Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7801) cigam válasza cigam (#7798) üzenetére


cigam
félisten

Pontosítanék. 2féle wifi modullal szerelik. A driver oldalon elérhető az Intel PRO/Wireless LAN 3945ABG, és a WLAN miniCard D2301 driver.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7802) blokad válasza cigam (#7800) üzenetére


blokad
senior tag

Köszönöm :R

(#7803) LOTR


LOTR
addikt

Sziasztok!
Szerintetek miért lehet az, hogy msn-t elindítom és semmi nem történik, majd készenléti állapotba állítom a gépet, utána bekapcsolom és akkor meg betöltni?
amilo pi 3540-em van, ez ez miatt lehet, vagy msn beállítás?
köszi

One Ring to rule them all

(#7804) SirKero


SirKero
őstag

Halihó!
Találtam egy kisebb típust az előző (#7795) SirKero kérdésemhez. Ez jóval olcsóbb és csak egy picit gyengébb. És úgy látom ,hogy XP kompatibilis!!!! Erről esetleg valakinek tapasztalat?? [link] vagy itt [link]

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7805) cigam válasza SirKero (#7804) üzenetére


cigam
félisten

Rosszul látod. Hivatalosan Vista only.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7806) angie


angie
csendes tag

sziasztok!

mi lehet a gond, ha nincs wifi kapcsolatom? egy jó müködő laptopból kiszedtem a wifi kártyát, azzal se működött.( mindegyik AR5005G) Után az én kártyámat raktam át a jól működő másik laptopba, s ugy se talált hálózatot. Antenna természetesen rajta volt minden esetben. Rossz a kártyám is meg a foglalatom is??

(#7807) cigam válasza angie (#7806) üzenetére


cigam
félisten

Milyen laptop? Be van kapcsolva fizikailag (kapcsolóval), vagy software-esen(launchpad) a wifi?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7808) angie válasza cigam (#7807) üzenetére


angie
csendes tag

pa1510
a kérdésedre a válasz igen, be van kapcsolva, gomb van rajta világít is.

(#7809) SirKero válasza cigam (#7805) üzenetére


SirKero
őstag

szerintem meg jól látom mivel gyárilag XP-t adnak hozzá!!
Lásd: [link] vagy itt [link]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7810) cigam válasza SirKero (#7809) üzenetére


cigam
félisten

Mielött két Bpi cégnek hiszel jobban mint a gyártónak, azért kérdezz rá az fs-nél és az eladónál is.
Persze meg is fordíthatjuk a kérdést.
Ha gépen támogatott az XP, akkor a hivatalos támogatás oldalon miért nincsenek XP driverek?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7811) SirKero válasza cigam (#7810) üzenetére


SirKero
őstag

Természetesen mielőtt "oda rohannék" vásárolni előtte telefonon felhívom őket.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7812) Trevi


Trevi
tag

hello
nem tudjátok hogy a Fujitsu siemens Amilo La 1703 laptop
Amd turion 64X2 processzor az 2 magos ?mert még nem volt amd-s gépem!

(#7813) JanR


JanR
addikt

Sziasztok!

Olyan gondom van, hogy ma delutan a noverem kikapcsolta a laptopom ( bar nem tudom, hogy hibernalta, vagy kikapcsolta ). FS AMILO PA 1538-am van, mar tobb mint 1 eves, igy garancia nincs ra. Szoval a gondom az, hogy
Bekapcsolom, a ventillator felbug es folyamatosan forog, a WIFI ledje vilagit, a Z (nemtom miaz) ledje vilagit, a HDD ledje felgyullad, kb 2 mp-ig, majd elalszik, viszont se kep se hang. Probaltam csak aksival, csak halozatrol, memoria ki, memoria be, de semmi. Tovabbra is se kep, se hang. Eddig semmi problemam nem volt a laptop-al, viszont am egyszeruen megallt es lehetetlen bekapcsolni.
Valaki tud segiteni?

Elore is koszonom a valaszokat!!!

(#7814) cigam válasza Trevi (#7812) üzenetére


cigam
félisten

Igen, 2magos

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7815) cigam válasza JanR (#7813) üzenetére


cigam
félisten

Próbáld meg azt, hogy lehúzod a tápról, kiveszed az aksit. Vársz pár percet, visszateszed. Ha ekkor sem indul, akkor sanszos hogy szervíz lesz a vége.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7816) SirKero


SirKero
őstag

Nos megvettem Pa 3515. Meglátjuk mit tud!

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7817) cigam válasza SirKero (#7816) üzenetére


cigam
félisten

XPvel?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7818) Trevi


Trevi
tag

kösz! akkor erre simmán fel megy a vista is
THX!

(#7819) SirKero válasza cigam (#7817) üzenetére


SirKero
őstag

Nem op. rendszer nélkül vettem és állítólag külön külön a benne lévő cuccok gyártói oldaláról le tudok hozzá tölteni XP-s driver-t. Jelenleg ezeket vadászom.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7820) cigam válasza SirKero (#7819) üzenetére


cigam
félisten

Én mondtam hogy nem támogatott...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7821) cigam válasza Trevi (#7818) üzenetére


cigam
félisten

simán, még a win7 is ;]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7822) alfred


alfred
csendes tag

Sziasztok.

fusi pa1538 - am van és a minap azt vettem észre, hogy ha rádugom a töltőt, akkor a balról második led narancssárgán villog és az aksi az 0% on marad.

