Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Foxpost

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-08 10:50:27

LOGOUT.hu

Foxpost téma összefoglaló
(Olvasd el, mielőtt kommentelsz!)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) AlexDaywalkr


AlexDaywalkr
tag

Sziasztok! Egy gyors kérdésem lenne. A 12cm magas cipősdoboz elmegy S-es csomagként? Elvileg fél cm a diferencia. Köszönöm előre is! :R

(#502) Ubul86 válasza AlexDaywalkr (#501) üzenetére


Ubul86
őstag

nagyobb pár cm-el a doboz, szóval simán. Ha nem, ott is tudod variálni a dobozméreteket

(#503) AlexDaywalkr válasza AlexDaywalkr (#501) üzenetére


AlexDaywalkr
tag

Sajnos nem fért be, így nagyobbat kellett vâlasztanom. Csak azért írtam meg, hátha valaki így jár...

(#504) LuckyL válasza AlexDaywalkr (#503) üzenetére


LuckyL
őstag

a csomagvarázslóban amikor készíted a csoamgot ottvannak a méretek

cryptot minden termékemért elfogadom

(#505) topi2021 válasza Energie X (#482) üzenetére


topi2021
újonc

Kedves Energie X (és Chesterfield)!

Nálam ma próbálkoztak Whatsappon egy ilyennel, a következő site-ról kaptam linket:
foxpost-hu.receive-payments.info
Már eleve gyanús volt a figura, de a link meg ordas nagy kamu. Banki adatok ellopására forge-olt kamu web oldal, SENKI NE DŐLJÖN BE, semmilyen adatot ne adjatok meg, különös tekintettel a bankos felhasználói névre és jelszóra.
Egyébként meg nincs olyan, hogy egy vevő a Foxpostnál előre befizet bármit egy még meg sem valósult adásvételre ill. csomag szállításra.
Web oldalt jelenteni, felhasználót Whatsappban blokkolni és jelenteni.

(#506) p.t.r válasza topi2021 (#505) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Foxpost csalás - nálam épp most próbálkoztak ezzel, whatsapp-on érdeklődött. A csaló telefonszáma: +36302366477
Az általa küldött linken a bankkártyám adatait kellett volna megadnom. :W

(#507) TomMusic


TomMusic
őstag

Sziasztok!
Csomagfeladás üzleti partnereknek a táblázatuk alapján kedvezőbb, mint magánszemélyeknek. Viszont nem találok arról infót, hogy üzleti partnerként használva a szolgáltatásukat van valamilyen extra (pl. havi) díj? Gondolom van, de nem találok róla semmilyen infót.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#508) LuckyL válasza TomMusic (#507) üzenetére


LuckyL
őstag

szia, nincs havi díj

cryptot minden termékemért elfogadom

(#509) TomMusic válasza LuckyL (#508) üzenetére


TomMusic
őstag

Szia,
Köszönöm a gyors választ! :R

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#510) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Párszor használtam már foxpost-ot.
De csak most merült fel bennem a kérdés, hogy mi van akkor ha át vernek?
Egészen pontosan, ha átveszem a csomagot utánvéten, de nem az van benne amit vettem, vagy nincs benne semmi...
Akkor mit tudok tenni? Ha postai utánvéten van ez, akkor legalább van egy címem, egy email címmel, meg egy nevem. Ami által feljelentést indíthatok, vagy pénzbehajtó magán akcióba kezdhet az ember vagy valami...
De itt ebben az esetben nincs csak egy automatám, ahol feladták a csomagot...
Innentől kezdve a foxpost utánvét semmivel se biztonságosabb, mint a sima előre utalás nem?

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#511) Fecogame válasza Pöttön (#510) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

A Foxpost kiadja a rendőrségnek az adatokat a feljelentés után, csak te nem tudod mik azok.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#512) LuckyL válasza Pöttön (#510) üzenetére


LuckyL
őstag

egyik futár utánvétel sem biztonságosabb mint az előre utalás, ugyanúgy adhat meg hamis nevet, adatokat bárki bárhol

cryptot minden termékemért elfogadom

(#513) KutyiHU


KutyiHU
tag

Ilyen van? Csepelen van 6 autómata. A 6ból 5öt napközben délelőt-koradélután töltenek/ürítenek, a hatodik amibe kértem a küldeményt, azt éjjel 1:20 és 2:30 között. :Y

(#514) kuyarashi


kuyarashi
őstag

Sziasztok!

