Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Foxpost

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-08 10:50:27

LOGOUT.hu

Foxpost téma összefoglaló
(Olvasd el, mielőtt kommentelsz!)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) skroy válasza tothvik89 (#750) üzenetére


skroy
senior tag

Ennyi késedelem simán megeshet. De feladási értesítést kapnod kellett volna, szóval...

(#752) Fecogame válasza tothvik89 (#750) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

A csomag feladásáról mindenképp kellett volna email értesítőt kapnod.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#753) LuckyL válasza tothvik89 (#750) üzenetére


LuckyL
őstag

ha feladta kérd el a fox csomagszámot, látja a csomagvarázsló felületen
illetve nézd meg a spam és a promo mappádat ha gmailes vagy, oda is tud kerülni

cryptot minden termékemért elfogadom

(#754) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok !

El akarok adni egy nagyobb értékű műszaki cuccot...
Jelentkezett rá egy vevő és ezt írja :



A FB adatlapján orosz bejegyzések vannak és , hogy lengyelül és ukránul beszél még....
Más érdemleges infóm nincs róla.
Szerintetek kamu ?....mert nekem annak tűnik !

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#755) skroy válasza Borisz76 (#754) üzenetére


skroy
senior tag

Kamu! Ne nyomj semmire, ne adj meg semmi adatot.
Jófogás is ezekkel a csalókkal van tele, nem érdemes már hirdetni.

(#756) Borisz76 válasza skroy (#755) üzenetére


Borisz76
veterán

Rendben ! Köszönöm a megerősítést !
Nem adtam még ki semmilyen adatot magamról.
Max a nevemet tudhatja a FB oldalamról...

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#757) LuckyL válasza skroy (#755) üzenetére


LuckyL
őstag

facen most minhta kicsit javult volna a helyzet, bár letiltottam több száz kamuprofilt, lehet azért is
mondjuk gondolom ezrével csinálnak ujakat naponta, lehet javult valamit a tiltó algoritmus

cryptot minden termékemért elfogadom

(#758) dunc válasza Borisz76 (#754) üzenetére


dunc
nagyúr

Csaló.

(#759) SkiDev


SkiDev
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne, hogy most este feladtam egy alaplapot automatában, de az IO shield kimaradt belőle... Amíg el nem viszik, addig valahogy ki lehet venni? Vagy buktam és utána kell küldeni egy újabb csomagban?

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#760) Ubul86 válasza SkiDev (#759) üzenetére


Ubul86
őstag

hát, valószínűleg ma reggel már viszik, szóval bukta sajnos

(#761) LuckyL válasza Ubul86 (#760) üzenetére


LuckyL
őstag

gondolod hogy dolgoznak hétvégén?
szerintem csak hétköznap

posztoló kérdésére nem tudok váalszolni, fel kellene hívni az ügyfélszolgálatot

cryptot minden termékemért elfogadom

(#762) Ubul86 válasza LuckyL (#761) üzenetére


Ubul86
őstag

jó kérdés...belefutottam múlt héten, péntek du. adták fel, másnap délután jött a levél hogy a raktárban van már a csomagom.
Lehet csak késett a levél, lehet hogy még szombat reggel kivették

péntek este még szerdát írt hogy majd kb. akkor vehetem át, szombat du meg hétfőt, hétfő 11kor meg már csippant a teló hogy vehetem át.

[ Szerkesztve ]

(#763) skroy válasza LuckyL (#761) üzenetére


skroy
senior tag

Nekem múlt héten péntek éjszaka adtak fel csomagot, szombaton ürítették az automatát, estére raktárban, hétfőn nálam volt.
Tegnap is adtak fel este csomagot, ma szintén ki lett véve az automatából, esélyes, hogy ezt is megkapom hétfőn.

(#764) Fecogame


Fecogame
Topikgazda

05.28.-ig érvényes Foxpost 300 Ft-os kupon kód:

hazaifox300

Szerintem felhasználói fiókonként csak egyszer felhasználható, de ha valaki tudta többször is aktiválni, jelezzen.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#765) Alpachino válasza Fecogame (#764) üzenetére


Alpachino
veterán

Ma, szombaton érkezett csomagom automatába....számomra ez új, mivel eddig úgy tudtam, hogy hétvégén nincs kézbesítés automatába és nem is kaptam még soha, a mai nap kivételével. Mióta van szombaton ürítés és töltés ? :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#766) skroy válasza Alpachino (#765) üzenetére


skroy
senior tag

Nekem is a legutóbbi 3 csomagom péntek éjszaka lett feladva, és mindháromszor szombaton ürítették, hétfőn meg is kaptam.
Előtte volt egy csomag, amit szombaton kaptam meg. Ez tetszik. :K

(#767) Ubul86 válasza Alpachino (#765) üzenetére


Ubul86
őstag

simán benne van hogy még péntek este tették be csak másnap kaptál róla levelet

én pl mpl-től kaptam ma, hogy már szegeden van a szállítmány, csütörtök este adtam le a rendelést, tegnap délután adta fel a webshop Budapestről.

