Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) Sasa22 válasza Sickboy25 (#4950) üzenetére


Sasa22
tag

4-2-2-2
Balanced
6
4 (ezt minden meccs elso 15 perce utan atallitom, ha inditasokra jatszik behuzom 1re, ha labdatartasra, akkor igy hagyom, vagy felhuzom 5re.)
Balanced
7
8
2
2

Instruktions:
ST 1 Target Man, come back on defense
ST 2 Get in behind
Lam/Ram semmi
Cdm 1 Balanced attack/ Cut passing lanes/Cover center
Cdm 2 Cut passing lanes/ stay back/cover center
Rb/Lb stay back.

Ezt ès a 4-2-3-1 et hasznàlom.

(#4952) Szigma70


Szigma70
addikt

Srácok

Most Vidal-Matuidi CM páros van nálam, érdemes egy De Jong, vagy Sissokon gondolkodni? Valamelyik helyett valamelyik? Esetleg mindkettő? A lapokból kiindulva nem vennék rá mérget, de sajna nem ez számít.

Egy Sissoko-Vidál jobb lehetne?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#4953) MdewC válasza Szigma70 (#4952) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez szinte 4231 mert az egyik ST visszajön.

Közben támad a rézf@szú bagoly team! :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4954) Szigma70 válasza MdewC (#4953) üzenetére


Szigma70
addikt

És akkor ezzel én most mit csináljak?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#4955) MdewC válasza Szigma70 (#4954) üzenetére


MdewC
nagyúr

Amit akarsz. Bármit megtehetsz.

De ha nálunk pattant el az utolsó cérna, azért akkorát ne rúgj belénk...

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4956) Stylerr válasza Szigma70 (#4954) üzenetére


Stylerr
addikt

Irigykedj. :)

(#4957) Szigma70 válasza MdewC (#4955) üzenetére


Szigma70
addikt

Na de mire írtad ezt nekem? Mert összefüggést nem látok, mi köze ennek Vidál és Sissokkohoz?

@Stylerr

Oszt mire? Nem mindegy, milyen csapattal nem élvezet ez a játék?

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#4958) Woodslave válasza Szigma70 (#4957) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Tegnap megvettem Sissokot. Igaz cam chemmel nem tudom ez egyébként megvaltoztatja-e a viselkedését. Hát ha a h/h workratet kellene demonstralni akkor tökéletes példa eddig ilyet nem tapasztaltam senkinél. Mindenhol is ott van küzd mint állat.

Ez nem feltétlenül válasz bocs csak már nem irom újra mobilról :K

De tegnap megint úgy hagytam ott hogy soha nem jatszom mert tényleg egy kínlódás

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4959) K.J válasza Szigma70 (#4952) üzenetére


K.J
senior tag

Nálam Vidal és Witsel ténykedik a középpályán. Egyelőre teljesen megfelel.
Kellően erősek és mind a kettejükkel lőttem gólokat.

Sissokot nem tudtam beépíteni, nem tudom milyen lehet. Most picit elhagytam a PL vonalat.

[ Szerkesztve ]

(#4960) Kristof_94 válasza Woodslave (#4958) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Tényleg OP az öreg! Mielőtt váltottam a mostani csapatra a BPL pörgött és beton CDM volt. Lehet vissza kellene állni rá. 4231-ben elől Rashford, a 3 Cam meg Zaha, Jesus és Lucas, szélső védők meg Aanholt és Bellerin. Ezek a komoly playák, nem valami bánat Messi meg CR. Az ilyenek ellen VVD annyit ér, mint fejlövésre a sebtapasz. Sőt, még ész sem kell hozzá!

[ Szerkesztve ]

(#4961) Woodslave válasza Kristof_94 (#4960) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Azt hittem most faxán összeállt a szintemre a csapat de tegnap 2-0-ról kaptam ki többször meg döntetleneket tudtam kiszenvedni szóval megint nem éreztem a védelmet (se). Olyan megint mintha a 16-osnal nálam alig az ellenfélnél 11 ember lenne. Pedig azért a ter stegen - lenglet - laporte hármas azért annyira nem xar hogy 88-perctől 2 gólt kapjak :U

Kicsit bosszant hogy 1 hónap közel 500 meccs meg számtalan videó gyakorlas mittomén után nem túl nagy fejlődést látok. Ok nincs érzékem de akkor is :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4962) hrabanc válasza Woodslave (#4961) üzenetére


hrabanc
tag

Nem veled van a gond. A játék ilyen.
A napokban kipróbáltam egy 4-3-3 (4)-et új instrukciókkal (LFC1892YNWA #4461).
Iszonyatosan jó meccseket játszottam, élveztem szinte mindet. Jóval többször nyertem, mint korábban, és többször léptek ki ellenem, mint valaha. Néha olyan érzésem volt, hogy még az EA is engem tol.
Ugyanaz a beállítás, ugyanaz a csapat. Tegnap reggeltől úgy estem vissza két osztályt, hogy gólt alig rúgok, nem hogy meccset nyerjek. A pörgős, klassz csapatomat, mintha kicserélték volna valami megye III-asra. Lehet, hogy velem van a gond.
Nem sírni akartam és más se tegye. Akkor kell élvezni, amikor a játék "adja".
Bosszankodni meg minek...

