Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7951) Egorov


Egorov
aktív tag

Pa1538 am van, frissítettem a BIOS-t, azóta folyamatosan megy a venti. Igaz kisebb fordulatszámon, így halkabb is, de engem egy picit zavar. Ha benyomom, hogy csak 800MHz en menjen, akkor is megy folyamatosan.

Tapasztalta ezt valaki, vagy legyek ideges? :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#7952) ChuckyOsb


ChuckyOsb
aktív tag

Sziasztok! Valaki erre tudna magyarázatot?

:R

[ Szerkesztve ]

(#7953) Egorov válasza ChuckyOsb (#7952) üzenetére


Egorov
aktív tag

Szia!

Olvasd el ezt, remélem segít valamit. Ha már olvastad, akkor bocsesz :)
[link]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#7954) ChuckyOsb válasza Egorov (#7953) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Köszönöm, még nem olvastam. :R

(#7955) lolo29


lolo29
csendes tag

Sziasztok!!!!
Kéne egy kis segítség.
Van egy l1310G laptopom , egyik pillanatról a másikra eltünt a hangkártya
Már a rendszert is ujra telepítettem de semmi mintha nem lenne benne.
Az Everest azt írja ki "letiltva" az integrált cuccoknál
Ha valaki tud egy kis okosságot vagy tippet előre is megköszönném!!!!!

(#7956) kohi


kohi
tag

üdv! a segítségeteket kérném egy amilo 1437g telepítéséhez. Nincs hozzá egy darab driver se és így a sata-s vinyót nem akarja megtalálni a gép.

(#7957) Skagen


Skagen
csendes tag

na meglett végre a 3553-s amilo
tökéletes, gyors kis állítgatás után a 1080p-ket is viszi
64 bites vista ment fel rá, a wifi is működik rendesen, egyelőre baba

(#7958) ChuckyOsb válasza kohi (#7956) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Hello!

Driver Genius programmal frissíthetsz minden drivert. Ha pedig nincs a gépen semmi akkor leszedi.

(#7959) Gergui


Gergui
csendes tag

Sziasztok!
Nekem egy gondom lenne és jó lenne ha segítenétek mert már az idegeim az egekbe vannak :W
Van egy Amilo PA2510esem kb 3 hónapja vettem. Meg is vagyok vele nagyon elégedve ( akksija kb 3órát bír 4400mAh ezt csak azért irtam le hogy véleményt mondjak az előttem szólóknak az akksijáról :) )

Na de a hiba a következő, van egy új játék Call of Duty world at War. Feltelepítettem a játékot, eddig nem is volt gond semmi, fel is települ, el is indul, hanem utána a hang bejön,de sötét képernyő fogad ezek után. A játékot hallom hogy fut mert megy a zene, meg ha mozgatom az egeret hallom, hogy kattog a menün de semmi kép :F
Ebben tudna nekem valaki segíteni, hogy mi oka lehet ennek, vagy esetleg volt e már valakinek valamilyen játékba ugyan ilyen problémája, és sikerült megoldani? Nagyon megköszönném a segítséget mert tanácstalan vagyok :(
Ja és azért irtam ide mert ez csak egy laptopos Fujis hozzászólás
Igazából azt se tudom hogy ebben a Pa2510 -ben hány megás videokártya van, mert lehet az a probléma, hogy kevéske neki a videokártya, bár egy hasonló új játék az NFS undercover meg ment vele :(
Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat és sokat segítetek vele!

(#7960) scyllafren válasza kohi (#7956) üzenetére


scyllafren
senior tag

Nekem egy PI1536 van, és csak a Nlite-ozott xp installerrel sikerült telepítenem, mivel A: meghajtóm nincs :) Nlite segítségével beleraktam a sata drivert az installba és voila! látta és tudtam telepíteni.

(#7961) hodam


hodam
csendes tag

Hello
Nekem van egy FS Amilo Li1718-as laptopom Windows XP-vel és mikor bekapcsolom a gépet a Windows 20 csíkot húz de miután bejött az asztal elég gyors de mikor megpróbálok játszani rajta akad az egész (pl:COD 1) a gépen egyébként minden driver fent van és minden hardvert felismer.
Intel CoreDuo T2130
2 gb RAM
Ati RADEON XPRESS 200M

(#7962) blokad válasza hodam (#7961) üzenetére


blokad
senior tag

Szia!

