Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7851) spyduck válasza ezozo (#7850) üzenetére


spyduck
nagyúr

Az x3100 képességei nem haladják meg a 64mb-ot, szóval nincs értelme amúgy meg automatikusan elvesz a virtuális memóriából ha kell neki.

Ez, h az x3100 max 384mb meg ilyen szép dolgok nagyon jó marketing fogások mivel az emberek többsége azt hiszi ezt számít egy VGA-nal.
Amúgy meg nem :))

(#7852) spyduck válasza q3k4ex (#7848) üzenetére


spyduck
nagyúr

Rakj fel egy Everest-et és nézd meg a CPU, HDD, alaplap hőmérsékletét. Mivel írtad, h leáll a venit így gondolom nem a CPU venti koszos hanem az ATI x1400 vagy go7400 termel neked jó sok hőt.

(#7853) spyduck válasza nokine (#7846) üzenetére


spyduck
nagyúr

Felmész az FS honlapjára és megnézed, h vannak-e hozzá XP-s driverek, ha vannak akkor elég egyértelmű.

(#7854) ezozo válasza spyduck (#7851) üzenetére


ezozo
tag

Köszönöm a gyors választ ma is tanultam valamit :) imádom az U9200-at egy univerzális zseni pici de nekem simán megfelel minden célra és az Unreal Tournament 2004 is megyeget rajta nekem több nem is kell igaz nem rég vagyok notebook tulaj de élvezem oda viszem ahova akarom és mindenre alkalmas mégegyszer köszi :) tisztelettel ezozo

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#7855) ezozo válasza nokine (#7846) üzenetére


ezozo
tag

Szia itt egy lista hogy mihez van xp támogatás én is ezalapján választottam, nemakartam szopikázni a Vistával éljen az XP :) én U9200-at vettem és volt a lemezen xp és pista drivers is :) http://support.fujitsu-siemens.com/DeskUpdate/CompatibilityList.asp?LNG=COM

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#7856) ChuckyOsb


ChuckyOsb
aktív tag

Ne haragudj de én ehhez hozzá szolnék, hogy sok olyan gépen is elfut probléma mentesen az Xp amit az FS nem jelöl a listáján. Például én az Amilo Li 1705--öt Windows Xp Home cd-vel kaptam.

(#7857) nokine válasza ezozo (#7855) üzenetére


nokine
csendes tag

Köszi szépen a listát! :)
Igen, nekem is arra hívták fel a figyelmem, hogy vigyázzak, mert csak gondom lesz a Vistaval.
Amint látom az Amilo SI 2636-hoz nincs xp támogatás.
De amúgy valaki tudná véleményezni, (mert én tényleg nem értek hozzá)?

Előre is köszi!

(#7858) ChuckyOsb válasza nokine (#7857) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

XP támogatás driver hozzá

Igaz ez egyenlőre fizetős de ha itt van akkor máshol is. :DD

(#7859) ezozo válasza ChuckyOsb (#7856) üzenetére


ezozo
tag

Bocsi a lista miatt ha nem pontos de minden forumon az a fő téma hogy xp-t szeretnének felrakni a vista helyére de nincsen hozzá xp támogatás össze lehet szedni innen onnan de idegesitő több napot ezzel foglalkozni ezek szerint vannak kivételek de elég zsákbamacska egy vásárlás és az a baj hogy sok üzletben is csak a blabla hogy ez az xp-t is kezeli ez csak egy lista ha valaki laptopot vásárol több napot érdemes olvasgatni forumon minthogy az elsö akciós hipermárketes lapit megvegye én hetekig túrtam a netet mire megvettem a gépet U9200 kicsit akartam és hogy vigye az xp-t és a tudása is nekem bőven elég egy jótanács vásárlás elött utánna olvasni meg utánna olvasni nehogy legyen egy megbántt vásárlás mert itt nem párezres buktárol van szó hanem akár 80000-től a csillagos ég üdv ezozo

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#7860) ChuckyOsb válasza ezozo (#7859) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Így van. :))
Oda kell figyelni.

