Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) AnonymusX válasza Pttypang (#2049) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Mivel ez is Telekom, itt is noszogatni kell őket, semmivel sem másabb a hibakezelés. Tessék nyittatni hibajegyet, ha még nem volt, vagy újranyittatni a korábbit, ha 72 órán belül nem javul meg, kötbérre leszel jogosult.

[ Szerkesztve ]

(#2052) Avayasoft válasza tome0001 (#2050) üzenetére


Avayasoft
tag

A Digi hatasára hozták létre a Flipet. Most hogy már nincs Digi, én azt várom, hogy mikor szüntetik meg a Flipet. 2019 óta vagyok ügyfelük, de semmi nem változott azóta, csak emelkedett a havi előfizetési díj. Legalább már 2 db sebességnövelésnek lennie kellett volna azóta.

(#2053) tome0001 válasza Avayasoft (#2052) üzenetére


tome0001
senior tag

Most jött a válasz a Flip ügyfélszolgálattól is:
A Flip szolgáltatás keretében igénybe vehető internet csomagot sajnos nem tervezzük módosítani, de ha erre a későbbiekben sor kerülne, arról előre fogunk tájékoztatást adni. Köszönjük megértésedet! ^Gabi

(#2054) AnonymusX válasza Avayasoft (#2052) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Már most látszik a Digi felvásárlásának hatása: legújabb csomagjuk árán, valamint ilyen drágán már jobban megérte nekik a területüket kiterjeszteni.

Olyan helyen terjeszkedtek, ahol a Telekomon kívül eddig csak a Vodafone volt elérhető.

(#2055) Avayasoft válasza AnonymusX (#2054) üzenetére


Avayasoft
tag

Hát az engem valahogy nem vigasztal, hogy másfélszeres árat fizetek, de cserében több helyen elérhető a szolgáltató. Inkább gyorsítsa a hálót, és bővítse a csatornakínálatot.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.