Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Foxpost

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-08 10:50:27

LOGOUT.hu

Foxpost téma összefoglaló
(Olvasd el, mielőtt kommentelsz!)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) halisa


halisa
tag

FIGYELEM! MA! Akadozik a kártyás fizetés az automatáknál!!! Kétszer levonta az összeget a terminál! Most az ügyintézőre várok, hallgatom a zenét , várok.

[ Szerkesztve ]

(#802) Mano66 válasza halisa (#801) üzenetére


Mano66
senior tag

Ne várd. Azt mondták, hogy ha megjavul a rendszer menjek vissza a terminálhoz és akkor tudnak majd segíteni. Most ők sem látnak semmit. Nekem csak egyszer vonta le.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#803) LuckyL válasza halisa (#801) üzenetére


LuckyL
őstag

szerintem feleslegesen vársz, magától stornózza majd az egyiket, ha mégsem akkor majd ráérsz 1-2 hét mulva reklamálni
és felesleges zenét hallgatni, sokkal egyszerűbb dobni egy mailt

cryptot minden termékemért elfogadom

(#804) Mano66 válasza halisa (#801) üzenetére


Mano66
senior tag

Már sikerült feladnom. Látszik az elsőnél a pénz levétel, de nem került a Foxpost számlára. Újra indításkor levonta és most a banknál nem változott a keret. Vagy is csak egy fals tranzakció volt az első. Tényleges pénz mozgás nélkül. ;)

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#805) halisa


halisa
tag

Közben beszéltem az ügyintézővel és a pénzek vissza is jöttek! Majd holnap újra megpróbálom kivenni a csomagot. Azért a weboldalukon vagy facén tájékoztathatnák a jó népet ha fennakadás van, hogy mindenki nyugodjon le a ..icsába.

[ Szerkesztve ]

(#806) skroy válasza halisa (#805) üzenetére


skroy
senior tag

Országszerte akadozott ma a kártyás fizetés minden téren, lehet ez volt a gond.

(#807) ImpersonatoR

Eddig nem úgy volt ha magánszemélyként Foxpost automatába adom fel a csomagot akkor 250.000 Ft ig biztosítva van alapból (pl ha elveszik vagy ők rongálják meg) ?

Mert most már csak 50.000 Ft -ot olvasok FAQ -ba

(igen ha webshopról rendelek akkor 300.000 FT de az most nem érdekel)

(#808) LuckyL válasza ImpersonatoR (#807) üzenetére


LuckyL
őstag

szia, szerintem már egy jó ideje így van, tavaly volt egy eltűnt csomagom, akkor néztem és már akkor is 50 volt

[ Szerkesztve ]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#809) mexel


mexel
veterán

Sziasztok. Csak egy S.O.S kérdés. Egycsomagot kellene kreálnunk, és az egyik méret 19,5. Van vmi tűrés vajon? Kb 20-20,5cm a doboz de már ezt fizették, ezt a méretet és ilyen a csomag, próbáljam meg vagy oldjam meg máshogy? Ano úgy emlékszem én épp határra csomiztam vmit, de ott még volt hely mellette

(#810) skroy válasza mexel (#809) üzenetére


skroy
senior tag

Megpróbálhatod. Ha esetleg nem fér be, tudod módosítani az automatán a méretet.

(#811) mexel válasza skroy (#810) üzenetére


mexel
veterán

Nem én raktam, de befért, állítólag 1-2 cm volt még

(#812) 5teve


5teve
senior tag

Mindenkinek döglődik ma a foxpost?
Nem tudok reggel óta csomagot feladni.
Internal server error.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#813) gyuribácsi88 válasza 5teve (#812) üzenetére

Még mindig nem lehet csomagot feladni, zseniális. Úgy látszikl a magyar posta babérjaira akar tőrni a kis róka.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#814) 5teve válasza gyuribácsi88 (#813) üzenetére


5teve
senior tag

nekem sokadik próbálkozásra sikerült.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#815) gyuribácsi88 válasza 5teve (#814) üzenetére

Utánvéttel kéne feladnom csomagot, kiírja hogy fizessem ki (a szállítás díjat), és ott lefagy, nem reagál semmire, reggel 2 automatánál is próbáltam, este megpróbálom megint.

