Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19301) sh4d0w válasza c.zsolti (#19297) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Nem értem, hogy Dávidot ki és miért tartja autentikus személynek, hogy Forma-1-es dolgokról nyilatkozzon. Ez az írás tőle egy lyukas 2 fillérest nem ér.

Persze a csúcs az volt, amikor TV-ben kijelentette, hogy nem számít a gumi, a motor, a kasztni, csak a pilóta...

https://www.coreinfinity.tech

(#19302) sh4d0w válasza Dzsozi0öt (#19299) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

1 futamos, de az első csere büntetlen.

https://www.coreinfinity.tech

(#19303) PazsitZ válasza Dzsozi0öt (#19299) üzenetére


PazsitZ
addikt

1 futamos. Viszont van egy büntetés nélküli cserelehetőség, amit meg fognak most játszani.

- http://pazsitz.hu -

(#19304) Dzsozi0öt válasza sh4d0w (#19302) üzenetére


Dzsozi0öt
tag

Köszi mindkettőtöknek. Most már nyugottab vagyok. :R

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#19305) Integra


Integra
titán

ki tudja megerősíteni, hogy pajesz a honda felé tart??
(kedden már valszeg a hibrid cuccukat tesztelték pályán az autóban)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19306) Mezcal válasza c.zsolti (#19297) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem mond hülyeséget, anno 2001-ben schumacher Ferarijána is a kerékvetők miatt szakad le a kipufogója. Franciaországban meg különösen keményen hajtanak rá a kerékvetőkre, ki jobban, ki meg kevésbé.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#19307) Mezcal válasza brownus (#19298) üzenetére


Mezcal
addikt

Azt ugye nem vette dfigyelembe, hogy Kimi többbször kiesések árán jutott a pont közelébe 2001-ben, önerőből nem volt képes pontszerzésre.Csapattársa, Heidfeld pl dobogóra is felállhatott.

Ami meg Massa örömét jelzi, az semmivel sem volt nagyobb, mint Kimi tavaly brazíliai győzelmi öröme, amit ugye Massa segítségével tudott megszerezni.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#19308) Mezcal


Mezcal
addikt

Idei Massa vs Kimi

Időmérő: 5:3 Massa
Verseny: 5:3 Massa
Pontverseny: 48-43 Massa
Győzelmek: 3-2 Massa
Pole pozíció: 3-2 Massa

Szerencsére beigazolódni látszik, amit már sokan sejtettünk, Massa sokkal jobb versenyző Kiminél!

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#19309) AMD Power válasza sh4d0w (#19301) üzenetére


AMD Power
titán

Ennyit a nagy szakiról. :U

Én mivel nem szeretem a Kimit remélem Massa elveri ebben az évben. :B

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19310) brownus válasza Mezcal (#19308) üzenetére


brownus
veterán

najóóó, megyek elszívok egy cigit...

(#19311) pityeszka válasza Mezcal (#19308) üzenetére


pityeszka
őstag

Igen,lekvároskenyér zabálásban biztos ő lenne a nyerő :DDD

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#19312) PazsitZ válasza c.zsolti (#19297) üzenetére


PazsitZ
addikt

Uram isten. Belátom, hogy Hamiltonbuzi és ezzel nem is lenne baj, de éppen, pont most jut eszébe szabályokat bírálni, amikor a kis kedvence ezek áldozatául esik, kicsit meredek.

Az újra felvetett Kimi-Sutil, Hami-Kimi összehasonlításra inkább nem is reagálnék.

Az, hogy az áthajtásos bünti, szerintem egyébként jogos is volt, de "szakújságírónk" :DDD szerint direkt azért volt, mert veszélyes lett volna a ferrarira, megint elég nagy mosolyt csal az arcomra. Mivel ha Kimi mellől indult volna, szerintem akkor se lett volna meg a tempó, de nem baj. :C

A Kovalainen-es büntiről:
Ron D. Kovaról:he and Nakajima tried to stay out of Webber's way, but in their efforts to do so there was a bit of positional confusion and nowhere left for him to go. The result was that he compromised both his own and Mark's laps.
Én erre nem emlékszem, hogy láttam volna, de R.D. is elismerte, hogy nem volt sima az elengedés.

Igen Kimi még mindig széthajtja az autót, mindenki más csak félgőzön sétakocsikázik.

