Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Foxpost

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-08 10:50:27

LOGOUT.hu

Foxpost téma összefoglaló
(Olvasd el, mielőtt kommentelsz!)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Oldman2 válasza LuckyL (#200) üzenetére


Oldman2
veterán

Én nem ezt írtam?
:F

(#202) LuckyL válasza Oldman2 (#201) üzenetére


LuckyL
őstag

de, igazad van, félreolvastam bocs

cryptot minden termékemért elfogadom

(#203) Oberthur válasza tboldi (#186) üzenetére


Oberthur
tag

Sajnos én is így jártam! Nekem is ezt az üzenetet küldték, hogy a hiba az OTP rendszerében van! Nem tudom meddig váratják az embert! Én ma írtam a fogyasztóvédelemnek már, holnap meg besétálok a rendőrségre és feljelentést teszek! Nekem 135ezer forintom van nálluk!

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#204) tboldi válasza Oberthur (#203) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ha én is ekkora összeget várnék, valószínűleg én sem lennék ennyire türelmes, mint amilyen vagyok most. Én csak 17540 Ft-ot várok, nyilván ezt sem szeretném elbukni, de azért kevésbé fáj.

De amúgy mint szolgáltatást szeretem a Foxpostot, gyors és egyszerű, most is 24 órán belül megérkezett a rendelésem az Alzától, illetve van egy másik csomag is, amit ma de. adtam fel, már a raktárban van, holnap át is veheti a címzett.

[ Szerkesztve ]

(#205) winbox válasza winbox (#196) üzenetére


winbox
senior tag

Na egy hét után visszakaptam a raktárból a csomagot és igen, 500 Ft-ot kellett még fizetnem. Így 2.000 Ft-ba került az át nem vett utánvét. Az zavar főleg, hogy 2 hétig bent állt a pénzem. Mindegy, tanulópénznek jó volt. Soha többet utánvét.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#206) Fecogame válasza winbox (#205) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Ez főleg akkor kínos, ha kevesebb értékű cuccot küldesz el, mint amennyibe kerül elküldeni.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#207) winbox válasza Fecogame (#206) üzenetére


winbox
senior tag

Igen, 20.000 Ft volt, pár ezer forintnál azért vert volna az ideg. Mindegy, azóta már el is adtam újra, természetesen előre utalással :D

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#208) btraven válasza tboldi (#204) üzenetére


btraven
őstag

Akkor mégse igaz hogy a Foxpostnál heteket kell várni mire megérkezik a cucc?
Nekem a Foxpost lenne a legközelebb. MPL automatához már messze kellene menni. Ebben a kánikulában.

(#209) tboldi válasza btraven (#208) üzenetére


tboldi
nagyúr

Tegnap de. 10:30 körül adtam fel egy csomagot Mosonmagyaróváron, ma reggel 6:30 előtt pár perccel már a bp-i célautomatában volt. :)

De a 4-ei utánvét utalásáról még mindig semmi hír. 🤷‍♂️

[ Szerkesztve ]

(#210) winbox válasza btraven (#208) üzenetére


winbox
senior tag

Összességében én is pozitívan tudok nyilatkozni róla, sokat küldök velük, ha elviszi a futár, másnap szinte mindig a kiválasztott automatában van. Nálunk 10 óra fele hoz/visz csomagot belőle, így ha előtte belerakom, akkor el is viszik. Viszont házhozszállítás 5-ből egyszer már volt 5 napos csúszás. Igaz, a házhozszállítást nem ők végzik, atadják a partnerüknek, akik valamiért megcsúsztak. Így házhozszállítást inkább MPL-el oldom meg.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#211) LuckyL


LuckyL
őstag

írtam a foxpostnak hogy szeretnék egy részletes bejegyzlst írni a prohardveren az utánvétel kezelési gyakorlatukról, különösen ami a juni4-i csomagokat illeti, kértem a kommentárjukat
ha válaszolnak (ha), akkor jön majd az update

cryptot minden termékemért elfogadom

(#212) tboldi válasza LuckyL (#211) üzenetére


tboldi
nagyúr

:R

(#213) LuckyL válasza tboldi (#212) üzenetére


LuckyL
őstag

ma átutalták az összeget, nem tudom hogy véletlen-e a dolog, vagy az email hatására volt
a többi ember aki várt juni4-i utalásra megköszönném, hogyha jelezné, hogy megkapta-e a pénzt

cryptot minden termékemért elfogadom

(#214) tboldi válasza LuckyL (#213) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én nem kaptam még semmit.