Úgy fagy le, hogy nem tudok kétszer próbálkozni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#816) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Sziasztok!

Utánvétes csomagot szerettem volna átvenni, de az átvételi kód beírása után az alábbi üzenet fogadott:


Valakinek volt már hasonló? :F

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#817) gyuribácsi88 válasza LendvaiFeri1 (#816) üzenetére

Nálam ugyan ez, én meg utánvétes csomagot akarok feladni, de ugye ki kéne fizetnem a küldés díját. 6 automatánál próbáltam. Vicc lett ez a cég is.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#818) LendvaiFeri1 válasza gyuribácsi88 (#817) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

A mai napon is próbáltad?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#819) gyuribácsi88 válasza LendvaiFeri1 (#818) üzenetére

Igen.

De elég ránézni a facebook oldalukra, és az utolsó bejegyzés alatti hozzászólásokra. Országosan ez van. A telefont nem veszik fel, üzenetre nem reagálnak. A magyar posta babérjaira akarnak törni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#820) vezse


vezse
tag

Csomagot szerettem volna átvenni, de az se megy. Ki is van fizetve. Kecskemét, Malom kb. déltől- este 3/4 8-ig tuti nem működött. :(((

(#821) C64


C64
őstag

Nekünk ezt írja a csomagkövetés:

Túltelítettség miatt nem betölthető
Csomagodat a célautomata túltelítettsége miatt egyelőre nem tudjuk kézbesíteni, amint szabadul fel hely, csomagodat behelyezzük.

De közben a neten meg Full zöld az automata, vagyis simán be tudnák tenni.
Lusta volt odavinni a futár vagy mi van??
Nagyon vártuk ma a csomagot... :W

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#822) LendvaiFeri1 válasza gyuribácsi88 (#819) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Tegnap délután végre sikerült átvenni. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#823) Fecogame válasza C64 (#821) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Nagy csomag? Ha igen, akkor abból lehet csak pár rekesz van, az is tele, a többi pedig üres. Így pedig összességében zöld, hiszen 100-ból 98 rekesz üres (életszerűtlen példa, de előfordulhat).

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#824) gyuribácsi88 válasza LendvaiFeri1 (#822) üzenetére

Az élet apró örömei. ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#825) C64 válasza Fecogame (#823) üzenetére


C64
őstag

Egy bubisboríték cask :D

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#826) Fecogame válasza C64 (#825) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Akkor viszont érthetetlen :DDD Ha találkozol holnap a futárral, én feltennék neki 2 kérdést:

- Tegnap is te voltál itt?
- Miért nem fért el egy rekeszbe se a csomagom? :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#827) C64 válasza Fecogame (#826) üzenetére


C64
őstag

Valaki lusta volt dolgozni :D

[ Szerkesztve ]

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#828) KOHO


KOHO
senior tag

Sziasztok! Foxpostnál járt már úgy valaki, hogy csomagfeladás után vette észre, hogy régi bankszámlaszám volt megadva? Sajnos én így jártam. Mi ilyenkor a teendő? Írtam nekik e-mailt, bejelentő formot is kitöltöttem, de gyakorlatban ilyenkor mi fog történni?
Csomagfeladás után utólag már hiába módosítom az új bankszámlaszámra...

