Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Foxpost

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-08 10:50:27

LOGOUT.hu

Foxpost téma összefoglaló
(Olvasd el, mielőtt kommentelsz!)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) batyuska100 válasza _q (#450) üzenetére


batyuska100
senior tag

Szia!
Pár órája generáltam én is, nekem működött. Emailben sem küldtek?

(#452) _q válasza batyuska100 (#451) üzenetére


_q
addikt

Nem :( A nyereményjátékos részt is kipipálom, elmentem, újratölt az oldal és a pipa nem lesz ott.

Volt egy 200Ft-os kuponom. Most azt nem érvényesítettem, így már engedte generálni a kódot. Nem értem miért nem volt jó a kóddal.

[ Szerkesztve ]

(#453) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Kupon még mindig nincs új?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#454) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Sziasztok!

Jófogáson hirdetek egy terméket, WhatsAppon felvették velem a kapcsolatot, hogy foxpost mehet-e. Az igen válasz után kaptam tőle egy "https:foxpost-hu.hud-pay.online/xxxxxxxx" linket, ahol az xxxxxxx számokból áll.

Ez rendben van, vagy valami átverés?

köszi

(#455) Chesterfield válasza Chesterfield (#454) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Aha, ez átbaszás lesz, amiről itt is szó van: #440indigo

Nekem már 30-as számról jött az érdeklődés:
+36301265217

Hol lehetne ezt jelenteni?

[ Szerkesztve ]

(#456) LuckyL válasza Chesterfield (#455) üzenetére


LuckyL
őstag

sehol, ignoráld
nekünk még viszonylag szokatlan hogy minden hirdetésre, videora, tweetre ömlik az automatikus fraud robotok által, de angol/német nyelvterületen régóta megy
egyszerűen nincs kapacitása senkinek hogy ezzel foglalkozzon

cryptot minden termékemért elfogadom

(#457) Ubul86 válasza Chesterfield (#454) üzenetére


Ubul86
őstag

mennyi ilyen átbaszás van
egyet kéne megjegyeznie az embernek: foxpost.hu
kész. nincs másik. Meg nincs olyan, hogy valaki küld linket, hogy aztán fizess neki. Hát te hirdetsz terméket :D
Te szépen megcsinálod a dolgokat ott, ahol szoktad, más ne ügyeskedjen, csak utaljon. Ha nem tetszik neki, kalap kabát, van más.
Tudom ,ez most alapból egy átverés, csak nah, rengeteg átverés van, hardverapro-n is

(#458) LOTR


LOTR
addikt

sziasztok

fp átvételi időről érdeklődnék

alapesetben 3 napon belül kell átvenni a csomagot (ez gondolom a gyakorlatban azt jelenti, hogy az elhelyezéstől számított, a legalább 3. napi - vagyis 3 nap elteltével történő- automata ürítés a határidő)?

tehát, ha pl pénteki napon délelőtt bekerül a címzett automatába a csomag és onnantól átvehetővé válik, akkor ha hétfő délelőttig nem veszik át, akkor az automata kiürítésénél ki is veszi a futár?

főleg a hétvége lenne a kérdés, de jól értelmezem a működést?
köszönöm

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#459) Oldman2 válasza LOTR (#458) üzenetére


Oldman2
veterán

06.21 -én jött emailben egy ilyen infó:

"Végre itt a nyár és még a futárra sem kell várnod!

Szeptember végéig az automatáknál a csomagtartási időt 3 nap helyett 5 napra növeljük. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy csomagod a megszokott 3 helyett 5 napig vár Rád a csomagautomatában, hogy még kényelmesebben teljen a nyár.

(Az új csomagtartási idő a 06.16-tól érvényes az új, feladásra előkészített csomagokra.)"

(#460) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Sziasztok!
06.28.-án vették át a csomagomat és az utánvét összegét még nem utalták át, ennyi idő még normális szokott lenni?