FoxPost oldalán hogy tudom törölni a profilomat? Tehát az egész regisztrációt szeretném "megsemmisíteni".
Előre is köszi a segítséget.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#515) Ubul86 válasza kuyarashi (#514) üzenetére


Ubul86
őstag

belépsz, jobb felső sarokban neved lenyit, beállítások. Legörgetsz legaljára , ott a Profil Törlése gomb

(#516) kuyarashi válasza Ubul86 (#515) üzenetére


kuyarashi
őstag

Nálam nincs ilyen gomb. Megtaláltam volna. (Ha a beállítások oldalon rákeresek a "törlés" és "regisztráció" szóra, akkor sem ad találatot.
Egy űrlap kitöltésével kértem már náluk a törlést. Azt írták, hogy még van egy elmaradásom, és amíg nem rendezem, addig nem tudják törölni a profilomat. Persze közben már elutaltam azt a pár száz ft-ot, amit sikerült is 1-2 hét alatt befogadniuk. Erre most kaptam egy e-mailt, hogy a törlést a honlapon tudom megcsinálni. Mivel sokadik alkalomra sem találom, és a neten sem írnak róla semmit, felkerestem ezt a fórumot.
Egyébként meg az egész azért van csak, mert változott az adószámunk, de a profilomban pont azt a karakterét nem tudom átírni az adószámnak, amelyik változott. :D Ezért szeretném törölni a régi regisztrációmat és csinálni egy újat.

Mutatom a Beállítások oldal alját.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#517) Ubul86 válasza kuyarashi (#516) üzenetére


Ubul86
őstag

durva, nem gondoltam volna. az elmaradásos részt értem, és hogy amiatt nem lehetett, de hát ezek után, ha rendezted, és rendezve van minden, elég köcsögség ha még most se lehet.

szivesen mondanám, hogy tedd be a html kódját a buttonnak egy f12 ->developer mode, html kód beillesztésével, de nem hiszem, hogy örülnének neki :D meg persze szerver oldalról is lelehet védve

(#518) LuckyL válasza kuyarashi (#516) üzenetére


LuckyL
őstag

minek kínlódsz vele?
hadd maradjon ott, csinálj egy másik mailcímmel egy újat, nem lesz belőle gond

cryptot minden termékemért elfogadom

(#519) kuyarashi válasza Ubul86 (#517) üzenetére


kuyarashi
őstag

Tényleg! :D Á, nem hiszem, hogy működne, meg nem is "nyúlnék bele", de jó a gondolat.

LuckyL
Igaz amúgy, de azért szeretném eltüntetni, ha lehet. Ráadásul ugyanezzel a felhasználónévvel és e-mail címmel szeretném megcsinálni az újat. Persze benne van a pakliban, hogy ha törlöm, akkor sem engedi egy ideig.

Köszi azért mindenkinek.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#520) tlac válasza kuyarashi (#519) üzenetére


tlac
nagyúr

ők nem tudják átírni az adószámodat?

(#521) kuyarashi válasza tlac (#520) üzenetére


kuyarashi
őstag

Jobb, ha tiszta lappal indítok, az a biztos.
Végül, a mai napon sikerült töröltetnem velük.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#522) LionW


LionW
tag

Valaki használta már a csomag visszaküldés opciót? Nagyobb tétel amit előre utalással fizettem, nem tudom hogy merjem-e használni. Ipon-ból rendelt csomag, Budapesti címükre szeretnék visszakapni a csomagot, de nem tudják hogy hova fog menni a csomag... Vagy visszaküldésnél van lehetőség címet megadni? Mert itt nem látok olyat:
https://www.youtube.com/watch?v=iJFKEEKGzRY
Most ha visszamegy valami automatába, fogja az érdekelni a webshopot hogy onnan kivegyék? Mi lesz a csomaggal ha nem veszik ki?

(#523) bandia válasza LionW (#522) üzenetére


bandia
újonc

Azzal a nyitókóddal, amivel átvetted a csomagot, odamész bármelyik automatához, a képernyőn a Csomagküldés > Csomag Visszaküldés-t választod, megadod a nyitókódot, amivel a csomagot korábban átvetted, nyílik a rekesz, berakod, bezárod, és ennyi. Oda fogják kézbesíteni, ahonnan elhozták.

