Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) IzI válasza werminator (#4598) üzenetére


IzI
senior tag

Valóban és nem csak ők,hanem még sokan mások is icon közt.

(#4602) Stylerr válasza MdewC (#4597) üzenetére


Stylerr
addikt

Szívesen játszom veled, de ettől az új taktikádtól tartok picit. Lehet hamarabb kapok agygörcsöt minthogy hozzám kerüljön a labda, ahogy néztem a képeket a meccseidről. :) :R

(#4603) Kristof_94 válasza Edgar2621 (#4595) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Így van! Kell olyan is, mint én, aki 3-4 év alatt semmit nem nyitott, más meg hetente nyitja az ikonokat!

Amúgy szerintem az EA mellett a játékosok nagy része is hibás. Addig amíg a nagy többség nem lát túl az olyan játékosokon, mint Lucas, Rashford, Martial, Jesus, Dembelé és társaik, addig nem fog változni a játék. Értem én, sajnos ez az OP, futni ezerrel, na meg az a k*rva drag back. Viszont ezzel, hogy a nagy többség ezekre van ráállva csak etetik a trollt vagyis az EA-t és addig persze, hogy lesznek olyanok, mint Adama scream lapja, az ikonok többsége meg használhatatlan, miközben milliószor komolyabb játékosok voltak és sokkal többet érdemelnének, pl. Shearer, Lineker, Klose...

De ezzel nem szeretnék senkit sem megsérteni, lehet csak én gondolom így.

[ Szerkesztve ]

(#4604) werminator válasza szabyka95 (#4600) üzenetére


werminator
csendes tag

Azt nem tudom már melyiket használták, el is felejtettem hogy a mid az med/low. Az biztos hogy nálunk baby Cresponak a legjobb gól/gp aránya és nem érzem azt hogy használhatatlan lenne ez miatt. Valószínűleg a játékstílus válogatja. Amúgy tartottam tőle mert tavaly Mahreznél jobban észrevettem hogy med/med. Mondjuk ő meg szélső.

(#4605) eM'82


eM'82
addikt

Mára francia LIGA SBC-t dobott az EA.

(#4606) s0p0q0r válasza Stylerr (#4593) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

+1 teljesen egyetértek. Már ha csak meglatok itt egy olyan hozzászólást, aminek első 2 mondatában szerepel valamelyik a delay/lagg/EA/patch/német ellenfél/szerverek szavak közül gondolkodás nélkül gorgetem tovább. Kiboritoan unalmas. :)

(#4607) LendvaiFeri1 válasza s0p0q0r (#4606) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Pedig jelen van. Akár tetszik, akár nem.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#4608) Readonly2 válasza A guru (#4550) üzenetére


Readonly2
tag

Berba spint vagy scoop turnt nem is használsz?

(#4609) Szigma70 válasza Stylerr (#4593) üzenetére


Szigma70
addikt

Ez most komoly?

Utoljára ilyet alsóban hallottam a menzán, a repeta csokis piskótáért a konyhás néninek

:Y

:D

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#4610) Stylerr válasza Szigma70 (#4609) üzenetére


Stylerr
addikt

:C :C :C

(#4611) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Ezek a hétfői pack nyitások...
Egy héttel ezelőtt a heti 2 pack egyikéből Eden Hazard, ma pedig Squad Battles rewardból De Bruyne. Idén azért visszakapom az elmúlt évek pack luck hiányát. Bár az is igaz, hogy idén sokkal több csomagot nyitok.

Forza JUVE!!!

(#4612) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Modric lapját próbálta már valaki?
Legfőképp CAM poziban játszatnám, azért kérdezem.
Vagy oda nagyon gyenge lenne?

