Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19901) gV válasza hunnylander (#19888) üzenetére


gV
őstag

egyet rontott a török gp-n, Felipétől 4x kapott ki, de 4x le is győzte (az ausztrál gp-n a műszaki hiba miatt nem tudott harcolni a q3ban szal azt nem kellene számolni mig a mai időmérőn ugyan a brazilnak volt gondja, de az első mért körén lassabb volt mint Kimi szal emiatt az útobbi a hibától függetlenül nálam egalizált ebben a mutatóban)

...nem egy quali-meno pilota. A GP2-ben sem volt az, o versenytempo-meno, akarcsak Kimi.

Kimi a versenytempó mellé tud qualizni is, nézd csak meg a 2005ös évet és főleg annak a monzai időmérőjét ;) 5 körrel több benyával verte sz@rrá montoyát akinek épp az olasz pálya feküdt a legjobban

(#19902) #70869248 válasza PazsitZ (#19883) üzenetére


#70869248
törölt tag

Webber nagyon nagyot mutatott, grat neki, Kova'-nak is szintén nagyon szép volt, kijárna neki egy futamgyőzelem szvsz (Webber-nek meg pláne).
Hamilton-ra kiváncsi leszek, a két Ferka is sötét ló. Jó lesz a holnapi verseny.

(#19903) copin válasza hunnylander (#19898) üzenetére


copin
őstag

Rontól? Semmit, de legalábbis semmi jót. Tavaly megmutatta hogyan kell elveszíteni egy bajnoki címet lehetetlen helyzetből. Kicsit már öreg a változáshoz, szóval max az utódja lesz képes győzelemre. Az hogy nem volt elsőszámú pilóta gyakorlatilag elcseszte az egész évüket, emellett 2 pilóta szezonját. Kovinál ilyen probléma nem lesz, de valahogy most nincs elég előnye a tavalyi Ferrarinak... khm, Mclarennek, így Hami nem tud élni az elsőszámú pilóta előnyeivel, amit amúgy kiérdemel, hiszen rendszeresen legyőzi Kovit, ha be tudja fejezni a versenyt. Persze te fan vagy, szóval csak szurkolj keményen, talán megtörik az erélytelen kopasz átok.

(#19904) hunnylander


hunnylander
őstag

(#19905) venember83 válasza hunnylander (#19904) üzenetére


venember83
nagyúr

Jobb cím lenne, hogy Kimi adakozik az FIA részére. :)

(#19906) hunnylander válasza venember83 (#19905) üzenetére


hunnylander
őstag

Van mibol. Kimi uj thaifoldi nyaraloja. Evi nehany het hasznalatra vette.

Csak egy kicsit ra akartam ijeszteni a Kimisekre, ezert linkeltem be az amugy jelentektelen hirt. :P Csak hogy aterezhessetek, milyen is amikor az ember kedvencet megbuntetik. :O

www.HunnyF1.com

(#19907) Kickass


Kickass
őstag

Kár h nem látom holnap élőbe a futamot, biztos jókis versenynek nézünk elébe pedig. Pláne ha esni fog....akkor bármi megtörténhet, azért azt elvárom h Raikonnen behozza 1 v 2-be a verdát. Most kivételesen Kovalainennek is szurkolok hátha kicsakar valami jókis eredményt ebből a pole-ból. Hamilton meg remélem összeakad valami marhával vagy megint eldurran az agya és keresztbe tesz a saját versenyének. :K

[ Szerkesztve ]

(#19908) Bandit21


Bandit21
addikt

A GTR2-höz készített 2008-as F1 modban (1.4) milyennek számít egy 1:14:670-es kör simulation módban (kézi váltó is)?
Ha jól tudom ez az rF-hez készül F1 mod átírata, hátha valakinek van ahhoz viszonyítási alapja?
Motion?
persze Silverstone-ban...

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#19909) hunnylander


hunnylander
őstag

Heikki Kovalainen pole (finn kommentarral!)

:D

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#19910) Buldozer99 válasza hunnylander (#19906) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Komoly az a nyaraló...