Persze nem lesz már Vásárhelyen, de simán szállítanak, max a levél jön később

(#768) Alpachino válasza skroy (#766) üzenetére


Alpachino
veterán

Aha...akkor ez valami újdonság a foxpost részéről, már mint a szombati kézbesítés, mert ezidáig soha nem kézbesítették a péntek este beérkez, raktárban lévő csomagokat, csak hétfőn...legalább is a Makói automatákban :) Meg is lepődtem ma reggel az sms, e mail láttán.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#769) 4Grider válasza Ubul86 (#767) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem valószínű, mert a berakáskori kódleolvasás triggereli az automatikus emailt. Max. ha fél napra leállt a levelezőszerverük, akkor tudom elképzelni hogy berakott csomagról később kapsz emailt.

(#770) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Azt látom valahol előre, hogy az általam feladni kívánt csomagautomatába van-e megfelelő rekesz üresen?
Nem akarok potyára oda menni. Jelenleg a térképen sárgával jelöli" Az automata közepesen telített, csomagfeladásnál esetenként előfordulhat, hogy nincs szabad fiók, a kiszállításban átlagosan 1-2 napos késés lehetséges."

(#771) Fecogame válasza Atomgeszi (#770) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Sajnos nem, viszont ez esetben nyithatsz eggyel nagyobbat (hacsak nem a legnagyobbra pályázol egyebként is), persze plusz pénzért.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#772) Atomgeszi válasza Fecogame (#771) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Pedig milyen jó lenne egy valós készlet információ, hogy miből hány helyezhető el

De szerencsére volt szabad és már ma a kiválasztott automatában várja az átvételt.

(#773) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Üdv! Èletemben elősször ès utoljára próbáltam ki ezt a szart.
Vettem valamit a jófogáson, a srác feladatta a csomagot Foxposton keresztül, ami ma meg is èrkezett, de amint beütöm a kódot a nyomorult autómatába, rendszer hiba jön ès nem törtènik semmi.belső hálózati hiba kód.
Èn befejeztem innentől kezdve ezt a fapados törtènetet. Mivel pènzt sem vett le, megy vissza a feladónak, írtam a hiba jelenségről a Foxpostnak is, trágya.

(#774) skroy válasza Marcsello31 (#773) üzenetére


skroy
senior tag

Ott az automatán egy telefonszám, amin a hibát bejelentheted. Akár már ott egyből ki is nyitották volna távolról.

(#775) Marcsello31 válasza skroy (#774) üzenetére


Marcsello31
őstag

Nem tettèk. A hibát jelentettem telefonon de mindegy már leszarom. Biztonsági őrnek sem ment, holnap mèg megpróbálom aztán lehet hogy valakit elküldök a halálfaszába holnap majd. Mert hogy szar ahogy van.

(#776) Marcsello31 válasza Marcsello31 (#775) üzenetére


Marcsello31
őstag

Jeleztem újra, náluk volt a gond, más is jelezte hogy nem.tudta átvenni, kijavították a rendszerhibàt, délután átvettem a csomagot, ès megköszöntem a emailen hogy foglalkoztak vele. De mennyi annak az esélye, hogy èletemben először használom a foxot ès erre pont ma döglik meg?! :)) :DDD murphy törvényei.

(#777) vacs


vacs
veterán

Helló.
Írtam a foxpost-nak 05.31-én, hogy Aliexpress-en melyik szállítással kell rendelni, hogy automatába érkezzen a csomag, most válaszoltak:

Nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek ... :((( :D

(^)(>.<)(^)

(#778) guftabi96


guftabi96
addikt

Az ok, hogy nem sietik el, van ilyen. Viszont az aggaszt, hogy előző héten pénteken felvett csomag a követés szerint még a központi raktárig se jutott el. Hazavitte a futár? :))
Járt már így más is? Ennyire rosszul működik a csomagkövetés?