(#4613) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Valaki nézte ezt a Delaine-t balszélre? Igazából most Alex Sandro van ott, de mintha jobbnak tűnne nála statokban és így legalább lenne linkem Varaneval

(#4614) Lori82


Lori82
senior tag

Sziasztok már lehet,hogy nem lesz meg,de azért megpróbálom. 12900 pont kell még a spéci Zahához. 1350 pontot ad egy olyan feladatra,hogy "assist a goal using a one-two pass in 2 separate wins" . Ha jól értelmezem akkor kényszerítővel kell asszisztot adni,de hogy a fenébe lehet kényszerítözni a fifa 20-ban? Nem találtam billentyű kombinációt rá. Ja billentyűvel játszom (PC) tehát ha lehet úgy írjátok le,hogy pl passz + …. :D Köszönöm . A másik ,nem tudom mit találtak ki ezek a barmok,de kurvára elcseszték a tiziket. Nálatok is szar? Mindig visszamegy középre a célkereszt. 10/9 tizit kihagyok :W :W

[ Szerkesztve ]

(#4615) freddyadu válasza Meghivott (#4599) üzenetére


freddyadu
senior tag

Szerintem Ronaldo! Én eladtam Mbappet és Messit is most, mert valóban jók nagyon, de pl. Mbappe egy kicsit mintha kevesebb lenne a peccs óta. Sokat hibázott és azt nekem hozza Crespo is, amit vele meg tudtam csinalni. Messi kiemelkedően jó volt, de igazán STben volt a legjobb - nekem. A szélén kicsit gyenge a fizikuma.

CRt draftban próbáltam, hát...
Olyan, mint tavaly. Vagy jobb. Ha kaput találsz vele, az 99% gól.

(#4616) freddyadu válasza freddyadu (#4590) üzenetére


freddyadu
senior tag

Tudtok segíteni?
Valaki?

(#4617) s0p0q0r válasza LendvaiFeri1 (#4607) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

És tehetsz ellene? Nem.

(#4618) MdewC válasza Stylerr (#4602) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem vészes cucc, le lehet focizni. :R

Vannak meccsek amikor nagyon jó, van amikor kevés.

Most készül az új verza. :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4619) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

A francia POTM jelöltek: Thiago Silva, Di Maria, Ben Yedder, szóval jön a Ben Yedder POTM. :D

(#4620) eM'82 válasza Kristof_94 (#4619) üzenetére


eM'82
addikt

Na, az kellően drága lesz, ha ő lesz. :)

Auba szint minimum.

(#4621) Digestive válasza s0p0q0r (#4617) üzenetére


Digestive
addikt

A rák ellen se sokat. De akkor ne is beszéljenek sehol róla, h mivel vagy hogyan lehet ellene kűzdeni, meg h milyen szar szemét dolog?

Az eddig prezentált újítások mind szarok, az alap játék elvezhetősége szintén szarabb, mint a 19 volt. Akkor miről beszéljünk? Hogy kinek milyen robotos meg medúzás pószter esett az XP gyüjtögetés után? :DDD

Sztem megbukott az egész 20as kiadás! Azok a gyerekek tudják élvezni akik baszottul ráérnek és nem tudnak se játszani se kereskedni és nem is bántja őket, h ezekre még csak lehetőség sincs. Viszont órakat bele tudnak pacsálni a swap és egyéb borzalmasan szerencsétlen küldikbe.

[ Szerkesztve ]

(#4622) Digestive válasza Digestive (#4621) üzenetére


Digestive
addikt

Ja és van az a kb 2%-a a közösségnek, mint Guru. Aki ügyes és Elite szinten tudja tolni és valami érthetetlen módon nem érzekeli a szinte állandó delayt. Na ők meg értetlenül vakarják a fejüket, h ez a sok szerencsétlen meg mi a picsáért rinyál... pedig mi se vagyunk analfabéták, csak elégedetlenek! ;)

[ Szerkesztve ]

(#4623) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

A következő 12 icon tokennél szerintetek már nemzeti csapatokkal való feladatok is lesznek? Lehet érdemes összerakni pár nagyobb nemzetből 1-1 csapatot.