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#829) Fecogame válasza KOHO (#828) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Mármint utánvétes csomagot adtál fel? Írd át az adatlapodon, és utaláskor nézik, hogy hova kell küldeni a pénzt. Szerintem még bőven időben vagy.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#830) KOHO válasza Fecogame (#829) üzenetére


KOHO
senior tag

Igen, utánvétes csomagot, fel is adtam, már az automatába is beraktam és otthon jutott eszembe, hogy rossz a bankszámlaszám, mert bankot váltottam. Írják is az oldalon, hogy bankszámlamódosítást csak új csomag feladásakor nézik…

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#831) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok! Pécsi automatába várok egy csomagot, azt írtál ma átvehető lesz, de eddig semmi! Kb hány óráig van esély, hogy átvehető lesz ma? :B

(#832) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Üdv! Kérdeztem volna, de mivel az előttem lévő fórumtárs sem kap választ x napja, nem látom értelmét lényegében.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#833) Fecogame válasza Trailblazer (#832) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Kérdezhetsz nyugodtan, de az olyan kérdésekre, ami annyira megválaszolható, mint a "milyen időjárás lesz holnap", nehéz érdemben válaszolni :)

Szerk.: Így már egyértelműbb, amit írtam :)

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#834) Trailblazer válasza Fecogame (#833) üzenetére


Trailblazer
addikt

Jó, hogy tudod előre, hogy mit is akartam volna...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#835) skroy válasza Trailblazer (#834) üzenetére


skroy
senior tag

Előbb tedd fel a kérdést, aztán kiderül van-e rá válasz. :)

(#836) modflow


modflow
veterán

Jófogáson feladtam egy hirdetést és megjelöltem, hogy a telefonszámom rejtett, csak jófogás üzenetben várom a kérdéseket, stb.-t.

Erre ma kapok Viberen egy üzenetet, ahol belinkeli a hirdetésemet és hogy tudom e foxposttal küldeni?

Mondom adjon nevet, emailt, foxpost címet és küldöm.
Erre visszaír, még mindig Viberen, hogy neki van regisztált foxpostja, abban benne van az adata, adjak én emailcimet és ő küld igényest.
:F :F :F

Öööö ott van a hirdetésben a szállítással kérem és ott tud igényt készíteni alapból.

Nagyon furcsa ez az egész.
1. Hogy tudott Viber üzenetet küldeni a telefonszámomra, amikor rejtett a számon.
2. Ő nem ad meg adatot és adjak még neki emailt.

Ez rohadt gyanús nekem.
Szerintetek ez mi???

(#837) skroy válasza modflow (#836) üzenetére


skroy
senior tag

Főleg fb-n és jófogáson terjedő csalás. Sajnos elég sűrűn előfordul. Ne reagálj semmit.

(#838) modflow válasza skroy (#837) üzenetére


modflow
veterán

De honnan tudta a telefonszámomat?

Sejtettem, mert nagyon gyanús volt.
De mi ebben a csalás?
Tegyük fel, hogy elküldöm a terméket.
Meh tudja azt csinálni, hogy fizetés nélkül átveszi?

(#839) skroy válasza modflow (#838) üzenetére


skroy
senior tag

Email-t küldenek a foxpost nevében, benne egy linkkel, ahol elkérik az adataidat, köztük a bankkártya adatokat is. Nem a csomagokra hajtanak, hanem az adatokra. Sajnos rengetegen buktak nem kevés pénzeket.

(#840) modflow válasza skroy (#839) üzenetére


modflow
veterán

Nem is hallottam erről.
Szívesen feljelenteném:

Amúgy már az, hogy ERZSÉBET ennyire képben van, ami ugye nem fiatal egyénre utal gyanús volt....

De továbbra se tudom, honnan tudta a telefonszámomat???

[ Szerkesztve ]

(#841) Fecogame válasza modflow (#840) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Feljelentheted, valószínűkeg nem elsz semmi eredménye a pár hónapos "kemény" nyomozásnak.