Van nekik valamilyen elérhetőségük, ahol írásban lehet kommunikálni? (Csak hogy legyen valami nyoma is). Telefonszámon kívül mást nem találtam.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#779) Fecogame válasza guftabi96 (#778) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Van email címük, vagy akár ki is tölthetsz egy űrlapot.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#780) guftabi96 válasza Fecogame (#779) üzenetére


guftabi96
addikt

:R
Közben megtaláltam az űrlapot, nem tudom hogy kerülte el a figyelmem.
Mondjuk ez az 5 munkanapon belül válaszolunk... 2023-ban ehhez is pofa kell.
De nem is vártam mást ettől a cégtől.

#KeepFightingMichael

(#781) Fecogame válasza guftabi96 (#780) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

5 mukanap az teljesen korrekt. A törvényi előírás az, hogy panasz esetén 15, egyéb esetben 30 nap a válaszadási határidő. :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#782) guftabi96 válasza Fecogame (#781) üzenetére


guftabi96
addikt

Lehet, csak amikor az ember fut a pénze után (sajnos úgy néz ki ez lesz a helyzet), akkor kicsit "szarul esik" ezt az 5 napot látni.
Azért állt meg ott a csomagkövetés, mert üres volt a rekesz, nem volt mit felvennie a futárnak belőle.
De ez innen már egy másik történet. :R

#KeepFightingMichael

(#783) Fecogame válasza guftabi96 (#782) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Tehát akkor nem is a Foxpost a hibás, hanem a (nem) feladó? ;)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#784) guftabi96 válasza Fecogame (#783) üzenetére


guftabi96
addikt

Igen.
Ettől függetlenül a Foxpostról továbbra is megvan a véleményem.

Pl. Jelen helyzetben is a csomagkövetés miért azt írja, hogy a futár a csomagot felvette és úton van a raktárba (holott ez nem történt meg), ahelyett hogy sikertelen csomagfelvétel vagy valami hasonló :F
Ok, hogy biztos nagyon kevés ilyen eset van, de akkor is bosszantó.
Mindegy, ebben a történetben most ez a legkevesebb :(

#KeepFightingMichael

(#785) raziel01


raziel01
veterán

Sziasztok,
Decathlon foxpost visszaküldésnél azt írja, hogy azzal a nyitókóddal amivel átvettem vissza is küldhetem. Ez tényleg működik?
Foxpost oldalán próbáltam a visszaküldésnél beírni a kódot ott azt írja nem létezik. :D
Automatánál csak annyi, hogy kiválasztom, hogy visszaküldés, beírom azt a kódot és ennyi?

(#786) omfgk


omfgk
addikt

Egy nekem címzett foxpost-os csomagot ismét nem fénysebességgel érkezik.

Eredetileg még 13-án került a raktárba de azóta nem mozdult. Délelőtt megcsörgettem őket ,hogy mi a helyzet...
Szortírozónál valami gebasz volt.
Utána frissült ,hogy ismét raktárban, már mai dátummal.
Elvileg holnap jön, de azóta vörös lett az automata. Szóval majd egyszer...

[ Szerkesztve ]

(#787) LuckyL válasza omfgk (#786) üzenetére


LuckyL
őstag

átteszik másik gépbe akkor ami a közelben van

cryptot minden termékemért elfogadom

(#788) omfgk válasza LuckyL (#787) üzenetére


omfgk
addikt

Ez esetben csak automatikusan berakják máshova, vagy rákérdeznek emailben?

Mondjuk máshova se tudják nagyon rakni.
Ami közel van az szintén vörös.

Itt egy futár szublimálhatott mert ezen a területen csak karácsonykor láttam telített automatákat.
Persze ma se tették be. Reggel szokták ki/be venni a csomagokat.

De gondoltam ,hogy ha már 1 hete ülnek rajta akkor esetleg prioritást élvez...

[ Szerkesztve ]

(#789) LuckyL válasza omfgk (#788) üzenetére


LuckyL
őstag

nem kérdeznek semmitse :)
ide az én környékemre meg iylen mini automatát telepítettek 10 ből 4 szer fel se tudok adni mert tele van

cryptot minden termékemért elfogadom

(#790) mályva


mályva
aktív tag

Sziasztok!
Házhozszállításra adtam fel csomagot..de még mindig azt írja az állapot, hogy a futárnál van. Ez milyen gyakran frissül?

