Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Foxpost

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-08 10:50:27

LOGOUT.hu

Foxpost téma összefoglaló
(Olvasd el, mielőtt kommentelsz!)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Mauzes válasza Mauzes (#891) üzenetére


Mauzes
őstag

FYI, kíváncsiságból megkockáztattam, és egyrészt én is be tudtam tenni a dobozt (annyit engedett), másrészt a Fox is rendben kézbesítette.

(#902) David888 válasza Tressy (#900) üzenetére


David888
tag

Nem adtál be kárigényt?

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#903) Tressy válasza David888 (#902) üzenetére


Tressy
senior tag

Mivel nem utánvétes volt csak a postaköltséget kaptam vissza ezzel le is tudták.Csak a reggeli át nem vett email értesités megnézésekor derült ki hogy mégiscsak előkerült.Azt hittem elöször hogy valami automatikus rendszer üzenet.Persze a visszaküldés díjat is ki kell fizetni.De legalább nullába leszek és még a cumót is visszakapom (USB-s hangkártya) elvileg :DDD

(#904) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Ha automatából küldök csomagot házhoz, és kérek plusz címkenyomtatást, akkor nekem ugye nem kell a csomagra semmit ragasztanom?

(#905) Fecogame válasza zolikaDB (#904) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Semmit se kell, csupán helyezd el a csomagot a rekeszben.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#906) mucsgyver70


mucsgyver70
aktív tag

Miért van ennyire belassulva a foxpost?

(#907) Mauzes válasza mucsgyver70 (#906) üzenetére


Mauzes
őstag

Khm, karácsony.

(#908) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok!

Jött egy csomagom Foxpost automatába, kaptam egy kódot. De nem kaptam infót arról, melyik rekeszben van. Ha beírom a kódot megmondja az automata, vagy hogy működik ez? :F

(#909) Fecogame válasza erahurka (#908) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Beírod a kódot, és kinyílik az a rekesz, amelyikben van.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#910) Oldman2 válasza erahurka (#908) üzenetére


Oldman2
veterán

Az a rekesz fog kinyílni, amiben a kódhoz tartozó csomag van.
:C

[ Szerkesztve ]

(#911) erahurka válasza Oldman2 (#910) üzenetére


erahurka
félisten

Nem volt még hogy ilyenkor valaki gyorsan lenyúlta a csomagot? :F

(#912) mucsgyver70 válasza erahurka (#911) üzenetére


mucsgyver70
aktív tag

Nálad azért van baj. Nem a szomszéd városban nyílik ki az ajtó, hanem tőled 1 méterre. Legfeljebb előtte zavarj el mindenkit a környékről!

(#913) skroy válasza erahurka (#911) üzenetére


skroy
senior tag

Ahhoz nagyon résen kell lenni a tolvajnak.
Az ajtó csak résnyire nyílik, egy kattanás kíséretében, rögtön menj a nyíló rekeszhez, nem lesz vele gond.

(#914) erahurka válasza mucsgyver70 (#912) üzenetére


erahurka
félisten

Nálad is van baj ha egyből beleállsz a másikba. Segítséget kértem nem azt hogy oltogassatok.

(#915) erahurka válasza skroy (#913) üzenetére


erahurka
félisten

Remélem nem szúrom el. Elvileg lehet QR kóddal is nyitni.

(#916) skroy válasza erahurka (#915) üzenetére


skroy
senior tag

Megpróbálhatod QR kóddal is. Csak olykor nehezen olvassa be a kódot.

(#917) erahurka válasza skroy (#916) üzenetére


erahurka
félisten

Hányszor lehet elrontani? Gondolom végtelen mert nem azzal indítok hogy az xy rekeszbe akarok bejutni.

(#918) mucsgyver70 válasza erahurka (#917) üzenetére


mucsgyver70
aktív tag

Egy kis segítség: [link]

[ Szerkesztve ]

(#919) LuckyL válasza erahurka (#911) üzenetére


LuckyL
őstag

az enyémmel egyszer elszaladt soros gyuri bácsi, de a kormány megállította :D

cryptot minden termékemért elfogadom

(#920) imation


imation
csendes tag

A következő eset történt a foxposttal, feladtam egy csomagot és a címzett egy teljesen másikat kapott valaki mástól, aminél azaz érdekes, hogy a csomag ami tévesen került kiküldésre nyomtatva felragasztásra került a feladó/átvevő és a csomagazonosító, ami megegyezik azzal amit én is feladtam. Az átvevő jelezte az automatánál a hibát és elindította ezt a 15 napos kivizsgálást. Mit várhatunk ilyenkor, volt már valakinek hasonló? Meglett a csomagja végül vagy kártérítést fizetett a foxpost?

Márk

(#921) David888 válasza imation (#920) üzenetére


David888
tag

Az én csomagomat az Alza adta fel November 22-én, aminek valahogy nyoma veszett a Foxpost raktárban. Várnom kellett 15 napot, hogy "hát ha előkerül", majd csak ezután adhattam be kártérítési igényt December 6-án. Azzal számolj, hogy szeretik húzni az időt és nem szívesen fizetnek a hibájukért.

