Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19351) Zé_Mester válasza MPowerPH (#19347) üzenetére


Zé_Mester
őstag

rászántam magam én is , de csak jól felhúztam magam úgyhogy szépen bezártam.
kajak ezt a palit küldjék el inkább agyaggalamblövészet interjú készítésre vagy nem tom hova, de ne írjon ekkora marhaságokat mint amiket itt megtehet :(((

[Lásd Kimi ütközését Sutillal (semmi megtorlás), Hamilton ütközése Kimivel (Tíz hely hátra a rajtrácson!) ugyanolyan esetért.
NO COMMENT .... és ez egy "szakkommentátor itthon :W szánalmas :o :(((

(#19352) Dzsozi0öt válasza Zé_Mester (#19351) üzenetére


Dzsozi0öt
tag

Ez a szomorú! :((

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#19353) MPowerPH válasza Zé_Mester (#19351) üzenetére


MPowerPH
félisten

Én ezeket már ki se akartam emelni, mert csak ideges felmegy a vérnyomásom.
Wéber az egyetlen normális közöttük...

Don't Tread On Me

(#19354) wildrain válasza MPowerPH (#19353) üzenetére


wildrain
addikt

Inkább görbe tükör. Még nem olvastam el, de biztos, hogy egy napon nem lehet említeni Dávid Sándor agymenésével.

(#19355) Oliverda válasza Mezcal (#19308) üzenetére


Oliverda
félisten

Talán túlzás kijelenteni hogy jobb, inkább motiváltabb jelenleg. Akinek már a visszavonuláson jár az esze attól nem is lehet sokkal többet várni.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19356) MPowerPH válasza wildrain (#19354) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen, ez már valami, ami hasonlít egy félig szakmai versenyelemzéshez. :R

De ki az a Dávid valaki??? :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#19357) Mezcal válasza wildrain (#19354) üzenetére


Mezcal
addikt

A Gröbe Tükörrel az a baj, hogy az írója elfogult Raikkönen szurkoló!

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#19358) Oliverda


Oliverda
félisten

A 2. napon Kovalainen jegyezte a legjobb időt Silverstone-ban

Hiába, az idei McLaren-nek már sokkal jobban fekszik Silverstone. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19359) c.zsolti válasza Mezcal (#19357) üzenetére


c.zsolti
őstag

még szerencse, hogy a te hozzászólásaidból csak úgy sugárzik az objektivitás... ;]

...

(#19360) wildrain válasza Mezcal (#19357) üzenetére


wildrain
addikt

Akkor te csak olvasgasd Dávid Sanyibát, ő való neked.

(#19361) Peat;) válasza Mezcal (#19357) üzenetére


Peat;)
veterán

A mostani cikkben éppen Alonso drukker.

(#19362) Motion_Blur válasza Dzsozi0öt (#19352) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Amíg van kereslet az ilyen típusú írásokra...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19363) Rick4


Rick4
félisten

talán ez így ebben a formában tényként kezelhető:
A körgrafikonokat elnézve a statisztikák letaglózóak: a verseny 26 leggyorsabb körét a két Ferrari futotta; Massa és Räikkönen egyaránt 11-11 darab 1:17 alatti kört futott, míg a többiek egyet sem :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#19364) válasza Oliverda (#19358) üzenetére



addikt

Ma Hami faragott még egy mp-et.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#19365) manutdzoli válasza 7Heads Drago (#19338) üzenetére


manutdzoli
senior tag

:DDD :DDD

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#19366) Dzsozi0öt válasza Motion_Blur (#19362) üzenetére


Dzsozi0öt
tag

Kereslet..... ?
Az a baj, hogy ez van, vagyis hogy leközlik az írásait. Hiába keresel, mást nem találsz! :((

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#19367) Dzsozi0öt válasza (#19364) üzenetére


Dzsozi0öt
tag

Reméljük, hogy odafigyel és nem csúszik be valami bűnti. :D

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#19368) 7Heads Drago válasza (#19364) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Semmit nem jelent.
Sajnos az autók tényleges tudását a teszteken jól el szokták rejteni az ellenfelek miatt.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#19369) Dzsozi0öt válasza 7Heads Drago (#19368) üzenetére


Dzsozi0öt
tag

Azután meg megy a nagy kémkedés! ;]

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#19370) Dzsozi0öt


Dzsozi0öt
tag

Jó kis verseny lessz ez, az előzetesekből ítélve! :C

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#19371) proof88 válasza Peat;) (#19318) üzenetére


proof88
addikt

:DD Ehhez csak az kell hogy továbbra is szétszakadjon a finn autója és belemenjenek hátulról, vagy ő valakibe. :DD

(#19372) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Erről volt már szó, láttátok már?

