Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) Woodslave válasza arpo04 (#4486) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jóvan tapasztalatlan vagyok a témában pedig éreztem :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4502) Meghivott válasza Sasa22 (#4498) üzenetére


Meghivott
addikt

Szerintem egyáltalán nem darabos. Nagyon durvák ment utolsó pillanatban. Nem a leggyorsabb, de nem lassú.

(#4503) blasi0


blasi0
csendes tag

Workrate-re még érdemes ránézni, nem mindenkit zavar, de pl Moore medium-medium, engem már az kiidegelt, amikor kipróbáltam pár mérkőzés erejéig, Pique-nél ez high-medium

szerk: Nick tesztelte: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4504) LendvaiFeri1 válasza Stylerr (#4487) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ha most 5 meccs alatt nem lesz meg, akkor számomra off.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#4505) arpo04 válasza Sasa22 (#4498) üzenetére


arpo04
őstag

Én megcsináltam, megérte ennyiért. Tartottam tőle én is, rácáfolt. Nagyokat ment és ha fel is lép vissza játszom. Így nincs mínuszba védőm. Most védelemben van lehetőségem variálni. Lenglet, Pique, Militao, Hernandez.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#4506) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Hát ez tényleg vicc. Két csatár les vonalon az ellenfél kapujának háttal nézi a meccset :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4507) Kristof_94 válasza MdewC (#4500) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Srácok! Aki kipróbálta ezt az 541 felállást, van aki esetleg sokáig jutott vele?

(#4508) MdewC válasza Kristof_94 (#4507) üzenetére


MdewC
nagyúr

gold 2 :)

Az nem sok, nem is kevés. De ha nem tetszik ne erőltesd. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4509) K.J


K.J
senior tag

Urak!

Quaresmat milyen chem lappal használnátok?

(#4510) bab1987


bab1987
tag

15win koppra ugyan az mint múlthéten.
Szerintem én itt befejeztem. Megint kb 3hétig volt jó a gém, innentől ez már csak rosszabb lesz. Minimális bukóval túladok rajt aztán legalább kisimúlnak a ráncaim.
Addig amíg nem lesz motorcsere, felesleges pénzkidobás az egész. :(

psn:balazsb1987

(#4511) Raunchy válasza Stylerr (#4476) üzenetére


Raunchy
tag

Nálam ugyanez volt ma.
14 - 4 el fordultam a vasárnapra, ma erre csináltam egy 2-10 es szériát 😂😂
Még a gold 2 sem sikerült, átkozott voltam ma minden téren :(

(#4512) MdewC


MdewC
nagyúr

Ez a fifa 20 egy holland ellen aki a szerveren lakik.

Ameddig az ea hagyja, hogy ne a tudás döntsön, addig nincs miről beszélni. (Aki persze napi 5-6 órát játszik, az nyilván kivétel. Néha.)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4513) Gatho87


Gatho87
tag

Ma nagyon durva delay volt..csináltam az online swappokat 10 ből egyet vesztettem...de a játék förtelem volt xd... és nem gondoltam volna ilyen gólokat is lehet rúgni a játékban.. [link]

(#4514) Gatho87


Gatho87
tag

Valaki próbált már kiváltható iconokat? És ha igen kit érdemes miért? Választ köszi

(#4515) Kristof_94 válasza MdewC (#4512) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Sajnos nekem is végig delay volt... Ez van!

Tegnapi 2 győzelem után ma 15 meccsből 12 behúzva, így meglett a gold 3, van még 13 meccs, de már késő van, pedig szerintem elértem volna a gold1-t. Mondjuk nem ér ez ennyit...

