Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19651) PazsitZ válasza Vandit. (#19646) üzenetére


PazsitZ
addikt

Alig mozdított a kormányon és már el is szállt. Durva

(#19652) AMD Power: Jó ideje. Nekem 1-2 hónapja biztos benn van már a könyvjelzők között.

(#19653) Kraptor: Pár hsz-t kell visszaolvasnod. Alonso Massa

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#19652) AMD Power válasza (#19649) üzenetére


AMD Power
titán

Ez igaz.

Mióta működik ez az oldal? Amin most tudjuk nézni az F1-t?

És minden edzést , futamot lehet rajta nézni? De komoly. :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19653) Kraptor


Kraptor
őstag

Mi történt Alfonzal és Maszattal? Most kapcsolódtam csak be és látom, hogy bye-bye

(#19654) Motion_Blur válasza Bandit21 (#19650) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Hát Kiminek se lesz már csapaton belül ellenfele a 7végén"

Mert? Péntek van..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19655) [CS]Blade2 válasza AMD Power (#19647) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Ezeket a motorokat mikor végeznek pénteken kb felgyujtják, az eredeti motort amit szombat-basárnap hazsnálnak az FIA örzi ilyenkor.
ez edzésmotor, szóval ákár szarrá is mehet nem lesz gond belőle..

(#19656) [CS]Blade2 válasza Kraptor (#19653) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Alonso: motorhiba
Massa megcsuszott az olajon, és gumifal

Nevetséges, hogy piros zászló alatt is ketyeg az idő....

[ Szerkesztve ]

(#19657) Kraptor válasza [CS]Blade2 (#19656) üzenetére


Kraptor
őstag

Köszi! Pont akkor kapcsolódtam be a közvetítésbe mikor Maszat elszállt és Alfonzal beszélgetett, nem láttam jól se a replayt.Na most mutatták elég jól:)

[ Szerkesztve ]

(#19658) enzodasilva válasza Motion_Blur (#19654) üzenetére


enzodasilva
csendes tag

Lonzi szépen elintézte Massa bácsit :C

Munkahelyemen tökéletes a sávszélesség, hibátlanul jön a live :R

FORZA!

by: Fastman

@@@@@@@@ Loud pipes save lives @@@@@@@@

(#19659) hunnylander válasza [CS]Blade2 (#19655) üzenetére


hunnylander
őstag

Alonsora vontatkoztatva konnyu a helyzet, de Massa szamara ossze kell legozni egy uj autot holnapra, mert iden mar nincs t-car. Mindenkinek lehet egy tartalek cockpitje, de minden alkatresz kulon van bedobozolva. Meg ha a serult auto cockpitje kore epitenek akkor is melos a dolog. Lewis autojat is masnap reggelre tudtak osszerakni Bahreinben.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#19660) AMD Power válasza enzodasilva (#19658) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem megy köbe a letöltés. És úgy is jó. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19661) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Miért nem lengették a csíkos zászlót? Hiszen már Glock is megcsúszott Alonso olaján!

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#19662) [CS]Blade2 válasza hunnylander (#19659) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Nem hiszem, hogy gond lenne, max szombat délelőtt odavágnak a beállitásoknak, addigra ugyis 100%-os lesz a gép...

Bazz.. elkerülik azt a részt, igy nem lesznek jobb idők :(

[ Szerkesztve ]

(#19663) AMD Power


AMD Power
titán

De jó itt nincs duma így tudom élvezni a motor hangokat jó hangosan. :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19664) Rick4 válasza Kraptor (#19657) üzenetére


Rick4
félisten

itt meg is nézheted: [link] ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#19665) Motion_Blur válasza enzodasilva (#19658) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Kimi első szektora nagyon erős :R

mod: Kova is jó az első részen

Remélem a FP2 napos és "tiszta" lesz, Kimi be fog nézni 19 alá érzem ;)

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19666) AMD Power


AMD Power
titán

Jók voltak a Mercik. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19667) lenox válasza AMD Power (#19629) üzenetére


lenox
veterán

Ezert. Kiszabott erdekes volt, Prost elso lett, bar Senna megelozte, de mivel red flag, ezert az elozo kor eredmenye szamitott, viszont a fele pont miatt ev vegen fel ponttal lemaradt Laudatol, szivas. Raadasul a Porsches csavo intette le a futamot, es emiatt lett a masik Porsches csavo elso, nem masodik... Szal amellett, hogy erdekes, latszik, hogy szarkavaras mar akkor is volt, bar nehanyan tudjak, de legtobben azt hiszik, hogy a kavaras csak mostanaban van, pedig nem, kezdettol fogva volt.

(#19668) AMD Power


AMD Power
titán

Horner: David igazi úriember és barát

"Nyert 13 versenyt és lehetett volna sokkal több is, ha nem számolod a technikai hibákat és a más versenyzőknek adott 'ajándékait'."

