Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#15601) Nandinagy válasza Woodslave (#15600) üzenetére


Nandinagy
addikt

De ez csak prediction nem leak :D

(#15602) Woodslave válasza Nandinagy (#15601) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tök mindegy. :D Úgyse tudom egyiket se megvenni majd ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15603) Dzsoki92 válasza Woodslave (#15600) üzenetére


Dzsoki92
aktív tag

ejj az a Wijnaldum lesz vagy 1,5m :(

(#15604) sumi4623 válasza Digestive (#15588) üzenetére


sumi4623
tag

Naaa nem bantjuk az arsenalt 🙈 szeptemberben majd kiderul az amazonos all or nothing-bol hogy mi lehetett higy ilyen gyengen jatszott

(#15605) HdRew válasza Digestive (#15599) üzenetére


HdRew
őstag

Vegyük meg ezeknek a gold változatait, hátha csinálnak egy olyat, mint Eriksennel? :D

Közben kiraktam Mbappé második 89-es squad ratinges sbc-jét. Már csak 9 csapat kell, 700K-t már beleöltem fodderekből és egy kevés coinból. Azt hiszem idáig 430K coint öltem bele, a többi fodder volt. (Bár sok volt a quick sell IF, most pénzzé tettem pár lapot, elég sok ideje gyűjtögettem azért a foddereket. És eladtam FB Rebicet is, szóval azért állt "fodderben" a zseton rendesen.)

(#15606) Woodslave válasza HdRew (#15605) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért így húzósnak tűnik ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15607) HdRew válasza Woodslave (#15606) üzenetére


HdRew
őstag

Melyik részre gondolsz? :D

(#15608) Woodslave válasza HdRew (#15607) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát hogy két squad és már 430k belement. Most csináltam meg futbinen az egyik 89-est. Szerintem a 4 legdurvább meglenne klubból. De ha ebbe is belegondolok elég optimista hogy ki tudom rakni. :Y

[link] a másikra is megvan a cucc. De aztán basszus... Hát nem tudom kicsit elkeserítő tudom az se gáz ha 1m költ rá az ember de akkor is

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15609) HdRew válasza Woodslave (#15608) üzenetére


HdRew
őstag

Csak azért, mert így volt a legolcsóbb.

Még van egy csomó IF (pl. 89 Szczesny) és 85-86-87-es fodder, de magas ratingű lapokat kombinálni alacsonyabbakkal a legjobb. (Ahogy ki tudtam volna rakni az sbc-t saját lapokból, úgy az 20-30K-val drágábban jött volna ki.)

Ha csak a felét fogom tudni kirakni fodderekből, úgy is megéri, 1 millió coinért nem kapok olyan lapot, mint POTM Mbappé.

(#15610) thebigK


thebigK
addikt

Woody megint annyit agyalsz, hogy mire eldöntöd mit akarsz, kijön a TOTS aztán kezded előröl ;] szerintem amúgy rakd ki, aztán ahhoz a poszthoz idén már nem nagyon kell önszántadból nyúlni, max ha belenyitsz valami mégjobb lapba

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15611) sz_abika


sz_abika
addikt

Még mielőtt beleöltök minden foddert, de még használható is, a ma esti swap objectiveket várjátok ki...nekem is ki van rakva 88-89, de nincs beküldve emiatt. Egy Lamela pl jól jöhet a laliga objectivehez pl.

PSN: xszabikax

(#15612) Woodslave válasza thebigK (#15610) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D ja kirakom a héten mindenképpen. Csak ahogy sz_abika írja a swapot le akarom nyomni normális csapatokkal

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15613) thebigK válasza Woodslave (#15612) üzenetére


thebigK
addikt

a swapnak a legjobb része, mikor az ember rakja össze a 8db first owneres csapatot, csak játszani ne kéne ;]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15614) HdRew válasza Woodslave (#15612) üzenetére


HdRew
őstag

Ezért van még a csapatban Abedi Pelé, Aouar, Benzema, Fekir, Niakhaté, Nkunku, Moments Paqueta.