(#4516) Edgar2621 válasza MdewC (#4512) üzenetére


Edgar2621
őstag

Nagyon köszönöm Neked a taktikát, másképp nem lehet játszani ebben a delayben. 15/14-et hasítottam, türelmes voltam és a végletekig passzolgattam ha vezettem. Az egyetlen vereségem egy német srác ellen könyveltem el, aki háromszor annyit játszott mint mi ketten öcsémmel és a meccsen kétszer rúgott kapura majd tizenegyesekkel megvert. Nincs miről beszélni most már, mindenki rohan és nyomogatja a szerelést mert tudják hogy a delay miatt simán bejöhet. A labdabirtoklási arány 70-30 volt minden meccsen, senki nem akar támadást építeni, ha nem jön be maximum 4-5 passzból a lövés akkor inkább zár vissza. Én egyetlen gólomat sem nézem vissza, inkább a 0-3-nál gólt lövő majd dab-elő gamerekről ne is beszéljünk. Imádom a focis játékokat és ezt is tudnám szeretni ha nem lenne delay, de így nagyon nehéz lesz hosszabb távon kitartani mellette.

XO: Gollami26

(#4517) arpo04 válasza Edgar2621 (#4516) üzenetére


arpo04
őstag

Az teljesen jo eredmeny. AI def kivettek ugyan de az auto block joval tobb mint az elozobe. Ez a buszozas megoli a jatekot, mi meg kenyszerbol jatszuk. Tamadni baromira nem tudnak, mindig befele akar torni, holott u10-12-be mar azt tanitjak mindig a kapu feloli oldalt kell vedeni. 90-95% fent is akad a vedomon. Mostani jatek teljesen a megye haromra hajaz. Rugd elore majd csak meglep a gyors jatekosunk. :DD

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#4518) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Üdvözletem,
Olvasgatom itt a kommenteket, közben azt látom, hogy molnargabo 29/1-el zárta a WL-t.
Ráadásul sikerült a bukaresti FUT versenyre is kvalifikálnia magát, ami azért nem kis teljesítmény.
Őszintén megmondom nem nagyon követem mostanában a streamereket, illetve a hazai versenyzőket, (Sajnos az időm nem engedi) ezért nem ismerem az ő teljesítményüket.
Néha még cristijAn-t szoktam nézni, de most neki sem tudom az eredményét.
Viszont nem is ez a lényeg, hanem az, hogy ők hozzák a formájukat, mint ahogy itt A guru is, mert ha jól tudom, akkor Elite 3-ban végzett.
Talán guru meg tudná mondani, hogy ő hogyan küzdi le az idei hibáit a játéknak. (MINDEN SZÉRIÁBAN VAN VALAMI BUG)
Kíváncsi lennék a véleményére?
Már csak azért is, mert egy kicsit már unalmas az sok rinyálás, és ezzel nem akarok senkit se megbántani, de jó lenne már feldobni egy kicsit a TOPIK hangulatát.
Nagyon kevesen próbálnak segíteni, tenni ez ellen, köztük MdewC és LFC, viszont a többi hsz. csak arról szól, hogy milyen szemét az EA.
Érdekes módon tavaly is (feltehetőleg) ugyanekkora szerverpark volt a játékhoz mint most, de már a kezdetektől fogva ezt emelik ki sokan, pedig a 19 végén a TOTS alatt jóval több játékos volt, mint jelenleg.
Na meg a játék motorja, ezt nem is értem. :F
Engem is zavar a mostani játékmenet, sőt azt fontolgatom, hogy végleg leteszem a kontrollert.
Közel a negyvenhez, nekem már kezd sok lenni ez az egész. :B
DE, szeretem a focit, és néha szeretnék egy jót játszani a virtuális világban,ha már a valóságban ezt (már) nem tehetem. :D

[ Szerkesztve ]

(#4519) A guru válasza Z'Z" (#4518) üzenetére


A guru
addikt

Én egy kicsit elengedtem ezt a “hittérítést” itt a fórumon. Ha valakinek nincs annyi ideje játszani, mint mondjuk nekem, vagy csak nem akar, annak hiába magyarázok bármit, nem fogja érteni vagy tudni alkalmazni. Ha valakinek az esik jól, hogy szidja az EA-t meg jajj delay van, akkor csinálja. Megjegyzem nálam például ilyen speed up laggok vagy 2-3 sec delayek idén sincsenek. Nincsenek nagy csodák, aki jobban szeretne játszani az fektessen bele időt, energiát, 1000 videó van neten taktikákról, pro gameplayekről.
Olyan szempontból megértem a frusztrációt, hogy rohadt unalmas tud lenni a game, a mostani drop back meta miatt.