Nekem is ilyen gépem van. A videokártya a gyengéje a bios-ban hány megásra van állítva? Ha 128, akkor szerintem az a baj. Mondjuk nekem a pro street-et is vitte 20-25 fps-el de legtöbbször 25-el. (Mondjuk Vista alatt. :R )

(#7963) hodam válasza blokad (#7962) üzenetére


hodam
csendes tag

és neked hogy indul a windows

(#7964) blokad válasza hodam (#7963) üzenetére


blokad
senior tag

W7-et használok és 45 másodperc alatt van a biosjelszótól a windows jelszóig.

(#7965) Draken


Draken
őstag

sziasztok!
adott egy amilo li2727, vista van rá telepítve, odáig eljutok, hogy be tudjam kapcsolni a wlant..de nincs sehol se egy olyan, ami mutatná is a talált helyeket, a lényeg, hogy meg tudjam oldani azt, hogy a windows elindulásakor egyből működjön a wifi és csatlakozzon is.
köszönöm előre s a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#7966) Harti


Harti
senior tag

Sziasztok!

A jövő héten veszek ajándékba egy PI 3525-ös gépet.

Az 1G-os és 2G-os verzió között 8k a különbség, a RAM-ok órajele 533mhz.

5k-ért tudnék venni 2G 800mhz-es Kingston noti RAM-ot lifetime garival.

Nem találtam semmilyen infot, hogy 800mhz-es modulokat meg tud e hajtani? :F

Plz valaki segítsen mert ha nem megy bele akkor kénytelen leszek megvenni a 2G-os verziót...

Másik kérdés: Garivesztéssel jár e ha kicserélem a vásárlás után a RAM-ot? (gondolom igen)

Köszi előre is a válaszokat! :R

(#7967) Pisztillus válasza Harti (#7966) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia!

A gyorsabb RAM képes lassabban is működni, azaz a 800MHz-s valószínű, hogy menni fog a gépben. A nagyobbik baj az, hogy - a honlapon olvasottak alapján - a második RAM foglalat a billentyűzet alatt van, azaz nagy valószínűséggel garivesztés is lehet belőle. Kivéve akkor, ha az eladóval rakatod bele a RAM-ot a vásárlás helyszínén. Szvsz.

Ha meg az eladó nem akar ilyet tenni, akkor inkább vedd meg a 2G-s verziót, az a biztosabb. 3K nem éri meg az ilyen mérvű szétrobbantást. Főleg, ha olyan csodás thorx csavarokkal van a hátlap rögzítve, mint azon a HP NC8000-es gépen, ahol nemrég csináltam ilyet.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#7968) Harti válasza Pisztillus (#7967) üzenetére


Harti
senior tag

Köszi a választ!

Azt tudom, hogy megy benne a 800-as, csak azt nem hogy képes e 800mhz-en járatni? :F

Bár ha ennyire macerás a csere és az a kevés 1 év garit is elvesztem akkor valóban nem éri meg...

De sajnlom, ha így lesz mert az 533-as RAM bőven lassabb mint a 800-as, hacsak nem valami extrém alacsony időzítésű-ek az 533-asok.

Mi az általános egyébként az 533-asokhoz?

(#7969) Harti válasza Pisztillus (#7967) üzenetére


Harti
senior tag

Közbe találtam egy helyet ahol a 2G verzió 7 el drágább és 667es RAM-ok vannak benne. Asszem ez lesz és nem szenvedek vele! :)

(#7970) szpal17 válasza Harti (#7969) üzenetére


szpal17
őstag

Hali!

A Kingston oldalán, ami elég megbízható forrás a géptípusra rákeresve csak a 800MHZ-es ramokat írja. Max 4 GB(2*2GB) DDR2 -es 800MHZ-eset írnak. Elvileg gyárilag is ilyennek kéne benne lennie.

(#7971) hodam válasza blokad (#7964) üzenetére


hodam
csendes tag

Azt nem értem hogy COD 1, 2 akad az NHL 09 meg simán elfut rajta, hogy van ez? :DD :DD

(#7972) Pisztillus válasza Harti (#7969) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szerintem jobban jártok így.
Az időzítéseket sajna nem tudom.