(#4963) Meghivott válasza hrabanc (#4962) üzenetére


Meghivott
addikt

Pontosan ezzel a felállással, a kolléga instrukcióival 3 napig a legjobb volt a játék, nemcsak az eredmények miatt, főleg nem amiatt. Aztán teljesen kipukkant. Váltottam formációt, de az alapkoncepció maradt és megint jó a játék.

(#4964) arpo04 válasza Szigma70 (#4952) üzenetére


arpo04
őstag

Most adtam el harmadszorra De Jongot. Vidal jobb nala, kevesebb meccsrl is tobb gol/assistja volt mint a hollandnak. Matuidi is sokaig hasznaltam, ha nem akarsz kapura rugni vele akkor ket baromi jo kp-d van. Nalam csak azert kerult ki a francia mert nyitottam egy Wernert.

Ezek szerint masnal se mukodik a 433(4) amit hasznaltok.

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#4965) hrabanc válasza Meghivott (#4963) üzenetére


hrabanc
tag

Néha úgy tűnik, mintha a játék nem tolerálná, hogy ugyanazzal a csapattal, ugyanazzal a felállással és taktikával játszál napokig, hetekig, rákényszerít a folyamatos cserélgetésre, vásárlásra.
És milyen felállásra váltottál?

(#4966) Z'Z" válasza hrabanc (#4962) üzenetére


Z'Z"
őstag

Elképzelhető, hogy amikor jól megy a játék, akkor a német, amikor rosszul, akkor holland szervereken vagyunk. :F
Ez csak feltételezés, hiszen ennek pont ellentmond Meghivott előbbi hozzászólása.
Mindenesetre érdekes dolgok ezek, de mi halandók nem igazán tudjuk meg a választ erre a random játékmenetre.

(#4967) Meghivott válasza hrabanc (#4965) üzenetére


Meghivott
addikt

4231, jelenleg
a két CDM pedig megy fel a támadással

[ Szerkesztve ]

(#4968) Meghivott válasza Z'Z" (#4966) üzenetére


Meghivott
addikt

Gondoltam erre, de ugyanaz a server volt. Arra jutottam, hogy valóban érdemes nagyon eltérő felállásokat, taktikákat eltárolni a gyorsba és ha meccs közben látod, hogy nagyon nem megy semmi, akkor váltani. Nyilván 1-2 embert azonnal cserélni is kell.
Persze volt példa arra is, hogy egyik felállás sem hozott érdemi áttörést.
Ezeket a meccseket el kell engedni :)

(#4969) LedyGyuszi válasza hrabanc (#4965) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

tavaly is, most is hónapokig játszottam/játszom ugyanazzal a csapattal ,taktikával, felállással...

XONE: LedyGyusziHU

(#4970) Z'Z" válasza LedyGyuszi (#4969) üzenetére


Z'Z"
őstag

Mert bundás csapatod van. :P :R

(#4971) arpo04


arpo04
őstag

Ami az idei reszben erdekes az a biroi tenykedes. Tavaly se volt az igazi, most egyenesrn botranyos. Fault, mezhuzas, nyujtott labas belepes, hogy csak parat emlitsek. A legjobb mikor a csatar belerohan a vedobe es tizenegyes. Tegnap Carlosom ugy szabaditott fel, hogy majd lerugta Lewa fejet :DD Elkepeszto jokat nevetek rajta.

LedyGyuszi: Goretzka helyett ki lenne jo cm posztra? Delaney if lapjat neztem igaz o csak 8 chemmel lenne. Lw poszton Coman es Perisic is kuka. Utobbi lassu, de meg mindig jobb mint a francia.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#4972) Sickboy25 válasza Sasa22 (#4951) üzenetére


Sickboy25
addikt

Köszi szépen, teszek vele egy próbát... :R

@(#4961) Woodslave : 500 meccs egy hónap alatt :Y akurva... nem szarral gurigázol. Nekem szeptember óta van kb. 150 ;] és még ezt is sokallom

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4973) Yodamest


Yodamest
addikt

na gold3 rewardból hatalmas meglepetésemre a legjobb amit kitudtam venni 2db Sommer.... nem volt más...

(#4974) eM'82 válasza Yodamest (#4973) üzenetére


eM'82
addikt

Ezt a reward rendszert kicsit átalakithatnák azért. Mondjuk ha 2 player picked van, akkor az egyik garantáltan 86+-os lenne.