(#4520) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Én tavaly kezdtem ezt a FUT dolgot. Vagyis idén januárban Fifa 19-cel. Tavaly 3x indultam a wl-ben és csak egyszer sikerült nagy kínszenvedések árán a 11 győzelem. Most, hogy már azóta többet játszottam és "jobban" is játszok, úgy meg lett a 11 win, hogy 6 meccset bent hagytam, mert nem volt rá időm. Vagyis én elégedett vagyok az eredményemmel és a fejlődésemmel, mert igazából magamhoz mérten simán meglett a kitűzött cél. Ha még több időt beletennék, akkor még jobb lehetne, de ennyi amennyi belefér.
Igen itt ezeket a hibáit a játéknak nagyon sok gyakorlással szerintem simán ki lehet küszöbölni, mert ahogy előttem írták, a magyar prok is hozzák azért a szinteket. Pedig valszeg ugyanezt használják, mint mi... Úgyhogy mindenki rinya befejez és irány gyakorolni :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4521) Z'Z" válasza A guru (#4519) üzenetére


Z'Z"
őstag

Szia,
Én se a megváltást várom. :D
Érdekelne, hogy melyek azok a cselek, amiket most használsz, illetve milyen formációban játszol jelenleg?
Esetleg a csapatról is rakhatnál fel képet.
Írhatnál játékosokról, akik nálad jól teljesítettek, illetve azokról, akiket messze el kell kerülni.
:R

@Sickboy25: :)

[ Szerkesztve ]

(#4522) Digestive válasza Z'Z" (#4518) üzenetére


Digestive
addikt

Márpedig van delay és több, mint a 19ben. Nálam tutira és nem az a baj, h nem tudok Eliteben végezni a WLben emiatt, mert ha Németországban játszanék, akkor se menne. Sőt nekem nincsenek kitűzött céljaim se, h mennyi wint szeretnék elérni. Én csak élvezni szeretném a játékot egy hosszú nap végén amikor lefeküdt a család! DE nem lehet, mert azt a meccset ahol én vagyok a jobb minden téren, azt is a random faktor és az dönti el, h ki ül közelebb a szerverhez. Hiába játszom ki 1v1-ig ha a lövést 1mp-el késöbb tudom csak kivitelezni, mint ahogy optimális lenne... Vágod?

[ Szerkesztve ]

(#4523) arpo04 válasza Z'Z" (#4518) üzenetére


arpo04
őstag

Reszben egyet ertek es reszben nem. A legfontosabb ez nem foci, arcade semmi tobb. Nincs mas opcio es ezert is ezt nyustolom. Nem szeretem szidni de ha nem jo, akkor az nem jo es pont. Ezt kar tovabb ragozni, sajnos nekem sincs arra idom taktikakat probalgassak. Itt a fuss es rugd megy es ehhez probalok alkalmazkodni. Tolodasos vedekezest se igazan tudtak lemodellezni. De akik a videojatek elott nottek fel ( nem rad ertem) annak hiaba magyarazom. Sokszor olyan rossz helyre mozog be a csatarom, hogy az erthetetlen szamomra. Ez viszont mind programozasi hiba, kb 3-4passzal elorebb gondolkodom es masodik jobb esetben harmadik passznal megbukik az AI. Nem Special1 volt az edzom, de akinek kis koze volt a jatekhoz annak Hartyanyi, Pemmer neve mond valamit... tizen x ev berogzodeseit nehez megvaltoztatni.
Guru-tol azert is kerdezek jatekos valasztas elott. Tobbet jatszik es ebben a jatekban jobban is megy neki. Ezert se lenne jo ha taktikai beallitasokat adnek barkinek is. :DD

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#4524) Digestive válasza Digestive (#4522) üzenetére


Digestive
addikt

Itt egy ilyen helyzet a rengeteg közül!