(#215) LuckyL válasza tboldi (#214) üzenetére


LuckyL
őstag

most jött meg 10 perce

cryptot minden termékemért elfogadom

(#216) tboldi válasza LuckyL (#215) üzenetére


tboldi
nagyúr

Na, az imént jött meg nekem is. :C

(#217) LuckyL válasza tboldi (#216) üzenetére


LuckyL
őstag

na akkor ezek szerint észbekaptak, hogy ilyet nem lehet csinálni

cryptot minden termékemért elfogadom

(#218) Oberthur válasza LuckyL (#213) üzenetére


Oberthur
tag

Nekem is megérkezett! Pont a rendőrség-e sétáltam mert szerdán azt mondták a rendőrségen, hogy várjuk meg a pénteket! Ha addig nem jön meg akkor felveszik a feljelentést! Így ez letudva! Soha többet foxpost!

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#219) LuckyL válasza Oberthur (#218) üzenetére


LuckyL
őstag

ez semmiképp sem a rendőrség dolga, ez maximum polgári peres ügy lehetett volna, ha nem utalnak

cryptot minden termékemért elfogadom

(#220) Fecogame válasza LuckyL (#219) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

+1

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#221) dead angel


dead angel
friss újonc

Sziasztok! Segítségre szorulnék.

Még életembe se használtam FoxPost automatát, de van 1 érdeklődő, aki már a pénzt is átutalta, de nagyon ragaszkodik ahhoz, hogy majd ő létrehozza a 9 számjegyű kódot, mivel neki van vaterás kódja.Lehet csak én vagyok ennyire régi módi, de azzal, ha ő hozza létre kódot nem tud átverni/lehúzni/esetleg bankkártya adataimhoz hozzáférni?

Már lassan inkább azon gondolkodok, hogy visszaküldöm inkább a pénzt....

(#222) Fecogame válasza dead angel (#221) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Dehogy, semmi bajod nem lesz belőle :) Annál több adatot nem fog megtudni, mint amit te megadsz neki.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#223) mefistofeles válasza dead angel (#221) üzenetére

Ha regisztrált foxpostos akkor olcsóbb is a szállítás....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#224) dead angel


dead angel
friss újonc

Hát akkor úgy látszik csak izgultam a semmiért. Köszi a válaszokat!

(#225) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Sziasztok!

Regisztráltam a foxposthoz, és beregisztráltam egy csomagfeladást házhozszállítással.
Jól gondolom, hogy ezt automatába kell feladnom?

Cimkenyomtatás megvolt, ezt a csomagra kell ragasztanom, és ez alapján tudok majd fizetni az automatánál? Vonalkód van rajta, nem QR kód.

köszönöm

(#226) Fecogame válasza Chesterfield (#225) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Jól gondolom, hogy ezt automatába kell feladnom?

Igen.

Cimkenyomtatás megvolt, ezt a csomagra kell ragasztanom, és ez alapján tudok majd fizetni az automatánál?

Igen, azt kell majd ott leolvasnod.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#227) Chesterfield válasza Fecogame (#226) üzenetére


Chesterfield
senior tag

köszönöm

(#228) Pokolika


Pokolika
tag


Hali!

Na ilyenkor mi a szitu?
Mert ugye ott kéne lennie egy átvette, visszaküldve opciónak is.
Pénz sehol még.
Csomagot már beérkezéskor átvették.

[ Szerkesztve ]

(#229) Fecogame válasza Pokolika (#228) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Nekem 2 munkanap szokott lenni, mire utalnak. 25.-e óta volt egy hétvége is, én még nem aggódnék :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#230) Pokolika válasza Fecogame (#229) üzenetére


Pokolika
tag

Nem is aggódom még annyira.
A kép lenne a lényeg, mert ugye ha átveszik akkor átvéve pont van és e-mail is kapsz róla.
Nem kaptam.
Meg ugye az két pont mindig ott van ha átveszi ha nem.
Telefonáltam nem látják az összeg beérkezését, vevőtől levonták.
Várjak Csütörtökig.
Gondoltam hátha valaki találkozott már hasonló képpel.

(#231) #31600896


#31600896
törölt tag

Negatív tapasztalat a Foxpostról.

