Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Foxpost

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-08 10:50:27

LOGOUT.hu

Foxpost téma összefoglaló
(Olvasd el, mielőtt kommentelsz!)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) 0xmilan válasza Stylewars_kp (#700) üzenetére


0xmilan
addikt

Ha maganszemely adja fel, akkor a csomag letrehozasarol nem, de a tenyleges feladasrol mar megy email. Legalabbis, amikor en kuldtem itt a HA-n es kerdeztem a vevot, hogy jott-e email, akkor ez volt a valasz.
Szoval mar kellet volna emailt kapnod...

(#702) Fecogame válasza Stylewars_kp (#698) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Mindkettőről kapsz emailt.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#703) Stylewars_kp válasza Fecogame (#702) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

És ha csak a telefonszámomat adta meg?

(#704) Fecogame válasza Stylewars_kp (#703) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Akkor csak a csomag megérkezéséről fogsz kapni SMS-t, benne a nyitókóddal.

Egyébként pedig csak email cím ÉS mobil telefonszám megadásával lehet csomagot küldeni. Persze a feladó megadhatja a sajátját is, de akkor is ki kell tölteni.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#705) Stylewars_kp válasza Fecogame (#704) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Köszi.

(#706) 0xmilan válasza Stylewars_kp (#703) üzenetére


0xmilan
addikt

En megkerdeznem az eladot, hogy milyen adatokat adott meg, mert ha te megadtad neki az email cimed, akkor szerintem semmi ertelme neki nem azt megadni a foxpostnal.

(#707) Fecogame


Fecogame
Topikgazda

Csomagautomatáink egy részénél műszaki hiba miatt (2023.02.24-27.között) nem működik a fizetési (POS) terminál. Ezeknél az automatáknál a fizetéssel járó - csomagfeladás vagy utánvételes csomagátvétel - tranzakciók esetén kérjük, használjátok a hivatalos FOXPOST mobilapplikációt.
A hibát várhatóan hétfőre sikerül teljesen elhárítani.
Hogyan tudunk segíteni?
- 🦸‍♂️ A csapat dolgozik a hétvégén is a POS terminálok újraindításán, de a meghibásodás csak személyesen, helyszínen javítható ki, távolról, tömegesen nem.
- 🎁 A csomagok tartási idejét kedd estig meghosszabbítjuk, így mindenki át tudja venni az utánvételes csomagját.
Az okozott kellemetlenségekért elnézést kérünk.

Forrás

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#708) dunc válasza Fecogame (#707) üzenetére


dunc
nagyúr

Magyar színvonalú szolgáltató.......

(#709) Fecogame válasza dunc (#708) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Mindenhol előfordulnak hibák, ahol emberek dolgoznak.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#710) LuckyL válasza Fecogame (#709) üzenetére


LuckyL
őstag

de hogy napokig nem lehet csomagot feladni??
azért az nem kis hiba...

cryptot minden termékemért elfogadom

(#711) dunc válasza Fecogame (#709) üzenetére


dunc
nagyúr

Az utolsó gondosan becsomagolt nagymértékű csomagomról, lenyúzták a csomagolást, és betörték a dobozát. Emberek---Állatok...... :(((

[ Szerkesztve ]

(#712) Fecogame válasza LuckyL (#710) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Lehet, az alkalmazással :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#713) LuckyL válasza Fecogame (#712) üzenetére


LuckyL
őstag

ahh én pc-s vagyok, utálom ezeket az app-only megoldásokat, inkább használom a gls-t, szerződéssel olcsóbb mint a fox
fog a f*szom egy iylen telefonképernyőn gépelgetni :)

cryptot minden termékemért elfogadom

(#714) Fecogame válasza LuckyL (#713) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

PC-n összeállítom a csomagot, az appban pedig fizetek az automatánál :)

Én se szeretem ezeket az appokat, amikor van rá böngészős megoldás.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#715) LuckyL válasza Fecogame (#714) üzenetére


LuckyL
őstag

na ezt nem tudtam hogy iyxlet lehet
annyira kéynelmes lenne ha lehetne egyenleget feltölteni a webfelületen és nem kellene az automatánál egyesével kínlódni, fizetni, hanem vonná az egyenlegből
már írtam nekik ezt mailben, de annyit se írtak vissza hogy kabbe :)

cryptot minden termékemért elfogadom

(#716) Fecogame válasza LuckyL (#715) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Ja, nekem se szoktak visszaírni a bugreportjaimra :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#717) LuckyL válasza Fecogame (#716) üzenetére


LuckyL
őstag

Ird meg őket ide a topikba ès a kozosseg majd exploitolja😀😀

cryptot minden termékemért elfogadom

(#718) skroy


skroy
senior tag

Webkártyával lehet fizetni az appban?