(#461) Fecogame válasza -FreaK- (#460) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

2-3 munkanap, mire utalnak.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#462) LuckyL válasza -FreaK- (#460) üzenetére


LuckyL
őstag

szia, normális, nekem van hogy egy hét is eltelik

cryptot minden termékemért elfogadom

(#463) -FreaK- válasza LuckyL (#462) üzenetére


-FreaK-
veterán

Köszi mindkettőtöknek, Azóta már meg is jött, úgyhogy megvolt a két nap.

(#464) Mano66


Mano66
senior tag

Sziasztok.
Az miért van, hogy regisztrált felhasználóként csomagot adnák fel, (automatából automatába). Az FoxPost oldalán a kitöltés után a "Csomag küldése"-re kattintva sem kapom emailban kódot. A fiókomban sem jelenik meg a feladás.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#465) Oldman2 válasza Mano66 (#464) üzenetére


Oldman2
veterán

Türelem, kis idő eltelik a míg megjön az email.

A kód egyébként véglegesítés után ugyanott lekérdezhető, a Csomagjaim pontban.

(#466) Mano66 válasza Mano66 (#464) üzenetére


Mano66
senior tag

Szerver hiba volt javították. Most már működik.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#467) jeni


jeni
félisten

De siralmas a FOXPOST szolgáltatása!
Kedden 17.40 után a csomagautomatában elhelyezett csomagom még mindig a raktárban döglődik!

(#468) Fecogame válasza jeni (#467) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Ha telített csomagautomatába küldted, akkor előfordulhat ilyen.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#469) jeni válasza Fecogame (#468) üzenetére


jeni
félisten

"Ha telített csomagautomatába küldted"

Ennek mi köze annak,hogy a csomagautomatából a raktárba érkezett és ott rostokol a csomag szerdán,csütörtökön és pénteken? Rendben, szombat -vasárnap szünnap. Onnan nem is ment tovább! Magyarán a Foxpost dolgozóknak,a cégvezetőknek nem fontos,hogy a címzett minél előbb megkapja a csomagját. El lehet képzelni,hogy akinek feladtam a csomagot mit érezhet ezek után,hogy direkt kérte,hogy még aznap adjam fel,hogy legalább már pénteken átvehesse!

Én már ezek után nem igen tudnám javasolni a Foxpost csomagküldést senkinek sem!

(#470) Fecogame válasza jeni (#469) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Azért, mert a célterminálba (már ha terminálba küldted) nincs elég szabad rekesz, akkor az általad feladott csomagot nincs hova berakni, így addig a raktárban hagyják.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#471) Ciccuka válasza jeni (#467) üzenetére


Ciccuka
veterán

FosPost

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#472) jeni válasza Fecogame (#470) üzenetére


jeni
félisten

Sajnos nem ezt a tájékoztatást kapja a feladó és a címzett, hanem a raktárba érkezett jelzést kapja!
Az pedig ha telített az adott TERMINAL és ez nem a feladó és a címzett problémája hanem a FOXPOST-é!
Az agyon szidott MPL az legalább eljuttatja időben akár másnapra a címzetthez a csomagot.
És ők nem panaszkodnak ,nem keresnek kifogást arra,hogy telített az adott csomagautomatájuk,így nézve semmivel sem nagyobbak a FOXpostnál.
Tegyen javaslatot a Foxpost felé a jövőre nézve ha telítődött a csomagautomatájuk arra nézve adjanak valós hiteles tájékoztatást az ügyfeleiknek.
U.i.:
Megoldás lehet erre,hogy a Postától,a GLS-től akár az Emagtól kölcsönösen béreljenek egymástól szabad rekeszt,vagy fiókot ki hogyan nevezi.
Ciccuka
+1

[ Szerkesztve ]

(#473) Fecogame válasza jeni (#472) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Csomag feladásakor látni, hogy a célterminál telítődve van, vagy sem. Én rendszerint ilyenkor inkább egy másik, az eredetihez közeli, de szabad terminálba küldöm a csomagot, pont az ilyen esetek megelőzése miatt.