(#4624) werminator válasza eM'82 (#4620) üzenetére


werminator
csendes tag

Tuti drága lesz. Otw lapjának 600k a price range, vagyis amikor néztem annyi volt.

[ Szerkesztve ]

(#4625) Lori82


Lori82
senior tag

Valaki? Kényszerítőre van külön gomb kombináció?Kell az a Zaha :U

(#4626) s0p0q0r válasza Digestive (#4621) üzenetére


s0p0q0r
aktív tag

Ugyanazt mantrazgatni szüntelen és az éppen aktuális EA-pocskondiazo szerep akkor is unalmas, total erdektelen. És igen minek beszélni róla? És igen mondd el milyen posztert kaptál, felemelobb olvasni.
A játékmenet még mindig jobban tetszik, mint a 19-ben. Szvsz nekem eddig minden téren elvezhetobb az előzőnél. :)

(#4627) Digestive válasza s0p0q0r (#4626) üzenetére


Digestive
addikt

Hát akkor itt van a kutya elásva barátom. Neked minden téren jobban tetszik, szerintem meg minden téren sokkal szarabb. Szóval engem pont annyira zavar, h neked tetszik és jókat írsz róla, mint ahogy téged, ha én köpködök. :DDD Na akkor most mi legyen?

(#4628) mr.dana


mr.dana
aktív tag

Szevasztok !

Prem.L. csapatot érdemes lenne lecserélni Serie A csapatra ???
Nézegettem ma és olyan playerek vannak legalábbis statok alapján , sokkal olcsóbban mint , gondolok itt a következőkre : ST- ek 86 Immobile , 84 Martinez , 84 Zapata..
árak kb : 9 K, 19 K , 15 K
Pl - be egy Lucas Mourat vettem 38 K - ért ... ( csak egy példát mondjak )
:F :F :F
hmmm....

(#4629) arpo04 válasza mr.dana (#4628) üzenetére


arpo04
őstag

Pl mindig is draga volt, ezer szallal kotodik az EA hozza es ez sok mindenben latszik is. Lasd liverpool. Vannak jo jarekosok es konnyebb is onnan osszerakni egy utokepes csapatot, olaszbol nehezebb.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#4630) Madn!ght válasza Lori82 (#4625) üzenetére


Madn!ght
addikt

PS4-en alapbol L1+X.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#4631) mr.dana válasza arpo04 (#4629) üzenetére


mr.dana
aktív tag

tehát akkor teljes csapatot nem igazán érdemes ... :U
csak mondom nézegettem ezeket a játékosokat és baromi jó statjaik vannak ..
de lehet komplett csapatot meg nehezebb összerakni ahogy mondod ..
nem beszélve a bukott lóvéról amiket ezekbe már beleöltem .. nyilván csak veszteséggel tudom eladni őket .. hát nem tudom ..

jelenlegi keret - ill csapat , a keret nyílván bővebb ..

[ Szerkesztve ]

(#4632) Lori82 válasza Madn!ght (#4630) üzenetére


Lori82
senior tag

Köszi szépen. Az L1 lenyomásával mi történikl? Az X gondolom a passz. Próbálom lefordítani billentyűzetre :)

(#4633) Digestive válasza Lori82 (#4632) üzenetére


Digestive
addikt

Lepasszolja és üres terültre szalad és várja a visszapaszt.

(#4634) Woodslave válasza Lori82 (#4632) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ird le hogy sikerült. Halisten nekem erre már nincs szükségem ma a napi feladattal meglesz. Próbáltam skill gamesben hát... :U

Kíváncsi vagyok rá. Oshimennél nem nagyon érzem a sebességet meg rúgni se nagyon tud. Lacazette viszont adja bár vele meg a labdat tartom nehezen meg ahhoz képest milyen brutál a képen elég könnyen pakolják. Igaz Zaha se túl masszív. Jelenleg egy csatárral nyomom illetve egy kétcsataros formáció van de ott meg a védelmet nem érzem

