Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19451) hunnylander válasza c.zsolti (#19450) üzenetére


hunnylander
őstag

Nyilvanvalo kapitany, mentesre fel! :DDD

Captain Obvious to the rescue!

A valasz a kerdesedre olyan nyilvanvalo, hogy azt csak Captain Obvious tudhatja. :DDD

www.HunnyF1.com

(#19452) AMD Power


AMD Power
titán

Coulthard: Hamiltonnak fizetnie kell, ha így folytatja

Ebben van valami. Jól beszél DC..

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19453) hunnylander válasza AMD Power (#19452) üzenetére


hunnylander
őstag

Tapasztalatbol beszel. Bar teljesen nem lehet tisztaban Lewis eletvitelevel, amirol leginkabb o is csak a bulvarsajtobol ertesulhet, az meg gyakran tavol all a realitastol. Tovabba Lewist a szponzorok rancigaljak kulonfele rendezvenyekre, nem kedvtelesbol megy olyanokra, hanem kotelessegbol.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#19454) Peat;) válasza hunnylander (#19453) üzenetére


Peat;)
veterán

Elnézést de ez butaság, a szponzorok ráncigálását úgy néz ki Hamilton örömmel fogadja el. Ha valaki akkor kocka barátunk biztos jobban lát rá a dolgokra mint mi, te leírod hogy ő nem lehet vele tisztában majd odaírod hogy kötelességből csinálja Hami. Jóval kisebb mértékben látsz rá a dolgokra és én is mint egy ilyen playboy DC, valószínű mondhatna nemet Hamilton. Pláne hogy DC Mcalren pilóta volt ugyebár. Hami kitombolja most magát(már hányadik sztár bnőjénél tart?), ezzel bukik 1-2 évet, ő választotta.

(#19455) hunnylander válasza Peat;) (#19454) üzenetére


hunnylander
őstag

Az eletvitelt es a PR rendezvenyeken valo reszvetelt en ket kulonallo dologkent emlitettem, azert volt ott a tovabba szo. DC-nek pedig igenis keves ralatasa lehet a valos eletvitelere, ertsd Lewis maganeletere, akkor is ha nekem megkevesebb. Lewis elmondasa szerint sok idot tolt korabbi otthonaban is, a csaladja koreben.

Hany baratnoje volt? Ha elvonatkoztatsz a bulvarpletyiktol, akkor csak ketto. Jodia Ma, akivel az F1-es karrierje miatt szakitott, es most Nicole Scherzinger.

A szponzoroknak pedig nem sokszor lehet nemet mondani, ezert szoktam latni Kimit is sok PR rendezvenyen, es sok marka arca o is. Egy pilota nem vezeti az autojat ejjel-nappal, ugyhogy van idejuk a szponzorok fele is, es nem minden PR program unalmas egy versenyzo szamara.

Es DC-nek az szur szemet, hogy Lewis sokat porog (tul sok rendezvenyre megy el; szerintem is), nem az, hogy tul sok baratnoje van. Szerintem is tobbszor kellene nemet mondania a szponzorok fele, de fogalmam sincs, hogy o mennyire sokallja a felkereseket. Ahhoz, hogy Montrealban nem szamitott piros lampara (mert az egy ritka dolog altalaban), ahogy Rosberg sem, es hogy Magny-Cours-ban meghurcoltak a McLarent, ahhoz nem sok koze van annak, hogy hany rendezvenyen volt elotte. A versenyre es versenyek nyeresere megvan a fittsege, viszont 'shit happens', nem lehet elkerulni sem az emberi ugyetlenseget sem a kulso korulmenyek befolyasolo hatasat.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#19456) shev7 válasza hunnylander (#19453) üzenetére


shev7
veterán

ugye te sem gondolod komolyan, hogy a szponzorok ugy gondolkodnak, hogy minel tobb rendezvenyre jojjon el, nembaj ha ez a versenyzes rovasara megy, es nem tud majd jol teljesiteni a versenyen... rovid tavon lehet, hogy profitalnak belole, de hosszutavon...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#19457) AMD Power válasza shev7 (#19456) üzenetére


AMD Power
titán

Ez egy badarság.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19458) hunnylander válasza shev7 (#19456) üzenetére


hunnylander
őstag

Ezt DC-nek cimezzed. Egyebkent a szponzorok gyakran meg a bort is lenyuznak a "termekrol", es oket elsodlegesen csak a $$$ erdekli. A gondolkozasukat is ez iranyitja elsodlegesen. Akkor is tulhajszolhatnak vagy kimerithetnek egy termeknek szamito embert, ha nem akarjak. Nem sok logikajuk szokott lenni a dolgok emberi oldalainak atlatasara, erzelmeik meg megkevesebb. Ha a termek kipukkad es mar nem hozza az elvart osszegeket, eldobjak.