Off: Nekem a laptopomat lopták el, felvettek minden adatot, majd 2 hónappal (!) később hívtak, hogy adjam meg melyik szolgáltatónál van a telefonszámom, mert akkor le tudnak kérdezni a szolgáltatótól adatokat. Ezt az adatot egyébként netről 1 perc alatt be lehet szerezni. Szóval nagyon lassúak, pedig a tag több laptopot is eltulajdonított, és nagyértékű lopásnak minősült. Ennyit a hatóságokról :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#842) BoTa88


BoTa88
csendes tag

Sziasztok.
Valaki nem tudja mi a Joyban található idei Foxpost kuponkód?
Tavaly ez volt: Kuponkód: FOXOLJ2022JOY

Személyesen: Nyíregyháza ///// Csomagküldés: Foxpost,Packeta,Easybox,MPL

(#843) Fecogame


Fecogame
Topikgazda

FOXPOST -300 Ft kupon kód
2023. November 9-12 között érvényes

FOXOLJ2023JOY

Feltételek:
- Egy alkalommal használható fel fiókonként
- 2023. November 9-12 között érvényes
- Csak automatából-automatába küldés esetén érvényes
- Csak a foxpost.hu oldalon keresztül váltható be

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#844) winbox válasza BoTa88 (#842) üzenetére


winbox
senior tag

JOY NAPOK 300 FT ÉRTÉKŰ FOXPOST KUPONKÓD:

FOXOLJ2023JOY

BEVÁLTÁSI INFORMÁCIÓK:
A kupon online váltható be.
A kupon online, a kuponkód érvényesítésével váltható be. A kódot fizetéskor a kuponkód mezőben kell feltüntetni.
Beváltási időszak: 2023.11.09 - 2023.11.12

A kupon csak regisztrált magánszemélyek számára érhető el. Amennyiben még nem vagy regisztrált felhasználónk, de szeretnél élni a kedvezménnyel, regisztrálj a www.foxpost.hu-n.
A kupon kizárólag egyszeri, automatából automatába történő csomagfeladás során vehető igénybe.
A kupon a csomaglétrehozás folyamán váltható be, és a fizetés során automatikusan biztosítja a kedvezményt, mely a mindenkor érvényes szállítási díjból kerül levonásra.
A kupon csak a www.foxpost.hu weboldalon váltható be.
További részletek: www.foxpost.hu

[link]
[kép]

Fecogame gyorsabb volt :D

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#845) surgery


surgery
senior tag

Sziasztok múlt héten adtam fel csomagot. A vevő 10.31 én vette át de az utánvét összege még sehol. Az oldalon a státusz elutalva de nekem semmi nem jött. Tegnap küldtem ürlapot a Foxpostnak de válasz még nincs. Ez normális? Mikor kezdjek el reklamálni? Szerintem már régen meg kellett volna jönni az utalásnak :W

(#846) Fecogame válasza surgery (#845) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Ugyanez van nálam is. Az űrlapot ma töltöttem ki, 5 napon belül válaszolnak (elvileg).

Általában 2-3 napon belül meg szokott érkezni az utalás onnantól számítva, hogy átvették a csomagot.

De hogy ezt miért nem tudják leautomatizálni, ha már egyszer ott van náluk a pénz, hiszen a vevő átvette/kifizette... :F

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#847) surgery válasza Fecogame (#846) üzenetére


surgery
senior tag

Én holnap fel hívom őket az biztos. Neked mióta áll a dolog?

(#848) Fecogame válasza surgery (#847) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Dátum is stimmel, mint nálad. Én megvárom az emailes választ, nem égető a dolog.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#849) surgery válasza Fecogame (#848) üzenetére


surgery
senior tag

Én próbáltam hívni de esélytelen majd délután. Nekem sem olyan sürgős de azért nem kevés összegről van szó.

(#850) surgery válasza Fecogame (#848) üzenetére


surgery
senior tag

Sikerült el érni őket azt mondta az ügyintéző valamiért vissza ment az utalás de pár napon belül küldik.

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Foxpost
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.