De idézném az egyik helytálló mondatot: De ki beszél itt szakmáról?!...

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#19313) Rick4 válasza c.zsolti (#19297) üzenetére


Rick4
félisten

már a nevekre sem emlékszik jól az öreg: Olivier Panis. (a vezetéknevét ne angolosan ejtsd) :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#19314) c.zsolti válasza Mezcal (#19308) üzenetére


c.zsolti
őstag

:R Mindezt 8 futam után. Gondolom a hátralévő 10 futatm már nem is számít bele az ítéletedbe... :DDD

[ Szerkesztve ]

...

(#19315) Dzsozi0öt válasza Integra (#19305) üzenetére


Dzsozi0öt
tag

A pajesz az Alonso? :U

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#19316) c.zsolti válasza Mezcal (#19306) üzenetére


c.zsolti
őstag

Akkor Schumi sem tudott vigyázni az autójára. Mert neki is olyan autógyilkos vezetéstechnikája van, mint Kiminek... :U

...

(#19317) c.zsolti válasza Dzsozi0öt (#19315) üzenetére


c.zsolti
őstag

igen

...

(#19318) Peat;) válasza Mezcal (#19308) üzenetére


Peat;)
veterán

Csak nem ifjabbik Dávid Sanyi vagy? :) Valóban élpilótává nőtte ki magát az elmúlt pár futamon Massa, ha kitart egész évben ez a lendület ami nála eddig mindig elfogyott akkor megverheti Kimit. Ehhez csak az kell hogy továbbra is szétszakadjon a finn autója és belemenjenek hátulról, vagy ő valakibe. :)

(#19319) Peat;) válasza Integra (#19305) üzenetére


Peat;)
veterán

megnyugodhatsz most éppen az a hír járja hogy marad Reanultnál, ennek következtében a Honda meg ott ahol most tart :P

(#19320) Dzsozi0öt válasza Peat;) (#19319) üzenetére


Dzsozi0öt
tag

Miért hagyná ott azt a csapatot, ahol körülötte forog a világ! ;]

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#19321) Peat;) válasza Dzsozi0öt (#19320) üzenetére


Peat;)
veterán

Tavaly jobban forogtak a dolgok, ő maga is beleszédült a falba :) Szerintem nem élvez nagyobb kiváltságokat mint bármely mostani vagy egykori f1 csapat elsőszámú pilótája, aki mellett a csapat kiállt. Most Fiskó pl elengedésnél bénázott ami miatt Alo is elcseszte és elmehetett mellette Pique, Alonso csak minimálisan harcolt. Ezüstnyilaknál meg már nem egyszer láttam idén arra példát hogy Kova egyértelműen alárendelt szerepet játszik, vagy csak nekem tűnt úgy. :)

(#19322) Dzsozi0öt válasza Peat;) (#19321) üzenetére


Dzsozi0öt
tag

Szerintem jól látod a dolgokat. Dehát a csapat adja a pénzt, tehát had döntsék már el ők, hogy ki az egyes számú pilótájuk. Szerintem.

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#19323) Motion_Blur válasza Mezcal (#19308) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jaja, sokkal jobb, azért lett most is a pályán agyonverve ugye? :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19324) D@ni88


D@ni88
addikt

Hétvégén olyan jótröhögtem Palikon... Minden szart beszél hogy ígybenzin úgy benzin, mondjuk értem mire akar kilyukadni, és valamennyire igaza is van.
Meg Kanadai nagydíjon Renualt új központjáról beszélt vagy fél órát, de a Ferrari új felfüggeszéséről egy szó nem esett érdekes módon. Bírom Palikot lehet rajta röhögni, de hogy vannak ott 3an a stúdióban, meg 2 kommentátor és 1ik se tud semmit a fejlesztésről az kicsit szégyen na mind1 ;]

(#19325) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19326) válasza Motion_Blur (#19325) üzenetére



addikt

Inkább a kipufogót tekernék közbe párszor szigszalaggal, azzal többre mennének.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#19327) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