(#7861) ezozo válasza nokine (#7857) üzenetére


ezozo
tag

Neked kell eldönteni mire kell ha csak a netre elég a celeron procis 1gb ram 80000-es ha játék jó videokarisat kell választani tömörítés tervezés core2duo min 2gb ram, kicsi hordozható iskolába járos 8,9" - 12" nagy 17" szép látvány nagy bőrönd :) vinyó 80as-120as-250-es lehet hogy a 80-as is bőven elég így nehéz dönteni ,neked kell

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#7862) kulcsar67


kulcsar67
csendes tag

helo-van,1 amilo7620-hibas-laptopom-erdekel-valakit-ati-9000-videokartyaval-64mb

fujitsu7620--1840-alaplapot keresek-06308439066--elöre utalással semmit nem veszek-csak utánvét

(#7863) Magnum_


Magnum_
nagyúr

sziasztok! FuSi amilo pa1510-hez kellene nekem Hálozati driver meg wlan driver....hol keressek? :F

I humbly and respectfully decline™

(#7864) Magnum_ válasza Magnum_ (#7863) üzenetére


Magnum_
nagyúr

oké megoldodott

I humbly and respectfully decline™

(#7865) nokine válasza ezozo (#7861) üzenetére


nokine
csendes tag

Köszi a választ!
Nekem főleg office, net, film és zene - amire szükségem van. Ja persze, hogy viszonylag könnyen tudjam vinni-hozni, de nem szeretnék túl picit sem.
Azért néztem az SI2636-ot, mert nekem elég jónak tűnt és persze a kinézete is megfogott.
Ezért szerettem volna tudni valakinek a véleményét.
Számomra az adatok nem árulnak el minden olyan fontos dolgot, mint egy hozzáértőnek.
Szóval ha valami tanácsot tudtok adni, akkor előre is köszi!

(#7866) redaizoltan válasza Vangelis (#13) üzenetére


redaizoltan
csendes tag

már gondolom késő lenne... :DD

A számítógép nem az élet,csak az életünk egy része... http://mesterszerviz.hu

(#7867) redaizoltan válasza kolivanov777 (#7778) üzenetére


redaizoltan
csendes tag

Eszközkezelőben láttod a mic-t?Ha nincs ott,akkor nincsen,max a webkamerádban:)De az csak kamerarával müxik.

A számítógép nem az élet,csak az életünk egy része... http://mesterszerviz.hu

(#7868) Skagen


Skagen
csendes tag

Hali!

Most találtam egy 3553-as amilot, utolsó darab, bontott dobozú állapotban.
Érdeklődnék a már tulajoktól, hogy mi a tartozék, minek kell a dobozában lennie?
Válaszokat előre is köszi

(#7869) ozzy17


ozzy17
csendes tag

Sziasztok

Van egy Fujitsu-Siemens Amilo Pa3553 laptopom, és az lenne a problémám, hogy sehogy sem sikerül működésre bírnom a wlan-t. Az eszközkezelőben látja a wlan kártyát,de egy felkiáltó jel van előtte, tehát gondolom valami probléma van vele. Légyszi valaki segítsen. Vista oprendszer van fenn.

(#7870) spyduck válasza ozzy17 (#7869) üzenetére


spyduck
nagyúr

FS honlapja-->wlandriver
Ezzel az alapvető dologgal foglalkoztál már?

(#7871) Skagen válasza ozzy17 (#7869) üzenetére


Skagen
csendes tag

ha felkiáltójel, akkor valszín driver probléma

viszont egyel előtted írtam egy kérdést, neked mik voltak a tartozékok?

(#7872) ozzy17


ozzy17
csendes tag

Aksi, hálózati adapter, meg maga a laptop. Semmi Cd vagy ilyesmi
Skagen neked sikerült beállítani a wlan-t?

[ Szerkesztve ]

(#7873) Skagen válasza ozzy17 (#7872) üzenetére


Skagen
csendes tag

még nincs meg, mivel nem tudtam, hogy nem hiányos-e a doboz, de ezek szerint ez ilyen csupasz kiadás
mennyi volt? ha nem vagyok indiszkrét

(#7874) ozzy17 válasza Skagen (#7873) üzenetére


ozzy17
csendes tag

130ezer a Metro-ban

(#7875) inorbi


inorbi
csendes tag

hy mindenkinek..S.O.S .Én egy Amilo la 1703 at szeretnék 1 lcd tv re kötni..ha egy kék monitor dugo van ha jol tudom ez a RGB MONITOR dugo?? a tv m 1 LG 32lc51 4 féle bemenettel..PL:ugyan az ami a gépemen vAn.. ha veszek egy RGB - rbg akkor tudom monitorként használni a tv t? VALAKI SEGITSEN MILYEN KÁBELT VEGYEK AMI TUTI JO ÉS NEM DRÁGA......ELÖRE IS KÖSZÖNÖM ..ÜDV:NORBI

horvát géza

(#7876) inorbi


inorbi
csendes tag

s.o.s

horvát géza

(#7877) ChuckyOsb válasza inorbi (#7876) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