www.HunnyF1.com

(#19459) Dzsozi0öt


Dzsozi0öt
tag

Lewis mennyen csak nyugodtan sok sok rendezvényre!
( csak közben Kimi és a Ferrari legyen a világbajnok! :C )

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#19460) Peat;) válasza hunnylander (#19455) üzenetére


Peat;)
veterán

Nem a magánéletére látott rá közvetlenül DC hanem arra hogy milyen rendezvényeken vesz részt. Valószínű ő is sokról tud, csak nem megy el. Nem tudom mennyire ismered DC hátterét, de ő nem az a visszahúzódós fajta. Mi azt sem tudjuk milyen rendezvények vannak, míg ők kapják a meghívókat gondolom én.
Egy ezredeken múló sportban én úgy gondolom hogy nagyon sokat számít a szellemi józanság, és az idén eddig elkövetett bakijai már olyan nagyságrendet értek el ami az bizonyítja hogy valami nem stimmel. De ez csak az én véleményem.

Egyébként: [link] lehet hogy a sors is ellene van, mert ehhez köze nem volt ha a jelenléte még nem az :)

(#19461) eXodus


eXodus
őstag

(#19462) DigitXT válasza eXodus (#19461) üzenetére


DigitXT
félisten

LOL!.:DDD

(#19463) eXodus


eXodus
őstag

Peat;) ehhh megelőztél... :(

[ Szerkesztve ]

(#19464) #70869248 válasza eXodus (#19463) üzenetére


#70869248
törölt tag

A poén az hogy csak az első cikk említi meg hogy nem ő vezetett az ütközéskor..
De hát táplálni kell a népet...azért sirály lehet egy ilyen verseny.

(#19465) Oliverda válasza Dzsozi0öt (#19459) üzenetére


Oliverda
félisten

Mert pl. Raikkonen nem szokott rendezvényekre járni. [link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19466) Dzsozi0öt válasza Oliverda (#19465) üzenetére


Dzsozi0öt
tag

Ezt nem is olvastam.
És arról is meg voltam győződve, hogy Kimit sem kell félteni. :D
Remelem most már azért odafigyel!

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#19467) hunnylander válasza #70869248 (#19464) üzenetére


hunnylander
őstag


www.HunnyF1.com

(#19468) AMD Power válasza hunnylander (#19467) üzenetére


AMD Power
titán

Hamiltont kizárták

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19469) hunnylander válasza AMD Power (#19468) üzenetére


hunnylander
őstag

Nezopont kerdese. A hajot kesobb kizartak, de attol meg teljesitette a tobb mint 4 oras versenyt.

Lewis Hamilton completes Round the Island Race

Lewis Hamilton teljesitette a Round the Island Race-t a HUGO BOSS fedelzeten, amely az elso helyen ert celba (4 ora 23 perces idovel). Kemenyen dolgozott a hajon, es nem o okozta a hibat, ami az utkozeshez vezetett.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#19470) 7Heads Drago válasza Peat;) (#19460) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nekem is hasonló a véleményem.
Kanadában biztos épp telozott a csajjal. :D

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#19471) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Enjoy :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19472) Oliverda válasza hunnylander (#19467) üzenetére


Oliverda
félisten

Ufff... azért nem lehet gyenge egy ilyen verseny sem.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19473) wildrain


wildrain
addikt

Vörös bika-futtatás Pamplonában.

(#19474) hunnylander


hunnylander
őstag

(#19475) Oliverda válasza hunnylander (#19474) üzenetére


Oliverda
félisten

Jahh.. persze. Mint ahogy malajziában is esett.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19476) Motion_Blur válasza hunnylander (#19474) üzenetére


Motion_Blur
félisten

88-ban esett, 98-ban is esett. Tehát 2008-ban is esnie kell :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19477) Oliverda válasza Motion_Blur (#19476) üzenetére


Oliverda
félisten

Igen. Ez kb. olyan mint anno a 2003-as Brazil nagydíjon amikor Barrichello vezetett és nyomta a német kommentátor a szöveget hogy 73' Fittipaldi, 83' Piquet, 93' Senna, ééés akkor 2003-ban Rubens Barrichello?!?! Aztán pár kör és ki is esett Rubens.... :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19478) Oliverda


Oliverda
félisten

Hamiltonra nagy hatással volt a Mandelával való találkozás

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19479) hunnylander válasza Motion_Blur (#19476) üzenetére


hunnylander
őstag

Olyan nagyon nem szeretnek esot. Jo lenne mar latni vegre a valos eroviszonyokat.