A Forma-1 előzetes 2009-as versenynaptára

1. Ausztrál Nagydíj, Melbourne - március 29.
2. Malajziai Nagydíj, Sepang- április 5.
3. Bahreini Nagydíj, Sakhir - április 19.
4. Spanyol Nagydíj, Barcelona - május 10.
5. Monacói Nagydíj, Monte Carlo - május 24.
6. Kanadai Nagydíj, Montreal - június 7.
7. Brit Nagydíj, Silverstone - június 21.
8. Francia Nagydíj, Magny-Cours - június 28.
9. Német Nagydíj, Nürburgring - július 12.
10. Magyar Nagydíj, Hungaroring - július 26.
11. Török Nagydíj, Isztambul - augusztus 9.
12. Európa Nagydíj, Valencia - augusztus 23.
13. Olasz Nagydíj, Monza - szeptember 6.
14. Belga Nagydíj, Spa - szeptember 13.
15. Szingapúri Nagydíj, Szingapúr - szeptember 27.
16. Kínai Nagydíj, Sanghaj - október 11.
17. Japán Nagydíj, Fuji - október 18.
18. Brazil Nagydíj, Interlagos - november 1.
19. Abu Dhabi Nagydíj, Abu Dhabi- november 15.

Pá: ne gonoszkodj ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19328) Dzsozi0öt válasza Motion_Blur (#19327) üzenetére


Dzsozi0öt
tag

Kíváncsi leszek Abu-ra. :)

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#19329) Viktor77 válasza Mezcal (#19308) üzenetére


Viktor77
titán

Jézusom...

Te teljesen komolyan is gondolod amiket írsz? Bár szerintem igen.

Azt nem veszed észre, hogy olyan szinten ásod el magad mindenki elött, hogy mélyebbre már nem is lehet?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#19330) Dzsozi0öt válasza Motion_Blur (#19325) üzenetére


Dzsozi0öt
tag

Mit akarsz mutatni ezzel a képpel? :U

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#19331) deniro2 válasza Mezcal (#19308) üzenetére


deniro2
senior tag

Ezt versenyen is láttad, vagy csak kiszámoltad? :F

Amúgy, a nicked ismerős... Amennyiben annyira vágod ezt a sportot, mint a bokszot, nem csodálkozom a következtetéseiden...

(#19332) Motion_Blur válasza Viktor77 (#19329) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Biztosan tudja, hogy egy olyan pilótának drukkol, akinek kedvencidőtöltése, hobbija a "shoppingolás" ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19333) Mezcal válasza c.zsolti (#19316) üzenetére


Mezcal
addikt

Schumiank negyed annyi mszaki hibája sem volt, mint Kiminek, pedig alatt is volt megbízhatatlan technika.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#19334) Mezcal válasza Peat;) (#19318) üzenetére


Mezcal
addikt

Vicce vagy. Gondolokozz el azon, hogy tavaly Monza előtt melyikük volt előrébb úgy, hogy több peches futama volt + azona futamon Massa kimi elöl esett ki műszaki hiba miatt, így az megörökölte a dobogós helyet, ami tudjuk, hogy mennyit számíotott a végén, hiszen 1 pontos vb-t nyert.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#19335) Mezcal válasza Motion_Blur (#19323) üzenetére


Mezcal
addikt

Massa hányszor verte agyon idén? Törökben simán csak péppé.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#19336) Mezcal válasza deniro2 (#19331) üzenetére


Mezcal
addikt

Már megszoktam, hogy csak az érthet hozzá, aki szerint Kimi Raikkönen a világ legjobb versenyzője.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#19337) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Fontos info birtokába juttotam egy nagyon bizalmas helyről.
Ne mondjátok el senkinek se:


:DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#19338) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Nagy nehezen és elég sokára , de kiderült, hogy Alonso miért nem tudott a Mclarenél VB lenni:

Ez volt a Mclaren 2007 felállása.
:C :C :C
(#19308) Sztrego: Ezt eddig elég jól sikerült neki titkolnia. Annyira nem állna jól Massa szénája, ha az elmúlt 3 versenyen nem húzta volna még az ág is Kimi Ferrariját.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#19339) Motion_Blur válasza Mezcal (#19334) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"azona futamon Massa kimi elöl esett ki műszaki hiba miatt"

Azon a futamon Kimi 1 kiállásos taktikán volt, és majdnem csodát művelt ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19340) Dzsozi0öt válasza 7Heads Drago (#19338) üzenetére


Dzsozi0öt
tag

Ez nagyon jó! :C :C :DD

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#19341) venember83


venember83
nagyúr

hunnylander? :U

(#19342) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kubica: A BMW elbukott a fejlesztési versenyben

"...A Ferrari rengeteget fejlődött, és úgy tűnik, hogy mi nem. A különbségek egyre csak nőttek, és Magny-Cours-ban már majdnem egy másodperc volt köztünk körönként, ami óriási."

