Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Foxpost

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-08 10:50:27

LOGOUT.hu

Foxpost téma összefoglaló
(Olvasd el, mielőtt kommentelsz!)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) stefi81


stefi81
tag

Ha email-ra egy hete nem válaszolnak és 2x fél òra után sem kapcsolnak telefonon ügyintézőt (tegnap) mit lehet tenni?
(Fossal soha nem adok fel ott és nem rendelek csomagot az tuti máskor)

Gondolom afrikában lehet az a raktár mert átlag egy hét a szállítás de azért ez már sok.

(#652) ViZion


ViZion
félisten

Sziasztok!
Valaki foxpost-al küld nekem csomagot, elvileg feladta, nem appból, csak automatánál. Azt mondta, csak tel. számot kért, így nekem semmi nem jött arról, h hol tart a csomag. Kértem, h küldje el, ő mit kapott, hiszen -gondolom- a feladó adatait is meg kell adni.
Mennyire aggódjak, van ilyen, h feladják és nincs tracking? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#653) winbox válasza ViZion (#652) üzenetére


winbox
senior tag

Ha a feladó nem regisztrált korábban a webes felületen és az automatánál adta fel, akkor csak akkor fogsz sms-t kapni, mikor megérkezett a célautomatába a csomag. Azt nem tudom a feladó mit lát ilyenkor, maximum a telefonszámát adhatta meg, a kijelző meg ott a helyszínen nem hiszem, hogy kiírta volna a CLFOX...-al kezdődő nyomkövetési számot, így csak várni tudsz, míg megérkezik. Nekem is jött már így csomagom, egyszercsak majd jön az sms :D

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#654) ViZion válasza winbox (#653) üzenetére


ViZion
félisten

ehh, OK, kicsit megnyugodtam. Nem tűnik rossz polgárnak, csak kicsit lassan ír választ, OK, nem mindenki él a gép előtt. Remélem nem lesz baj.
Asszem csütörtök este adta fel, szerdára gondolom ide is ér. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#655) winbox válasza ViZion (#654) üzenetére


winbox
senior tag

Egyébként az ügyfélszogálat biztosan meg tudja mondani a követési számot a telefonszámod alapján, de ebben az időszakban elérni őket biztos szép kihívás :D Pénteken valószínűleg már kivette a futár, így legjobb esetben már ma megkaphatod, de szerdáig mindenképp meg kell kapnod, ha nem, akkor pedig hívd fel őket.

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#656) ViZion válasza winbox (#655) üzenetére


ViZion
félisten

Az lesz, nem is próbáltam még hívni őket.
Néztem a levelezést, péntek 17 h körül lett feladva.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#657) p.t.r válasza p.t.r (#506) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Szeretném felhívni a figyelmet, hogy a nagyra becsült foxpostos csaló az imént regelt viberen. A száma: +36302366477 - a jófogáson szemelt ki áldozatként (sikertelenül), whatsappon írt rám, nem árt figyelni. :R

(#658) Góliát


Góliát
senior tag

Sziasztok!
Csomagautomatából csomagautomatába! Feladáskor kell majd a QR kód is vagy elegendő a megadott számsor?
Köszönöm

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#659) winbox válasza Góliát (#658) üzenetére


winbox
senior tag

Elegendő a kapott számsor.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#660) Góliát válasza winbox (#659) üzenetére


Góliát
senior tag

Köszönöm szépen!

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#661) ViZion válasza ViZion (#656) üzenetére


ViZion
félisten

Nekem megoldódott, elírta a srác a telefonszámomat... 3 napja várt a csomag már. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#662) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Jófogásos, fp utánvétes adávétellel mik a tapasztalatok?
Nemrég kaptam egy szállítási igényt, amit jóváhagytam és már jött is a lezsírozott fp fuvarlevél. By default óckodok az utánvéttől, gondolom itt is hoppon tud maradni az eladó, ha esetleg nem veszi át az ellenoldal a csomagot, ugye?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#663) p.t.r válasza TheProb (#662) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Mi az a lezsírozott fuvarlevél? A leendő vásárló küldte neked? Kéri a bankkártyád adatait?