Élő F1 közvetítések a Palace Westendben digitális minőségben. Jól hangzik, egyszer kipróbálnám lehet ;)

Feel Good Inc.

(#19373) Gambit válasza Pompi (#19372) üzenetére


Gambit
őstag

Furcsa lehet, az biztos. Mert a moziban azt szokta meg az ember, hogy kussban kell ugye lenni, viszont forma1 alatt meg kell beszélni a haverokkal a dolgokat, szurkolni kell, stb. Pláne, hogy az a csomó ember valszeg nem ugyanannak szurkol, szóval elég hangzavar lehet majd a teremben. Szerintem akkor már jobb otthon.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#19374) brownus válasza Pompi (#19372) üzenetére


brownus
veterán

se pia se cigi, inkább otthon...

(#19375) Pompi válasza Gambit (#19373) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igen, de jó lenne élőben 16:9-ben nézni... nem a magyar csonkított adást.
Utálom, hogy 4:3-ba kell kapcsolnom a TV-t a futamokon.
Gondolom egy ilyen vetítés azért némiképp kötetlenebb. Amit gázosnak érzek az az ára, ami ugyanannyi, mint egy filmvetítésnek.

Feel Good Inc.

(#19376) Gambit válasza Pompi (#19375) üzenetére


Gambit
őstag

Igen, valóban vannak előnyei is. Egyszer talán mindenképpen érdemes kipróbálni. De én azért tartanék tőle, hogy a terem felét bunkók töltenék ki, és a bekiabálásaiktól nem hallanám Palikunk hangját. :D

Vagy ez nem is a Palik-féle közvetítés lenne akkor?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#19377) (Kolombusz) válasza Pompi (#19372) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ez jó lehet.
Olyasmi, mint kocsmában eb-t nézni. :)

(#19378) Pompi válasza Gambit (#19376) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ezen filóztam én is, de a kép biztos, hogy nem az RTL-es, a hang pedig gondolom megállapodás kérdése lehet, de nincs róla infó.
Ami még "jó" lehet a futam közben-végén egy kialakuló bunyó az ellendrukkerek között :D

Feel Good Inc.

(#19379) Markgx10 válasza Pompi (#19378) üzenetére


Markgx10
őstag

:D Azért a forma-1-ben csak nincs akkora feszültség, én (nem provokációként, hanem mert ott volt jó hely) egy nagy mclaren tábor közepén álltam Ferrari pólóban a Hungaroringen, de még egy bunkó megjegyzés sem volt, mindenki normális volt :U Más sportban ezt annyira nem lehet megtenni, például a Fradi-Dózsán nem a vendégbe veszek jegyet, még ha ott lenne a legjobb hely, akkor sem, :D de hát ettől szép a labdarúgás ;]

(#19380) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Lassan már peticiót kellene gyüjeni, hogy ez a Dávid Sándor monnyon lee! :D

(#19381) Oliverda válasza (#19364) üzenetére


Oliverda
félisten

(#19382) c.zsolti válasza Pompi (#19372) üzenetére


c.zsolti
őstag

Vajon mit szól ehhez Ecclestone bá' ? :U

...

(#19383) hunnylander válasza Oliverda (#19381) üzenetére


hunnylander
őstag

Silverstoneban Lewistól 10 pontot várok. :D


Ezt el ne baltázd, gyerek!

www.HunnyF1.com

(#19384) Gambit válasza c.zsolti (#19382) üzenetére


Gambit
őstag

Mit szólna? Ugyanazok az emberek fogják megnézni, akik otthon is megnéznék. A hirdetőknek meg pont tökmindegy, hogy az otthoni TV-n látják a Shell feliratot, vagy egy mozivásznon. Sőt, talán még a vászonnak jobban is örülnek. Innentől kezdve meg Ecclestone-nak is tökmindegy.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#19385) ronaldo válasza Pompi (#19378) üzenetére


ronaldo
őstag

A linken az van írva, hogy a Shell a szponzor. Akkor biztos, hogy RTL-es hang lesz, hisz ott a legnagyobb promotőrük. :DDD

(#19386) Dzsozi0öt


Dzsozi0öt
tag

A hangulat biztos jó lehet azért!

