Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#15551) khorvat


khorvat
senior tag

TIPP:

1 napig él még az Icon Swaps - Milestones küldetés, itt 6db ICON SWPAS 2 lapot lehet szerezni ebből 5 kártyát Squad Battlesben lehet teljesíteni.

Mától van az SB-ben egy Featured csapat (Replay PARK), már a neve is utal rá mire lehet jó :)
szal itt minden játékos kapus ezért a chemistry csak 16-os a rating se vészes 83-as így World Class módban is könnyen nyerhetők a meccsek, illetve az SB számláló se lép ha többször játszod le a meccset akár ugyanazzal a csapattal, viszont a Milstonesban szépen elfogadja és számolja őket! Akinek kell 3 power csere is betehető a padra 11 kapus ellen már végképp nem lehet gond. Így csak idő kérdése amire ez az 1 nap is elég, hogy 5db Icon Swap 2 kártyát kiforgasson az ember!

Remélem lesz akinek hasznos a fenti kombináció!

(#15552) khorvat válasza mr.dana (#15549) üzenetére


khorvat
senior tag

Szerintem csak sietnek és az a "szabály" mehet, hogy aki az első gólt rúgja az nyerte a meccset a másik lépjen ki, legalábbis ilyet már figyeltem meg több esetben, de lehet tévedek :))

(#15553) eM'82 válasza Woodslave (#15547) üzenetére


eM'82
addikt

Quaresma nálam se váltja meg a világot, pedig ingame statok alapján megváltóként kellene működnie. Egyelőre marad, bár lehet Caligula miatt padozni fog.

Ha tényleg április végén kezdődik a TOTS, akkor addig én már túl sokat nem fogok variálni csapaton. Mármint nem veszek 1M fölötti játékost.

(#15554) Mrguba válasza khorvat (#15551) üzenetére


Mrguba
őstag

Lenyomtam ultimate fokozaton ellenuk :D
Hat 3 akkora golt kaptam MESSI is megirigyelte volna fenykoraban :D

(#15555) Woodslave válasza eM'82 (#15553) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ha serieA lenne egyből kiraknam igy nem érdekel. Nem tudom linkelni.

Totsbol is aki jó arra ugyse lesz cash :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15556) mr.dana válasza Woodslave (#15550) üzenetére


mr.dana
aktív tag

nem hanem ha rúgnak egyet .. vagyis kapom .. mondom abban pillanatban pause .. aztán kb 20-25 sec és mehet tovább

(#15557) BenXL


BenXL
tag

Tonalit használja valaki? Megéri kirakni? Gondolkozom hogy inkább ilyen lapokat tegyek ki mint az Mbappéra gyűjtsek. Annyi jó sbc kimaradna miatta

(#15558) mr.dana válasza khorvat (#15552) üzenetére


mr.dana
aktív tag

hát akkor lehet hogy ez lenne ?? nem tudom - de vmi van - mert annyira sorozatos

(#15559) Izéjose válasza BenXL (#15557) üzenetére


Izéjose
tag

A fejlődésekkel megérheti, de nekem jelenleg visszalépés volt CDM poszton Ndidi-hez képest

(#15560) Woodslave válasza mr.dana (#15556) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mióta játszol? :D :F . Aranygól azért nyomják meg hogy kilépj

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15561) mr.dana válasza Woodslave (#15560) üzenetére


mr.dana
aktív tag

hát egész szezonban , de sztem eddig ez nem volt .. vagy csak most vettem észre ?? :Y

(#15562) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Jött egy újabb "year in review" sbc, de a party bag még mindig sehol. :C

(#15563) thebigK válasza Kristof_94 (#15562) üzenetére


thebigK
addikt

hányinger az az SBC, nemtudom miért erőltetik ennyire, főleg hogy még mindig csak TOTY előtti lapok vannak benn

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15564) |AP| válasza Kristof_94 (#15562) üzenetére


|AP|
veterán

pedig most már tényleg jöhetne valami jó SBC.
Vagy lehet úgy vannak vele, hogy Mbappéval most 30 napra megvannak, nem kell egyéb tartalmon erőlködni

(#15565) Kristof_94 válasza |AP| (#15564) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az a tartalom a lényeg amiből bevételük van! :C

(#15566) BenXL


BenXL
tag

Ez a year in preview a legrosszabb sbc amit lattam, de mae tanultam belole szerencsere h tilos kirakni

(#15567) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ez a lényeg itt, érkezik az újabb egyedi ötlet:

(#15568) thebigK


thebigK
addikt

ebben a full rare goldos, TOTW lapos objektivben piros fut champs lapot lehet használni?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15569) Mrguba válasza thebigK (#15568) üzenetére


Mrguba
őstag

Nem....
CSAK RARE GOLD es TOTW a full keret

(#15570) eM'82 válasza Kristof_94 (#15567) üzenetére


eM'82
addikt

Ez mennyi lesz? 5M?

(#15571) toxicjew


toxicjew
addikt

Olyan jó, hogy az embernek lenne is kedve játszani, de ez a hugyszar játék egyszerűen semmit nem úgy csinál, ahogy nyomod... Na mind1 wlt befejeztem, szokásos 11 win, fodder jött, szóval elégedett lehetek.