(#7878) Pisztillus válasza ezozo (#7859) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Annyit tennék még hozzá a Spyduck által mondottakhoz, hogy a VGA számára lefoglalt max. memória függ a rendszermemóriától is, azaz pl. 1GB esetén 64MB-t ad a VGA-na, 2 GB esetén meg már 128 MB-t. (Nem tudom a pontos értékeket, ezek csak példák.) Amúgy az U9200 jó kis gép, mindjárt megnézem, mit teljesít win7-el...

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#7879) ezozo válasza Pisztillus (#7878) üzenetére


ezozo
tag

Köszi a választ nekem az 1.9 celeronos 1gb ram van de tök jó kis gép most fogok még 1gb ramot venni samsung 1gb 800mhz. max 3200ft ennyi még belefér a fejlesztésbe amúgy az MSI-U120 at akartam a mérete miatt de az utolsó pillanatba találtam rá erre a tipusra de nem bántam meg sőt ebben még DVD író is van és az UT2004 megyeget bár nem játékra vettem mert ott az xbox360 és azon kiélem gyilkos vágyaimat :) játékra konzol a legjobb, ird le a véleményedet a windows7-röl mégegyszer köszi

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#7880) Pisztillus válasza ezozo (#7879) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Tökéletesen megy rajta a windows 7. Igaz, ebben 2 GB RAM van (megérkezésekor azonnal memót cserélt a Li1718-al), ez is Celeron-os. Egy kivétellel minden részét felismerte a win7, és érzésre legalábbis gyorsabban szalad, mint XP-vel vagy Vista-val. Jó a gép is, meg a win7 is. Most még nyúzás, telepítés alatt áll, idáig jó.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#7881) need


need
addikt

Üdv..
Ha esetleg nem jó helyre írnék küldjetek oda..
Bajban vagyok
Nem rég a T-Online hirdette laptopjait"Fijitsu Simens" m.társam vett ilyet én meg gyakoroltam rajta
biztonsági mentés vissza állítás de nem jött össze!
Nem áll fel a gép a vistára.
Van rajta egy rejtett partíció amit nem tudok elinditani..onnan kitudnám újra telepíteni
Hogy a jó francba tudom én azt elindítani vagy hogy tudok hozzá férni?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#7882) SirKero válasza ozzy17 (#7869) üzenetére


SirKero
őstag

Hali!
Nekem Pa 3515-ös van de úgy tudom a Wlan cucc megegyezik mind két típusban. A FuSi honlapján lévő driverek egy sem volt jó / legalábbis nekem / . Javaslom tedd fel a Driver Genius Professional programot nekem az segített. Ez jelenítette meg egydül,hogy Asus cucc van a gépemben letöltöttem hozzá a drivert és már jó is lett. Sok szerencsét hozzá!!
Innen letöltheted a progit [link]

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7883) ozzy17 válasza SirKero (#7882) üzenetére


ozzy17
csendes tag

Hali

Letöltöttem ezt a progit, szép és jó, csak az a baj hogy driver frissítéshez kell net, ami ugyebár még nincs a laptopon :D

Mellékelek egy képet

Már csak egy működő wlan driver kéne, de azt sehol sem találok :((

Ha valaki esetleg tudna küldeni annak nagyon megköszönném :R

[ Szerkesztve ]

(#7884) tomyoy válasza ozzy17 (#7883) üzenetére


tomyoy
senior tag

nekem se működött a wlan, én bedugtam az utp-t és először életemben a windózos driver keresőt használtam, letöltötte magának és jó lett!

majd ha nagyon ráérsz csinálsz 1 3DMark'06ot? kiváncsi vagyok

[ Szerkesztve ]

nyiknyiknyiknyik

(#7885) ozzy17 válasza tomyoy (#7884) üzenetére


ozzy17
csendes tag

Szia

Ezt az utp-s dolgot kicsit leírnád bővebben? Sima ethernet kábellal nem lehet rádugni a netre?
Kicsit lami vagyok :B

(#7886) SirKero válasza ozzy17 (#7883) üzenetére


SirKero
őstag

Nekem LAN-on keresztül ment a net és ugy látom az neked is fel van telepítve.Állítsd be a hálózatod. Ha gondolod e-mail-ben elküldöm azt a drivert ami nekem működik. Ha gondolod adj egy elérhetőséget és elküldöm.

