Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18151) pH érték válasza shev7 (#18142) üzenetére


pH érték
aktív tag

Ja, én is ezt nem csípem Hamiltonban, még csak most jött ide és már akkora a pofája...

(#18152) #70869248 válasza Bibby (#18143) üzenetére


#70869248
törölt tag

Mittomén,..most komolyan én oldjak meg egy ilyen feladatot?
-hosszítsák meg a pitbehajtót, ill./vagy hosszítsák a pitkihajtót, alacsonyabb pitsebesség..stb.

[ Szerkesztve ]

(#18153) Kraptor


Kraptor
őstag

Rosberget is kéne azért szidni, mert az is beleszaladt szépen.:)

(#18154) MPowerPH válasza simonzé (#18148) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem vagyok elvakult. Én már a többséggel szimpatizálok, inkább csak olyanok vannak akiktől hányingerem van. Ilyen Hamilton és Piquet. Nagyon örülök Kubica győzelmének is, és azt is tudom, hogy ezt Hamiltonnak köszönheti.

Don't Tread On Me

(#18155) [CS]Blade2 válasza sekli (#18149) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Nem tudtak tankolni, igy vissza kellet menni?

(#18156) Oliverda válasza Motion_Blur (#18145) üzenetére


Oliverda
félisten

Hát... igen. :B Van még mit tanulnom tőled Mester! :R

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#18157) 7Heads Drago válasza ronaldo (#18100) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ez egy kicsit erős.
Kérlek ne ess túlzásokba.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#18158) pH érték válasza simonzé (#18148) üzenetére


pH érték
aktív tag

Wéber Gábor tényleg jó.

(#18159) shev7 válasza #70869248 (#18152) üzenetére


shev7
veterán

ne tord magad. Meg van oldva. Azt az 5 masodpercet kibirjak a piros lampanal amig a SC elmegy a kijarat elott.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#18160) Bibby válasza #70869248 (#18152) üzenetére


Bibby
addikt

Szóval szerinted építsenek át minden pályát mert hami blfsz volt? :) (Ez amúgyis lehetetlen)

A pitsebeséggel sem lehet babrálni, minden versenyen más hosszúságú a boxutca, nem lehet mindre külön kalibrálni. Nincs ezzel a módszerrel semmi gond.

Ελευθερια η θανατος

(#18161) Oliverda


Oliverda
félisten

Hamilton bocsánatot kért Räikkönentől

Ebben minden benn van. Hiába, korrekt a srác. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#18162) sekli válasza [CS]Blade2 (#18155) üzenetére


sekli
addikt

ezt lattam, de ilyen miert fordul elo...? szokott olyan lenni, hogy mind a ket kocsi egyszerre megy ki, szepen egymas utan tankolnak is...

(#18163) ronaldo válasza manutdzoli (#18140) üzenetére


ronaldo
őstag

Mert lehet, hogy nem is akarta...

b-type: Hamilton nem számolt arra hogy meg kell állni a lámpánál...

Ja... Kár. Pedig az F1 az egyik legkiszámíthatóbb sportok egyike. Annyira egysíkú az egész. :W

Az már csak olaj a tűzre, hogy ebből kismillió kalamajka adódott már. Annál megérteném ezt a hibát, aki most csöppent be az autóba és fogalma sincs a szabályokról. De még annál is érthetőbb, aki ennek a boxutcai mezőnynek a közepében araszol mert ott kevésbé átlátható. A 6. és 7. autó között levő 20m 60-70km/h-nál pillanatok alatt eltűnik, nincs idő fékezni. Itt csúnyán volt. :(

(#18164) shev7 válasza Kraptor (#18153) üzenetére


shev7
veterán

Rosberg Kimi mogott pont meg tudott volna allni, csak Hami behuzott koze meg Kimi koze :D

[ Szerkesztve ]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#18165) Skipp


Skipp
senior tag

Kár, hogy kicsit jobban meg van hajtva a Renault és valami tuti elszáll bent... :(((

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#18166) lsc


lsc
nagyúr

Gratulálok Kubicának , megérdemelte , Hamiltonnak egy-két bokszutca tréning még elkelne , esetleg egy ráfutásgátló sem ártana a kocsijába , idén már a második , és még van egy pár futam .

Az élet kegyetlen .

(#18167) IRON STORM válasza Oliverda (#18161) üzenetére


IRON STORM
őstag

Csak az a baj hogy a bocsánatkérésével nem megyünk messzire. Büntetést neki

Csak a TDi!