www.HunnyF1.com

(#19480) gV válasza hunnylander (#19479) üzenetére


gV
őstag

ha láttad a francia nagydíjat akkor tudhatod azt is h mik az erőviszonyok, körönként durván fél sec az elönye a Ferrarinak

ha még nem lett volna: formabontó görbe tükör itt irnak az erőviszokoról is

(#19481) hunnylander válasza gV (#19480) üzenetére


hunnylander
őstag

Szeretned, de ne almodjal! Ha ismered a Ferrarisok nyilatkozatait ('mezonyben autozva nem jon ki a McLaren valos tempoja'), akkor tudhatod, hogy nem tudhatjuk a jelenlegi eroviszonyokat. Raadasul a Francia Nagydij ota fejlesztettek is mar. (Ha nincs az az igazsagtalan drive through penalty Lewis a 13. helyrol is 3. lett volna.)

www.HunnyF1.com

(#19482) Dzsozi0öt válasza gV (#19480) üzenetére


Dzsozi0öt
tag

Én nagyon örülnék ha ez így lenne. :C

Ha citromot kaptál, kérj hozzá tequillát, vagy gin tonicot.....vagy inkább egy gint, akitől aztán kivánhatsz hármat!

(#19483) válasza hunnylander (#19481) üzenetére



addikt

Lehet, hogy a 13. helyről a 3. lett volna, de az elsőről rajtolva is...
Nem azt mondom, hogy ezután mindig így lesz, de Froban ez volt.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#19484) hunnylander válasza (#19483) üzenetére


hunnylander
őstag

Az lehet, pont ezert szeretnek vegre egy olyan versenyt ami valami tampontot adhat a ket rivalis eroviszonyara.

Egyebkent Lewis sokkal motivaltabban tud korozgetni (ami tizedeket jelent), ha egy Ferrari nyomaban van (lasd Torok GP), ugyszinten nehez utolerni, ha polebol indulhat, meg ha nem is az ove a legjobb technika.

www.HunnyF1.com

(#19485) Motion_Blur válasza hunnylander (#19481) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Na ezzel a hsz-al megint elszálltál kicsit :))

gV: jaja, versenytempóban valós lehet az 5 tized :K

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19486) deniro2 válasza hunnylander (#19484) üzenetére


deniro2
senior tag

Azon csodálkozom, hogy Luisz még nem a galaxis elnöke..., te gondolom megszavaznád. ;] :)

(#19487) hunnylander válasza Motion_Blur (#19485) üzenetére


hunnylander
őstag

Pedig az a hsz nem zarja ki a jelentos magny-cours-i Ferrari erofolenyt. De en a jelenlegi, Silverstoneban megmutatkozhato kulonbsegre vagyok kivancsi, amivel kapcsolatban fogadni mernek, hogy nincs meg az ot tized. Vasarnap majd visszaterhetuk a temara, es kiderulhet kinek voltak jobbak a megerzesei.

www.HunnyF1.com

(#19488) hunnylander válasza deniro2 (#19486) üzenetére


hunnylander
őstag

Elmesz am az ilyen hulye hozzaszolasokkal! Abszolute nem ismered az en szurkoloi hozzaallasomat. En nem az a relikviagyujto poszterekkel tapetazo fajta vagyok. Hamiltont kedvelem a versenyzoi stilusa miatt, de az emberek iranti rajongas nagyon tavol all tolem.

mod: Ja, es egy fenet szavaznam meg!

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#19489) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

A Ferrari túl sokat hibázik, véli Domenicali

"A múlt héten három kiváló tesztnapot teljesítettünk itt, és úgy érezzük, versenyképesek vagyunk... Aerodinamikai és mechanikai újításokat is bevetettünk, amelyek részei az F2008 fejlesztési programjának - semmi titok, csupán apró részletek, amelyek együttesen járulnak hozzá a teljesítmény javulásához."

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19490) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Nézitek a SportKlubbon ezt a remek Gyulai Balázs vezette Czolnner Gyulás, Dávid Sándoros beszélgetést? Mondjuk ha nem azt is meg tudom érteni, én már fogom a fejem amikor a D.S. megszólal komolyan mondom :(

Feel Good Inc.

(#19491) Gyusz válasza Pompi (#19490) üzenetére


Gyusz
őstag

Ez a három név biztosíték számomra, hogy oda se kapcsoljak :(

(#19492) shev7 válasza hunnylander (#19488) üzenetére


shev7
veterán

a versenyzoi stilusabol az tetszik ahogy 5 kor alatt szetfekezi a gumit? ;]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#19493) venember83 válasza hunnylander (#19487) üzenetére


venember83
nagyúr

Szvsz a csapatok közti legjobb körök majd megadják a választ, hisz egy verseny alatt csak áll egy tiszta kör mindenkinek a rendelkezésére boxkiállás előtt valamikor.