(#15572) thebigK válasza Mrguba (#15569) üzenetére


thebigK
addikt

köszi

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15573) BenXL


BenXL
tag

Ez a Kohr elég jónak néz ki ilyen olcsón, mondjuk egy emberemnek sincs köze a Bundesligához vagy némethez.

Amúgy a year in preview még drágább is lett ráadásul, mert eddig 84 volt nem ? :C

(#15574) |AP| válasza Kristof_94 (#15565) üzenetére


|AP|
veterán

hát... ezért a tartalomért én ma be sem kapcsolom a konzolt...

(#15575) Mrguba válasza |AP| (#15574) üzenetére


Mrguba
őstag

Az a MOURA nem rossz azert :D

(#15576) Digestive válasza Kristof_94 (#15562) üzenetére


Digestive
addikt

Nakem kezdődik az eladás. Chiellini 14>>>21. Walker-Peters is lassan beérik, már 23.

(#15577) Mrguba válasza Digestive (#15576) üzenetére


Mrguba
őstag

Lassan? :D Elment az osszes 2-3 napja 25 ert :D

(#15578) Woodslave válasza Mrguba (#15577) üzenetére


Woodslave
nagyúr

De jó ez a box. Játékosok olcsóbbak fodderek drágábbak.

Néztem èn is hogy megyegetnek a fodderek fel. Mondjuk nem tudom miért. Remélem lesz a héten vmi már tényleg

930 játékos van a klubban meg 130 transfer/target. Soha nem volt még ennyi

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15579) Kristof_94 válasza Digestive (#15576) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem semmi nem megy feljebb. :(

(#15580) Zimmi91 válasza Digestive (#15576) üzenetére


Zimmi91
addikt

24.000-24.500 között elmentek a Walkersek :) majdnem 10k/kártya profittal, van még 30db Günter és 30db Hübner azokból sok van még piacon az marad még egy darabig :) :R

" Just remember Manchester is RED! "

(#15581) Digestive válasza Zimmi91 (#15580) üzenetére


Digestive
addikt

Az zsír. Sajna PS-en nem szaladnak így fel az árak. Én most már megvárom, h a héten milyen ikon sbc vagy pick lesz. Csütörtökig már úgysincs semmi reward. Kopni fognak csak a lapok a piacról.

(#15582) |AP|


|AP|
veterán

egyre jobban bánom, hogy nem lett Araujo showdown...

(#15583) Zimmi91 válasza Digestive (#15581) üzenetére


Zimmi91
addikt

Utolsó pár elment 26k körül :D Lehet ha jön egy partybag akkor 30k körül simán ment volna, na mind1 :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#15584) Digestive válasza Zimmi91 (#15583) üzenetére


Digestive
addikt

25k áron én is eladtam volna. :R

(#15585) eM'82 válasza |AP| (#15582) üzenetére


eM'82
addikt

Mekkora meccs volt. Meccs elején titkon reméltem is: " de jó lenne elkenni a szájukat".
Nagyon örülök hogy végre van csapat, és hogy Xavi az edző.
Aubameyang meg lesajnált focista volt, itt meg másodvirágzását éli.

(#15586) Digestive válasza eM'82 (#15585) üzenetére


Digestive
addikt

Amikor a Dortmundban a fénykorát élte. Na én akkor nem értettem igazán, h miért nem csap le rá egy Barca, vagy Real... :F

(#15587) Nandinagy válasza Digestive (#15586) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mert normális ligában akart focizni nem a tinglitangli spanyolban ;] ;] ;] ;] (Csak vicceltem mielőtt valaki belém állna) :D

[ Szerkesztve ]

(#15588) Digestive válasza Nandinagy (#15587) üzenetére


Digestive
addikt

Erre fel elment egy Arsenalba... :F :P

(#15589) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na leltároztam kicsit mit tudnék yolo alapon belerakni Mbappeba.

Van 6 db 90 és 90+ lapom.
8 db 89 (ebből 3 dupli)
12 88-as + kb 50 db Haaland meg Navas
10 87-es
12 86-os

85-84 is van azokat nem számoltam meg.

Áll most 1.8 millió bruttó Mbappeban van 320k coin, 500k Lahmban, jobb esetben 1m coin IF Walkersben. Meg ami megmarad fodder ha még mindegyikbe rakok egy Haalandor akkor is 1+ millió coin jönne azokból is.