(#18168) Chip


Chip
aktív tag

Szerintem Hamiltonak új nicket lehet adni: Hamikaze

(#18169) MPowerPH válasza Oliverda (#18161) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerintem ez után alap dolog a bocsánatkérés. Az más dolog, hogy Kimi megbocsát -e valaha neki. ;]
Kimi is bocsánatot kért Sutiltól, és szerintem ezt bárki más megtenné. Na jó, esetleg Montoyaból nem nézem ki a bocsánatot. :)

Don't Tread On Me

(#18170) Pilács


Pilács
senior tag

ilyenkor meg az a szöveg hogy miért állt be mellé... mert szabályos, nem tiltja semmi, párszor volt már ilyen a történelemben... mindig Kimi a hibás, Hami a fasza gyerek... majd csak megtörik az arcát neki is mint Alonso-nak... sztem egyre jobb fej, és egyébként 2x vbajnoknak lehet is arca... Haminak arra van arca hogy kapott egy fasza autót, amivel bajnok lehetett volna, csak nem lát az arcától :DDD mint ma sem, mert lehet nem ő nyerte volna a vesenyt és elborult az agya hogy menni kell, mindenen keresztül :P mert már kikiáltotta a győzelmét.... na mind1 is csak ez a hatalmas kedvenc téma elég gáz... én is szurkolok vkinek, de ennyire elfogult embereket nem láttam... képesek lennétek egymásnak menni itt páran, okosak vagytok :C

Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

(#18171) [CS]Blade2 válasza Kraptor (#18153) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Azért az más, mert neki kellet menni a megengedett max-al, és amikor a **************** beált volna Kubica mögé, akkor láthatta volna, hogy meg kell álni.

a ************************ pedig ugy ment ki, hogy már áltak elötte az autok, vagyis böven volt ideje megálni, mégsem tette.......

(#18172) sekli válasza Oliverda (#18161) üzenetére


sekli
addikt

"Jobb lett volna, ha egyikünk sem esik ki, mert gyorsak voltunk, és én az élen álltam. Legközelebb jobb lesz."

höhö, ha az elen allt volna nem ment volna bele senkibe hatulrol... :DDD

(#18173) Sárpac válasza Viktor77 (#17769) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hamilton úgy fest most összetévesztette az f1-et a futással!:D
Kövi ilyen bakinál ültetvény!:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#18174) ronaldo válasza 7Heads Drago (#18157) üzenetére


ronaldo
őstag

ezt biztos a 18100-re akartad? Mert szerintem borzasztó nevetséges volt a két idézett interjúrészlet.

shev7: Bocsánatot kérek Kimitől, de ilyen előfordul. Jobb lett volna, ha egyikünk sem esik ki, mert gyorsak voltunk, és én az élen álltam.

Az sem gyenge...

[ Szerkesztve ]

(#18175) shev7 válasza Oliverda (#18161) üzenetére


shev7
veterán

"Jobb lett volna, ha egyikünk sem esik ki, mert gyorsak voltunk, és én az élen álltam."

L :D L Elen alltam. Akkor megis hogy a viharba durrantott bele Kimi seggebe? Korrekt ja... Azert a bocsanatkeresbe belefert meg egy kis onfenyezes...

[ Szerkesztve ]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#18176) 7Heads Drago válasza Motion_Blur (#18106) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nem tehet róla hogy Meki rajongó.
A legtöbb pilóta életében vannak ilyenek.
Pl: Mint Schumi az időmérőn Monaco-ban amikor megállt a kanyarban.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#18177) Kraptor válasza sekli (#18172) üzenetére


Kraptor
őstag

Ott a pont:):) Még most is nagy az arca, nagyobb minf Alfonzés volt...anyám:)

(#18178) simonzé


simonzé
addikt

De sajnálom, hogy a hangos kisebbség képtelen kultúráltan vitatkozni. Mindig megbánom ha ebbe a topicba írok. :( Úgy fröcsögtök, szinte már anyázzátok azt aki másképp látja. Pedig valószínáleg pont a másiknak nincs ott az a bizonyos vörös függöny...
Gyerekesek vagytok. Akinek inge, vegye magára!

I don't fit in. I fit out.

(#18179) JColee válasza Oliverda (#18116) üzenetére


JColee
őstag

ez elég hülye kérdés :U
vajon miért?hm talán mert lehet h meg akarta előzni xd

(#18180) pH érték


pH érték
aktív tag

Bírom a Vodafone reklámot Hamiltonnal, mikor a járdán és egyéb helyen megy tökön paszulyon keresztül. :))

(#18181) #70869248 válasza Bibby (#18160) üzenetére


#70869248
törölt tag

ehh...látom nem tudsz elmozdulni erről a pontról. Leírtam hogy Hamilton elbaltázta, án általánoságban beszélek a szabályról.
Persze tök feleslegesen már megint...itt sem változik semmi :(

(#18182) Integra


Integra
titán

a fia-nak küldeném ezzel az agyrém szabállyal kapcsolatban:
"BUZI E VAGY????"
bárcsak megértenék...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18183) ronaldo válasza 7Heads Drago (#18176) üzenetére


ronaldo
őstag

Azért Schumit úgy meg is büntették, mint a vihar. Itt meg 2 nap sem kell és hamiltont már sajnálni fogjuk, hogy szegények úszott a verseny.