(#19494) Oliverda válasza shev7 (#19492) üzenetére


Oliverda
félisten

Még mindig jobb mintha elhagyná a fél motort a verseny alatt. ;]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19495) shev7 válasza Oliverda (#19494) üzenetére


shev7
veterán

attol fugg kinek ;]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#19496) c.zsolti válasza hunnylander (#19481) üzenetére


c.zsolti
őstag

Az igazságtalan drive through penalty Wéber Gábor szerint:
"Abszolút jogos volt, ott nem fért volna el, ha nincs az aszfaltozott bukótér; erre szokták azt mondani, hogy ha fal van a pálya mellett, egyértelmű lett volna a dolog. Mérhető előnyt szerzett vele, hiszen éppen annyival nagyobb tempóval esett át a kanyaron kívül, ami ahhoz kellett, hogy Vettelt kívülről megelőzze. "
Szerintem ennél jobban nem lehet összefoglalni. ;)

...

(#19497) hunnylander válasza shev7 (#19492) üzenetére


hunnylander
őstag

Urban legend. Magny-Coursban is es mas futamokon is lattam elfekezeseket Kimitol vagy Kovalainentol is boven. Vedd figyelembe, hogy a McLaren azert rivalisa a Ferrarinak, mert Lewis vezeti. A Mekivel hataron kell autozni ahhoz, hogy valamennyire a Ferrarik sarkaban legyen. A gumi nem attol a nehany elfekezesektol megy tonkre, hanem a felfokozott igenybeveteltol (koronkenti tucatnyi kayar, fekezes, kigyorsitas). De a Meki jol hasznalja iden mar a szuperlagyat is. Lewis stilusa nem hatrany, hanem elony. Ha atlagos stilusa lenne, ott lenne a ponttablazaton, mint Kovalainen. Es meg egy dolog, ha az eddigi futamok kozvetitesi idejet megnezzuk, Lewist tobbet szerepel a kozvetitesben, mint mas pilotak. Es pedig azert mert latvanyosan vezet. A bevagott szuperlassitasokban is o viszi a primet, neki volt a legtobb latvanyos driftelese.

(#19493) venember83: Nem ertek egyet, mert a motivacio es a pilota aktualis 'hangulata' tizedeket jelent*, tovabba a McLaren sporolni szokott a motorral amikor mezonyben van es keves az esely a pontszerzesre.

*Peldak; Massa megtaltosodik, ha elol van, de erosen visszaesik a korideje es hullamzova valik, tovabba el is dobja az autot, ha Kimi megelozi. Heildfeld idomeros kinlodasai; minel jobban akarja, minel nagyobb a tet es a leeges eselye, annal kevesbe sikerul. Es meg sorolhatnam a peldakat szinte minden pilota eletebol. A lelektani dolgok szerves reszei a sporteljesitmenyeknek is.

www.HunnyF1.com

(#19498) hunnylander válasza c.zsolti (#19496) üzenetére


hunnylander
őstag

WG velemenye annyira mervado szamomra mint FP-e. Mas szakertok meg pont maskent gondoljak. A stewardoknak csak szolni kelett volna a McLaren csapat vezetoinek, hogy utasitsak a pilotat a poziciovisszaadasra, de nem tettek meg idoben. Nemde beken hagyhattak volna, mert ugyis megelozte volna es ugyis mar buntetve volt, az elozesi manover elfogadhato lett volna, a kutyat sem zavarta volna, ha nem kotnek bele. Igy elvettek a versenyunket es Lewis pontszerzesi eselyeit, a korantsem hatterszandek nelkuli szorszalhasogatasukkal. (Ha kovetkezetesek Kiminek akkora black flaget vagy szervizre valo utasitas kellet volna adniuk a veszelyes autoja miatt, mint egy haz. Nem tettek meg, ugyanazon celokbol kifolyolag amiert Lewisba belekotottek.) A McLaren meghurcoltatasa osszefuggesben tunik lenni azzal, hogy Max megmaradt a poziciojaban, es bosszut all a (velt) lebuktatoin. A stewardok kozismerten Mosley puszipajtasai.

www.HunnyF1.com

(#19499) c.zsolti válasza hunnylander (#19498) üzenetére


c.zsolti
őstag

Nem is az a lényeg, hogy ki mondta. Csak gondoltam, hogy ez elég jól összeszedett vélemény, amivel magam részéről egyet is értek.

...

(#19500) PazsitZ válasza hunnylander (#19498) üzenetére


PazsitZ
addikt

kutyat sem zavarta volna Engem zavart volna. Szólni pedig a csapatnak kellett volna, ha Haminek nem tűnt fel magától.
Szerintem is helytálló a c.zsolti által linkelt vélemény.

A Kimi autója veszélyes dologban egyébként egyetértek veled :K , én kihívattam volna, szépen lerepült, de ha véletlenül egy pályabírót/ pilótát talál el, akkor most másról beszélgetnénk. (tudom nincs "ha" :D )

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.