Ha a címzettek pedig nem veszik ki a csomagjaikat (időben), akkor a többi csomag szamára sem lesz hely, hogy oda bepakolják a futárok. Persze ezen lehetne javítani az átvételi határidő rövidítésével, de akkor meg az lenne a baj.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#474) jeni válasza Fecogame (#473) üzenetére


jeni
félisten

Ha az adott faluban, városban csak 1 automata van,esetleg két áttételes oldalán vagyis mindkét város szélén van, akkor teljesen mindegy mennyire telített az adott rekeszek ott. Más hová a címzett meg nem fogja kérni másik városba(n) emiatt.

Nem vitatkozni szeretnék,csak érthetetlen számomra és a többieknek is egyaránt akik kerültek ilyen helyzetbe korábban.
Ez amolyan kapufa.
Nyaralás ide vagy oda ,hogy ma olvastam,hogy növelik a átvehető idő hosszát 3-ról 5 napra. Ez akkor lenne jó ha lenne felesleges szabad kapacitás és szabad rekesz. De ezzel a döntéssel még inkább telítődni fognak az automaták. Ez nem javítja hanem rosszabb lesz a helyzet emiatt.
A csomagátvételnél a FOXPOST nem kért személyigazolványt így a hozzátartozó akár a barát is átveheti a csomagot akár előre fizetve lett akár utánvételes a csomag. Ő is kitudja fizetni a kártyájával az összeget a kapott kód alapján. A két haver meg lerendezi egymással a költségeket.

[ Szerkesztve ]

(#475) Ubul86 válasza jeni (#474) üzenetére


Ubul86
őstag

na, mondjuk látod, itt a probléma, ha kevés az automata, akkor ugye gyorsan megtelik. Nálam is volt ilyen , de 10-ből 9-szer kb 2 nap alatt megkapta az illető mindig. Volt, hogy aznap reggel feladtam, másnap délután már vehette ki az illető

De igen, volt olyan, mikor 6 napig tartott. Azért egy ilyen szolgáltatásban rengeteg a rizikófaktor, hisz minimum két automatát kell összehangolni, egyikben legyen hely feladni, másikban legyen hely elhelyezni. És akkor még ott vannak a köztes állapotok.

Ahhoz képest amúgy szerintem a foxpostnak van a leginkább részletes visszajelzése arról, mi-hol jár. Tisztában vagyok vele, hogy téged ez nem boldogít, de a vevőnek is tisztában kell lennie az ilyen esetekkel, mikor az ember önhibáján kívül esik bele ilyen helyzetekbe. Ezt ugye felvállalta mindenki, vagy ha nem tette volna, akkor gondolom mással küldted volna.

(#476) bepken


bepken
veterán

sziasztok!

tegnap lett feladva nekem egy csomag, nyomkövető oldalon látom is, hogy már futár ki is vette a feladó automatából. azonban SMS értesítőt továbbra se kaptam. úgy emlékszem, korábban kaptam SMS-t, amint bekerült a rendszerbe a csomag. vagy rendben lesz így is, csak ne türelmetlenkedjek?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#477) Ubul86 válasza bepken (#476) üzenetére


Ubul86
őstag

én sose kaptam, volt, hogy mail is későn jött, de csomagvarázslóból kimásoltam a csomagazonosítót, és a követőbe berakva meg már jóval előrébb volt, mint ahogy kaptam az értesítést

(#478) Zsolesz1885


Zsolesz1885
tag

Sziasztok!

Az mennyire normális hogy 2 napja úton van a csomag de még nem érkezett be a raktárba? Több csomagom is jön, van amit reggel adtak fel és már este raktárban van.

"Tudják mi a jó a fájdalomban? Abból érzik hogy még élnek!" G.I Jane

(#479) Xarina


Xarina
aktív tag

Sziasztok! Most nyílt nálunk egy automata és azzal kellene küldenem egy csomagot. (automatából automatába) Végignéztem a feladásról a videót, de nem világos számomra, hogy ha nem kérek cimkenyomtatást (elég drága 150 ft-ért, bármelyik boltban 15-20 ft-ért tudok nyomtatni), akkor hogy ragasztom fel az általam nyomtatott cimkét, mert az oktató videóban az van, hogy ne ragasszunk rá a cimkére semmit, mutatják, hogy ragasztószalagot se.

