Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1961) Norby86 válasza AnonymusX (#1960) üzenetére


Norby86
őstag

Jó hogy mondod, amint megjön a számláról az infó és nemtudom a regisztrációt elvégezni, felhívom őket hogy számomra ez aggályos és kérek egy számla másolatot. Még nem jött számla értesítés mióta bekötötték. Az kb. mikor várható hogy jön?

Szerk.: Most ránéztem és be tudtam regisztrálni. Ezek szerint mostanra megoldották a hibát végre.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#1962) Allmegvalto


Allmegvalto
tag

Sziasztok! "kukáztam" egy Flippes TTI STB-3112 CDA iptv Set-top boxot. Kérdés az lenne, hogy lehet vele valamit kezdeni? Gondolok itt hogy firmware csere esetleg Kodi-t csinálni belőle stb.? (bocs ha rossz helyen teszem fel ezt a kérdést).

(#1963) zelos


zelos
aktív tag

Sziasztok!

Fliptv + net bekötve, 2 hónap után a lassúságot meguntam. Harmad annyi sebességem sem volt mint amit írtak ezért felhívtam hogy kössék ki.
Ez telefonon keresztül meg is történt, 2-3 ezer forintos fenmaradást kifizettem.
Azt mondja a telefonba a flippes hogy én csomagoljam be a modemet és routert aztán menjek a postára adjam fel nekik saját kölcségemen.

Ilyen létezik köteles vagyok? Hát jöjjön érte, nincs már meg a szerződés, abban benne van hogy köteles vagyok??
Rakás szar szolgáltatás és még én mászkáljak meg fizessek?

[ Szerkesztve ]

(#1964) skroy válasza zelos (#1963) üzenetére


skroy
senior tag

Telekomnál is postán kell visszaküldeni, a postán kérhető ingyen doboz telekom visszaküldés címszóval. A flip is telekom, szóval megpróbálhatod. Ingyenes a küldés, csak be kell csomagolni a kapott dobozba.

(#1965) Bferibörs válasza zelos (#1963) üzenetére


Bferibörs
addikt

Igen ez így működik,megrendelés előtt érdeklődtem róla.

Tnyomoros visszaküldést nem tudom,szerintem nem műxik,üfin rá tudsz kérdezni telefonon.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1966) zelos válasza Bferibörs (#1965) üzenetére


zelos
aktív tag

Flip honlapján lévő szerződésekben sehol sincs ilyen hogy saját időből saját költségre köteles vagyok visszaküldeni.

(#1967) Bferibörs válasza zelos (#1966) üzenetére


Bferibörs
addikt

Azt nem tudom,én rákérdeztem,szerződéskötés előtt.
A felmondásra is meg a hogyanra is.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1968) mcfly82 válasza zelos (#1966) üzenetére


mcfly82
tag

Nem saját költség! Ő költségük, postán adják a dobozt, nem kell fizetned.
Az idő meg... mindenért idővel fizetsz. Ha nem működik a szolgáltatás, és felhívod őket, ott is a te időd megy. De azt se írják bele az ÁSZF-be, ilyet nem is lehet.

(#1969) zelos válasza mcfly82 (#1968) üzenetére


zelos
aktív tag

Nekem költség mert nincs a településemen posta ezért fel kell keressek egyet, plusz még kiesik az aznapi munkabérem is. Fasza, minusz 20 ezer, már bánom hogy beköttettem ezt a fost aki a 250es sebességből 50et se tudott biztosítani.

(#1970) skroy válasza zelos (#1969) üzenetére


skroy
senior tag

Ezt kábelen mérted?

(#1971) viktorhu válasza zelos (#1969) üzenetére


viktorhu
veterán

Biztos, hogy tudja a 250-et, ott inkább mérési hiba lehetett. (Pl. optikán ha a régebbi huawei routert kaptad, az wifin nem tudja, ott kell egy saját wifi mögé, de madzagon jön az ígért sebesség hibátlanul - a többi eszközüknél wifin is meg kell lennie, de wifinél már a felhasználón és a szomszédokon is nagyon sok múlik).

Egyébként igen, vissza kell küldeni, amúgy kiszámlázhatják az eszközök árát.