(#524) Fecogame válasza bandia (#523) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Köszi, ez hasznos! :R Beraktam a téma összefoglalóba.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#525) Pet84


Pet84
tag

Helló,

Tudnátok segíteni? Meg akarom rendelni a feladást a weboldalon, és telefonszámnál nem veszi be a pesti körzetszámot. Igazából semmilyen körzetszámot csak mobilt hajlandó elfogadni. Ilyenkor mi van? :F

Nasenscheidewandverkrümmung

(#526) LuckyL válasza Pet84 (#525) üzenetére


LuckyL
őstag

mivel sms-t nem tud fogadni a vezetékes, ezért nem lehet
mielőtt megkérdezed, hogy miért kellene smst fogadnod írom is:
azért mert ha esetleg nem veszi át a csomagodat és return van, akkor az autoamta nyitókodot sms-ben fogod kapni

cryptot minden termékemért elfogadom

(#527) Ubul86 válasza Pet84 (#525) üzenetére


Ubul86
őstag

ezt nem teljesen értem, te adod fel?
vagy te akarsz venni valakitől, de te csinálod a csomagfeladás megrendelését az eladónak, és majd küldöd neki a kódot?

amúgy ugye ha feladsz, akkor a vevő/fogadó telefonszáma kell, vagyis amire kapja az sms-t hogy mi a kód, stb...ebből kifolyólag érthető a mobil

(#528) Pet84 válasza LuckyL (#526) üzenetére


Pet84
tag

Pontosítok, bocsi:
tehát házhozszállítást kérnék egy webshophoz (terméket küldenék vissza). És a címzettnek kéne megadni a telefonszámát ami pesti szám.

Nasenscheidewandverkrümmung

(#529) LuckyL válasza Pet84 (#528) üzenetére


LuckyL
őstag

szerintem nem fogja engedni a rendszer, nincs a boltnak egy mobilszáma amit megadhatsz?
legvégső esetben add meg a saját számodat, vagy egy rokonodét, a bolt számát meg írd rá filccel a csomagra, hogy a futár lássa ha szükséges
bár én személy szerint inkább a gls-t használnám a helyedben már ők is telerakták az országot automatákkal és a házhozszállításuk sokkal gyorsabb mint a foxé

[ Szerkesztve ]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#530) Pet84 válasza LuckyL (#529) üzenetére


Pet84
tag

Nekem is ezek az opciók futottak át a fejemen. Viszont a gls-t még megnézem mennyiből jönne ki ha hasonló árban akkor megpróbálom őket.

Köszi!!

Nasenscheidewandverkrümmung

(#531) LuckyL válasza Pet84 (#530) üzenetére


LuckyL
őstag

2200 ft kb ha automatánál adod fel
kis lifetrick, a glsnél beirhatsz eggyel kisebb méretet, az automatánál mégis ki lehet majd választani a nagyobb rekeszt, és nem kell plusszba fizetni, mert ott előre fizeted a csomagcímkét kártyával

cryptot minden termékemért elfogadom

(#532) Pet84 válasza LuckyL (#531) üzenetére


Pet84
tag

:R

Nasenscheidewandverkrümmung

(#533) Pet84 válasza LuckyL (#531) üzenetére


Pet84
tag

Fel is adtam, GLS-el 1840-re jött ki, csomagpont-házhozszállítás. :C

Nasenscheidewandverkrümmung

(#534) LuckyL válasza Pet84 (#533) üzenetére


LuckyL
őstag

cool :D

cryptot minden termékemért elfogadom

(#535) Ubul86 válasza LuckyL (#529) üzenetére


Ubul86
őstag

+1 a gls, én is inkább őket nyomatom lassacskán, webshopok egy része most még ingyenesen is szállított oda (ruha, pl pull&bear, zalando)
megrökönyödve néztem, hoyg a foxpost milyen drága lett.