Sok örömet a notihoz!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#7973) blokad válasza hodam (#7971) üzenetére


blokad
senior tag

Passzolom.

(#7974) lehike


lehike
csendes tag

hello mindenki. eloszor is bocsi, hogy nincs ekezet, es kerdojel stb. ez is a problemam resze. nem vagyok egy pc guru, es ezert is kernem a segitseget barkinek, aki hajlando segiteni. :O FS Amilo Pi 1536-om van. sajnos nincs gyari lemez, es egy orulet amit csinal velem ez a gep. :( xp(diablo) volt, de lassu volt a netem. a szolgaltatonal azt mondtak, hogy csereljek rendszert. erre cd-s vista-t raktam fel(angol), proba gyanant. viszont kiderult, hogy a vista kiuti a dvd olvasomat, es nem lehet csak cd-rol telepiteni. :Y probaltam nlite-ot, de nem ment. linux se akar telepulni. dvd-t nem is olvassa be, csak cd-t. mi a {}P+ csinaljak, mert nekem ez magas. van itt szerviz, de azok lehuznak min. 10 ezerrel. nem szeretnek ennyi penzt kiadni erre, mert tudom, hogy nem kerul annyiba. nincs valakinek, gyari lemeze, amit feltenne nekem valamilyen tarhelyre, es engem boldogga tenne ezzel... vagy akarmilyen megoldas... koszonom elore is... :R :R :R

(#7975) lehike válasza scyllafren (#7960) üzenetére


lehike
csendes tag

szia. nem lehetne, hogy feltoltod v.milyen tarhelyre, hogy en se szenvedjek... bocsi de nincs se ekezetem, se kerdojel, stb. lejjebb leirtam a gondom. onnan tudni fogod, hogy miert kerestelek meg ezzel. koszi es bocsi ha zavartalak

(#7976) Harti


Harti
senior tag

Mennyire megbízható márka az FSC egyébként laptop-ban?
Folyamatosan kapom a fikázásokat amikor említm hogy FSC-t néztem ki...

(#7977) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!

Nincs valakinek FS Amilo L7320GW notebookba alaplapja?
Egyik barátom gépe meghalt és ez kellene bele.
Ajánlatok PÜ-ben ha van.
Köszönöm.
jFox

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#7978) lehike


lehike
csendes tag

nekem egy ideje fs amilom van, es abszolut elegedett vagyok vele. de ha nincs gyari lemezed, es nem vagy annyira szakerto, akkor meg tud szivatni a driver hiany...

(#7979) Harti válasza lehike (#7978) üzenetére


Harti
senior tag

Software-es dolgoktól nem félek, mert Vista lesz rajta és ahhoz full support van, már lecsekkoltam a hivatalos oldalon.

Én attól félek hogy játék hatása lesz, érsd gagyi műanyag ropogós gombok stb.
Ráadásul az 1 év gari is elég gyér...

(#7980) Api2000 válasza lolo29 (#7955) üzenetére


Api2000
csendes tag

Hello Lolo 29 !