OK E-MAIL MENT!!

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7887) tomyoy válasza ozzy17 (#7885) üzenetére


tomyoy
senior tag

igen sima ethernet mert az fel van telelpítve, bedugod és automata frissités-keresés hozzá és lehet megtalálja.

nyiknyiknyiknyik

(#7888) ozzy17


ozzy17
csendes tag

köszönöm szépen a segítségeket :R

(#7889) SirKero válasza ozzy17 (#7888) üzenetére


SirKero
őstag

Ment az uj címre is ha mégsem érkezik meg innen letöltheted: [link]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7890) need


need
addikt

Fujitsu Siemens V5505 laptopnak hogyan tudok hozzá férni a relytett particiójához?
van erre valami billentyű kombináció vagy biosbol..??

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#7891) ozzy17 válasza SirKero (#7889) üzenetére


ozzy17
csendes tag

Megérkezett, köszönöm szépen, fel is telepítettem, látja is a wlan kártyát, nincs előtte felkiáltójel. Viszont hiába nyomom az Fn+F1-et nem kapcsol be a wlan :F

(#7892) tomyoy


tomyoy
senior tag

most nézeggettem a drivereket és találtam Toshiba Bluetooth Software V2.1-t csak azt nem tudom hogy mire fel van fönt, telepítésnél meg kéri a devicét :)

nyiknyiknyiknyik

(#7893) SirKero válasza ozzy17 (#7891) üzenetére


SirKero
őstag

Tedd fel neki a Launch Manager progit innen : [link]az kezeli!!

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7894) ozzy17


ozzy17
csendes tag

Sikerüüüült :C :DD
köszönöm a segítséget SirKero :R

[ Szerkesztve ]

(#7895) SirKero válasza ozzy17 (#7894) üzenetére


SirKero
őstag

Nagyon szívesen nekem is segítettek csak tovább adtam!!

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7896) kerekati


kerekati
csendes tag

Sziasztok!

Nekünk is a szokásos wlan problémánk van... Segítsetek!

Egy Amilo Li2727 gépről lenne szó, xpsp3-mal.
Ebben egy Atheros AR 5006X Wireless van, ami az eszközkezelőben kis sárga felkiáltójelet kapott, azzal a hibaüzenettel, hogy: "Az eszköz nem indítható el".

Több drivert is kipróbáltunk, Launch Manager is fent van, ez utóbbi működik is, az FN+F1 gombokkal kapcsolható a cucc, és világít a sárga led az előlapon, de a felkiáltójeles probléma nem múlik el.

Érdekességképp Everest-el megnéztem, és azt találtam az Eszközök/PCI eszközök-ön belül rákattintva a wireless-re, majd az alsó táblázatban alul az Eszköz jellemzői pontban a Bus Mastering-nél nincs pipa, és a letiltva felirat szerepel. (Ez más gépeken nem így van)
Esetleg chipset driver probléma lenne az ok? :F (hisz az is fel van telepítve)

Erre van esetleg valakinek tippje? Esetleg hardverhibás lenne? :U
Kérlek segítsetek!
Üdv: Ati

••• Van az a pénz amiért bármit, de van amit semmi pénzért... •••

(#7898) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Srácok, holnap kell menjek egy wifi routert konfigolni,, egy amilo la 1703 a gép.
Wifi drivert honnan találok hozzá? A Fujitsu oldalán mind cska ilyen usb-s faszságokat lehet letölteni. Vista alá kéne.

(#7899) kerekati


kerekati
csendes tag

Üdv!

A Wifi-s gond megoldódott, egy kedves segítőnek hála! :))

Ezozo néven küldött megfelelő drivert ezúton is köszönjük! :R :R

Üdv: Ati

••• Van az a pénz amiért bármit, de van amit semmi pénzért... •••

(#7900) ezozo válasza kerekati (#7899) üzenetére


ezozo
tag

Na örülök hogy sikerült nekem is ez segített vagy egy napos játék és idegeskedés után sikerült a V5515 masináét felrakni nekem egy U9200 van hajrá wlan :) :C

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.