(#719) LuckyL válasza skroy (#718) üzenetére


LuckyL
őstag

ez hogy webkártya ez nem kategória, csak valami marketing név
ha visa vagy mastercard virtuális kártyáról van szó, akkor biztosan lehet

cryptot minden termékemért elfogadom

(#720) mukkele


mukkele
kezdő

Persze megint valami kínjuk van. Kíváncsi vagyok mikor ér ide a csomagom. még csak más automatába se lehet rakatni, mert 38 km-re van, és fullon vannak. itt meg közepesen telített. Mondjuk szerintem, amibe egy boríték méretű csomag nem fér bele az nem közepesen telített, hanem tökre tele van. Mindegy úgy küldöm vissza, mint a huzat. Én nem fogok várogatni 4 napot ezekre a hulladékokra. csak azt tudnám, hogy ha ilyenkor feltorlódnak a csomagok, mert közben adnak is fel, akkor mégis ugyan már hogy fogják utolérni magukat? Csak nem várnak az emberek egy hetet egy csomagra, az vicc.

(#721) Thom!


Thom!
veterán

QR kód leolvasó nekem nem működik hogy kell odarakni a telót hogy leolvassa?!
Öt percig próbálkoztam kínlódtam így úgy amúgy sem hát tiszta vicc

(#722) sopruk válasza Thom! (#721) üzenetére


sopruk
aktív tag

Én először mindig túl közel tartottam. Aztán egyszer rájöttem, hogy kb 20-30 cm távolságról beolvassa. De előfordul hogy úgy sem sikerül, főleg ha odasüt a nap egy kicsit...

(#723) 0xmilan válasza sopruk (#722) üzenetére


0xmilan
addikt

Az is segit, ha max fenyeron van a mobil kijelzoje.

(#724) Stylewars_kp válasza Thom! (#721) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Fényerő maxon és kb 30cm az ideális távolság. Az sem mindegy, hogy milyen szögben tartod.

(#725) I02S3F


I02S3F
őstag

Sziasztok! Budapesten belül a ma este feladott csomag holnap megérkezhet? :B:R

(#726) Fecogame válasza I02S3F (#725) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Szinte esélytelen. Napközben veszik ki a terminálokból a csomagokat, leghamarabb az utána lévő munkanap érkezhet meg a célterminálba. Húsvét miatt ez pedig jövő hét kedden lesz.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#727) I02S3F válasza Fecogame (#726) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszönöm szépen! :B

(#728) dlaj


dlaj
őstag

Sziasztok!
Jófogáson van egy eladó termékem. Van rá egy vevőm, aki alku nélkül megvételt ígért és kérte az email címemet a futárcég részére.
Ez volt tegnap, majd ma kaptam 2 e-mailt a Foxpost-tól, ami kicsit gyanús. Szerintetek ez így működik? Kattinthatok tovább a gyanús weboldalra?

(#729) I02S3F válasza dlaj (#728) üzenetére


I02S3F
őstag

Mi a foxpost email feladója?