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#19388) Dzsozi0öt válasza Calogero (#19387) üzenetére


Dzsozi0öt
tag

Ezért kell nekik a Honda motor, mert nem bírnak a Ferrari-val! :D

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#19389) Oliverda válasza Calogero (#19387) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem is csoda hogy belekapott a szél. :))

hunnylander: Welcome back! ;)

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19390) hunnylander válasza Oliverda (#19389) üzenetére


hunnylander
őstag

Köszönöm szépen az üdvözlést! :)

Ha valaki aggódott volna értem, most nem kórházban voltam. Adatátviteli problémái voltak a vezetéknélküli netemnek. De ma egy új és nagyobb antennát kapott a rendszerem. :D

Az utóbbi két futamban nem sok öröme volt egy Hamilton-szurkolónak, hogy finoman fogalmazzak. De úgy gondolom, technikailag nagyon sokat fejlődott az autó és meglesz vele az esély a felzárkózásra.

www.HunnyF1.com

(#19391) Oliverda válasza hunnylander (#19390) üzenetére


Oliverda
félisten

:D

Nincs itt még semmi veszve hisz messze még a vége. :K

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19392) [CS]Blade2 válasza hunnylander (#19390) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Meglesz az
"Úgy vélem, a legtöbb pályán a Ferrari lesz a leggyorsabb" - idézi az autosport.com a németet (Nick). - "Ha a McLaren vagy mi nem tudunk jelentős előrelépést elérni, és nem számítjuk Monzát, amely eltérései ellenére némileg hasonlít Kanadára, ahol erősek voltunk, arra számítok, hogy a normálisabb pályákon a Ferrari lesz a legerősebb."

(#19393) AMD Power válasza Oliverda (#19391) üzenetére


AMD Power
titán

Én is ebben bízok. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19394) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Mégsem tiltják be a gumimelegítő paplant

Jövőre is lehet használni gumimelegítő paplanokat a Forma-1-ben, az FIA ugyanis visszavonta az ezt tiltó szabályt - tudta meg az autosport.com. A szövetség Motorsport Világtanácsa (WMSC) szerdai ülésén hozta meg a döntést, jóllehet, arról nem számolt be hivatalos közleményében. A gumimelegítőket a költségcsökkentés érdekében akarták betiltani, ám a teszteken kiderült, hogy nélkülük veszélyesen megnő a használt és a friss, hideg abroncsok közötti teljesítménykülönbség. A Bridgestone, amely egyébként 2009-től slick gumikat bocsát a csapatok rendelkezésére, nem ellenezte a tilalmat, hanem azt javasolta, hogy tegyenek kötelezővé minimális guminyomást a csapatok részére, amely tompítaná a problémát. Az istállók azonban ezt túlságosan nagy korlátozásnak tartották, és közölték: a teszteken - a szűkös edzésidő miatt - továbbra is használni fogják a gumimelegítőket. Ezután az FIA belátta, hogy a költségek nem fognak érdemben csökkeni, és visszavonta a szabályt.

a5.hu

[ Szerkesztve ]

(#19395) Motion_Blur válasza hunnylander (#19390) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Üdv! :)

Látod-látod, nem vagy pár hétig, és szépen csendben eldől a konstruktőri cím sorsa :D ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19396) AMD Power válasza Motion_Blur (#19395) üzenetére


AMD Power
titán

Az engem nem is zavar. Azt megnyerheti a Ferka.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19397) hunnylander válasza Motion_Blur (#19395) üzenetére


hunnylander
őstag

Az már eldőlt szerintem. Sőt ennyi betlizéssel már Lewis egyéni esélyei is elúszhattak volna. De a körülmények még a kezére játszottak eddig; 1. a riválisokat sem kerülte el a pechszéria, 2. megy a körbeverés rendesen, 3. a Ferrarinál egymástól rabolgatnak, viszont a McLarennél nem, :DD 4. a BMW technikailag lemarad, ezért szerintem Kubica ki fog kopni az élről a szezon döntő részére.

(#19391) Oliverda: :DDD Való igaz nem olyan kicsi, ún. WLAN grid antenna, leginkább egy radarra emlékeztet. :)

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#19398) Motion_Blur válasza hunnylander (#19397) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"a Ferrarinál egymástól rabolgatnak, viszont a McLarennél nem"

Nagyon remélem, hogy a következő 2-3 futamon Kimi olyat tud produkálni, ami alapján Massa-t oda teszik, ahol lennie kell. Magny-Cours-ban is el kellett volna fékeznie magát és bejönni egy extra kiállásra :W :DDD

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19399) Dzsozi0öt válasza Motion_Blur (#19398) üzenetére


Dzsozi0öt
tag

:R

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#19400) Oliverda válasza Motion_Blur (#19398) üzenetére


Oliverda
félisten

Aztán nehogy véletlenül tovább nőjön Massa előnye a csapattársával szemben mert akkor még a végén az a csúfság fog előfordulni hogy őt fogják jobban támogatni. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.