Nem számoltam ki, de fentiek alapján nem gondolom hogy túl sok coint kellene belerakni és akkor lenne lehet 2,5 - 3millió coin hogy Lahmot lecseréljem egy jobb kp-ra (most lb és Cancelo kp de mondjuk egy Pedri pont illene a csapatba fullon de lehet egy mid Gullit is kijönne)

Persze kicsit sajnálom a pótolhatatlan spec lapokat belerakni, bár ahogy néztem túl sok olyan nem kerülne bele, meg tudom hogy teljesen mindegy szerintem ugyanazt az eredményt érem el így is mint egy gold Mpabbeval meg jön a tots meg mittomén. Ezután az ikon swap után meg lesz legalább egy hónap amíg nem jön egy új addigra meg talán gyűlik még normális játékos akikkel lehet csinálni a 3-as swapot. (pláne ha tényleg hamarabb jön a tots)

Úgy döntöttem marad a 92+ moments (úgyis prime :P :O ) pack meg a 2 tokenes 81+ fodder. Ha nem jön egy moments ikon támadó aki jobb vagy nem sokkal xarabb mint ez az Mbappe akkor kirakom.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15590) sz_abika


sz_abika
addikt

Basszus, PIM Baggio várható én meg már 9/11 vagyok Mbappeban :/

Így viszont van egy 93as Baggio és Nistelrooy aki mehet is a 89es csapatba, bár hozzáteszem, már mindegyik PIM lap vállalható - 20meccsnyi WL alatt 10g/5a és nagyon stabil lap, persze nem a thru ball spammereknek, mert oda Gold Dembelém is jobb. Ilyen beállosnak fasza és az 5WF is adja.

PSN: xszabikax

(#15591) Izéjose


Izéjose
tag

Ide jött egy untrade Bappé mostanában nem találkoztam a gold lapjával ellenfélként, még mindig állat lehet csatárban vagy szélen ez a fazon ?

(#15592) bodnar123 válasza Woodslave (#15589) üzenetére


bodnar123
senior tag

szerintem simán megérheti kitenni ha 1milliot is bele áldozol. Júliusig jó lesz tutira... 1milliót tradel kb két hét alatt össze lehet hozni, de ennyiért nem veszel olyan csatárt aki jó júliusig.

(#15593) Woodslave válasza Izéjose (#15591) üzenetére


Woodslave
nagyúr

attól függ ki a csatárod. Szerintem a gold már inkább wingernek való

Bodnar: hát ja a Ramos - Varane cb párossal amúgy is eléggé bekorlátoztam magam egyelőre :K

mondjuk Nealguides szerint nem jó ötlet :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15594) Woodslave válasza Woodslave (#15593) üzenetére


Woodslave
nagyúr

bár ha kiárulom az egész klubot meg tudom venni lehet a totyt. Csak akkor meg abban áll minden coin és azon bukok majd 1 milliót a tots alatt. Mondjuk az is igaz, hogy full untradeből nem tudom megcsinálni, tehát ha még az untrade fodderek árát nem számoljuk akkor is lesz rajta nem kevés elmaradt haszon.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15595) |AP|


|AP|
veterán

én még mindig nem tudom beleugorjak-e Mbappéba
Sokáig simán be tudtam volna építeni, most viszont teljesen elment a csapat PL-Lali irányba.
Az RTTF Mané-FB Allan-Varane háromszög eléggé fixnek tűnik TOTS-ig (főleg ha Mané fog még fejlődni párat, amiben nagyon bízok). A másik oldalon meg ott van a számomra kedves Piqué-Dani Alves-Pedri Barca háromszög. Itt sem szívesen robbantanék.

Ugyanakkor meg tudom, hogy endgame csatár és simán alakulhat úgy a csapatom, hogy pont illene majd bele... Nagy dilemma :)

(#15596) Woodslave válasza |AP| (#15595) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Pedri jó amúgy? Elején nem voltál elájulva tőle.

Ezt össze tudnám hozni, mondjuk kellene egy kis szerencse az ikon swapos packból :U :C ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15597) kapeti07


kapeti07
senior tag

Sziasztok,

Inaki Wiliams Fantasy lapját használja valaki? Az RB lapja sokáíg a csapatomban volt és máig vezeti a gól/meccs átlagot a klubbomban. Megvettem, de eddig nagy csalódás. Statok alapján pedig nagyon jónak kellene lennie. Vagy ezeket az új lapokat visszahúzzák kicsit az elején, hogy ha fejlődik majd akkor lesz jó?

Xbox: kapeti

(#15598) |AP| válasza Woodslave (#15596) üzenetére


|AP|
veterán

hát, amúgy simán nem éri meg az árát :)
Nagyon jó lap, döntött is már el meccseket, de egészen biztosan lehozná ezt egy spec Llorente vagy Frenkie is.
Csak hát én elfogult vagyok vele is, meg Danival is.
Dani helyett is teljesen jó volt Dest, de az hogy vannak olyan lapjaim, akikkel kifejezetten szeretnék játszani, az már tényleg az a minimális fun factor, amire szükségem van, hogy tudjam élvezni a játékot
(ezért is lesz még egy nagy beruházásom moments Xavi, ha majd megérkezik Iniesta spec lapja)

[ Szerkesztve ]

(#15599) Digestive


Digestive
addikt

Hujujjjj milyen lapok ezek. :Y


Az a Gosens nekem kell, mint egy falat kenyér. :DD

[ Szerkesztve ]

(#15600) Woodslave válasza Digestive (#15599) üzenetére


Woodslave
nagyúr

legjobb cdm / cb/ lb lesz :D Szerintem a rb változattal még mindig el lehetne játszogatni.

mondjuk ezzel Wijnaldummal és Wan Bissakával már át tudnám értékelni a csapatot. :U :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.