Megbízhatóságom: 208 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#791) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Egy negatív tapasztalat a Foxpottal kapcsolatban.
-csomagfeladás egy előre létrehozott feladási kóddal, az automatánál próbálva kézzel/QR beolvasással többször nem fogadja el mert "Hálózati hiba miatt a feladás nem lehetséges"
-az ügyfélszolgálatot felhívva be tudnak lépni távolról az automatába (azaz az automatának van hálózati kapcsolata), a feladás nekik sem megy, segíteni azt nem tudnak (próbálja meg máshol)
-további két másik automatánál ugyanez, csomagot feladni hálózati hiba miatt nem lehet
-délután egy negyedik automatánál a csomagfeladás ugyanezzel a kóddal működik

-később ugyanez a történet más csomagkódokkal is, ügyfélszolgálat segíteni nem tud. Valószínűleg valamilyen központi rendszerük túlterhelt és néha nem képes kezelni a csomagkódokat, így véletlenszerűen nem lehetséges a feladás bizonyos csomagkódokkal, így foghatod a csomagot és viheted magaddal. Összegezve Magyar Posta alatti színvonal és bizonytalan szolgáltatás.:))

[ Szerkesztve ]

(#792) Fecogame válasza Flashcash (#791) üzenetére


Fecogame
Topikgazda

Valószínűleg csak ma ilyen, nekem még csak párszor fordult elő hasonló, akkor is ugyanott a második próbálkozásra már működött.

Majd skálázzák jobban a rendszerüket, ha ezt így nem bírja :) Hibák minden rendszerben vannak.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#793) Flashcash válasza Fecogame (#792) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Persze hibák vannak, csak úgy tűnik erről az ügyfélszolgálatuk nem tud semmit, mert teljesen fogalmatlan módon próbáltak segíteni és feleslegesen küldözgetik az embereket más automatákhoz, ahelyett, hogy mondanák, hogy központi probléma van. Legalább nem rabolnák az emberek idejét.

[ Szerkesztve ]

(#794) LuckyL válasza Flashcash (#791) üzenetére


LuckyL
őstag

itt Debrecenben is van egy automata ami rendszeresen szar (ugyanez a hiba), de a többi jó

cryptot minden termékemért elfogadom

(#795) mályva válasza Flashcash (#791) üzenetére


mályva
aktív tag

Ilyen nekem is volt..
Nem egyszer.

Megbízhatóságom: 208 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#796) formula01


formula01
aktív tag

Sziasztok!

Ha utánvéttel szeretnék feladni egy csomagot, a bankszámlaszámom milyen formátumban kellene megadnom?

Azt írja figyeljek a megfelelő a formátumra, de a formátum már nincs leírva sehol. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#797) formula01


formula01
aktív tag

Közben iOS Foxpost applikáció alapértelmezetten kötőjelesre formázza, gondolom ez akkor megfelelő lesz.

(#798) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Kérdésem volna.
Létezik ilyen foxpost szolgáltatás? Még sose hallottam róla.
Én átba**ást látok benne. A címsor se stimmel foxpost_hu nem pont van ott. Meg mi az az encryptedserver.info weboldal.

Rákattintok direkt hogy kapjam meg a pénzt erre ez a felület fogad:

Már itt is furcsavolt én knh-s vagyok és a belépő felület se stimmel. Nem is felh/jelszó párossal kell belépni.
ITT FOGOTT el igazából a gyamú hogy lehúzás lehet.

A story hogy egy csaj akarja megvenni a fotómasinámat, kb tökéletes magyarsággal írt már, lehet (AI). De a kérdéseimet nem úgy válaszolja meg ahogy szeretném. Persze telefonszámot nemad :D :D :D

Így lehet hogy új csalással állunk szemben.

Lehet én reagáltam túl, s mégis létezik ilyen akkor bocsi a tudatlanságomért!!!! :R

[ Szerkesztve ]

(#799) LuckyL válasza Mtbsrác (#798) üzenetére


LuckyL
őstag

szia, meg ne add a banki adataidat, mert le fogják lopni az összes pénzt a számládról
természetesen csalás, és hónapok óta megy, tele vele minden híroldal

ha megadtad az adataidat azonnal változtass meg minden kódodat

[ Szerkesztve ]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#800) Mtbsrác válasza LuckyL (#799) üzenetére


Mtbsrác
senior tag

Nem adtam meg, mert feltünt nekem is hogy csalás valószínűleg.
Rossz adatokat adam meg hogy mit fog csinálni de csak error-ok jöttek.

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Foxpost
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.