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#922) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Épp akarok feladni egy csomagot, az átvevő automata kiválasztásnál azt írja, hogy Hiba történt.. és így fel rögzíteni sem tudom adni a csomagot. :F

(#923) Mauzes válasza Atomgeszi (#922) üzenetére


Mauzes
őstag

Próbáld meg applikációval.

(#924) Atomgeszi válasza Mauzes (#923) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Firefoxon nem ment, Chrome-on igen.

Ha felvettem egy csomagot, majd törlöm, gondolom annak semmi következménye nincs?!

(#925) eWro


eWro
csendes tag

Nektek hány csomagonként tűnnek el csomagjaitok? Nekem kb szerintem 30-ból 1 elveszik, ez volt a második már.

Ha nem lesz meg a csomag akkor mindenféle bizonyíték nélkül megtérítenek nekem 100 ezer Forintot ami a csomag tartalma volt, csak nem ért ide? Vagy ilyenkor milyen taktikával éljek? Az ügyintéző természetesen mondta, hogy látják hogy elveszett a csomag, kártérítve leszek mindenképp, de azért 90%-ban nem ilyen gördülékenyek a dolgok a tapasztalataim alapjn...

[ Szerkesztve ]

(#926) Mauzes válasza eWro (#925) üzenetére


Mauzes
őstag

Nekem még soha nem tűnt el, de nehezen tudnám megtippelni, összesen hány db-ból (talán 100).

(#927) Fecogame válasza Atomgeszi (#924) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Semmi, nyugodtan generálhatsz csomagkódokat.

eWro: 411 elküldött csomag, ebből 0 veszett el.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#928) mumtaz


mumtaz
senior tag

Én most jártam úgy, hogy a fiamnak - akivel alig tudunk találkozni - megrendeltem egy egeret Aqua-tól. De automatába kértem, mert nem voltam biztos benne, hogy munka után még be tudok menni hozzájuk személyesen átvenni. 20-án el is mentem az automatához, bepötyögöm a kódot, bököm az OK-t és semmi. Majd kiírja az auomata pár mp múlva, hogy "Köszönjük..." és ennyi. Előkapartam az alkalmazást, beléptem, ott látszott még a csomag. Rábökök az átvételre, beolvasom a QR kódot, nyomok a továbbra. Automata dolgozik, majd a kijelzőjéről eltűnik minden, megjelenik nagy pirosas háttéren, hogy "Ez az automata jelenleg nem üzemel", aztán annyi. Alkalmazásban elkönyveli, hogy a "csomag átvéve", el is tűnik a listából a csomag, stb...

Mivel este 9 volt, így az ügyfélszolgálatot felhívni már nem tudtam. Vártam még ott vagy 10 percet, aztán eljöttem. Másnap hívtam az ügyfélszolgálatot. Csajszi mondta, hogy szól a kollégáknak, hogy ellenőrizzék a rekeszt és majd hívnak. Azt azért hozzátette, hogy bízzunk benne, hogy a rekesz később sem nyílt ki "magától". Nem hívtak. Zaklattam őket pénteken is. Mondták, hogy látják a bejelentést, majd utánanéznek. De az az érzésem volt, hogy az ügyfélszolis csak le akar rázni és rámcsapni a telefont. Jött a karácsony (ajándék nélkül), majd ma újra hívtam őket. Ugyanazt mondta az ügyfélszolgálatos, amit pénteken.

Tudva, hogy az automatát minden hétköznap 16:30 és 17:30 között töltik/ürítik én nem hiszem el, hogy azóta nem tudtak ránézni. Nyilván voltak ott, hisz hétköznap van, meg egy másik csomagomat ma töltötték be ugyanabba az automatába.

[ Szerkesztve ]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#929) eWro válasza Fecogame (#927) üzenetére


eWro
csendes tag

Fasza, akkor nekem van ekkora szerencsétlenségem, remélem most akkor betudtam előre és a következő 500-ból egyse fog eltűnni. Remélem legalább a kártérítés működni fog ha nem találják meg.

(#930) attilav2


attilav2
őstag

Én is foxpost automatába rendeltem volna egy webshopból, de szembejött egy negatív post(eltűnt nagy értékű csomag), jobban utánaolvastam, és inkább a gls automatát választottam. Jól tettem.

Vajon működne az a módszer amit annó a tolvajkergetők csináltak(gps nyomkövető) ? Sok csali csomagot feladni nyomkövetővel ? Kéne egy új tolvajkergető csapat :D
Elég sok csomagot elcserélnek(más csomagját kapja a címzett), tüntetnek el, a foxpostnál, van már ezzel foglalkozó fb csoport.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#931) eWro válasza attilav2 (#930) üzenetére


eWro
csendes tag

Egy barátomnak is eltűnt a csomagja, azt mondta neki egy illetékes, hogy napi 15 ezer csomagot kezelnek. Nem hinném, hogy szándékos, max a nagy számok törvénye alapján a sok futár közül csenhet el egy egy-kettőt, de szerintem szabályozva van az is valahogy biztosan.