És rajtuk kívül is van egy csomó first owner játékosom. Kár, hogy r9-et nem lehet használni. :D

De amúgy visszakanyarodva Mbappéra, szinte minden gold base lap lényegében fodder áron megy, kivétel Mbappé. Vajon miért? ;] :P

(#15615) Woodslave válasza HdRew (#15614) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem tudom miért? :F Mármint tudom miért mert nem használja senki játékban őket (kivéve aki engem szopat le wlben) de hogy jön ez ide? :D

ja hogy Mbappe qrva jó még a gold is?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15616) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Swapra ti milyen nemzetre/ligára készültök?

(#15617) thebigK válasza Kristof_94 (#15616) üzenetére


thebigK
addikt

ötletem sincs, lepjenek meg :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15618) HdRew válasza Woodslave (#15615) üzenetére


HdRew
őstag

Hát hogy R9 is first owner, az ikonokat igazán engedhetnék játszani, mivel nincsenek ligához kötve.

Igen, csak gondoltam megerősítelek ebben az Mbappé POTM kérdésben. Ne tökölj csak rakd ki ahogy tudod. :D

#15616Kristof_94

Magyarra. ;] ;] ;]

(#15619) Mrguba válasza HdRew (#15614) üzenetére


Mrguba
őstag

De lehet R9 et hasznalni...one liga...csak 10 masik ikon kell melle🤣

(#15620) Woodslave válasza HdRew (#15618) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Rakom :K

kristóf: Nagyon remélem argentin. :D Vagy legalább efl mert mindkettőből van full squad first owned silverem ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15621) Kristof_94 válasza Woodslave (#15620) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Lehet vennem kellene párat, hogy legalább párat tudjak kombinálni. Nagyon rossz lenne 5*6 sb meccset letolni, szerintem végleg kiégnék.

(#15622) Izéjose


Izéjose
tag

Reggel Gold Mbappe
most az icon player pick beadta mid Eusebiot
mi van ma 🙏🙏🙏😎😎😎
a játékmenet meg katasztrófa

(#15623) Kristof_94 válasza Izéjose (#15622) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Tavaly megvolt mid Eusebio, nagyon jó kis lap volt! :R

[ Szerkesztve ]

(#15624) Izéjose válasza Kristof_94 (#15623) üzenetére


Izéjose
tag

Ezek azok a pillanatok amikor úgy mégis megdobbantja a szívemet a játék 🥳🥳🥳🥳

(#15625) Woodslave válasza HdRew (#15618) üzenetére


Woodslave
nagyúr

vettem is 4 KDB-t megint elég "lent" van az ára. Ahhoz képest hogy 74-75k-ért adtam el most 65-ért tudtam venni. Fodder betárazva két napot adok az online swapokra aztán Mbappe time.

Izéjose: grat. Kár hogy ugyanaz marad minden, de a remény hal meg utoljára én is ezért küzdök :R :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15626) bodnar123 válasza Woodslave (#15625) üzenetére


bodnar123
senior tag

Szerintem nem lesz argentín, mivel az most volt... én brazilra tippelek, vagy talán portugál... A ligát már nehéz lenne eltalálni... :S

(#15627) Woodslave válasza bodnar123 (#15626) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem volt argentin :U

SilversWin 6 Squad Battles on min. World Class with 11 silver players in your starting squadEredivisie
Win 6 Squad Battles on min. World Class with 11 Eredivise players in your starting squadLiga Portugal
Win 6 Squad Battles on min. World Class with 11 Liga Portugal players in your starting squadGerman Guile
Win 6 Squad Battles on min. World Class with 11 German players in your starting squadOne Club WondersWin 6 Squad Battles on min. World Class with 11 first owned players in your starting squad

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15628) Kristof_94 válasza Woodslave (#15627) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

.

[ Szerkesztve ]

(#15629) Kristof_94 válasza Woodslave (#15627) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Most azt néztem, hogy a top nemzeteknél szinte mindenhol kijönne egy silver csapat, 1-2 posztot kellene pótolni. De hiába, ha nem tudom kombinálni egy ligával...
De ahogy néztem, az EA a portugál, holland, angol 2 és amerikai ligákat próbálja tolni. Így lehet, hogy utóbbi kettőt kapjuk. Szezon jutalmak is folyton ezekből vannak.

(#15630) LendvaiFeri1 válasza Kristof_94 (#15616) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Most nézem, még kell 8 meccs, ez meg este 7-kor lejár. Fasza... :DDD :O

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#15631) Woodslave válasza Woodslave (#15627) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ligabol meg mindig liga nos mls efl ezekből van azért player de azért elég xar sbzni velük :D Sztem mls tuti lesz mert squad foundation is mls playereket ad.