WTF

Minden nap van ilyen, több is. Akkor most mond meg kérlek! Egy ilyen szitunál mit szamít az, h mennyi időt és energiát teszek a játékba?

[ Szerkesztve ]

(#4525) A guru válasza Digestive (#4524) üzenetére


A guru
addikt

Nem kéne spamelni a lövést, piros TF-et nem nagyon engedi be a játék.

(#4526) Digestive válasza A guru (#4525) üzenetére


Digestive
addikt

És h az első lövés egyerintésből akart menni, de még 3at tol rajta? Arra mit mondasz?

(#4527) Woodslave


Woodslave
nagyúr

az egyéni utasításoknak milyen "mellékhatásai" vannak. Pl interception. Naívan azt gondolom hogy beállítom aggresszívra persze hogy menjen mindenre mint a gép. Jobban lemegy a fitness? Többet hibázik és ezáltal nem lesz a helyén?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4528) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Srácok,
arpo04, Digestive
Én is tapasztalom ezeket, amiket írtok.
Azért írtam le az előző hozzászólásban, hogy próbáljunk egy kicsit változtatni a dolgokon. (szerver és egyéb probléma mellett)
Inkább osszuk meg a pozitív tapasztalatokat, bár ebből kevés van.
Írjátok le ti is a játékos véleményeteket, hogy nektek ki vált be, vagy ki nem.
Ti milyen felállást preferáltok?
Leírnám én is, de melózni kell. :D

(#4529) mkbla


mkbla
senior tag

Sziasztok,

Látom megint megy a játék szidása... sajnos én sem tudom h hogyan lehetne többet kihozni magamból... Lehet több játékkal jobban látom a játék hibáit és lehet jobban tudok ellene reagálni vagy kihasználni, egyelőre sajnos nem megy... Azt sajnos nagyon sokszor látom már, amikor van néhány passz, néhány labda elvesztése, illetve a labda mozgása, hogy ebből gól lesz, ilyenkor általában semmit nem lehet csinálni, és én sem tudok, csak látom hogy beindul a script és gól. Sajna megmondani sem tudom már h szegény kontroller hányszor repült a falnak az ilyenek miatt meg az értelmetlen kamu gólok miatt amik meghazudtolnak mindenféle szabályt... Úgyhogy röviden én is nekiállok most szidni ezt a kamus hendi szart, hogy éppen értelmes meccset nem lehet benne játszani, még sajnos offline barátokkal sem...

Nos akkor én be is fejezném ezt a károgást és szentségelést, mert valójában nem ez volt a fő célom amiért írok, hanem hogy segítséget és tanácsokat kérjek tőletek.

Mivel a játék nem nagyon adott más választást és itt is javasolták nekem páran h squad battlest toljak (általában pro v wc fokozaton), de igazából teljesen mindegy mert a játék ott is úgy szopat le ahogy akar... Szóval, játszogatok gyakorolgatok stb csinálgatok sbc-ket, nyitogatok pakkokat stb és próbálnék csapatot építeni.

Olvasgattam külföldi oldalak is, hogy ki milyen felállásokat taktikákat ajánlana, ki mit használ, mi lenne a legjobb? Ti mit ajánlotok, mi alapján állítjátok össze? Mik lehetnek a legjobb felállások illetve játékosok? Valami olcsóbb de még jó csapatot tudtok mondani esetleg?
Az Serie1 es csapatom jelenleg csak azért van, hogy megpróbáljam kifarmolni a stroyline játékost. Van egy aránylag szerintem jónak mondható bundásliga csapatom is de sajna most nem tudok képet küldeni róla, de mindenképp fogok ha lesz.
Itt van még az EPL illetve LALiga csapatom amihez szeretnék véleményeket kérni, illetve tanácsot, kit adjak el kit tegyek bele, milyen felállás/taktika lehet a jó?