(#18184) simonzé válasza #70869248 (#18181) üzenetére


simonzé
addikt

Pl. pont te vagy a lugatott értelmesek egyike. A Safety Car szabály rossz. Miért ne mehetnének be a boxba bármikor ugyanúgy, mint az indycarban???? Ha az nem lenne, jópár idei eset meg sem történt volna.

I don't fit in. I fit out.

(#18185) shev7 válasza ronaldo (#18183) üzenetére


shev7
veterán

egy hatrasorolas marcsak azert is jo lenne, mert lathatnank jo sok szep elozest :D

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#18186) simonzé válasza Integra (#18182) üzenetére


simonzé
addikt

CC-zd be palikot is!

I don't fit in. I fit out.

(#18187) [CS]Blade2 válasza ronaldo (#18183) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Reális lenne egy 10 helyes büntetés a **************-nak és 5 helyes Rosbergnek, ilyen esetekben mindig osztottak ki vmi büntetést...

A5-forumáról egy koment, Ezt elteszem, mert nagyon teszik. :D fernandoalonso [2008-06-08. 21:44] Most jött le a fáról ez a majom ... mit vártok nem ismeri a lámpákat... Azért kicsit apuja is összevonta a szemöldökét :D nekem az tetszett a legjobban amikor egy hisztis 5 éves kislányt megszégyenítve ellökte a kamerát... ha most ilyen hősiesen válalja azt h kilökte raikkonent akkor abban a percben miért szégyelte annyira a pici nigger pofiját??...

[ Szerkesztve ]

(#18188) ronaldo válasza shev7 (#18185) üzenetére


ronaldo
őstag

Biztos, hogy nem lesz büntetés. Egyrészt nem volt annyira "látványos", mint anno Schumit vagy múltkor Kimit szapulni, másrészt csak a legfőbb riválisa versenyét tette tönkre. Plusz még bocsánatot is kért. Nem lesz bünti. :)

(#18189) Olcsi válasza Integra (#18182) üzenetére


Olcsi
senior tag

Próba cseresznye! Bár gyanítom, még ha meg is értenék, választ nem nagyon kapnál rá... :DDD

(#18190) soulcube válasza shev7 (#18185) üzenetére


soulcube
aktív tag

Valami bünti lesz Haminek biztosan, de Rosbergnek is kinéz valami ejnye-bejnye.

(#18191) laci666


laci666
senior tag

Mekkora béna volt Hamilton így benézni a piros lámpát.Kimi ita meg a levét.
Kubica megérdemelten nyert,bár szerintem Heidfeldnek direkt barmolták el a stratégiáját mert ha kevesebb benyát kapót volna akkor Kubica elé jött volna ki és meg tudta volna tartani az első helyet,és így hogy teli nyomták semmi esélye nem volt.Ennyit a BMW pilóta sorrendről :(
De amit Massa ment az nagyon állat volt egyre jobb a brazil. :)

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#18192) Integra válasza simonzé (#18186) üzenetére


Integra
titán

neki nem kell, tudja magáról..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18193) Calogero válasza simonzé (#18184) üzenetére


Calogero
addikt

Azt hiszem pont a indycarból vették átt ezt a Pit Line close/open mizériát...

[ Szerkesztve ]

(#18194) Gyusz


Gyusz
őstag

Áh, le is vették.

Szerk.: A francba :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18195) szilu84 válasza Gyusz (#18194) üzenetére


szilu84
tag

volt :D

(#18196) shev7 válasza ronaldo (#18188) üzenetére


shev7
veterán

megnezve ezt a balesetet eleg csunya... ezek az autok fordulnak sokkal szukebb ivben is es gyorsan sem ment. Persze ha arrabb fordul akkor csak sajat magat tori ossze. Bar akkor meg Rosberg baratunk csuszott volna bele...

[ Szerkesztve ]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#18197) Vigneau válasza Calogero (#18193) üzenetére


Vigneau
félisten

Vagy a Nascar-ból. Csak ott jóval több kör van - és azok rövidebbek is -, nem ekkora érvágás, mint itt.

Jaaaj, de örültem ma Kubica sikerének. :C

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#18198) soulcube válasza shev7 (#18196) üzenetére


soulcube
aktív tag

Simán elfért volna mind3 autó egymás mellett.

(#18199) 7Heads Drago válasza Oliverda (#18161) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nem tudom észre vettétek-e, de Sutil törlesztett Kiminek.
Megbeszélte Sutil Hamival a sarki "bököben" hogy mikor ő kiesik majd kilöki Kimit. :DD :DD :DD :DD
Más: Jobb lett volna, ha egyikünk sem esik ki, mert gyorsak voltunk, és én az élen álltam. Legközelebb jobb lesz
Mikor állt az élen?
Mert mikor kiesett 3-ik volt csak, és Kimi is és Kubica is gyorsabb köröket ment előtte.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#18200) Motion_Blur válasza shev7 (#18196) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Meg lett mondva, hogy Kimi a hibás, hisz neki Kubica mögé kellett volna besorolni.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.