[ Szerkesztve ]

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#19911) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

1. Kimi
2. Hami
3. Kova
4. Massa

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#19912) D@ni88


D@ni88
addikt

Nem tom mit alkotnak a Ferkáék, de múlthéten 5tizedes előnyük volt, most meg nagyon úgy tűnik hogy ennyi hátrány...

(#19913) Ricardo válasza hunnylander (#19909) üzenetére


Ricardo
félisten

Hihetetlen mennyire "zavaró" folyamatosan kagylózok, mert olyan mintha értenem kellene :U

[ Szerkesztve ]

(#19914) JJános válasza Kickass (#19907) üzenetére


JJános
addikt

Fújj!

2007-05-06 óta itt!

(#19915) Jadro válasza D@ni88 (#19912) üzenetére


Jadro
veterán

Azért várjuk ki a végét. Én bízom benne hogy versenykörülmények közt jobbak lesznek.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#19916) [CS]Blade2 válasza JJános (#19890) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Ha az lenne a befutó, és ugy ahogy gondolom, hogy gondolod, akkor lehet vizsgálnák azt az esetet, ahol helyet cserélnek...

(#19917) hunnylander válasza [CS]Blade2 (#19916) üzenetére


hunnylander
őstag

JJanos nem ugy gondolja, ahogy gondolod. Es nem vizsgalnak az esetet.

Lewis tud elozni kettot, akar mar a rajtnal, versenyben es a boxban is. Ha tobb benzinje van, akkor le tudja elozni Heikkit az elso vagy a masodik boxkiallasnal. Es azt is olvastam az Atlason, hogy Heikki akar meg haromkiallasos taktikan is lehet, ami bevallhat, de balul is sulhet el, ha nem tud konstans lenni a versenytempojaban, vagy forgalomba kerul. Ha meg eso lesz, es raadasul pl. futam kozben kezd ra, akkor meg lutri az egesz.

www.HunnyF1.com

(#19918) Kickass válasza D@ni88 (#19912) üzenetére


Kickass
őstag

Magny-Court a Ferrari ismeri jobban, Silverstone meg a McLaren tesztpályája gyakorlatilag, ennyi.

(#19919) JJános válasza hunnylander (#19917) üzenetére


JJános
addikt

Így van, erről van szó! Hami képes arra, hogy győzzön. És most otthon van, ahogy törökországban Massa.

Neki áll a zászló ma! Az ő versenytempója ma elég lesz!

2007-05-06 óta itt!

(#19920) D@ni88 válasza hunnylander (#19917) üzenetére


D@ni88
addikt

hát én is azon gondolkozom hogy 3 kiállás, de egész hétvégén gyorsak voltak. Meg Hami is ment volna egy olyan időt csak kicsúszott...
szval ha Kova 3 kiállás akkor Hami is...de akkor egész hétvégén üres tankkal köröztek? mert hát azért megvolt ez a távolság egész végig a Ferrari és a Merci között...
ha pedig ennyi itt a különbség akkor essen az eső és legyen tűzijáték :D
vagy lehet hogy a Ferkák most esőre vannak belőve? áááh bonyolult ez...

(#19921) Kickass válasza D@ni88 (#19920) üzenetére


Kickass
őstag

túl sok a 'ha' meg a kérdés :D a motorsportban pedig 'ha' nincs :D

(#19922) brownus


brownus
veterán

(#19923) hunnylander válasza D@ni88 (#19920) üzenetére


hunnylander
őstag

Azt mondjak, hogy Silverstoneban rovid ideig tart egy kiallas, mert relative rovid a be es kivezeto ut. Szoval itt jo huzas lehet egy 3 kiallasos taktika. Erzesem szerint Lewis akkor is kikapott volna Heikkitol, ha hibatlanul sikerul az elso kore. Nagy volt tegnap a szel is, amire szinte mindenki panaszkodott, sokaktol tizedeket vett el. Heikki valoszinuleg meguszta a szellokeseket is, nemcsak a kore volt tokeletes.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#19924) mefistofeles válasza brownus (#19922) üzenetére