Látom téged is megvert a sors egy Amilo 1310G-vel.
Mióta van Neked ez a "gép" ?
Én 3 éve használom. Nem akarlak riogatni de ezen a 1310-esen szép lassan minden tönkre ment már. Nekem elég sok gépem volt már egészen a 286/8MHz-es korszaktól kezdve, de mondhatom, hogy ilyen drágán ilyen sz...r gépet még nem vettem.
Kezdettől fogva fennállt egy olyan probléma, hogy írás közben a kurzor átugrott az egér kurzor pozíciójába és mire észrevettem már bele is gányoltam saját irományomba.
Eleinte a DVD olvasója csak a saját irományait nem volt képes visszaolvasni később a többi írott lemezt sem és legvégül már a gyári lemezeket sem.
A hűtő ventillátora elkezdett zörögni már úgy egyéves kora előtt. Aztán odáig fajult a dolog, hogy éjjel már nem mertem bekapcsolni, mert felriadt a család.
A WIFI-je olyan érzéketlen, hogy csak teljesen tiszta akadálymentes rálátás esetén hajlandó a routerhez csatlakozni, mig más laptopok két vastag fal és plusz 8 méter távolságból jó jelszinttel csatlakoznak ugyanehhez a routerhez.
Az SD kártya foglalata annyira kontaktibássá vált, hogy szinte használhatatlan.
Slusz poénként az LCD-je is beadta a kulcsot. A háttérvilágítása nem kapja meg valamiért a nagyfeszültséget. Ja, közben a még a wincsit is ki kellett cserélnem, mert valamiért az is elkezdett döglődni. Természetesen ez alatt a 3 év alatt sokszor újra telepítettem a rendszert, de a fenti hibákon ez mit sem segített.
A gépet újként vásároltuk(230 e jó magyar forint), hordozva ritkán volt, akkor is csak spec táskában és nem ezzel focizott a család. Tehát semmi ok nincs arra, hogy így lepusztuljon.
A kezdeti problémák után úgy döntöttem, hogy elviszem garanciális szervízre. Akkor ért a meglepetés, hogy a kétéves garancia Magyarországon csak 1 év. Keletre elég az is !!! Más országokban 2 év garanciát adtak.
Szóval nálam a Fujitsu Siemens Amilo márka egy életre le lett járatva. Ha nekem fizetnek érte, hogy elvigyem, akkor is meggondolnám.
Remélem, hogy Te nem ilyet fogtál ki, de ha mégis, tudd, hogy nem vagy egyedül :C
Ja, csak annyit, hogy jót is mondjak, hogy ha Neked is elkezd hangosan zörögni a ventillátor, akkor egy tűhegynyi zsír segít a problémán egy jó időre.
Szervízben egy kb. 3 cm átmérőjű nünüke kis ventillátor cseréjéért 16e Ft+áfát akartak kérni.

Üdv: Api

(#7981) Harti válasza Api2000 (#7980) üzenetére


Harti
senior tag

a akkor ez most nagyon jól jött az FSC vélemények kalapba amikor épp az a legnagyobb gondom, hogy vegyek e ilyen márkát... :W :R

(#7982) SirKero


SirKero
őstag

Az után érdeklődnék,hogy érdemes-e az új 9,1 Catalist drivert telepíteni. Van-e valami változás a laptop VGA terén benne. Asztali gépeknél olvastam,hogy bizonyos játékoknál több hibát is javított. Nálam erről lenne szó: Amilo PA 3515 HD 3200 VGA van benne.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7983) csigafej


csigafej
tag

sziasztok,

amilo pa 3515 gépet láttam az egyik nagyáruház újságjában, 100e Ft-ért és nem is hangzik rosszul, a kérdéseim felétek hogy akinek ilyen van, a videókártyának van saját memóriája? win XP felrakható-e rá és működik-e minden rendesen vele? (láttam hogy a wifi-vel gondok lehetnek)

és egyáltalán ajánlanátok a gépet, vagy inkább nem?

köszi
Gyuri

(#7984) Draken


Draken
őstag

erre vki?

(#7985) SirKero válasza csigafej (#7983) üzenetére


SirKero
őstag

Nekem ez a gép van és Én 125 000 Ft. vettem január elején. Két féle felszereltséggel árulták a különbség 160 /250 GB vinyó és 1/2 GB RAM. Nem tudom te melyiket nézted.
ATI Radeon HD 3200 VGA van benne. A videó kártya adatai:
Graphics
Dedicated graphics (full name) -
Dedicated video memory 64 MB dedicated local frame buffer video memory for extended battery
life
Onboard graphics chip ATI Radeon™ HD 3200
Shared video memory4 Up to 1984 MB shared memory
3D Benchmark 2006 Up to 1400 points (depending on configuration)
Graphic features 􀂄 Dual display support, to use LCD and external display via DVI-I
simultaneously
􀂄 DirectX® 10 support
Itt mindent megtalálsz róla : [link]
Szerintem a 100 000 forint-ot még a kisebb felszereltségel is bőven megéri. Én letöltésekhez és filmek / full HD simán megy / nézéséhez használom. Játék nem nagyon ment rajta csak a FarCry-t próbáltam a max felbontáson szépen megy. A gyártó szerint Vista Only de Én azért rágyilkoltam az XP-t ami a WiFi-n kívül működött is. Most Vista Ultimate van rajta ezzel megy minden rendesen.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7986) SirKero válasza Draken (#7984) üzenetére


SirKero
őstag

Az enyémre / Amilo ps3515 / fel kellett tenni a Launch Manager progit és az kezelte a Wlan-t. Állandóra nem lehet beállítani minden indításkor újra be kell kapcsolni. Legalábbis nálam.