Tiszta beszéd, riszpekt :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19343) [CS]Blade2 válasza 7Heads Drago (#19338) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Képzelem, ha tényleg 3 lenne belőle, akkor még kellene felvenni embert a sportfelügyelőkhöz, hogy a szok szabálytalanságot le tudják csekolni.

(#19344) Mezcal válasza Motion_Blur (#19339) üzenetére


Mezcal
addikt

Azon a futamon Kimi lassú volt, és a csodától fényévekre volt.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#19345) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Csak annak aki Mclaren elleni összeesküvést lát:
Alonso simán kapja el a rajtot, és fordul elsőnek, de mögötte Hamiltonnak már meggyűlik a baja Massával, aki jól lódult neki. Hamilton kis híján a fűre szorítja, és kettejük kakaskodásának Heidfeld örülne, aki jobbról próbál elmenni mindkettőjük mellett, de neki meg Kimire kell figyelnie, aki a másik oldalon szintén készen áll beszúrni. A féktávot Hamilton veszi sokkal jobban, aki időközben átkerült Massa mellé a külső ívre, Massa pedig egy pillanatra megcsúszik az első sikánban, és picit meg is löki Hamiltont, aki emiatt le kell vágja a sikánt. Alonso elvágtázik az első helyen, mögötte Hamilton, akit a kör végéig tovább szorongat Massa, aztán Kimi, aki végül befért Heidfeld elé, Heidfeld mögött pedig Kovalainen fordul a Renault-val, de a kör végéig Kubica visszaveszi tőle a 6. helyet. Hamilton sikánlevágását vizsgálja a versenybíróság, de ez inkább formalitás, mivel Massa közreműködée kellett hozzá, így szó nem lehet büntetésről.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#19346) 7Heads Drago válasza Mezcal (#19334) üzenetére


7Heads Drago
veterán

De lehet hogy kártyán nyerte nem Massa-tól?
A sportban nincs HA.
Vagy megnyered vagy nem. De ezt tudhatnád, persze HA igazi sportember lennél.
Ennyi erővel bármelyik másik futamot is előveheted 2007-ből, mert minden pont kellett a VB címhez.
[CS]Blade2: Váltják egymást Az egyik az idegbajos. A másik aki tud. Egy meg csak keresi a hibásokat, akik tönkretették a versenyét. :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#19347) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Rászántam magam, hogy elolvassam ezt... De rájöttem, hogy ez megint csak egy kukába való, cikknek se nevezhető szar. Felháborítónak tartom, hogy ilyet mint ez, ilyen helyre engednek írkálni. :( No, mivel nem lehet kommentet fűzni hozzá, írtam az origonak egy szép kis levelet, mert nem kellene engedni, hogy ilyen emberek mint ez, teleszarják a rovatot a hülyeségeikkel. :(((
És ez nem csak az én véleményem, a többség hasonlóan gondolkozik.

Don't Tread On Me

(#19348) PazsitZ válasza venember83 (#19341) üzenetére


PazsitZ
addikt

Pont a mai napon jutot nekem is eszembe, hogy mit szólna a topicban/ és hírportálokon levő dologkhoz.

(#19347) BMW001: [link] :K

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#19349) MPowerPH válasza PazsitZ (#19348) üzenetére


MPowerPH
félisten

Örülök hogy ezen fórum berkein belül se én gondolom egyedül így a dolgokat. :R Tavaj Lonzit nézte ki magának, idén Kimit és a Ferrarit. :( Nekem már volt egy korábbi hozzászólásom erről, de akkor egy fan leugatott. Most is ugyan az a véleményem mint akkor. Ez minden más, csak nem szakújságíró... Felháborító, hogy hagynak ilyet leközölni. :(

És most is azt mondom mint anno, meg a Schumi érában is azt mondtam.
EZT LE KÉNE LŐNI!!! ;] ( persze senki se szó szerint értse :) )

Don't Tread On Me

(#19350) Dzsozi0öt válasza PazsitZ (#19348) üzenetére


Dzsozi0öt
tag

Írkálnak ezek az újságírók össze vissza mindent. :((

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.