Szerk. : én kaptam levelet tőlük és a no-reply kukac foxpost pont hu címről írtak

[ Szerkesztve ]

(#730) Fecogame válasza dlaj (#728) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Tuti kamu, mostanában a csalások egy része így kezdődik, hogy elkérik az email címet, majd küldenek olyan kamu levelet, mint amit kaptál.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#731) LuckyL válasza dlaj (#728) üzenetére


LuckyL
őstag

nem, át fognak verni, azonnal hagyd abba, minden magyar hirdetőoldalon ez a scam fut
ne kattints rá semmiylen linkre plána ne adja meg kártya adatokat vagy jelentkezz be kamu banki felületen, mert az egész számládat leszívják
tele van vele a facebook, én napi 10 ilyen átverős próbálkozást kapok kb

cryptot minden termékemért elfogadom

(#732) dlaj válasza I02S3F (#729) üzenetére


dlaj
őstag

angel.villa@pesqueria.gob.mx
notice_message318795@icloud.com

Erről a 2 címről jött a 2 mail

köszönöm mindenkinek a választ! Akkor most nem lesz jófogás senkinek! 😎

Fecogame; erre egyébként a Jófogás is figyelmeztet! Köszönöm neked is! :R

LuckyL; nem semmi, velem először próbálkoztak

(#733) LuckyL válasza dlaj (#732) üzenetére


LuckyL
őstag

face marketplacen százával vannak a kamu profiljaik, autóhirdetéseket adnak fel, illetve báérmit hirdetsz meg, irogatnak rád, így mint most rád
a face csoportok meg tele kétségbeesett egyszerű emberekkel akiket bizony átcsesztek
lego, egyéb gyűjtői csoportokban látom nap mint nap

cryptot minden termékemért elfogadom

(#734) dlaj válasza LuckyL (#733) üzenetére


dlaj
őstag

Hihetetlen. Jó ezt tudni. :R

(#735) Xantomas


Xantomas
őstag

Van bárki akinek volt anno összeroppantott kartondoboz miatt csomagsérülése?

Sajnos sikerült egy duplán csomagolt fényképezőgép objektívet összetörni, aminek a dobozát, már az automatából is összeroppantva vettem ki.

Ügyfélszolgálattal már telefonáltam, beküldették velem a bejelentést, kárigényt, de azóta mély csend, semmi reakció.

Tudom, 30 nap a kivizsgálási idő, de mind telefonban, mint az automatikus válasz emailben azt az információt kaptam, 5 napon belül felveszik velem a kapcsolatot, ennek már 2 hete.

Azóta semmi, ügyfélszolgálatot pedig azóta sem tudtam telefonon elérni, mert túlterheltség miatt nem vették fel.

Azóta a szervizt is megjárta a törött obi, vannak képek a törött belső részekről, valamint info, hogy nincs alkatrész hozzá, nem javítható, végleg kuka.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#736) eagleberg


eagleberg
tag

Foxpost 04.12-én feladott csomagom még mindig nem szállította ki. A raktárukba ért 04.14-én. Azóta nem hozták ki a kért automatába. Mi van ezekkel? Másnak is van most ilyen késedelmes szállítása?

[ Szerkesztve ]

(#737) Oldman2 válasza eagleberg (#736) üzenetére


Oldman2
veterán

Szabad az automata, nem "túlterhelt"?

Hívd fel az ügyfélszolgálatot.

(#738) LuckyL válasza eagleberg (#736) üzenetére


LuckyL
őstag

nekem is volt kettő is az elmult hetekben ami iylen lassu volt

cryptot minden termékemért elfogadom

(#739) eagleberg válasza Oldman2 (#737) üzenetére


eagleberg
tag

Már kétszer hívtam őket. Először türelmemet kérték. Másodszor "kitalálták", hogy sérült volt a cimke és azt kellett javítani, de amúgy is sok a csomagjuk... Gondolom van pár ilyen sablon szövegük a türelmetlen ügyfeleknek. Reklamációnak helye nincs, nem időgarantált a szállítás. És remélik hogy a héten még megérkezik... Ezt tudtam meg telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#740) Fecogame


Fecogame
Topikgazda

Kedves Felhasználónk!
Tájékoztatunk, hogy 2023. április 23. vasárnap 17:00-tól április 24. hétfő 5:00-ig rendszerfrissítés miatt szolgáltatásaink (pl. csomagautomatáink, foxpost.hu, FOXPOST applikáció, Vaterafutár, stb.) elérhetőségében kiesés várható. Esetlegesen felmerülő probléma esetén a karbantartás hosszabb időt is igénybe vehet.
A frissítéssel háttérrendszerünk fejlesztésére kerül sor, amelynek köszönhetően a jövőben még gyorsabb és korszerűbb kiszolgálás valósul meg.
Megértését köszönjük!
RÉSZLETEK