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7987) csigafej válasza SirKero (#7985) üzenetére


csigafej
tag

köszönöm a gyors választ!

csak a kisebbik felszereltségűt kínálják ennyiért, de énis úgy láttam hogy még így sem rossz ajánlat, viszont egy kérdés még a vga-nak 64mb saját ramja van + amit a géptől kap... ettől az egytől félek csak, mert most is ati kártyám van a gépben (9600pro) és pl gta nem igazán szereti, csak legksiebb felbontásban megy vele, ilyen gondok vannak az újabbakkal is?

illetve dokkolót lehet-e hozzá venni és ha igen, mibe kerül? mert főleg asztaliként használnám.

köszi
Gyuri

(#7988) SirKero válasza csigafej (#7987) üzenetére


SirKero
őstag

A VGA alapból 64MB saját memóriával rendelkezik és ehhez a rendszerből vesz el még 256MB-ot így lesz neki 320 MB. Hogy ez mire elég nem tudom Én nem játszom a GTA-val. A FarCry is azért lett feltelepítve mivel az egy "aránylag nagyobb" gépet igénylő játék és kíváncsi voltam rá,hogy mit mutat vele.Egyébként reccenés nélkül megy max. felbontáson .A legujabb játékokat felejtsd el a COD5.-t próbáltam rajta de csak diavetítés volt. A dokkolóra nem tudok neked mit mondani itt [link] nézelődj de a gugli sem rossz megoldás :K
Ha valami érdekel még kérdezz nyugodtan :))

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7989) sunray


sunray
csendes tag

hello
AMILO Pi 2530 as laptopom van nem települ az Xp a Vista pedig elég szenvedős rajta. Tudnátok nekem eben segiteni? előre is kössz:). :)

(#7990) Api2000 válasza Harti (#7981) üzenetére


Api2000
csendes tag

Hello Harti !

Örülök, hogy sikerült eltántorítani ettől a "remek" márkától (FSC).
Nekem régebben nem volt hobby-m a fikázgatás, de annyiszor lettem már megkárosítva hasonló dolgokkal, hogy mára már az lett.
Ha belegondolsz a gyártók és a forgalmazók annyi kárt és bosszúságot okoznak gyakran a vásárlóknak, hogy ez már megengedhetetlen.
Van egy olyan elméletem - és ez nem bosszúállás - hogy az embernek van egy íratlan kötelessége a többiekkel szemben, mégpedig az, hogy figyelmeztetem a többieket, hogy legalább ők ne járjanak ugyanúgy mint én. Ez egyben kollektív nyomásgyakorlás is az egyébként meglehetősen gőgös gyártók és forgalmazó partnereikkel szemben.
Próbálom az ismerőseimet meggyőzni, hogy azért is kollektív kötelességem a rossz minőséggel szemben fellépni, mert adott esetben én is megelőzhetek egy lyukra futást, ha valaki más meg engem figyelmeztet a veszélyre. Ez a mentalitás a "dögöljön meg a szomszéd tehene is" hozzáállásnak pont az ellenéte. Remélem ez is elterjed egyszer a saját jól felfogott érdekünkben.

Üdv és ne vegyél FSC-t ! :N
Api

(#7991) lehike


lehike
csendes tag

senki? pedig tuti van megoldas, csak mindenki le :F ... es tenyleg nem egyedul vagyok. eleg egy link, vagy valami.... :P koszi :C :C

(#7992) Harti válasza Api2000 (#7990) üzenetére


Harti
senior tag

Köszi, a hozáállásod példás.

DE az a baj, hogy páromnak ez tetszik és ár/felszereltség arányban verhetetlen... :S
És nem nagyon akaródzik ugyanugy 1 év garis Lenovo-rapl 40el töbet adni mert az is elromolhat, stb.

Semmi másra nem lenne használva netezésen kívül (WIFI-vel), max rádugnám a nagy TV-re és róla néznénk normális minőségű filmeket de semmi több.

Most jegeltük a témát, pedig már majdnem megvettük, tovább nézelődök...