(#1972) Bferibörs válasza viktorhu (#1971) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nálam is tudja,optika 220-310 között,wifi + router,azon is tudja 5G- n.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1973) this is life válasza Bferibörs (#1972) üzenetére


this is life
Ármester

Nálam le 240-260, fel fixen 70Mb 5ghz wifi alsó szegmens csatorna kiosztással (saját eszköz) a pppoe passthrough-t is hiba nélkül működik.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1974) zelos válasza skroy (#1970) üzenetére


zelos
aktív tag

Kábelen 100-150 között mozgott, wifin közvetlen a router mellett mérve jóval 100 alatt. Akkor is visszamondtam volna ha tudja a 250et amit ígért papíron mivel közben áttértem a 4k világába és ez a sebesség ahoz kaki... bár ezen gondolkodhattam volna előre is de aķkor még nem volt tervben hogy új tv+mozi lesz..

Másik.. bekötésnél kérdeztem mennyire jó ennek a routernek a hatótávja. Azt válaszolta ez a legjobb. Hát közelébe nem volt egy tp link vagy dlink routernek. Se a wcén se kint ahová dohányozni járok nem volt jel. Ott ahol korábban volt a saját routeremmel. Pedig a flippes router még közelebb is lett elhelyezve..

[ Szerkesztve ]

(#1975) mihaczitomi


mihaczitomi
junior tag

Én Szolnokon minden Tekintetben meg vagyok elégedve a Flip szolgáltatásaival

06 30 962 8221

(#1976) Bferibörs válasza mihaczitomi (#1975) üzenetére


Bferibörs
addikt

Én is Budaörsön,jobb mint amit vártam.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1977) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali

A korábbi lakó telekom netet használt és a falban lan kábelek mennek a fő nappaliból a két szobába is pluszban, gondolom ip tv-je lehetett (koax nincs), és a nappaliban ott lóg az optikai kábel is csupaszon jelenleg. Cím alapján flip-et is tudnék igényelni mert a 250mb elég a netre és ahogy látom ez a max eleve, és mivel nincs hűségidő.

Kérdésem:

1. Nagyobb csomag is lehetséges ezzel a növelővel vagy ez már az? Előző tulajnak volt vagy 1gigás itt.
2. Három tv is jöhetne akár, gondolom box-ot adnak mint telekom. Ott is mint vodánál lan-on hálózaton össze kell legyenek kötve a modemmel a box-ok és kész?
3. Wifis modemet adnak? Megbízható? 5 ghz kéne
4. Saját modemet is használhatok akár, bridge-be lehet rakni a modemet?
5. Csak netet nem lehet tv és telefon nélkül?
6. Vannak telepítési/belépési díjak? Honlap csak azt írja 6200 Ft/hó és megrendelhetem egyben
7. Kb mennyi idő alatt kötik be manapság ilyen esetben ha már kilóg a falból a telekom?

:R

[ Szerkesztve ]

(#1978) AnonymusX válasza bigdady (#1977) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Szia!

1. Flipnél nincs gigás csomag, ha az kell, akkor a Telekomnál kell előfizetni. Flipnél régebben volt sebességnövelő opció talán 250 Mb/s-re, ma már csak a 250 Mb/s-es csomag van.
2. Igen, UTP kábel megy mindhárom beltéribe a modemtől.
3. WiFi-set, de 2 helyen nálunk olyan Huawei-t adtak, ami csak 2,4 GHz-et tud, nem tudom, hogy ez azóta változott-e.
4. Saját routert használhatsz, bridge mód nincs az IPTV miatt, de írod, hogy optika van nálad, ott PPPoE passthrough funkció jöhet szóba: a routered is be tud tárcsázni (vagy a routert hasznáhatod pl. AP módban).
5. Nem, ilyet csak a Telekomnál tudsz, bár ott valószínűleg az Internet+Telefon olcsóbb, mint önmagában az Internet előfizetés.
6. Nincs. TV beltérikhez kötelesek megoldani a kábelezést.
7. Flip és a Telekom is elég hamar adnak időpontot, ez náluk nem gond.

[ Szerkesztve ]

(#1979) this is life válasza bigdady (#1977) üzenetére


this is life
Ármester

Viszonylag friss bekötésű vagyok, nekem 5g wifi képes routert adtak, nincs vele semmi gond, de nagy tapasztalatom nincs, mert saját routert használok pppoe passthrough-t módban, ami stabilan működik. Optikai neten lógó netem van.
Max egy hét a rendelés után és bekötik.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1980) Bferibörs válasza bigdady (#1977) üzenetére


Bferibörs
addikt

6. Nincs semmi + költség
5600.-/hó,nem ez van a honlapon?

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.