vagy

Illetve LALiga

Pl Walkert kinyitottam, ér vagy 60-70K-t elég jónak érzem a csapatban, és gondolkozom h eladjam-e és csináljak még több sbct kapjak pakkot, vagy tartsam meg...?? :F


Továbbá érdekelne, hogy mobilon milyen appot használtok? Hallottam régebben is, hogy csak telefonon kereskedtek emberkék. Melyik a megbízható? Lehet velük sbc-ket is csinálni? megcsinálni küldetéseket felvenni rewardokat, pakkot nyitni listázni a piacon?

Nagyon köszönöm mindenkinek aki végigolvasta, és minden tanácsot és építő jellegű kritikát, hozzászólást szívesen fogadok! :C :R

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#4530) Woodslave válasza mkbla (#4529) üzenetére


Woodslave
nagyúr

fut companion. Nekem teljesen rendben van, kereskedni, sbc-zni, taktikát berakni. Eddig nem vettem észre semmi problémát vele

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4531) Sickboy25 válasza mkbla (#4529) üzenetére


Sickboy25
addikt

1. tettek itt ki pár használható taktikát, DE ne várj csodát egyiktől sem, sokat kell gyakaorolni velük is. Nekem a kedvencem a 433 (4) ez fekszik nekem ezt tolom, de most a WL-ben a felétől MdewC nemrég közzétett "első" taktikájával folytattam 4231 (2). Teljesen máshogy kellett játszanom, mint a 433-ban.

2. Companion appot használd az a hivatalos, játékon kivűl szinte mindent tudsz rajta csinálni. SBC, kereskedés, csapat menedzselés stb... Nézd meg!

3. Walkert, ha nyitottad akkor tartsd meg...

@Woodslave: azért vannak kisebb hibái, de összességében jobb, mint a 19-es. Pl. ha elkezdesz SBC-t kirakni és veszel egy játékost, majd egyből küldöd az sbc-s csapatba, de valamiért kilépsz belőle, akkor ha visszalépsz, már nincsenek a helyén a játékosok. Volt, hogy 8-at raktam be egyből a piacról, majd valamit megnéztem a csapatnál, visszaléptem és tök üres volt az sbc csapat.
A másik, hogy licitáláskor sokszor kifagy. Néha csak az újraindítás segít...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4532) LendvaiFeri1 válasza A guru (#4525) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

8 méterről az U10-es utánpótlásban is berúgják.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#4533) Edgar2621 válasza A guru (#4519) üzenetére


Edgar2621
őstag

Minden tisztelettel feléd Guru * nyalás on *, mert nagyon értelmes és a korodhoz képest elképesztően érett vagy, jól közelíted meg az életet szerény véleményem szerint, * nyalás off * de most nincs igazad. Semmi köze ennek ahhoz, hogy milyen jó játékos vagyok, vagy mennyire sok meccset nyerek, egyszerűen vállalhatatlan a delay. Nem tudom Te vagy más prok (az említett Gabo stb) mikor és milyen körülmények között játszanak/játszotok, de nekem tegnap este 8-tól fél1-ig kisebb megszakításokkal folyamatosan késős meccseim voltak. Nem vagyok frusztrált mert 15/14 meccset nyertem meg, tehát nem arról van szó, hogy béna vagyok ezért szidom a játékot. Valószínűleg nem vagyok elite játékos, nem tudom, ahhoz egyedül végig kellene tolnom egy WL-t (nem fogok, nincs ennyi időm), de gold1 simán vagyok, tehát releváns véleményt tudok adni a játék állapotáról. Lag alig tapasztalható nálam is, ritkaság számba megy, de a delay konstans és nagyon rontja a játékélményt. Tegnap néztem pár Boras és Nick videót, bakker úgy pörögtek a játékosaik, hogy el sem hittem. Ha én próbálok meg olyanokat kivitelezni amit ők, akkor nem veszi be már a második mozdulatot sem és elveszik a lasztit. És ennek ellenére még ők is mondják hogy tapasztalják a delayt/lagot. Nem kell hittéríteni, de azért le kell írni ha valami nem jó, az igazság néha fáj, de attól még ott van és úgy van.
Viszont igaza van Z'Z"-nek, negatív most a fórum, úgyhogy a következő bejegyzésem leíró lesz, a játékosaimról írok majd pár sort hogy teljesítenek, de előtte ez kikívánkozott.