Csomagot várok automatába. Elvileg már szombaton berakták a fiókba, kaptam csomagazonosítót, de még mindig nem található a rendszerben. Létezhet, hogy még mindig nem vették onnan ki ennyi nap után? Járt már így valaki?

(#232) Oldman2 válasza #31600896 (#231) üzenetére


Oldman2
veterán

A Csomagazonosító (céges feladó esetében) nem azt jelenti, hogy bekerült az automatába, hanem hogy a feladó jelezte a Fox felé, hogy "ez lesz majd az azonosítója"...

Nekik van előre kinyomtatott címkepakk-juk.

Magán feladó esetében ez viszont nem igaz.

:F

(#233) #31600896 válasza Oldman2 (#232) üzenetére


#31600896
törölt tag

Itt vettem aprón egy procit magánszemélytől. Kicsit fura, hogy szombat (feladás napja) óta semerre nem mozdult a csomag.

(#234) Meggyi001 válasza #31600896 (#233) üzenetére

Nem mindig lehet őket real time nyomom követni, de 3 nap alatt már meg kellett volna érkeznie is. Sztem.

https://gamergep.hu/

(#235) winbox válasza #31600896 (#231) üzenetére


winbox
senior tag

A csomagazonosítót a feladó küldte neked vagy a foxpost e-mail-ben? A feladó simán el is írhatta az azonosítót, vagy rosszabbik esetben fel sem adta, csak küldött valamit, mert egyből bent kell lennie a rendszerben. Mint felettem írták, legjobb esetben már kedden megkellett volna kapnod, de mára már oda kellene érnie biztosan.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#236) #31600896 válasza winbox (#235) üzenetére


#31600896
törölt tag

A csomagazonosítót a feladó küldte privátban itt aprón. Fura, mert egy karakterrel rövidebb is, mint szokott. Végigpróbáltam 0-9 között minden számmal az utolsó számjegyet, egyiknél annyit dobott fel, hogy csomag létrehozva 2021. június 27-én. Mailben semmit se kaptam még.
Jelenteni fogom ha bebizonyosodik, hogy átvert. Még nem szeretnék gyanakodni rá.
12 pozitívval és 0 negatívval megbízhatónak gondolom. Igaz a regisztrációja nem olyan régi, márciusi.
23500 forintom van nála péntek óta, mert előre utaltam.

A CLFOX azonosítóra ezt dobja a Foxpost:
"Sajnos nincs találat a keresett kifejezésre.Próbálj meg egy másik kereső szót vagy válassz a listából a bal oldalon."

[ Szerkesztve ]

(#237) iceQ!


iceQ!
addikt

Foxpost sztori, ha esetleg más is így járna:

Vasránap adtak fel egy csomagot. Tegnap meg is néztem hol jár, már majdnem az adott automatában. Ma megint megnézem viszont ez fogadott:

A megadott csomag azonosító nem található a rendszerünkben, kérjük ellenőrizd a megadott adatokat

Mivel csak telszám volt megadva, így infó nem jött (mert csak email-t küldenek, LOOOL). Hívtak őket és egy másik automatába fogják vinni...Csomi megvan, de akkor is a földre köptem. :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#238) winbox válasza #31600896 (#236) üzenetére


winbox
senior tag

Szerintem az lesz a jó azonosító és még nem adhatta fel, csak létrehozta a csomagadatokat a honlapon.

ixeQ!
viszont ha beleteszik az új automatába akkor is kapsz sms-ben nyitókódot, az automata nevével együtt, el csak nem veszett volna, de tényleg ertesíthetnének. Olyan városban ahol több automata van, nem annyira nagy gond, de ahol csak 1 van, csak nem viszik át másik városba, mert ott van hely :D

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#239) iceQ! válasza winbox (#238) üzenetére


iceQ!
addikt

Ezen már gondolkodtam én is, hogy olyankor mivan. Szerencsére Vecsésen 2 autómata van, viszont ahova én kértem az elég új (pár hetes) és már rossz...

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#240) #31600896


#31600896
törölt tag

iceQ!: Dettó ugyanez az üzenet fogad engem is, ha beírom keresőbe a CLFOX azonosítót.
Srác feladta nekem a csomagot, illetve másik 2 embernek is, és mindegyiknél ez van, nem lehet lekövetni őket. Ráadásul szombat délután adta fel, azóta semmi.. szégyen ez a Foxpost.