Woodslave: bazz. Pro-k tolnak ennyit :D.

(#4975) Woodslave válasza Sickboy25 (#4972) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Annyi hogy a gyk is jatszik de ő kevesebbet akkor legyen 350 :D azért div 10- ben egy hét alatt megvolt 1000 kvalifikációs pont ahol a győzelem 20 pont és nem nyertünk mindig. A workrate high ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4976) LedyGyuszi válasza arpo04 (#4971) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Scream Sabitzer! :K
LW meg Bailey

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#4977) MdewC válasza Szigma70 (#4957) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az új felület...

Sasanak akartam.

paprikásba vagy? :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4978) hrabanc válasza Meghivott (#4967) üzenetére


hrabanc
tag

köszi, ki fogom próbálni

(#4979) hrabanc válasza LedyGyuszi (#4969) üzenetére


hrabanc
tag

Gondolom mérkőzés közben azért szoktál váltani, ha a helyzet úgy kívánja.
Én is ezt szeretném, hogy amikor már készen vagyok egy csapat felépítésével, akkor azzal játszhassak úgy, hogy élvezem is és ne csak egy-két hétig.
Nem vágyok nagy nevekre a csapatomban, mert nem vagyok akkora spíler, hogy teljesen kijátszam a képességeiket. Most is két kb. 200k-s csapatom van (egy PL és egy spanyol) és amúgy jól elvagyok velük.
Csak azt szeretném egyszer megérteni, hogy mi változik meg egyik napról a másikra. (nem a szerverekre gondolok, ezzel nem akarok foglalkozni).

(#4980) hrabanc válasza arpo04 (#4971) üzenetére


hrabanc
tag

játékvezetés...
Látott már valaki olyat, hogy a játékvezető kiállítja a kapujából kirohanó kapust, aki úgy száll bele a kapura törő csatárba, hogy az már szinte nekem fáj?

(#4981) LedyGyuszi válasza hrabanc (#4979) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

lehet hihetetlen ,de még akkor sem... :N
máshogy kapod az ellenfeleket vagy szimplán szerver probléma...

XONE: LedyGyusziHU

(#4982) arpo04 válasza LedyGyuszi (#4976) üzenetére


arpo04
őstag

Ranezek es Werner miatt ful chem is megvan :DDD ig Muller Sabitzer helycsere.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#4983) hrabanc válasza LedyGyuszi (#4981) üzenetére


hrabanc
tag

Vagy csak szimplán jól játszol! :)
Nekem még viszont van hova fejlődni.
Na ezért nem untam meg még, pedig nem most kezdtem...

(#4984) arpo04 válasza hrabanc (#4980) üzenetére


arpo04
őstag

Fel se soroltam az osszes hibat csak parat. De az is vicc mikor kicsi Carlost egy Sane kontakt alatt kirakja tacsra. 58 cm volt fenykoraban a comb atmetoje ami csupa izom... + alacsony sulypont.
Mielott valaki belall... nem siras csak eszrevetel, irtam jot nevetek rajta. :DD

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#4985) v-man


v-man
őstag

Pirlo v Baggio jöjjön camba? (600 van rá kb, thx2 Ábrahám 😄) előbbi most 580, utóbbi 64o körül mozog.

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#4986) Szigma70 válasza MdewC (#4977) üzenetére


Szigma70
addikt

Jahhh, de nem veled, hanem ezzel a szarral. :D

Minden este leülök, hogy nem baszom fel magam, csak a foci miatt játszok 1 - 2 meccset, de annyira felháborító vereségek jönnek, hogy egyre nehezebben tűröm.
Nem vagyok hozza szokva, hogy aláznak a senkik

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#4987) Sickboy25 válasza Szigma70 (#4986) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ezen már rég túltettem magam, el kell engedni, jah meg soha nem kapok ki, lehet ezért nem érzem át problémád :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4988) Meghivott


Meghivott
addikt

Úgy érzem, hogy ma kedvezni fog az EA és érkezik a várt SBC a magas ratinges fekete lapokhoz :)
Fingers crossed

(#4989) Blashe válasza Meghivott (#4988) üzenetére


Blashe
aktív tag

Ma jön a PL POTM és a Bundes POTM is úgy tudom.
Én úgy gondolom, hogy Lewa 91 lesz és talán Vardy 86.

[ Szerkesztve ]

(#4990) mkbla


mkbla
senior tag

Üdv mindenkinek!

Tegnap kikukáztam egy nagy rakás játékost, értem ez alatt, hogy bedaráltam upgradnek, mert nem akartam tartalékolni a sok 79 alatti játékost...
Érdemes a bronze játékosokat is upgradelni? vagy vannak amikor jók lehetnek valamibe? Vagy nézzem meg ás adjam el ami jó pénzt ér? érhetnek?