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4635) arpo04 válasza Woodslave (#4634) üzenetére


arpo04
őstag

Viktor nekem cserekent jon es vagja a golokat. Termete miatt alkalmas labdatartasra es baromi jol fejel. 11 pontra vagy rovidre beivelt labdakra jol erkezik. Lovesei is eletveszelyesek. Ma jatszhatunk par meccset ugy se sikerult meg osszehozni.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#4636) Woodslave válasza arpo04 (#4635) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Persze jó kezekben más a dolog. Nálam is csere Lacazette mellé jön a másik formációban. Irok privátot

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4637) werminator válasza mr.dana (#4628) üzenetére


werminator
csendes tag

Az a baj az a Lucas Moura elég op volt használtam én is egy hétig, ellenem mindig jön, nem tudom most milyen lehet. PLben szinte minden posztra van jó játékos, olasz ligaban én azt látom hogy kevesebb a választék. Nekem voltak tavaly is olasz ligás játékosaim, idén is vannak (mertens, if nainggolan, allan) de én hybridben használom őket.

(#4638) zsolti72837 válasza Blashe (#4574) üzenetére


zsolti72837
őstag

Belinkeled a profilját, ahol szokott streamelni? :B

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#4639) werminator válasza zsolti72837 (#4638) üzenetére


werminator
csendes tag

Ha minden igaz akkor ez lesz a profil.
https://m.twitch.tv/matthepower/profile

(#4640) toxicjew


toxicjew
addikt

[link] Újabb bizonyíték a scriptre? :))

(#4641) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Amúgy nem értem itt a fórumon hogy sokan miért ugyan azt az instrukciókat adják a játékosoknak mint a legtöbben.
Nekem egyre jobban tetszik és egyre jobban tudom ajánlani az RB/LB-re a Join Attack és Overlap funkciót.
Tegnap 2 meccs erejéig kipróbáltam a stay backet és sokkal sebezhetőbbnek érzem magam.
A másik újítás ami tetszik (tegyetek egy próbát vele ) az az hogy a CM-ekre Get Forwardot raktok. 4-2-3-1 ben is működik meg 4-3-3 (4)ben is. Van visszapassz funkció és előretolt középpálya.
Véleményem szerint NEM SZABAD ENGEDNI továbbjutni a félpályán az ellenfelet vagy faltolni kell vagy letámadni ezerrel. Ha eljutnak a kaputól 16-20 méterre tuti hogy visszapattan vagy átszerencsétlenkedi a védőn a labdát.
Valamint én idáig a 9-es támadási szélességet érzem a legjobbnak. Mindenki tolja a drop backet és a drop betweent így meg picit szétlehet húzni Őket :) Mai nap még tesztelek par újítást, ha sikerül valami megosztom :)

(#4642) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Valaki megosztotta már, de nem találom, hogy hol tudom megnézni az előző hetek DR ponthatárait?

toxicjew: nézegettem az alatta lévő videókat és a hétvégén volt egy nekem is. Fel akartam venni, de már elfelejtettem, hogy kell. Szóval előre ívelés, sehol senki jön ki a kapusom de Gea kb. 15 méterre a kaputól nem fogja, hanem elterül a levegőben és belecsap a labdába, amivel ziccerbe, üres kapura indítja az ellenfél csatárát... igen gól lett :( ezzel lett 2-1 még nekem, de utána semmit nem tudtam csinálni és kikaptam...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4643) Woodslave


Woodslave
nagyúr

van nem kevés bronz lapom. Úgy látom lassan már csak olyan sbc-k jönnek ahol a rating nem mindegy, ezekkel meg max 67 lesz meg. Érdemes lenne elkezdeni felszámolni őket silverre és onnan aranyra, vagy jobban járok ha eladom 200 coinért :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4644) Jamesford válasza Z'Z" (#4612) üzenetére


Jamesford
csendes tag

Én használom, szerintem így a játék elején nem rossz, viszont CM poszton, ott elégedett vagyok vele, CAM-ban nekem lassú lenne.. ( 4-1-2-1-2 szűk felállást használok )