[ Szerkesztve ]

(#664) TheProb válasza p.t.r (#663) üzenetére


TheProb
veterán

ilyen nyilvánvaló átbaszcsinak azért asszem nem dőlnék be... :U
Nem, jófogáson keresztül igényelte a szállítást és hozzám már csak az értesítés jött a fp-től, hogy adjam be a szajrét. Önmagában ez teljesen legit cucc. Csak mivel jófogáson ugye nettó semmit sem tudsz a leendő vevőről, így lutri, hogy átveszi-e az utánvétes csomagot.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#665) p.t.r válasza TheProb (#664) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Ok, nekem szuper foxos űrlapot küldött, nézegettem egy darabig, hogy mi az.
Az átnemvétel, amit írsz, sajnos bennevan

(#666) Oldman2 válasza TheProb (#662) üzenetére


Oldman2
veterán

Részemről pozitív a Jófogás Fox utánvétes tapasztalat.

Igaz, csak egy volt ilyen eddig, a vásárló adatait a Foxpost feladás során teljesen megtudtam.

(#667) stefi81 válasza TheProb (#664) üzenetére


stefi81
tag

Az egy 50-50% hogy a vevőd átveszi a csomagot vagysem, meg másik 50-50% hogy a fox kiszállítja. Nekem volt egy korrekt vevő, de 2hét után jelezte mikor nem kapta meg a csomagot hogy nem kéri. Így én szoptam be, mert napokon keresztűl írtam leveleket meg hívtam őket többször félórákat várva mire valaki felvette, de a szokásos semmi választ kaptam hogy keresi a csomagomat... Ajánlom mindenki figyelmégbe a Fb-n a faxpost csoportot ott napi szinten keresik az emberek az eltünt csomagukat és sokan inkább lemondanak róla mert nullától is szarabb a faxpost ügyfélszolgálata!

(#668) TheProb válasza stefi81 (#667) üzenetére


TheProb
veterán

Hm, ez fura. Nekem eddig csak + tapasztalataim vannak fp-al. Ez új tendencia vagy nem most kezdődtek ezek a gondok?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#669) LuckyL válasza TheProb (#668) üzenetére


LuckyL
őstag

biztos előfordulnak hibák, nekem több ezer csomagból egyet sem hagytak el
még ezelőtt a rendszer előtt, hogy ha tele a gép, kiviszik másik közelibe, egyszer volt hogy 2 hetet ült egy csomag a raktárban, de ettől nagyobb gondom még nem volt

illetve egyszer volt hogy 1 hónapot ültek az utánvét összegeken

[ Szerkesztve ]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#670) Fecogame


Fecogame
Topikgazda

Kedves Felhasználónk!

Tájékoztatunk, hogy 2023. január 21-én, szombaton 9:00 és 13:00 óra között rendszerfrissítés miatt szolgáltatásaink (pl. csomagautomatáink, foxpost.hu, FOXPOST applikáció, Vaterafutár, stb.) elérhetőségében kiesés várható. Esetlegesen felmerülő probléma esetén a karbantartás hosszabb időt is igénybe vehet.

A frissítéssel háttérrendszerünk fejlesztésére kerül sor, amelynek köszönhetően a jövőben még gyorsabb és korszerűbb kiszolgálás valósul meg.

Megértésedet köszönjük!

RÉSZLETEK

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#671) tomtom9


tomtom9
tag

Sok csomagfeladas utan ma jartam eliszor ugy h csomagfeladasnal a kinyilt fiokban mar volt csomag… kertem eggyel nagyobb fiokot helyette abba mar ures volt igy beletettem a csomagot. Ilyen mi tortenhetet?

(#672) sopruk válasza tomtom9 (#671) üzenetére


sopruk
aktív tag

Nemrég én is így jártam.
Felhívtam őket, elmeséltem a szitut, megköszönték, utánajárnak...
Szerintem vagy valami technikai hiba lehetett, vagy ürítéskor elfelejtették kivenni a fiókból...

(#673) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Utánvétes csomagnál mennyi idő szokott kelleni csomag átvétel után a foxpost-nak hogy utalják a csomag árát a számlára?