Hát igen. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19669) lenox válasza AMD Power (#19668) üzenetére


lenox
veterán

Kar, hogy abbahagyja... Nekem meg a vilag masodik legjobb pilotaja (gy.k. Eddie) is hianyzik. Mar csak Kockafej meg Birkacsavo van a nem-ovodasok kozul...

(#19670) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Szerintetek mennyi esélye van, hogy indul Massa az FP2-őn?

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#19671) helkis


helkis
addikt

Heidfeld mi a francot csinált, hogy 18kör alatt nem tudott 1:21-alá menni? :F

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#19672) End-ru válasza lenox (#19667) üzenetére


End-ru
aktív tag

Ettől függetlenül akkor még voltak igazi sportemberek! Ezt ma nem tudnám elképzelni.

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#19673) Motion_Blur válasza helkis (#19671) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Csak azt, amit eddíg is. Kapott Kubicától 7 tizedet. Szerintem ez nem meglepő...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19674) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#19673) üzenetére


IreN!CuS
őstag

nem lepödnék meg ha elküldenék év végén a bmw-töl Heidfeld-et!folyamatosan kikap kubicától.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#19675) AMD Power válasza End-ru (#19672) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon komoly az a kép. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19676) helkis válasza Motion_Blur (#19673) üzenetére


helkis
addikt

tavaly jobban ment neki, még dobogót is fogott párszor, tisztára szét van esve,
ezt a teljesítményt lassan már csak Barichello tudja überelni.. :D

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#19677) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Azta jó rendben bocsi nem kicsit néztem el..! :W

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#19678) lenox válasza IreN!CuS (#19677) üzenetére


lenox
veterán

Ott meg nem csak 1 ora van?

(#19679) Markgx10 válasza IreN!CuS (#19677) üzenetére


Markgx10
őstag

Időeltolódás van egy óra, ha jól tudom, magyarul 3-kor lesz. :U

(#19680) PazsitZ válasza IreN!CuS (#19677) üzenetére


PazsitZ
addikt

Next live action on this site will be the Brittish Grand Prix practice Friday 4th July, 2pm
Mivel mi GMT+1h-ban vagyunk, így nálunk 15:00, ami náluk 14:00.
De mindezt kiszámolja neked, bárhol is legyen a verseny az Formula1.com ha rákkatintasz a convert to my local time gombra.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#19681) copin válasza Motion_Blur (#19673) üzenetére


copin
őstag

Jövőre ez már nem fog senkit se meglepni. Feltéve, hogy marad a svájciaknál.

(#19682) Oliverda válasza !Overdose! (#19612) üzenetére


Oliverda
félisten

Javaslom hogy legközeleb nézz a tükörbe alaposabban mielőtt ilyeneket írsz le. Másrészt pedig szerintem inkább ne próbálj általad kitalált fikciókat tényként leírni mert ez lehet hogy annyira nem kifizetődő. ;)

Hogy egyeseknek mekkora szálka a szemükben az hogy Hamilton ennyire erős ellenfél. Mondjuk nyilván ha a mezőny végén kullogna egy Force India-val, és nem kellene számolni vele a győzelmekért folytatott csatákban már a kezdetektől fogva, akkor nem is esne róla ennyi szó itt az irigyek részéről. A köcsögözés és hasonló becézések is csak azt bizonyítják hogy Hamilton az egyik legjobb a jelenlegi mezőnyben mivel talán vele foglalkoznak a legtöbbet. Így tovább srácok! :C

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19683) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

A Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) pénteken kiadott hivatalos közleményében megerősíti, hogy a Brit Nagydíjnak a 2010-es esztendőtől kezdve Silverstone helyett Donington Park ad majd otthont.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19684) !Overdose! válasza Oliverda (#19682) üzenetére


!Overdose!
őstag

Ha megkérhetlek nekem te ne javasoljál semmit, mert én sem tettem!

Örülnék, ha soha többet nem írnál nekem, és szerintem ezzel vagyunk még így egy páran!

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#19685) Motion_Blur válasza Oliverda (#19682) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Hamilton az egyik legjobb a jelenlegi mezőnyben mivel talán vele foglalkoznak a legtöbbet"

Hamilton talán valójában az egyik legjobb, de ennek köze sincs ahhoz, hogy mennyit foglalkoznak vele. Azt a személyisége dönti el. Nekem Kimi azért szimpatikus mert ilyen szempontból az ellenkezője Hamiltonnak (akinek mostanában csak a szája jár, minden nap benyög valamit, hogy mennyire jó formában van, még így 2 nullás futam után is).

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19686) hunnylander válasza Motion_Blur (#19683) üzenetére


hunnylander
őstag

100 millio fontos (30 milliard forint) beruhazast igernek, egy olyan szinvonalu modern palyat, ami melto a brit autosport rangjahoz.

www.HunnyF1.com

(#19687) AMD Power válasza Motion_Blur (#19683) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem mind1 ,hogy csak legyen Angol futam.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19688) copin válasza Motion_Blur (#19685) üzenetére


copin
őstag

Hamilton talán valójában az egyik legjobb, de ennek köze sincs ahhoz, hogy mennyit foglalkoznak vele. Azt a személyisége dönti el.