XO: Gollami26

(#4534) Edgar2621 válasza mkbla (#4529) üzenetére


Edgar2621
őstag

Próbálj meg egy csapatot csinálni és legyen maximum még egy gyengébb, alap fitness squad. A companion app teljesen jól működik, bár ahogy írták vannak kisebb hibái (engem például a licitálásnál kifagyás zavar), azt használd. Walker árából maximum más játékosokat vegyél, ne pakkot nyiss, de ezt Te tudod, pakkból is jöhet bármi és akkor meg Te mondhaotd nekem, hogy látod-látod igazam volt :) Minden más amit kérdezel gyakorlás, tapasztalat és idő kérdése, nézegess videókat (Boras, Ovvy, Inception, Nick stb stb) és utána gyakorold be a látottakat/hallottakat. A topikban is találsz nagyon jó taktikákat, nekem például rengeteget segített MdewC tegnap megosztott hadrendje és beállításai, de sok másik van, alényeg hogy ráérezz mi az ami Neked fekszi (kontra, labdatartás, szélesség stb).

XO: Gollami26

(#4535) Woodslave válasza Sickboy25 (#4531) üzenetére


Woodslave
nagyúr

persze nem hibátlan. Engem az bax fel a legjobban, ha mondjuk megcsörren a telefon utána legtöbbször a telefont is újra kell indítanom mert nem talál vissza a szerverre. LEhet ez a telefon miatt van nem tudom.

Taktikára meg teljesen igazad van, ha valaki (mondjuk én) nem tud játszani vagy nem úgy játszik akkor szinte tök mimdegy milyen tapasztalt játékos tatikáját próbálja MdewC 5-4-1-ese nálam annyi volt, hogy védők a térfelem közepén gyakorlatilag bármikor átfutottak rajtuk szóval én nem tudtam alkalmazni mert nem tudok játszani pláne nem abban a stílusban amit az igényelne. (bár sztem semmiben) ;]

én sem akarom szidni, de tegnap nálam is olyan volt mint tényleg amikor térdig iszapban vannak, a bal kar lassan kitörik... De érdekes módon az sb is ilyen vontatott az is szerveren keresztül megy?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4536) arpo04 válasza LendvaiFeri1 (#4532) üzenetére


arpo04
őstag

:C +1
Maga a jatek jobb mint eddigiek csak a felsorolt problemak rontjak az elmenyt.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#4537) Mrdevil válasza A guru (#4525) üzenetére


Mrdevil
addikt

TF-et ha jól látom kapcsolgatják ki az emberek, pl Borasnál se láttam bekapcsolva.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4538) Sickboy25 válasza Woodslave (#4535) üzenetére


Sickboy25
addikt

Az tuti a telefon miatt van...

Jah azt már ki sem próbáltam, mert ami kell hozzá, ahhoz nekem türelmem sincs... ;] Azért is írtam, hogy még meccs közben is váltottam, attól függ, hogy milyen tudású ellenfelet kaptam, ha jó játékos volt, akkor a 433 veszélyes formáció lett volna...

Igen ez az iszapos dolog meg az hogy két passzt nem lehet megcsinálni vagy átvenni a labdát, hogy ne 8-an legyenek rajtad az kicsit idegesítő, de szerintem túlélhető. Engem az zavar, hogy elindul kb. 25 méterre a kaputól Rashforddal és csak rohan és rohan én meg szerelem és szerelem és szerelem :D és mindig előtt marad a labda... Természetesen gól is.