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#674) Fecogame válasza Pöttön (#673) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Összefoglaló

####### Utánvételes csomag #######
Utánvétes csomagnál a profilodban megadott számlaszámra utalják az összeget, az átvételtől számított 2-3 munkanapon belül.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#675) KonzolKartel

Sziasztok,

Valahogy ki lehet deríteni, hogy ki a feladó egy csomagnál? Nem az első alkalom, hogy kapok egy Viber üzenetet a Foxposttól, hogy csomagom érkezett ide, vagy oda, miközben ezekre a címekre soha nem kérek csomagot :F. A vicces az egészben, hogy valóban közel vannak ezek az automaták, de ezeket soha nem használtam semmilyen formában.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#676) 0xmilan válasza KonzolKartel (#675) üzenetére


0xmilan
addikt

Nem lehet, hogy ez valami atveres es csak azt szeretnek, hogy kattints az uzenetben levo linkre vagy ilyesmi?

(#677) KonzolKartel válasza 0xmilan (#676) üzenetére

Nem, teljesen legitnek tűnik, nincs klikkelési opció.

Ezek közül csak a XIII. ker Drávai utcait szoktam használni. Csak oda kérek csomagot, és csak onnan is adok fel. A másik kettőt még az életben nem használtam, és nem is adtam meg mint fiók cím.

Ami érdekes, hogy a 15.kerben szêlén dolgozom, így a Dunakeszi automata itt van mellettem 10 percre, míg a 4. kerületi Oceánárok Aldi mellett megyek el mindennap, hetente párszor be is ugrok oda. Kész őrület :DDD .
Nyilván csak valami véletlen egybeesés, de akkor is...
Ma ezt megnézem hazafelé, már ha nem utánvétes... Ha nem UV, és van rajta feladó akkor tájékoztatom, hogy rossz számot ad meg. Csak ezt tudom elképzelni

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#678) LuckyL válasza KonzolKartel (#675) üzenetére


LuckyL
őstag

foxpost üfsz-t hívnám fel a helyedben, hátha segítenek
viber elvileg telefonszámhoz kötődik nem kellene hogy "eltévedjenek" az üzenetek
az jutott eszmbe, hogy esetleg valamiféle kábítószer küldögetéshez vagy foxon keresztüli pénzmosáshoz használják a számodat, hiszen a nyitókódot emailben is megkapják

lehet hogy megfontolnám a helyedben így kiírni a számot aláírásba, bár véletlenszerűen is beírhatták

cryptot minden termékemért elfogadom

(#679) KonzolKartel válasza LuckyL (#678) üzenetére

Még annó az elsőnél decemberben próbáltam, de fél óra várakoztatás után hagytam a fenébe...

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#680) stefi81 válasza KonzolKartel (#679) üzenetére


stefi81
tag

Gondolom az a te csomagod csak külföldi rendelés és nem foxba vártad, de most már oda is szokták.

(#681) LuckyL válasza stefi81 (#680) üzenetére


LuckyL
őstag

de most már oda is szokták.

ezt hogy érted? mit szoktak hova?
külföldi rendelést betesznek foxpost automatába?

cryptot minden termékemért elfogadom

(#682) bandia válasza LuckyL (#681) üzenetére


bandia
újonc

Igen, van olyan, hogy külföldről rendelsz valamit, és egyszercsak ír a Fox, hogy mehetsz a motyóért.

(#683) LuckyL válasza bandia (#682) üzenetére


LuckyL
őstag

tehát kiválasztani nem lehet, csak ha nincs kapacitás kiszállítani beteszik inkább egy közeli foxpostba?

cryptot minden termékemért elfogadom

(#684) winbox válasza LuckyL (#683) üzenetére


winbox
senior tag

Ha belépsz a profilodba, a beállításoknál lesz egy "Kedvenc csomagautomata" rész, ahol ki tudod választani, hova kéred a külföldi csomagot, ha esetleg ők szállítanák ki. Az információ gombra kattintva ez jelenik meg:

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#685) kgbrg


kgbrg
tag

Mi van ha nem utalnak?
Mit lehet csinálni?