Illetve a nemzetisége. Mondjuk az orcája oly nagyra nőtt mint egykori csapattársáé, aki manapság csak pénteken borzolja az idegeket, így talán elindul a retrográd folyamat az ajtóromboló képén is, de az angol nem képes tanulni más hibájából, így talán a saját magának adott pofon helyreteszi aminek a végén befigyelhet az a bizonyos bajnoki. :)

AMD Power Ha nincs angol futam, még marad egy rakás angol csapat.

[ Szerkesztve ]

(#19689) AMD Power válasza copin (#19688) üzenetére


AMD Power
titán

Futam az kell. Angol F1 angol futam. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19690) Oliverda válasza !Overdose! (#19684) üzenetére


Oliverda
félisten

Hát nagyon nehéz lesz nem regálni a jól alátámasztott betonstabil érveidre és infantilis stílusodra.

Motion: Majd olvass vissza hogy pl. Raikkonen mit nyilatkozott a Monaco-i vagy Melbourne-i nullázása után. Hát nem azt hogy nagyon rossz formában vagyok el vagyok keseredve és mindjárt sírok is hagyjanak békén. Amelyik pilóta nincs vagy nem érzi magát jó formában vagy netán ennek az ellenkezőjét nyilatkozza annak szvsz nincs is helye a mezőnyben.

mod: Amelyik pilóta nem hiszi el magáról hogy képes a győzelemre az nem lesz VB.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19691) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Pálya hőmérséklete 32-33 fokos, a délelőtti 20-al szemben, jöhetnek a 18-as idők :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19692) copin válasza Oliverda (#19690) üzenetére


copin
őstag

Amelyik pilóta nincs vagy nem érzi magát jó formában vagy netán ennek az ellenkezőjét nyilatkozza annak szvsz nincs is helye a mezőnyben.

Nyilatkozni könnyű, de versenyezni azért már egészen más... Ez max a rajongóknak egy kis lezserség, de fejben egészen más lehet, de ezt jobb nem is látni, ebből a szempontból jó Kiminek.

(#19693) hunnylander válasza Motion_Blur (#19685) üzenetére


hunnylander
őstag

Szerintem a duplanullazas miatt erezhetoen visszavett: I am not coming here and expecting to win and to blow everyone away.

Sokszor az antidrukkerei remeket latnak es magyarazzak bele a negativumokat, valojaban mondhat akarmit, mindenbe bele lehet kotni, annak aki ezt akarja. Legtobbszor sablonszovegeket nyom az osszes pilota. Ha a kedvencunk mondja, akkor okes, ha a rivalis akkor nagykepu. A batyam kb. anyira 'kedvelte' MS-t, mint most a Kimisek (o is az) Lewist. A legnagyobb szemelyisegek osztjak meg leginkabb a kozvelemenyt, es irantuk a legnagyobb a szeretet, de a 'gyulolet' is. En maximum neutralis vagyok meg ahhoz is akit nem kulonosebben kedvelek. A tisztelet kimutatasa pedig alap.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#19694) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Angoloknak van pénze, és szerintem lesz angol futam... elég nagy ország. Márcsak azt furcsállom hogy nincsenek igazándiból angol pilóták akik jók lennének :) ez mindenesetre érdekes :) remélem jó futam lesz ;)

Hamilton jó, de akkor sem az a tipikus angol külsőre ..:D nemvagyok rasszista, de sztem angol pilótából több elférne :)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#19695) AMD Power válasza Csabee. (#19694) üzenetére


AMD Power
titán

LH neked elég jó? :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19696) !Overdose! válasza Oliverda (#19690) üzenetére


!Overdose!
őstag

Ez a topic nem arról szól, hogy egymást vagy stílusát minősítsük, úgyhogy kérlek ne tedd, mert a végén még egy modinak is feltűnik a dolog! Gyakorlatilag te szítod a feszültséget a topicon belül!

Mélységes tisztelettel: !Overdose!

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#19697) Integra válasza Oliverda (#19690) üzenetére


Integra
titán

"V6Hát nagyon nehéz lesz nem regálni a jól alátámasztott betonstabil érveidre és infantilis stílusodra."

ezt pont tőled hallani, azért nem semmi, vicces:DDD

tudod, a csoki csak a szádban olvad, nem a kezedben...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19698) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Honda: 4,5

Milyen szép is lenne!

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#19699) enzodasilva


enzodasilva
csendes tag

Az alacsonyabb hőmérséklet kedvezett az 1. szabadedzésen vagy most csak hosszú etapokat gyakorolnak itt a 2.-ban azért jönnek csak a 20-as idők? :F

FoRzA

@@@@@@@@ Loud pipes save lives @@@@@@@@

(#19700) ktg3


ktg3
őstag

vki linkelje mgitn azt az oldalt ahol lehet nézni szabadedzéseket mert nekem megint nem megy

plssssss :U

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.