Nos az upgradek eredménye nem lett rossz viszont sajna leamortizáltam a német csapatomat (az olaszt is holott az se volt valami nagy szám, azt max arra tartanám h a storyline játékost megcsináljam...)

Szóval a németből ez maradt:

Azt mondtátok páran, hogy elég ha két csapatot tartok, erre mondjuk egy spanyolt elég használhatónak tartok: nem tudom kit vagy mit lehetne még cserélni, de javaslatokat szivesen elfogadok, milyen felállás taktika, mi lenne a jobb? agresszivabb játékot kedvele, és még nyitottam ezekhez egy 86os cm Parejot...

Valamint a végére hagyom a top csapatomat ami vélemény szerint elég jól néz ki, de szeretnélek titeket is megkérdezni mit gondoltok erről a premier ligás csapatról, illetve várom minden építő jellegű hozzászólást, meglátást, mit/kit lehetne cserélni, esetleg milyen felállást taktikát állítsak be agresszívebb játékoz?

Előre is köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat :R

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#4991) Sickboy25 válasza Blashe (#4989) üzenetére


Sickboy25
addikt

Szerintem a Bundás 1 hét múlva jön... Még 7 nap van a másikból.

mkbla: egy csapat elég lenne szerintem, fölösleges ennyit tartani... Kanté milyen a PL csapatban? Tavaly sokáig használtam, kis vadkan volt, de az zavart, hogy alacsony és rendre lefejelték, ráadásul szögleteknél, mindig ő fogta a toronydarukat. Idén a fejeseknek semmi jelentősége nincs.

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4992) LedyGyuszi válasza hrabanc (#4983) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

sajnos ez sem mondható el... ;]

XONE: LedyGyusziHU

(#4993) arpo04 válasza mkbla (#4990) üzenetére


arpo04
őstag

Spanyol csapatnal Vidal cdm, Morales cam, Rodrigo st es Militao valamint Areola kapuba. Joval erosebb lenne a csapatod.
Areola Stegen utan a masodik legjobb kapus a la ligaba.
Ha esetleg van ra keret jobb szelre Mendy.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#4994) Zimmi91 válasza mkbla (#4990) üzenetére


Zimmi91
addikt

Szerintem is tartsd meg csak az angol csapatot, a többiből add el aki többet ér és akkor tudod fejleszteni az angolt :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#4995) Woodslave válasza mkbla (#4990) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a pl csapatodból elfogadnám az a kis triumvirátust ott oldalt :R :C

egyébként a bronzokon én is agyaltam, mert kb marque matchups első két "puzzle"jában lehet párat elsütni belőlük ahol a rating nem számít, eladni max a napi feladat idején lehet 200-ért. Egyéb felhasználására az upgrade-n kívül nem jöttem rá még.

Érdekes amúgy Felipe alapember volt nálam, a legjobb pontszámú játékos már az elején legalábbis, de mostanra valahogy nem lehet észrevenni se. Tegnap 16 pakkot nyitottunk, jó nagy része ilyen div10 reward mixed meg rare mixed packek, walkout term. semmi, pár board és Martial volt az egyik, na rá le is cseréltem Felipet és nem is rossz

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4996) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Megcsináltam az MM-et. Jött egy lila hero 69 -es a totw-ből :D Illetve Sanchez UCL lapja, amúgy szerintem az összes megvan, amit idén kiadtak belőle: UCL, OTW és a gold is... :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4997) werminator válasza MdewC (#4953) üzenetére


werminator
csendes tag

Komoly team 😉 Essien milyen? Icon cdmet keresünk. Gondoltam rá is meg mid Petitre is.

(#4998) LedyGyuszi válasza Sickboy25 (#4996) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

mondjuk 8 órát még várhattál volna... ;]

XONE: LedyGyusziHU

(#4999) elod22


elod22
senior tag

Azoktól kérdezném akik több meccsen használták Gnabryt, hogy náluk sem volt valami nagy szám? Goretzka-Gnabry van a csapatom jobb oldalán, de főleg Gnabry nem úgy teljesít, mint a többi támadóm. Át tudnám variálni PL játékosokra, ha érdemes. Goretzka helyett egy mindenes CDM kellene, Sissoko lenne az ideális, ha lőni is tudna, de talán annyi kompromisszum belefér. Esetleg Rodri, Wijnaldum, Fernandinho, Fabinho még alternatíva.
Az RW már kérdésesebb, szóba jöhet Mahrez, Pepe, Willian, Bernardo Silva. Akár Sterling is beleférne a keretbe, de csak ha megéri az árát.

(#5000) MdewC válasza werminator (#4997) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszi!

Nagyon jó. :)

Ha belefér akkor mindenképp Essien. Gyors, erős, brutál def, szuper passz, 4 wf, jó wr, megfelelő magasság, van dri. Nagyon jó lap.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.