(#686) LuckyL válasza winbox (#684) üzenetére


LuckyL
őstag

köszi! melyik futárcég ez amelyik külföldről magyar foxpostba szállít?

cryptot minden termékemért elfogadom

(#687) winbox válasza LuckyL (#686) üzenetére


winbox
senior tag

Ezt sajnos nem tudom, még nem jött így csomagom, de nem is írja sehol a Foxpost sem :(

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#688) Fecogame válasza kgbrg (#685) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Hány napja vették át a csomagot? A profilodban jó bankszámlaszám van megadva?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#689) 0xmilan válasza Fecogame (#688) üzenetére


0xmilan
addikt

Nekem is van most egy, amit csutortok (02.02) delben vettek at es allitolag ma utaltak, de egyelore nem jott meg. Ez az elso utanvetes csomagom, de szerintem jol van megadva a bankszamlaszamom.

(#690) 0xmilan válasza 0xmilan (#689) üzenetére


0xmilan
addikt

Most jott meg.

(#691) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

most hogy a citromail fizetős lett gondoltam a beállításokban módosítom az emailcimem citromail-ről a gmalilra., viszont nekem ez a mező szürke inaktív, úgy látom nem lehet módosítani? :W más is járt így vagy én vagyok csak ilyen szerencsés? ill. az ügyfélszolgálat-kapcsolat menüpont alatt semmi netes elérhetőséged nem láttam, csak 1 telószám, meg egy cím bp-en...

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#692) 0xmilan válasza dellfanboy (#691) üzenetére


0xmilan
addikt

Nalam sem enged email cimet modositani.
Tudsz regelni uj fiokot a gmailes cimmel.

(#693) KonzolKartel

valóban egy aliexpressről rendelt csomagom landolt foxpost automatában :R :R

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#694) dellfanboy válasza 0xmilan (#692) üzenetére


dellfanboy
senior tag

valszeg az lesz, csak nem akartam elbukni a regi fiokom, ha jol lattom mar van benne +100 tranzakciom, de egy kva emailt nem lehet nekik irni. FB-n irtam hatha valaszolnak ertelmeset.
am ugyanezz fennal a hasznaltauto,jofogas-nál is.. szóval lehet oda is majd uj reg kell. meg persze még az se 100 mi lesz a citromail-el. lehet lehet majd havi2 emailt ingyen kuldeni. csak gondoltam felkeszulok [link]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#695) LuckyL válasza dellfanboy (#694) üzenetére


LuckyL
őstag

milyen érték van abban a foxposton hogy sok tranzakciód van?
azért kérdezem mert tényleg 10 másodperc regisztrálni egy ujat, és ugyanazt kapod, nincs semmi bonusz azért mert régi tag vagy

cryptot minden termékemért elfogadom

(#696) Fecogame válasza LuckyL (#695) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Vissza lehet nézni az eddigi csomagküldéseket, meg lehet vannak kupon kódjai beregisztrálva, más nagyon nem lehet.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#697) dellfanboy válasza LuckyL (#695) üzenetére


dellfanboy
senior tag

van meg rajta 2 kuponom amit el kéne lőni, még azért bízok benne csak lesz vmikor kedvezmény hogy pl.5éves ügyfeleknek adnak-5%-ot..
meg ph-n se regelgetem magam ujra, a citromail fiokomat is 2004-ben kreáltam...

de persze majd csinálok ujat ha ápr fizetős lesz a citro, de FB weboldalukon van 1 emailcim oda irtam meglátjuk mikor válaszolnak

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#698) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Sziasztok!

Ha adnak fel csomagot a részemre arról kapnom kell értesítést? Vagy csak akkor kapok ha az automatában van már?

(#699) andrisbandi válasza Stylewars_kp (#698) üzenetére


andrisbandi
őstag

Nekem jött email, amikor regisztrálta a csomit az eladó, majd újabb az automatába kerüléskor. Boltnál pár óra különbséggel, úgy rémlik.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#700) Stylewars_kp válasza andrisbandi (#699) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Ha rendeltem cégtől nekem is így volt. Nem tudom, hogy ha magánszemély adja fel akkor is ilyen e. Pénteken este adta fel a csomagot, de nem kaptam még semmi értesítést.

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Foxpost
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.