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4539) LedyGyuszi válasza A guru (#4519) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Mindannyian örülünk, hogy a főiskola mellett van elegendő időd játszani! Tényleg! :K
Örülünk, hogy egy ilyen tudású játékost a fórumon tudhatunk! :K Bár legtöbbször inkább a lekezelő stílust kapjuk, mint hasznos tanácsokat...
Szintén örülünk, hogy szinte egyedül neked nincs delayed vagy laggod! :K
Nem vagyok Pro, sem E-Sport player, így kétkezi munkából kell megkeresem a napi betevőt, mellette próbálkozom felfedezni a nagyvilágot, kapcsolatot ápolni a barátaimmal (van egy pár és mindegyik a való életből van) és kikapcsolódni/lányokat kergetni.
A WL-ben is stabilan 19/14 vagy 20/14 gold3as szintnél megállok, mellette általában ELite 1-es SB szokott sikerülni. Eddig bele tettem a játékba kb. 300 meccset, mindenki eldöntheti sok vagy kevés, tudok e játszani vagy sem...
És nem az a bajom, sok más fórumtárssal egyetemben, hogy nem sikerül fejlődni vagy elérni az ELite 3-t WL-ben, hanem az, hogy sokszor játszhatatlan a játék! Még akkor is, ha nyerek...
Hétvégi WL-ben is 2 meccsem ment el azon, hogy a gombnyomásokat vagy egyáltalán nem vagy késve vette be a játék. Ráadásul van valami nagyon jó glitch, hogy a meccs kezdése előtt, amikor meglátja az ellen a másik csapatát, disconnectel, engem meg kivág DNF-fel...

Lényeg a lényeg, hogy néha szállj már le kérlek a magas lóról és add meg a tiszteletet a nálad idősebbnek! Hidd el, meg fogsz lepődni, mennyire másképpen fognak majd viszonyulni hozzád az emberek! Peace

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#4540) A guru válasza LedyGyuszi (#4539) üzenetére


A guru
addikt

Pont ezért fejeztem be az írást ide, mert egyből jön a magas ló stb. Nem érdekel, szerinted, ha menőzni akarnék itt meg így tenném? Volt megint egy kérdés, próbáltam objektíven válaszolni. Ha ez neked nagyképű akkor sajnálom.
(Gimibe járok még amúgy)
Köszönöm, a szociális kapcsolataimmal semmi probléma.
Ja amúgy a nagy a delay, atyaég de laggol!!!!4!!44 Ea egy szar!!

Komolytalan amit itt leműveltek hosszú idők óta, tisztelet a kivételnek. És akkor ide osszak meg bármilyen csapatot meg taktikát? Minek..

(#4541) Meghivott


Meghivott
addikt

A játék zenéi hol elérhetőek? Van pár egész jó szám.

(#4542) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Valaki kiszedte a scream Chongot? 8 óra van még nem tudom mit csináljak a lelkemmel :-)

Sok helyen azt írják, hogy beast meg OP... nem tudom beáldozzak 30K-t és akkor megint csúszik a de Bruyne projekt :-)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4543) Digestive válasza A guru (#4540) üzenetére


Digestive
addikt

Tudod minden pszichés elváltozásnál, függőségnél, vagy egyéb viselkedésbeli problémánál először a felismerésnek kell megszületni... Amíg Te nem fogod fel, h onnan nézel le ránk a magas lóról, addig mi is hiába próbaljuk ezt megmagyarázni neked! ;)

(#4544) MdewC válasza Z'Z" (#4518) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kolléga Uram! :R

2 dolog, csak röviden. ;)

1. Állíthatsz Te bármit amit Guru mond, de nem fog működni. Egyrészt Aki nem játszik havonta 5-600 meccset a megfelelő szinten, annak teljesen mindegy. Guru tehetséges is és sokat is játszik, ezért le tudja küzdeni a problémákat. De könyörgöm egy pro-hoz ne hasonlítsuk már az átlag fórumost meg átlag játékost! Boraslegend és barátai éjjel-nappal játszanak megállás nélkül, Molnár Gabóval a fedélzeten. Vagy te Hamilton taktikájával letudnád körözni Hamiltont?