Ez vicc....
Legközelebb a golf aztán a műstoppolás jön? Elég gáz, hogy MS, aki korszakos nagy F1 pilóta volt most motorozással meg egyéb nem neki való sportal próbálkozik. Ha valamit nem tud ugyanazon a szinten művelni akkor szerintem csak égeti magát, illetve hírnevét és pénzét kihasználva elveszi a helyet a fiatalok elől.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#19925) [CS]Blade2 válasza hunnylander (#19923) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Hova 1,5sec-et lassult, és valoszinü hamilton is anyit lassult volna
Mindenki más 2.0sec-et lassult.....
Az 6-7kör-el kevesebb benya

(#19926) gV válasza Kickass (#19918) üzenetére


gV
őstag

Magny-Court a Ferrari ismeri jobban

ez nem igaz, egyformán ismeri mindenki mivel nincsenek ott tesztek

(#19927) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

Mit vártok a mai futamtól? :)

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#19928) 30z.Samu válasza brownus (#19922) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én lepődnék meg a legjobban, ha ebből lenne valami. :R

Buldozer99: Kubica győzelmet! :DD Bár erre nincs sok esély.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#19929) Csabee. válasza Buldozer99 (#19927) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én ferrari fan vagyok, de örülnék neki ha Kovalainen megnyerné a futamot!
Kova
Kimi
Hamilton
Massa
Kubica

sorrendre tippelek :)

Üdv: Csabee.

(#19930) hunnylander válasza Buldozer99 (#19927) üzenetére


hunnylander
őstag

Esot 80%-os valoszinuseggel, es egy izgalmas versenyt, McLaren 1-2-vel. :D

www.HunnyF1.com

(#19931) Buldozer99 válasza Csabee. (#19929) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Én is ferrari fan vok. :)

Kimi
Kova
Hamilton
Massa

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#19932) D@ni88 válasza hunnylander (#19930) üzenetére


D@ni88
addikt

de legalább nem felhőszakadás lesz :D mert light rain ;)
amúgy meg sztem ha esik ha nem
Kova
Hami
Kimi
és még így is jól jön ki Kimi ;) mert Massa hátul van. Hami előtte, de akkor sem előzi meg a pontversenyben. De hát tudjuk hogy eső az lutri, és Kimi nem éppen szerencsejátékos típus :F de 3 balszerencsés verseny után hátha lesz egy jó, és minden neki jönne most össze ;)

csak hát nagyon gyors most az a Merci hiába van 3 kiálláson.

[ Szerkesztve ]

(#19933) brownus válasza mefistofeles (#19924) üzenetére


brownus
veterán

ez a hozzászólásod a vicc....

sumi azt csinál amit akar bármely sportban, nincs mit bizonyítania, ő már csak szórakozik, azt is profin ;)

csak halkan megjegyzem, hogy 42 évesen sztem fittebb mint itt sokan vagyunk, tőlem biztos:d

[ Szerkesztve ]

(#19934) helkis


helkis
addikt

szerintem ha 3 kiálláson vannak a Mergák se tudnak vele sokat elérni sajna, de meglátjuk
sorrendem mára:
1.Kimi - szórakozik a fiú itt az edzésen fullratankolva? :DDD
2.Webber - remélem tényleg talált valamit..
3.Coulthard - 1kiállással ;)

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#19935) Rick4


Rick4
félisten

nem nézitek a GP2-es futamot? tök jól nyomják a srácok.. :K

mellesleg a pálya csurom vizes... :Y

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#19936) Buldozer99 válasza brownus (#19933) üzenetére


Buldozer99
senior tag

ez így van,azt csinál amit ő akar... ;)

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#19937) D@ni88 válasza Rick4 (#19935) üzenetére


D@ni88
addikt

hol lehet nézni?;) melyik internet tv-n?;)

(#19938) Buldozer99 válasza D@ni88 (#19937) üzenetére


Buldozer99
senior tag

jaja,ez engem is érdekelne... :)