(#480) winbox válasza Xarina (#479) üzenetére


winbox
senior tag

Automatából automatába küldésnél nem kell címkét kérned. Az csak házhozszállításnál opció. A futár aki kiveszi majd a csomagot ragasztja rá, ingyenesen. Én kézzel raszoktam írni pár fontosabb adatot a csomagolásra, vagy nyomtatok egyet és ráragasztom. De ilyenkor is mindig ráfogja ragasztani a foxpost a saját címkéjét, ingyenesen.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#481) catroot válasza Xarina (#479) üzenetére


catroot
veterán

Én ha automatából automatába küldök akkor a csomagra egy kis címkével a saját-, illetve címzett nevét, telefonszámát szoktam feltüntetni. Eddig nem volt belőle gondom.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#482) Energie X


Energie X
őstag

Sziasztok! Szeretnék egy gyors segítséget kérni. Most vettek meg tőlem elvileg egy órát. A romániai csaj (Vörös Zsófia) azt mondta, hogy foxposton keresztül kifizeti nekem az árut. Elkérte a nevem és az email címem. Mindezt whatsappon beszéltük le. Elvileg kifizette, kaptam egy olyan linket, hogy: https://foxpost.147852.space/számokésbetúk. Az avast web plugin arra figyelmeztet, hogy ez egy adathalász webhely. Namost eljutok egy bejelentkező képernyőig, mellékelem, rámegyek a bankomra, kér egy loginnevet és jelszót, de a böngésző címsora még mindig ezen a webhelyen van. Mit tegyek? Ez így oké? Direkt nem linkként rakom be:

https://foxpost.147852.space/autorize1661789677387962

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#483) Ubul86 válasza Energie X (#482) üzenetére


Ubul86
őstag

nehogy megadj bármit is. kamu, foxpostnál nincs ilyen, csak automatánál lehet fizetni
azért linkből, hiányzó képből, egyébből már simán lejöhetne, hogy csalás az egész.

[ Szerkesztve ]

(#484) Energie X válasza Ubul86 (#483) üzenetére


Energie X
őstag

A linkből még nem jött le, azt hittem tovább dob foxpost app-ba. Hiába felkészült az ember, elsőre majdnem én is bedőltem, de amikor láttam, hogy az unicredit bejelenkezés szükséges, akkor azért erősen gyanút fogtam, hogy ez nem oké, miért kellene nekem bejelentkezni az unicreditbe, amikor foxpostban benne van a számlaszámom. És persze megkérdeztelek titeket :D

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#485) Fecogame válasza Energie X (#482) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Ez 100% kamu. Már csak a linkből is látszik.

Foxpostnál csak az automatánál tudsz fizetni, vagy magának a kereskedőnek. De így online, előre a Foxpostnak nem.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#486) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

Sziasztok!
Először adtam fel utánvétellel csomagot a Foxpostal.
Hétfőn adtam fel amit kedden átvett a címzett.
A Foxpost azt írja, hogy "Átutalva", de SMS-t nem kaptam az utalásról és a Bank alkalmazásában se látni beérkező utalást.
Ez normális vagy lésőbb érkezik az összeg :F

(#487) Oldman2 válasza HELLAFLUSH (#486) üzenetére


Oldman2
veterán

3-4 nap is lehet mire megérkezik... nyugi.

(#488) HELLAFLUSH válasza Oldman2 (#487) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Köszönöm, közben megnyugodtam mert megjött reggel. :R

(#489) sopruk


sopruk
aktív tag

Sziasztok!

Most ismerkedem a Foxpost-al, üzleti partnerként adok fel csomagokat, de kicsit belekavarodtam a méretekbe.

A táblázatukban az "XS" típusnál fel vannak sorolva különböző méretek és különböző számozású automaták (pld.: HU301-HU600). A táblázat alján pedig:
A megadott méreteket kizárólag a csomag feladása során kell figyelembe venni!