Mindenki másképp éli meg a játékot más szériában van, más nettel, Gurunak volt tavaly igaza: Más kávéházból kiabálunk át egymásnak. (Más tudással és más körülmények között.)

2. Tagadhatatlan a játék katasztrofális minőségben van. Vannak játékosok akik tudással legyőzik a csalást, grat nekik de ez nem elvárható mindenkitől ezt a jobb játékosoknak is meg kell érteni.

Én is látom a hibáit a gamenek, át is élem, ha sikerül nyerni örülök, de sokszor nem a jobb nyer, ezt sztem MINDENKI átéli.

Max tapasztalatokat és taktikákat tudok ide írni, hogy jobbak legyünk, de a játék mikor lesz jobb?

Hajrá ea! ;)

Szerk: Guru sztem Ledy most jót akart, semmi rosszat nem akart, ne vedd magadra. ;)

Ez alatt minden egymásnak eső kommentet kíméletlenül törlök. Még a topik gazdákét is!

Nem ér annyit a game, 1 percet se, hogy egymást csesztessük!

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4545) LedyGyuszi válasza A guru (#4540) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Talán mert ez lenne a fórum lényege?
Amúgy nyugodtan visszaolvashatod a hszeim, hányszor panaszkodtam, hányszor szar EA-ztem... ;)
És ez csak egy tanács volt ,amit vagy megfogadsz vagy nem! A nagyképűség nem csak a menőzéssel egyenlő.
Továbbá semmi bajom a kockákkal, rájuk is szüksége van a társadalomnak! :K

XONE: LedyGyusziHU

(#4546) MdewC válasza LedyGyuszi (#4545) üzenetére


MdewC
nagyúr

Erre semmi szükség. :R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4547) LedyGyuszi válasza MdewC (#4546) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Részemről lezártnak tekintem az ügyet! :DDD :R

XONE: LedyGyusziHU

(#4548) Z'Z" válasza MdewC (#4544) üzenetére


Z'Z"
őstag

Teljesen félreértetted, félreértitek a mondandómat.
Lehet én fogalmaztam rosszul.
Reggel út közben, lehet nem gondoltam át rendesen a dolgokat.
Nem az volt a célom, hogy megint nekimenjünk gurunak.
Én, megpróbáltam vele korrektül kommunikálni, szerintem a többire nem volt szükség.
Tudom, ismerem a tudását, hiszen játszottam már ellene.
Egyszerűen, csak megróbáltam, hogy ne a negatívumok legyenek előtérben.

Úgy látszik, nem sikerült. :(

[ Szerkesztve ]

(#4549) MdewC válasza Z'Z" (#4548) üzenetére


MdewC
nagyúr

A pokolhoz vezető út is jószándékkal... :P ;)

Tudom, hogy jót akartál, ez így ok.

Aki pro az legyőzi a gamet, aki noob az nem látja, hogy probléma van, aki pedig nyer, azt éppen akkor nem érdekli, hogy probléma van.

De abban sztem az egész közösség egy nevezőn van, hogy nem ok a game.

Nem éri meg egymásnak esni az ea vagy a game miatt.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4550) A guru


A guru
addikt

Semmi szándékos nagyképűség stb. nem volt célom megint, kérdeztek, válaszoltam.
Itt a csapatom, minden játékosomat tudom ajánlani: [kép]
Taktika: 4231, 352 ct: Balanced/balanced 5-6 5-6
Cselek közül a fake shot, drag back, 3 touch roulette, ball roll, L1/LB dri, ami rendszeresen megy, néha 1-1 esernyő, ha indokolt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.