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#19939) Motion_Blur válasza Buldozer99 (#19938) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Eurosport 2 - mégse... :D

viszont Eurosport:

11:45
Porsche Szuperkupa, Egyesült Királyság - élő :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19940) Rick4 válasza D@ni88 (#19937) üzenetére


Rick4
félisten

azt én nem tudom, melyik internet tévén, és a tévében nézem.. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#19941) Buldozer99 válasza Motion_Blur (#19939) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Na,akkor ezt megnézzük. :) :R

[ Szerkesztve ]

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#19942) #70869248 válasza hunnylander (#19923) üzenetére


#70869248
törölt tag

Én is úgy gondolom, hogy Lewis nem tudta volna megverni Kova'-t tegnap. Sztem ő is ezen volt elgondolkozva...nagyon jó kört rakott össze Kovalainen.
Egyébként is jó az a srác, kellene is egy futamgyőzelem neki, hogy kicsit megmutatkozzon tudja-e versenyben, F1-ben a győztes szintet....és persze hogy kicsit megerősödjön fejben.
Én drukkolok Kova'-nak, elsősorban Hamilton-nak, de tök örülnék ha Kovalainen behúzná ezt a futamot.
szerk: Na meg Webber-nek is kijárna a győzelem..

[ Szerkesztve ]

(#19943) soulcube


soulcube
aktív tag

Esős futam lesz ebből nagyon úgy néz ki. Ezért a tippem:

Kova
Kimi
Hami

(#19944) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

11:45
Porsche Szuperkupa, Egyesült Királyság - élő

Kezdődik... :D

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#19945) joergie válasza soulcube (#19943) üzenetére


joergie
őstag

Ez hülyeség kérem. Vagy kissebb vagy nagyobb vagy pont akkora vagy egy kicsivel nagyobb kicsivel kissebb.... ;]

Eső futam esetén esélyt adnék egy Webber futamgyőzelemre. Vettel képességei is jobban kidomborodnak esőben. Meg Alonsonak persze :) Hamiltont mindenképp hibára késztetné az eső, bár az eső mértékétől is függ, lásd Monaco.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#19946) [CS]Blade2 válasza soulcube (#19943) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Verseny:
1.Kimi +10
2.Kova +8
3.hamilton +6
4.Massa +5
5.Kubica +4
6.Heidfeld +3
7.Webber +2
8.Alonso +1

VB:
Kimi ..53
Massa ..53
Kubica ..48
hamilton ..46

(#19947) hunnylander válasza #70869248 (#19942) üzenetére


hunnylander
őstag

Lewis a sajat ellensegeve valt az utobbi idoben. Tul sokat porog (Mandela szuletesnapja, hajoverseny, Scherzinger kisasszony, harc a mediaval, es ezt meg majdnem megfejelte egy triatlonversennyel), es igy nem lehet megfelelni a tul nagy elvarasoknak, amit elsodlegesen sajat maga rak magara. DC tanacsolta neki, hogy ne porogjon annyit, Jackie Stewart meg azt, hogy ne tamasszon maganak tul nagy elvarasokat. Kova nyugisabb eletet el, teher sincs mar rajta, mert elegge lemaradt a pontversenyben. Egesz hetvegen o tunt az osszeszedettebbnek, nem lepett meg a poleja.

www.HunnyF1.com

(#19948) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Elég trágya állapotban van a pálya...

tippem: mivel esős futam lesz..

1. Hami
2. Kova
3. Kimi

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19949) hunnylander válasza Motion_Blur (#19948) üzenetére


hunnylander
őstag

Legyen igazad! :D

www.HunnyF1.com

(#19950) Bocaa


Bocaa
senior tag

tipp:
1.Kova
2.Kimi
3.Webber
4.Hami
szvsz gyors a merci de hami nem biztos,hogy bírja ideggel sőt én azt is elkézelhetőnek tartom,hogy kimi nyer ha nem lesz nagyon nagy eső hisz tavalya sem volt rossz itt :C

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.