Compaq 6730s!!!Ez a típus tetszik vagy az fsc!Várom a véleményed!!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#8787) cigam válasza Dawide@axele (#8786) üzenetére


cigam
félisten

Hát még így se lehet sok okosat mondani, mert bár azonos típus, a beépített proci nagyon elttérő lehet 1magos celeron vagy C2D proci, kontra AMD X2, vagy Sempron. Az FS kapható 8 cellás aksival is. A technikai paramétereken felül figyelemreméltó, hogy a HP-hoz helyszini garanciát adnak.
Ja és +1: Ha most megveszed Vista-val, akkor megkapod hozzá a W7-is ha megjelenik? Ez is lehet szempont.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8788) Dawide@axele válasza cigam (#8787) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Nah itt a Hp gép http://www.notebookstore.hu/hu/termekek/reszletek/513_hp-compaq_6735s_notebook_renew
Ez pedig az FSC :http://www.ipon.hu/webshop/product/fujitsu_siemens_amilo_pa3553_cceung_110137_002/114634

így már teljes a kép!!!!!!!!!!Várom a véleményed!!4

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#8789) cigam válasza Dawide@axele (#8788) üzenetére


cigam
félisten

Hát még így is nehéz a döntés. A HP refurbished, és angol billkiosztása van picit gyengébb VGA-val, és kissebb merevlemezzel. Viszont 2 év szervízgarancia, de nem a 3 éves helyszini. AFS-ben pedig nincs bluetooth.
A HP-hez jár a Vista Busines, az FS-t oprencer nélkül adják.
Ja és még1 vidám dolog: A HP-nál közben típust váltottál :F

Én nem fogom neked megmondani melyiket vedd, vagy melyik a jobb, csak a fent említett eltéréseket tudom felhozni pro és kontra. Pl. Ha te linux-ot használsz, az FS jobb választás, mert a HP árába be van építve a Vista. Ha a windows szimpatikus, a HP tűnik jobb választásnak, mert a Busines verziót adják hozzá. Ha szükséged van a BT-ra, megintcsak a HP felé billen a mérleg. Ha magyar kiosztásu bill.-t preferálod az FS a te géped. A refurbished, gariban lecserélt, gyárilag felujjított/javított gépek. Ugy is lehet nézni, hogy ez már egy rossz, de megjavított gép, mivan ha megint elromlik ? De úgy is fel lehet fogni, hogy már kijött a gép hibája, orvosolták. (kétszer ugyanoda nem csap a villám :) )

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8790) OLE-3


OLE-3
tag

Sziasztok.
Van itt egy Amilo A1640 laptop aminek nincs hangja. Az eszközkezelőben is felkiáltójeles (az eszköz nem indítható el). Elvileg Vinyl AC97 kodek van rajta.
Lehet tudni ezt valahonnan, hogy teljesen meghalt a hang kodek, vagy van valami trükk rá?
Köszi.

(#8791) cigam válasza OLE-3 (#8790) üzenetére


cigam
félisten

Milyen windows van a gépen?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8792) OLE-3 válasza cigam (#8791) üzenetére


OLE-3
tag

XP, de próbáltam Ubuntu 9.04-gyel is.

(#8793) Dawide@axele válasza cigam (#8789) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Köszi a választ de még most sem tudom melyik a jó döntés!igazából programozásra kéne!ha tudnám hogy az FSC jó minőségű és nem lesz valami nagyon nagy baja akkor azt választanám de ezen a téren nincs tapsztalat hiába olvasom a fórumokat!Bár valahol azt olvastam hogy az Amilo-k nem sikerültek t5úl jól de ki tudja mi igaz belőle!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#8794) cigam válasza OLE-3 (#8792) üzenetére


cigam
félisten

És ubuntu alatt se volt hang? Az nem jelent semmi jót, bár unokatesóm hangszorója is elnémult a 9.04 alatt. SP3 fent van? Drivert honnan szedted?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8795) OLE-3 válasza cigam (#8794) üzenetére


OLE-3
tag

Nem volt Ubi alatt sem.
Természetesen SP3 fent. Próbáltam a CD-n lévő, a FS honlapján lévő, és a viaarena-s drivert is.

(#8796) Peace


Peace
nagyúr

Itt hever előttem egy Amilo PA 3553-as laptop, és wireless LAN-t kellene belőni rajta. Vista 32 bit van telepítve. Ezeket a drivereket találtam a support oldalon:

Fel kell tennem bármelyiket is vista-ra, vagy mit kéne tenni, hogy működjön a vezeték nélküli hálózat(funkció gombbal nem kapcsol be, azért gondolom, hogy kellene neki valami software.), és felismerje netet router-ről?

[ Szerkesztve ]

(#8797) orkester válasza Peace (#8796) üzenetére


orkester
senior tag

Nálam WN6600R-el hibátlanul megy.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#8798) cigam válasza Peace (#8796) üzenetére


cigam
félisten

Tedd fel a DeskUpdate-et, az feltesz mindent amit kell.
És ne felejtsd feltenni a LaunchManager-t mert az kezeli a gyorsgombokat.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8799) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hali. A segítségeteket szeretném kérni. Adott egy F-S Amilo K7610W típusú gép(nevezzük annak), telepítenék rá Win XP-t, de nem hagyja magát CD-ről bootolni, hiába állítok bármit.

Kép1 és Kép2

Ilyenkor mi is legyen?

Köszönöm

(#8800) cigam válasza KaiotEch (#8799) üzenetére


cigam
félisten

Más gépen műkösik az XP telepítő? Nem karcos? Esetleg másik lemezzel (mondjuk egy live linux) is ugyanezt csinálja? A 2. kép után mi történik?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.