Kristóf. Jaja nem is olvastam ami írtál :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15632) thebigK


thebigK
addikt

ebbe a full rare gold meg totw lapos friendly módba nem sok energiát tesznek az emberek, összeraknak valami gold csapatot 75 chemmel aztán haddszóljon ;]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15633) Woodslave válasza thebigK (#15632) üzenetére


Woodslave
nagyúr

így legalább végzek 5 nap alatt a pay to win ( :DD ) full meta squadommal ;]

egyébkén a twitteren lévő leakek alapján olyan mintha a grafikusoktól vagy kártya dizájnerektől kerülne ki (lopnák el) Van egy csomó most ami olyan mintha le lenne fényképezve a monitor

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15634) Digestive


Digestive
addikt

Zéró kreativitás. :(

[ Szerkesztve ]

(#15635) HdRew válasza Digestive (#15634) üzenetére


HdRew
őstag

Nagyjából ők a meta játékosok.

Nyilván látják, hogy kikre vannak ráakadva, és upgrade-elik az adott lapot. Így generálva, hogy vegyenek pontokat és nyissanak minél többet. Ennyi. Szomorú, de sajnos nekik lehet igazuk.

(#15636) Woodslave válasza Kristof_94 (#15629) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na én csináltam azért egy silver mls meg silver brazil meg silver argentin meg efl squadot is mondjuk nem mind first owned csak az efl. De szerintem az 5 tokent nem lehet megúszni két körben arra figyelnek azért.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15637) thebigK válasza Woodslave (#15633) üzenetére


thebigK
addikt

én is összeraktam ezt, tegnap 10 perc alatt lett meg a 3 win, meg ma is kb annyi volt :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15638) Woodslave válasza thebigK (#15637) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez se rossz ;] :D

Jó mondjuk a többség úgy van vele gondolom hogy 14 nap alatt csak meglesz a 14 win akármilyen csapattal nem költenek erre.

Eddig nem érdekelt az ikon swap de most teljesen rá hypolodtam :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15639) thebigK válasza Woodslave (#15638) üzenetére


thebigK
addikt

én se költöttem, mindenki first owned, egyedül marquinhost vettem fodder gyanánt, kellemest a hasznossal ;]
az előző swap körnél a SB meccseket toltam le először, most is igy teszek majd, akármekkora szopás meg érvágás az egész, jobb hamarabb túllenni rajt :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15640) Woodslave válasza thebigK (#15639) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én nem nyitottam Neymart meg Messiket :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15641) Kristof_94 válasza Woodslave (#15640) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem Ronaldo a padon van a chem miatt, spanyol ligás a csapat, mert onnan van teljes rare gold keret. Kroos és Koke vannak középen... :DDD
Mióta nem tudok nyitni teljesen le vagyok égve a lapok tekintetében.

Közben állítólag érkezik egy Aouar is, tényleg röhejesek.

[ Szerkesztve ]

(#15642) EA's hit válasza Digestive (#15634) üzenetére


EA's hit
őstag

És akkor most jön elvileg egy újabb Aouar is... Nevetséges.

(#15643) Madn!ght válasza Digestive (#15634) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ha meg mellétennénk a múlt évi promó lapokat, kb csak a kártya designban vennénk észre változást. :U :(

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#15644) Z'Z" válasza Digestive (#15634) üzenetére


Z'Z"
őstag

😆

(#15645) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Classic kupa 3/3 minden meccs 20 percig tartott mármint nyilván jatekperc. Azért aki ezzel tolta az elején már értem mennyire volt előnyben :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15646) Mrguba válasza Woodslave (#15645) üzenetére


Mrguba
őstag

HOgy tartott 20 percig?

(#15647) Woodslave válasza Mrguba (#15646) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Játék perc. 90 helyett. Kaptak két gól rq

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15648) HdRew válasza Woodslave (#15645) üzenetére


HdRew
őstag

Mire gondolsz, hogy előnyben volt?

(#15649) Mrguba válasza Woodslave (#15647) üzenetére


Mrguba
őstag

Ja ertem :D

(#15650) Woodslave válasza HdRew (#15648) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hát aki októberben megvett egy Messi Neymar Mbappe Kante stb csapatot. Most érzem ezen a gold kupán mennyire op a csapat

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.