(#7993) temes69


temes69
aktív tag

sziasztok!

egyik ismerősömnek van egy amilo pro v8210(http://www.depo.hu/fujitsu-siemens/amilo_pro_v8210) egymagos procival fél giga rammal, és elszeretné adni. szerintetek mennyit ér ez most?

előre is köszi a segítséget! :R

(#7994) SirKero válasza SirKero (#7982) üzenetére


SirKero
őstag

Nem nagyon pörög ez a topic :O

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7995) Reac^


Reac^
őstag

Valaki tudna nekem segíteni?

FSC PC v Notihoz mellékelt XP Prof HUN sp akárhányas rendszertelepítő (nem recovery) lemez iso file-jára lenne szükségem. Ha kell adok ftp cimet ahova feltehető, de nagyon fontos és sűrgős lenne ez számomra. :B

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#7996) foxi69


foxi69
tag

Sziasztok!

Erősen elgondolkoztatott a "madaras" áruház akciója. FUSI Amilo PA 3515 lenne az áldozat. Amire kellene: net, irodai alkalmazások, zene, film. Megnéztem az áruházban és egész szimpatikus a gépecske.
Kérdéseim a tapasztalatokkal rendelkezőkhöz:
Mennyire zajos mondjuk filmezés közben?
Az XP felrakása nagyon bonyolult lenne? Sehol nem volt a csomagoláson és a papírokon utalás arra, hogy "Vista only". Van esetleg valamilyen hely, ahol a szükséges driverek össze vannak gyűjtve? A "sata" probléma itt is jelentkezik?
Az 1 GB Ram elegendő vagy célszerű kicsit bővíteni? A support nagyon szimpatikusan állt hozzá a honlapos érdeklődésemhez és pár órán belül jött a válasz, hogy 7e HUF + ÁFA egy 2G-s modul hozzá, amit ingyen beleraknak (igaz, hogy 5-6 munkanap, amíg megfordul a gép).

Minden véleményt, érvet pro és kontra előre is köszönök!

(#7997) sorbit_4 válasza sunray (#7989) üzenetére


sorbit_4
tag

Mi a probléma?
Ha a driverek érdekelnek:

két link:

http://support.fujitsu-siemens.com/WDB/FAQContentstart.asp?ID=23371074&WDBStatID=&INFO=SA&quest=&Sprache=en&SprachID=&SecID=&lng=COM&

és

http://www.cszerviz.hu/index_elemei/Page2459.htm

Viszont én is kérdeznék egy két dolgot, mivel foglalkozom vele, hogy veszek egyet a Tesco-ban:
- Mennyire stabil a billentyűzete és a ház?
- Megy-e rajta a FullHD film?

Üdv.:
Tgabor

(#7998) creed13 válasza SirKero (#7982) üzenetére


creed13
tag

Hello!

Nekem 3553-as Amilom van és az én gépemen dobott az új driver, szerintem te sem vesztesz vele semmit... :U

Ha én éhes vagyok, akkor neked nem lehet igazad!

(#7999) creed13 válasza foxi69 (#7996) üzenetére


creed13
tag

Hello!

Nekem az úgymond nagytesója van, a 3553.A hivatalos honlapon csak Vista drivereket találsz, de miután én gondolokoztam a 3515-ön is, ezért sikerült rá XP drivereket szereznem, úgyhogy az XP telepítése simán megoldható.Az XP felrakása semmivel sem bonyolultabb erre mint egy asztali pc-re.Persze ha inkább Vistat szeretnél biztos ami biztos alapon, akkor a 2gb memo kötelező a gépbe szerintem.Vagy legalábbis erősen ajánlott.Nekem a hangjával abszolúte semmi bajom és nálam sata gondok sem jelentkeztek.Nekem ez az első notebook-om és egyelőre semmi bajom nincs vele.

Ha én éhes vagyok, akkor neked nem lehet igazad!

(#8000) foxi69 válasza creed13 (#7999) üzenetére


foxi69
tag

Szia!

Köszönöm szépen a válaszokat. Közben született ma erről a gépről egy írás a Logouton. Egy új tulaj osztotta meg a gyakorlati tapasztalatait.

Az XP-s driverekhez nem tudnál linkeket adni? Nincsenek összegyűjtve valahol?

Köszi mégegyszer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.