(#536) LuckyL válasza Ubul86 (#535) üzenetére


LuckyL
őstag

házhozszállításban egyszer próbáltam a foxot volt vagy egy hét mire kivitték, de azóta lehet javultak mondjuk, nem tudom
a gls meg mindig 1 munakanap volt mióta világ a világ :)

az automata-automata jó a foxnál 1500 ért az s csomag
bár 1200 ért barátibb volt még pár hete

[ Szerkesztve ]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#537) Ubul86 válasza LuckyL (#536) üzenetére


Ubul86
őstag

899 meg 999ért adtam fel legutoljára
most kb fél éve nem volt semmi, de kb 2-3 éve azért 1-2 havonta ment csomag, és gyakran dobáltak 200 ft-os kódot is
most még az se.
packeta/gls automata egyre több helyen van és olcsóbb, és igen, gls nálam is jobban bevált az utóbbi időben, mind feladásban, mind átvételben.

mpl háztól-házig se olyan rossz, de +200 ftot felszámolnak a kijövetelért + nyomtasd ki a cimkét te :D

[ Szerkesztve ]

(#538) winbox


winbox
senior tag

FOXPOST 300 FT KUPON

Érvényes: 2022. november 10-13.
Kuponkód: FOXOLJ2022JOY

"A kupon csak regisztrált magánszemélyek számára érhető el. Amennyiben még nem vagy regisztrált felhasználónk, de szeretnél élni a kedvezménnyel, akkor regisztrálj a www.foxpost.hu-n.
A kupon kizárólag egyszeri, automatából automatába történő csomagfeladás során vehető igénybe.
A kupon a csomaglétrehozás folyamán váltható be, és a fizetés során automatikusan biztosítja a kedvezményt, mely a mindenkor érvényes szállítási díjból kerül levonásra.
A kupon csak a www.foxpost.hu weboldalon váltható be.
További részletek: www.foxpost.hu"

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#539) _csocso_


_csocso_
senior tag

Sziasztok! Rövid kérdés, amiről nem találtam semmi információt. Automatából automatába csomagra kell valamit írni ill. nyomtatni, vagy pucér csomagolás, beleteszem a kazettába, és a foxpost majd ráteszi az adatokat. Összefogalóban sem láttam róla infót. Eddig csak sima postai dolgaim voltak, ilyet még nem használtam. Köszi.

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#540) Oldman2 válasza _csocso_ (#539) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem kell rá semmi, amikor kiveszi a futár az automatából, ráragaszt egy címkét a szükséges adatokkal.

(#541) bandia válasza _csocso_ (#539) üzenetére


bandia
újonc

Ha magánszemélyként adsz fel, akkor a futár ragasztja a címkét, ha üzleti feladás, akkor neked kell nyomtatni.

(#542) Fecogame válasza _csocso_ (#539) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Jogos, kiegészítettem.

bandia, köszi az infót, ezt is beleírtam.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#543) Kaba


Kaba
veterán

Utánvéttel kellene küldeni egy terméket Foxpost automatába. A termék ára 250K lenne, de a Foxpost oldala azt írja, hogy csak 50 ezer forintig van termékbiztosítás, az összeget lehet még növelni?

(#544) LuckyL válasza Kaba (#543) üzenetére


LuckyL
őstag

nem lehet, és az utánvétel is max 150k amit be lehet állítani

cryptot minden termékemért elfogadom

(#545) Kaba válasza LuckyL (#544) üzenetére


Kaba
veterán

Akkor, ha jól értem 150K-nál nagyobb összegű utánvétel nem is lehetséges a Foxpostautomatába?

[ Szerkesztve ]

(#546) Kaba válasza LuckyL (#544) üzenetére


Kaba
veterán

Közben megtaláltam a Foxpost oldalán is a 150K-s maximális összeget.
Esetleg tudod, milyen egyéb lehetőségeg vannak nagyobb összegű utánvétes küldésre?

[ Szerkesztve ]

(#547) LuckyL válasza Kaba (#546) üzenetére


LuckyL
őstag

glsnél azthiszem 500 a limit, ők is telerakták automatákkal már az országot
alternatívaként, ha nem egy tárgy, akkor küldd két külön csomagban, vagy kérj előre utalást a vevőtől

cryptot minden termékemért elfogadom

(#548) Kaba válasza LuckyL (#547) üzenetére


Kaba
veterán

Köszönöm a tájékoztatást.

(#549) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok! Felraktam egy terméket jofogásra, jelentkezett vevő, elkérte az emailcimem és már regisztrált is elmondása szerint és ki is fizette valami inverz utánvétes Foxpostos dologra, de nekem átverésnek tűnik, főleg az emailcím miatt. Mi ez?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#550) Fecogame válasza rasotamas (#549) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Ez kamu, ilyen nincs.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Foxpost
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.