[ Szerkesztve ]

(#241) iceQ! válasza #31600896 (#240) üzenetére


iceQ!
addikt

Nekem megjött a csomag este. Hívtad már őket?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#242) #31600896 válasza iceQ! (#241) üzenetére


#31600896
törölt tag

Nem. Írtam nekik. De eddig még csak egy visszaigazoló email érkezett arról, hogy kitöltöttem valami adatlapot..

(#243) iceQ! válasza #31600896 (#242) üzenetére


iceQ!
addikt

Hívd fel őket. Nekem egyből mondták, hogy rossz az autómata amibe eredetileg akarták vinni és átviszik egy másikba. Direkt nem akartam húzni az időt ilyen f*szom kitöltős nyomtatványokkal :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#244) #31600896 válasza iceQ! (#243) üzenetére


#31600896
törölt tag

Megtörtént a telefonhívás, és azt mondta a diszpécser csaj, hogy a csomagadat létre van hozva, de a feladó még nem adta fel a csomagot. Vegyem fel vele a kapcsolatot.
A feladóval tegnap beszéltem, azt mondta már szombat délután feladta... Korrekt srácnak tűnik, de nem tudom már minek/kinek higgyek. :U

(#245) Fecogame válasza #31600896 (#244) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Kérd el az eladótól a feladás után kapott email visszaigazolást :)

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#246) iceQ! válasza #31600896 (#244) üzenetére


iceQ!
addikt

Mikor nekem feladnak egy csomit, küldik a nyugtát amin rajta van a nyomonkövetési kód. CLFOX****. Ha meg online adta fel akkor egyből jön a mail az azonosítóval. Ezek szerint csak nem adta fel.

Ilyenkor azért "megszorongatnám" a f*szát egy "feljelentelekkel" :U

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#247) #31600896 válasza iceQ! (#246) üzenetére


#31600896
törölt tag

Ezt kaptam tőle tegnap, nevemet és az egyéb adataimat most torzítottam el, de látszik, hogy neki azt mutatja, foxpost raktárban van. Másik 2 esetben is ugyanaz lehet a helyzet, azon adatokat ő feketítette be.

Most vagy emberünk füllent és trükközik, mert paintben én is össze tudnék vágni egy ilyen képet, vagy a Foxpost totál idióta, és kavarnak valamit.

[ Szerkesztve ]

(#248) ph_5.5 válasza #31600896 (#247) üzenetére


ph_5.5
aktív tag

Én pl tegnap adtam fel életemben először autómatából- automatába csomagot. A másik fél előre kifizette, így se utánvét se más macera.
Elmentem az automatához, a csomagra ráragasztottam az adataimat, a címzett adatait (pedig másik automatába megy), megadtam a kért célterminál kódját, a címzett telefonszámát. M méretű csomag. Épp befért szorosan a helyére, ajtó bezár, nyugta kinyomtat.
Lefotózom, átküldtem a címzettnek. Ez volt tegnap délután. Ma hív a címzett, hogy a megadott azonosítóval a termék nem indult el...
Felhívtam az ügyfélszolgálatot és most kerestetik a csomagot. A rekesz ahova betettem már foglalt- tehát a futár kivette. De nem került be a rendszerükbe.
Nekem nem kerek ez a rendszer... Plaza-ban adtam fel. Kamera vette hogy besétálok egy csomaggal. Majd csimag nélkül kijövök. Ha mázlim van kamera látja az automatát is...
De a címzettnek a termék kellene- jogosan. Érdekes lesz... remélem gyorsan megoldódik.

(#249) Meggyi001 válasza ph_5.5 (#248) üzenetére

Én eddig kb 20-szor adtam fel csomagot automatából automatába, vegyesen utánvéttel vagy nélküle. Soha nem volt még olyan , hogy 3 napnál késöbb ért oda a csomag a címzett automatába. Átlag 2 nap volt inkább. Az utánvét meg átlag + 2 nap. Nekem ezek az észrevételeim.

https://gamergep.hu/

(#250) ph_5.5 válasza Meggyi001 (#249) üzenetére


ph_5.5
aktív tag

A gond inkább ez:
2021.06.30 18:38Csomagod elkészültCsomagod létrejött a rendszerünkben.

És nincs tovább. A futár már járt ott, mégsincs nyoma... és a címzett aggódik. Jogosan.

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Foxpost
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.