Tápról megy, de ha lehúzom leáll rögtön. Volt már ilyen másnak is? Esetleg az aksi halt meg? Garancia ebben az esetben?

Üdv,
alfred

(#7823) SirKero válasza cigam (#7820) üzenetére


SirKero
őstag

Nos!

Chipset-VGA-Audio-Lan telepítve müködik XP alatt!!!
A WLAN-hoz keresek még drivert és meg is vagyok tehát lehet XP alatt használni de nekem egy napon rá ment mire össze szedtem hozzá a cuccokat!

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7824) blokad


blokad
senior tag

li1718-hoz esetleg valaki touchpad drivert, amivel lehetne rá scrollbart varázsolni... linuxon megy, de most jó a w7.

(#7825) netmesterke válasza blokad (#7824) üzenetére


netmesterke
aktív tag

Szia!!
Fusi honlapján fenn van hozzá a vistás driver, az jó a win7 alá is!

(#7826) SirKero


SirKero
őstag

Hali.
Nem találok sehol Amilio Pa 3515-hoz Wlan drivert XP alá. Ha valaki segítene hálás lennék!!

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7827) blokad válasza netmesterke (#7825) üzenetére


blokad
senior tag

Egy linket kérhetek, mert én nem találom, pedig kerestem.

(#7828) knapci


knapci
tag

Sziasztok!
Szeretnék XP telepíteni a laptopomra csak sajnos eredetileg VISTA van rajta és nem igazán találok hozzá XP drivereket :(
Ha valakinek ilyen laptopja van és összeszedegette hozzá az XP drivereket legyen szives már jelezni nekem nagyon megköszönném!!!
Szóval egy Amilo Pi 3540-em van és ehhez kellene!!!

Ezek a driverek kellenének csak XP-re: [link]

Előre is köszönöm!!!

Unatkozók kíméljenek!

(#7829) LOTR válasza knapci (#7828) üzenetére


LOTR
addikt

nekem már telepítve voltak a dolgok, így ebben sajnos nem tudok segíteni, de a lan nem működött, tehát ha a keresőbe beírod, akkor én korábban linkeltem hálókártya drivert amivel jól működik

a többit nem mertem piszkálni, amíg jól megy, addig nem is szeretném, ha jólemlékszem alaplap/chipset nálam nincs telepítve
amúgy engem is érdekelnének az xp-s driver linkek

One Ring to rule them all

(#7830) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Sziasztok!

Li 1705 -ös gépe van a nővéremnek, de bekapcsolás után 10-15-20 perccel rendszeresen lefagy. Méghozzá úgy, hogy se újraindítani nem lehet, se kikapcsolni. Ki kell venni belőle az aksit, hogy ki lehessen kapcsolni.

Mi lehet a probléma? Mit tegyünk?

(#7831) cigam válasza Apollo17hu (#7830) üzenetére


cigam
félisten

Hűtés rendben? Ventillátor forog?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7832) Apollo17hu válasza cigam (#7831) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Nem értek hozzá, de érezhető, hogy a meleg levegőt néha kifújja oldalt.

(#7833) LOTR válasza Apollo17hu (#7832) üzenetére


LOTR
addikt

érezhető, vagy hallható is? (az új pi 3540en is simán hallható ha kifújja a levegőt)
mert lehet, hogy a venti halt meg és nagyon szorul vagy csak simán nem nagyon forog
feltételezem gari nincs már rá, ha meg van, vissza kell vinni

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#7834) csurak


csurak
csendes tag

Lenne egy kis gondom. adott egy tv új (LG42 lg3000), és hibátlan, korábban már leteszteltem. Van egy Pa3553-as noti szintén új, hdmi-hdmi-vel csatlakoztatva a tv-hez win vista és k-lite csomaggal telepítve produkálja a következőket: dvd lejátszásakor a notebook-on a képen apró zöld kockák ugrálnak a filmen mindenfele, a tv-n ugyanez (képernyő 1:1-ben klónozva), de ott még be is csíkozódik a film a mozgalmasabb jeleneteknél. Divx lejátszásánál a notebook kijelzőjén tökéletes a kép, a tv-n is majdnem tökéletes, leszámítva, hogy a mozgalmasabb jeleneteknél becsíkozódik.

Mi lehet a baj?

(#7835) Apollo17hu válasza LOTR (#7833) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Hallható is, érezhető is. De úgy emlékszem, még garanciális, mert vétel után pár hónappal a DVD-meghajtó tönkrement benne. Valószínűleg akkor megy a szervizbe.

(#7836) Gézengúz válasza csurak (#7834) üzenetére


Gézengúz
addikt

ha dvd akkor power dvd........... ennyi........mért kell minden túró kodekkel összegányolni egy gépet???