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#741) samu2062


samu2062
aktív tag

Sziasztok!
Feladtak nekem egy csomagot, amit Pécsen, a Maléter Pál úti Tesco automatába kértem. Erre ma jön az értesítés, hogy csomagom érkezett az Éva utcai Spar automatába. :F
Szerintetek melyik a valószínűbb?
Hogy ténylegesen odavitték, valami oknál fogva, vagy a kért automatába vitték, csak az értesítést írták el.
Természetesen meg tudom nézni mindkettőben, de azon gondolkodtam, hogy ha az egyiknél próbálkozok és nincs benne, az szül valami gondot?
Nem fog a kód érvénytelenné válni, vagy biztonsági okokból tiltódni?
(Tudom hívjam fel őket, de előbb itt kérdeznék, mert nem túl segítőkészek, ahogy látom.)
Köszönöm.

(#742) winbox válasza samu2062 (#741) üzenetére


winbox
senior tag

Valószínűleg telített volt az automata, ahova kérted, ezért átirányították egy másik, közelben lévőbe a csomagot. Ha a feladó online csinálta a csomagot, akkor erről e-mailben kellett, hogy kapj értesítést, ha csak simán feladta az automatánál a telefonszámoddal, akkor pedig csak ilyenkor kapsz róla értesítést, hogy hol kell átvenned.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#743) samu2062 válasza winbox (#742) üzenetére


samu2062
aktív tag

Bazmeg! :W
Akkora fax voltam, hogy az e-mailt meg sem néztem. Tényleg átirányították.
Nem tudtam, hogy ilyen is van.
Köszönöm szépen a segítséget és elnézést kérek!

(#744) Pöttön válasza eagleberg (#736) üzenetére


Pöttön
őstag

Nekem is ugyan ilyen gondom van...
04.17-el adták fel nekem a csomagot.
04.24 volt a tervezett kézbesÍtési időpont (a foxpost csomagkövetés szerint)
Ennek ellenére 04.21-el érkezett be a raktárukba, és azóta ez nem is frissült...
Irtam bejelentési űrlapot tegnap, de arra is egy automata válasz email-t kaptam hogy az elkövetkezendő 5 munkanapban majd felhívnak...
Hát nem kapkodják el..
Remélem megkapom majd azért a csomagom..

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#745) Pöttön válasza Pöttön (#744) üzenetére


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Beszéltem egy foxpost ügyfélszolgálatossal, elvieg hibás cimke miatt dekkol a csomag, egy raktárban...
Május 5-ig áll módjában a foxpost-nak megkeresni a csomagot és kézbesíteni, ha addig nem találják meg akkor elveszett csomag ként fogják nyilván tartani...
És onnantól fogva nem is fogom tudni már megkapni a csomagot max csak kártérítést...
Vicc ez a cég... :W :((

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#746) LuckyL válasza Pöttön (#745) üzenetére


LuckyL
őstag

minden futárnál előfordul néha elveszett csomag, erre van a kártérítés, kérd a max összeget, azthiszem 50 ezer ft-ot lehet

cryptot minden termékemért elfogadom

(#747) razorka777


razorka777
veterán

Üdv!
Ha egy XS rekeszbe elférő csomagot az S-be raktam véletlenül az nem gond ugye?
Első feladásom volt.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#748) skroy válasza razorka777 (#747) üzenetére


skroy
senior tag

Nem gond.

(#749) razorka777 válasza skroy (#748) üzenetére


razorka777
veterán

Köszi. :)
Ezentúl majd jobban figyelek.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#750) tothvik89


tothvik89
friss újonc

Sziasztok

vettem Marketplacen egy konyvet, es az elado azt allitja h kedden feladta. Letezik, hogy azota nem jott meg es semmilyen uzenetet sem kaptam a feladasrol? Eddig minden vasarlasomrol kaptam email, hogy csomagot adtak fel nekem. Gyanus, hogy atvertek, mert mostmar nem is valaszol

koszi

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Foxpost
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.