(#932) motoflug válasza motoflug (#884) üzenetére


motoflug
őstag

Nagyjából másfél hónap után visszakapta az eladó a csomagot a két ünnep között.

(#933) sopruk


sopruk
aktív tag

Sziasztok!
Feladtam egy csomagot, de a címzett nem vette át.
Visszajött, de úgy alakult, hogy én sem tudtam kivenni az automatából :D és visszaszállították a raktárba.
Ilyenkor milyen lehetőségek vannak?
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#934) David888 válasza David888 (#886) üzenetére


David888
tag

Megkaptam a kárösszeget közel 1,5 hónap után :C

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#935) eWro válasza David888 (#934) üzenetére


eWro
csendes tag

Milyen összeg volt hozzávetőlegesen, illetve mennyire kell bizonyítani a dolgokat, hogy tényleg annyi volt az értéke, mint amire te becsled?

(#936) sopruk


sopruk
aktív tag

Valami hiba van az oldalukon.
Csomagfeladáskor hibásan jeleníti meg a feladás díját:
[kép]
De a kész csomagok adatlapján visszamenőleg is:
[kép]
Szerencsére a kinyomtatott címkén már jól szerepel az utánvét összege
Reméljük a beszedett összeg is stimmelni fog :DD

(#937) dunc válasza sopruk (#936) üzenetére


dunc
nagyúr

Azért nagyon tréfás ez a foxpost ha megnézitek a weboldalon a feladást még mindig nincs az óraátállítást megcsinálva hanem egy óra csúszás van benne. :))

(#938) sopruk válasza dunc (#937) üzenetére


sopruk
aktív tag

Jaja, arra is felfigyeltem már én is egyszer korábban...

(#939) MasterDeeJay

Meg kellene nyomnom az F2-t. :DDD
Veszprém Interspar

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#940) Fecogame válasza MasterDeeJay (#939) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Esélyes, hogy lemerült benne az elem. Írtál az ügyfélszolgálatnak a hibáról? :R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#941) MasterDeeJay válasza Fecogame (#940) üzenetére

Hívtam, és egyből mondták hogy rendellenes működés várható.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#942) Drughi


Drughi
addikt

Sziasztok,

Ma 16:50kor feladtak nekem egy sürgős csomagot pesten az Astoria boxban.Nyíregyházára ez vajon le fog kerülni csütörtökre?
Az Astoriát hétköznap dél körül ürítik, ahova én kértem azt naponta 2x is töltik (reggel és este)

(#943) eWro válasza Drughi (#942) üzenetére


eWro
csendes tag

80%, hogy leér, de csúszhat is random.

(#944) mumtaz válasza MasterDeeJay (#939) üzenetére


mumtaz
senior tag

Legalább nem kék halál. :DDD

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#945) sopruk válasza sopruk (#936) üzenetére


sopruk
aktív tag

Szerintem olvassák a topikot :D , mert kijavították, már jól jelennek meg az összegek...

(#946) Drughi válasza eWro (#943) üzenetére


Drughi
addikt

Létezhet, hogy tegnap délelőtt 11kor kivette a szállító a csomagot a boxból és azóta "nem mozgott"?

Nem kellene már valami infónak lennie, hogy valami központba beérkezett?

(#947) eWro válasza Drughi (#946) üzenetére


eWro
csendes tag

Persze, én egy elveszett csomaggal szenvedek jelenleg. Reméljük nálad nem így lesz, de sajnos nem tudom az okát, munkanapok voltak elviekben nem kellett volna ennyit állnia.

(#948) Technoman


Technoman
őstag

Érdekes ez a Foxpost.
Napok óta várok egy csomagot. A feladó 9-én reggelt Debrecenbe feladta. Az oldal 15-i, előrelátható átvételt írt. Majd ez megváltozott 11-re. A csomag második napja nem kézbesíthető, csomagautomata túltelítettsége miatt. Mivel nem minden nap vagyok itthon, ezért a feladás óta, naponta többször is ránézek, hogy mennyire telített az aktuális automata. Eddig minden nap zöld volt. :F

(#949) joe999


joe999
tag

Nekem a tavaly 12.22-én feladott csomagot, csak január 2-án tudta átvenni a címzettem, viszont duplán leemelték neki az összeget. A poén, hogy eddig sem neki nem utalták vissza a pénzt, sem nekem nem utalták a vételárat. Az első és utolsó alkalom volt, hogy Foxpost-al utánvéttel küldök bármit is, egyébkét Jófogáson keresztül ment, azért mertem bevállalni.

(#950) Honda567


Honda567
junior tag

01.12-én elindult a csomag házhoz szállitással küldtem el , 2 munkanapot irnak határidönek annyi idö alatt ki szállitják és nem ért oda a csomag raktárban van még mindig. A vevő is hivta öket nem találják a csomagot, értesitő sms-t angolul küldtek neki nem akarja át venni. Lehet eltünt a csomag szerintem vagy el keverték.

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Foxpost
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.