PSN: otto880912

(#4645) Edgar2621 válasza toxicjew (#4640) üzenetére


Edgar2621
őstag

Érdekes téma ez, mondjuk azok után hogy azt mondták tavaly, hogy nincs benne a focis játékukban minimum megkérdőjelezhető a hitelességük. Szerintem benne van a DDA (vagy bármi más legyen a neve), nem véletlenül tolja mindenki orrvérzésig a drop backet és rohan előre azonnal, sokan hagyják is, hogy birtokold a labdát (persze bénák is sokszor elvenni) és semmi mást nem tesznek miután 10 perccel később megkaparintják, mint előrevágják egy lapos vagy hosszú passzal és megpróbálna 2 másodperc alatt a kapum elé keveredni.
Tegnap játszottam 5 DR meccset, 1 vereségem volt egy holland srác ellen, 5-4-re kaptam ki, én 18-szor rúgtam kapura ő 5-ször és 72%-ban birtokoltam a labdát. Semmit nem csinált csak sprintelt előre és folyamatosan visszapattant elé a labda, vagy átfutott az embereimen. Később volt egy német ellenfelem is, 2-2 lett, hasonlóan magas színvonalon játszott mint a holland ellenfelem... Át lehet ezeket görgetni akit zavar, de ez az igazság, egyszerűen számomra ezt lehetetlen leküzdeni. Érdekes módon amikor olyan ellen játszok aki a szomszédos országokból jön, vagy éppen pont Magyarországról az ellen nagy eséllyel nyerek.

XO: Gollami26

(#4646) LedyGyuszi válasza mkbla (#4592) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Én most így nézek ki:

Igazából a felállásodban és a csapatod összeállításába kicsit bele kavarodtam...
4312-es felállásra én őket ajánlanám pozinként a csapatomon kívül:
RB: Piszczek, Da Costa mind2 shadow lappal
LB: Roussolion
CB: Sokáig Stark, Konaté páros volt nálam, de sztem Boateng maradhat
CM: Delaney, Goretzka
CAM: sztem felejsd el Goretzkát itt. Draxler hunterrel
ST: Volland
Szumma: én a csapatod nagy részét kukáznám...Kérdés mennyi lóvéd van fejleszteni...

XONE: LedyGyusziHU

(#4647) arpo04 válasza ShiberMonkey (#4641) üzenetére


arpo04
őstag

Nem szeretek sablon beallitasokat hasznalni. Ket szelsovel hasonloan jatszom mivel sokat tudnak besegiteni a tamadasok alatt. Probalom a tamadast megakasztani mar a 16-os es a felpalya kozott. Szerencsere sokan zavarba hozhatoak. Visszazaras ellen meg kapusig haza adok hatha kilep es marad teruletem. 433(4) es 4231 varialom, 2 golos vezetesnel meg MdewC fele felallast.
Pogbat neztem cm posztra, Hazard jobb lenne de nem tudnam nagy valtoztatasok nelkul beepiteni. Yedder es Payet kirobbanthatatlan jatek ezen szakaszaban.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#4648) Szigma70 válasza Edgar2621 (#4645) üzenetére


Szigma70
addikt

Valamelyik este játszottam kollégával barátságost, mozdulni, passzolni nem tudtam. Lövésnél tovább passz, vagy még két tolás, kapufa, kapusba.
Nem ezért kaptam ki, csak mondom, ugyan az a szerver, dupla úttal

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#4649) Mrdevil válasza Sickboy25 (#4642) üzenetére


Mrdevil
addikt

Idén én nem találtam olyan helyet, ahol vissza lehet nézni a DR határokat.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4650) Sickboy25 válasza Mrdevil (#4649) üzenetére


Sickboy25
addikt

köszönöm, egyelőre én sem...

Most DIV7-ben 19K felett vagyok, remélem elég lesz, de lehet játszok egyet és meglátjuk, hogy áll :-)

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.