(#7837) csurak válasza Gézengúz (#7836) üzenetére


csurak
csendes tag

Sajnos azzal is csinálja a problémát, azóta win restart, gyári driverek vissza, majd power dvd, és divx legfrisebb codec, ezután összekötöm a tv-vel, ám a mozgalmasabb film jeleneteknél becsíkoz a tv-n, eközben a notin ez nem tapasztalható. Így a notin minden tökéletes, de a klónozott kép élvezhetetlen. Egyszerűen nem értem, nincs elég ereje továbbitani egy divx, vagy dvd filmet kifogástalan minőségben? Mi lehet a baj? Kipróbáltam egy vga vga kábellel is összkötve, de ugyanaz a baj.

[ Szerkesztve ]

(#7838) fsc


fsc
tag

nemhivatalos XP driverek gyűjteménye új Amilo-khoz:
[link]

(#7839) 2Bálint


2Bálint
tag

Üdv!

megoldódott a folyamatos ventillátor probléma. Visszaraktam a régi biost.

Viszont van még egy kérdésem.
Valami nem oké a két monitoros móddal.
Nvidia go 7400 kártya. Van hátul egy s-video és egy dvi kimenet.
Ha a dvi-ra rákötöm a külső monitort, akkor hiába kattintom be a beállításoknál, hogy kiterjeszsem az asztalt rá, nem történik semmi.

Otthon kipróbáltam a tv-vel, s-video-val, tökéletesen működik.

mit kúrok el?

(#7840) LOTR válasza fsc (#7838) üzenetére


LOTR
addikt

:R

2Bálint
nem írtad, hogy miylen notebookról van szó
pi 3540-nel vga kábellel próbáltam, felbontást és frekvenciát alapbeállításra állítottam, nvidia control panelel beállítottam a külső monitort is, aztán működött, az más kérdés, hogy a noti nem tudja a 16:9-es arányt csak 11xx*6xx -es felbontásban amit meg a tv nem szeret, így a tvn a kép el van csúszva jobbra pár centit, dehát ez van, úgy hallottam ezen állítani sem lehet, sajnos lcd tvk ilyenek

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#7841) 2Bálint válasza LOTR (#7840) üzenetére


2Bálint
tag

óó de hülye vagyok

Pa 1538

(#7842) SirKero


SirKero
őstag

Hali!
Pa 3515-re nem tudok wlan drivert telepteni vista alá. A gyártó honlapján lévő egy sem jó a google által megjelöltekből is megpróbáltam felrakni már egy párat de azok sem mennek. Valaki teleptett már ilyen cuccot??? A Launch Manager fenn van a ki-.be kapcsolás megy.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7843) 2Bálint válasza 2Bálint (#7841) üzenetére


2Bálint
tag

megoldottam, működik!

(#7844) rozso


rozso
csendes tag

Sziasztok!

Mailo Pa1538-asom van. Nemrég feltelepítettem a Vistát és aztóta a 4 USB portomból az első kettő nem működik. Mi lehet a gond?
Elvileg minden legújabb driver fent van, a BIOS is a legújebb. XP alatt semmi gond nem volt az USB-kel.

Ha tudotok, akkor segítsetek!

Köszi!

Rozsó

(#7845) Deepest


Deepest
csendes tag

Sziasztok,

lehet nem jó helyen járok, de csak megkérdezem:)
Adott egy Amilo Xi 2428 noti, és indítás után közvetlenül jelszót kér. Valahogy ezt lehet resetelni, vagy törölni?

Köszi, ha tudtok segíteni

(#7846) nokine


nokine
csendes tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Kinéztem egy Amilo SI2636-t. Nem vagyok túl járatos a számítástechnika világában, ezért nagyon megköszönném, ha valaki tudna véleményt mondani róla.
Ja, és erre lehet xp-t tenni?

Előre is köszi!

(#7847) kiti-mokus válasza shendu (#7672) üzenetére


kiti-mokus
csendes tag

Szia!

Felhívtam a FS ügyfélszolgálatát, és küldtek emailben egy hálózati kártya frissítést vagy vmi hasonlót. Végigfuttattam, azóta simán megy a letöltés. Remélem megoldja a problémát. Ha gondolod, átküldöm neked is.

(#7848) q3k4ex


q3k4ex
csendes tag

Hali!
Van egy amilo pi1536-om és nagyon melegszik a proci úgy hogy a venti megy. Néha le is áll.
Tud valaki segíteni?
kössz

(#7849) blokad válasza q3k4ex (#7848) üzenetére


blokad
senior tag

Kipucolni?

(#7850) ezozo


ezozo
tag

Sziasztok van nekem egy esprimo mobile u9200 1.9celeron és az volna a kérdésem hogy hogyan tudnék a videokártyához még hozzárendelni ramot mert az everest azt irja hogy GMA X3100 64mb és szeretnék vagy 128mb-ot biosban nem találtam semmi beállitást hogy mennyit használjon a rendszermemoriából a vga vagy ezt ő maga lecsípi a rendszerböl és ezt ő állitgatja magának hogy éppen mennyi kell a vga nak játék miatt szeretnék állitani ezen, válaszokat elöre is köszönöm

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.