Jól értelmezem, hogy megnézem milyen "HU..." számozású automatában adom fel a csomagot, és ha belefér a hozzá tartozó méretbe, akkor XS, ha nem akkor S-es lesz a típusa?

Tehát nem azt kell figyelembe venni, hogy az átvételi automata milyen számozású, hanem a feladási automata számát kell néznem...

Mert kicsit elbizonytalanodtam, hogy tömeges feladásnál bőven nagyméretű rekeszt is lehet választani, nem értem akkor miért kell itt figyelni, és nem a cél automatánál a számozást...

Előre is köszönöm a segítséget!

(#490) Fecogame


Fecogame
Topikgazda

Biztosan szembejött már a többségnek, de beteszem ide is.

RENDSZERFRISSÍTÉS
Kedves Felhasználónk!
Tájékoztatunk, hogy 2022. szeptember 10-én, szombaton 9:00 óra és 12:00 óra között rendszerfrissítés miatt szolgáltatásaink (pl. csomagautomatáink, foxpost.hu, FOXPOST applikáció, Vaterafutár, stb.) elérhetőségében kiesés várható. Esetlegesen felmerülő probléma esetén a karbantartás hosszabb időt is igénybe vehet.
A frissítéssel háttérrendszerünk fejlesztésére kerül sor, amelynek köszönhetően a jövőben még gyorsabb és korszerűbb kiszolgálás valósul meg.
Megértésedet köszönjük!

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#491) Cyberfaust válasza Fecogame (#490) üzenetére


Cyberfaust
csendes tag

Tudja valaki, helyreàllt a rendszer a fentebbi leàllás után? du4 kor az újpest nap utcai automata még off volt.

A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.

(#492) Fecogame válasza Cyberfaust (#491) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Épp most küldtem el egy csomagot, minden rendben volt.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#493) Cyberfaust válasza Fecogame (#492) üzenetére


Cyberfaust
csendes tag

Köszi! :R Ma már nem megyek ismét, de akkor holnap ki vsz tudom szedni a csomagom!

A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.

(#494) winbox


winbox
senior tag

Ma reggel megint nem lehetett létrehozni csomagot a weboldalon, a nálunk lévő automata nem is ment. Nem tudom, hogy azóta javult-e a helyzet, majd csak délután tudom megint megpróbálni.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#495) batyuska100


batyuska100
senior tag

Sziasztok!
Miért tűnt el teljesen random a csomagom?
[kép]

(#496) batyuska100 válasza batyuska100 (#495) üzenetére


batyuska100
senior tag

Ja semmi, már javították.
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#497) tlac válasza batyuska100 (#495) üzenetére


tlac
nagyúr

az enyém is eltűnt, de ma már egyszer láttam

(#498) batyuska100 válasza tlac (#497) üzenetére


batyuska100
senior tag

Azóta már megint eltűnt egyszer és nem sokkal utána megjavult. Lehet hogy ez lesz addig ameddig meg nem jön?

(#499) batyuska100 válasza batyuska100 (#498) üzenetére


batyuska100
senior tag

Lehet hogy nem úszom meg ezt az egészet?
Reggel 8-kor megjött a csomag, 13:30-körül tudtam (volna) átvenni, mert vagy elromlott az egyik kapcsoló az ajtóban vagy lefagyott az egész rendszer. Annyit írt ki hogy nyitva maradt az ajtó, csukja be a továbblépéshez - vagy valami ilyesmi. Az a baj hogy az egyik ajtó sem volt nyitva és a vissza gombot nyomogatva nem történt semmi. 1-2 óra visszamegyek, szerintetek telefonáljak be az ügyfélszolgálathoz?

(#500) batyuska100 válasza batyuska100 (#499) üzenetére


batyuska100
senior tag

Felhívtam őket, azt mondták hogy ők úgy látják hogy működik az automata. Lehet aki csomagot akart feladni annál ment tönkre a gép, elment egy másikhoz és akkor ez az egész művelet felül lett írva? :F

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Foxpost
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.