Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) Madn!ght válasza Madn!ght (#4698) üzenetére


Madn!ght
addikt

szerk: Ez inkább hátrálás közben, de ha nem is mögöttem van a védő, akkor is, mintha odaszippantaná a játékosomat és beleül az ölébe. :DDD

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#4702) Yodamest válasza Madn!ght (#4701) üzenetére


Yodamest
addikt

engem ez a labda átangedésnél szokott zavarni, asszem L1 gomb. Jön a passz, átengedem direkt, hogy átverjem a védőt és egyből lefordulhassak, be is jön, erre nem tudok átfutni a csodálkozva mögöttem ácsingózó védőjén, miközben látszik, hogy a gyerek full nem reagálta le azt, hogy én most átkurtam a fejét. :)

(#4703) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok! Ti kit vennetek ki Storyline jatekosok kozul? Zaha kotelezo? Ezek a lapok fognak fejlodni? Ha igen akkor mi alapjan?

(#4704) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na erről még megkérdezem a véleményeteket. Full pl-es csapatom van. megvettem De Geat, előtte Laporte és Alderweireld van védőként.
Viszont van egy untrade Lengletem. Azon agyalok, hogy De Gea meg Alder árából megveszem Ter Stegent és akkor lesz kémiája Lengletnek is mert ott a francia kapcsolat. Bal oldalon egyelőre Digne jobb szélen meg TOW Traore szaladgál. Viszont Lengletnek a középpályával nem lesz semmi chemje, meg ugye Laportenak se Ter Stegennel.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4705) LedyGyuszi válasza Yodamest (#4699) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

így játszok egy ideje, ezért próbáltam meg javasolni...de csak egy ötlet volt! :K

XONE: LedyGyusziHU

(#4706) Yodamest válasza LedyGyuszi (#4705) üzenetére


Yodamest
addikt

mármint te egyáltalán nem nyomsz szerelés gombot?

(#4707) Mrdevil válasza gorje (#4703) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én Zahat kaptam ki, bár Aguerot nem rakom ki helyette. Zaha meglepően jó amúgy. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4708) Stylerr válasza freddyadu (#4700) üzenetére


Stylerr
addikt

Pique milyen? Nem lassú? Nálam úgy fordul mint egy nyerges vontató.

(#4709) Jamesford


Jamesford
csendes tag

Szerintetek arra van esély, hogy pl: Yedder lesz a POTM és az SBC-hez kell francia IF?
..csak, mert van Lecomte IF lapom 4 db.. talán megérné megtartani, mert jelenleg nincs ára.. :)

PSN: otto880912

(#4710) LedyGyuszi válasza Yodamest (#4706) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

de, szoktam alkalmazni... viszont inkább jockeyzok. amikor már viszont a védővonalban van a manus, tehát a kapuig vezető úton az az utsó emberem, akkor már nem, pontosan a mellé szerelés miatt. kezdetben rengeteget szívtam vele én is, persze azért még most is előfordul

(#4709) Jamesford:
az eddigi kereskedési tapasztalatok alapján inkább magasabb ratingos, francia ligás vagy francia lapokat vennék...

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#4711) arpo04 válasza Stylerr (#4708) üzenetére


arpo04
őstag

Probald anchor lappal es mellette legyen egy gyors kozepso vedod. Lenglet vagy Militao. Szelsoid gondolom gyorsak. Nalam igy jol kiegeszitik egymast. Ha meg fordulni kell akkor Militao se fogja beirni eddigi tapasztalatok alapjan.
Otw Hernandez igy lehet elpasszolom mert felesleges padoztatni.

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#4712) zsolti72837 válasza werminator (#4639) üzenetére


zsolti72837
őstag

Köszönöm! :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#4713) Jamesford válasza LedyGyuszi (#4710) üzenetére


Jamesford
csendes tag

Köszi, akkor az lesz, hogy 2 db-ot eladok most :) 2 db megmarad, hátha kell francia liga IF.. és nézegetek magas ratinges lapokat a ligákban hétfőn és csütörtökön.. :))

PSN: otto880912

(#4714) Sickboy25 válasza Madn!ght (#4691) üzenetére


Sickboy25
addikt

Az UCL lapja milyen lehet? Mert az értékek ugyan azok... Az növekszik, ha menetelnek a BL-ben? Mert akkor inkább azt veszem meg!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4715) arpo04 válasza Sickboy25 (#4714) üzenetére


arpo04
őstag

Nem novekszik, kek ennyivel tud tobbet ;]
Bar azt jo lenne tudni lesznek e az iden is ilyen uefa lapok. Akkor Hernandezt megtartom.

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#4716) Tigibeeb


Tigibeeb
tag

PC-re ujjab patch érkezett 2,2 giga...

vajon ez mi megint ?

(#4717) freddyadu válasza Stylerr (#4708) üzenetére


freddyadu
senior tag

Én nem érzem lassúnak. Kifejezetten elégedett vagyok vele. Nagyon jól helyezkedik, jó ütemben lép oda, jól fejel, nehéz elnyomni.

@Arpo04
Én catalysttal használom...

[ Szerkesztve ]

(#4718) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Láttátok, hogy EA Zaro twitterjét feltörték? :D A többi EA-s majomé meg "offolva" lett, hogy a hacker ne lássa a privát üzeneteket amit Zaroval váltottak. :C

(#4719) gorje válasza Mrdevil (#4707) üzenetére


gorje
senior tag

Koszi! Kivettem, 3 meccs alapjan tetszik! Deadeye-vel hasznalod?

Kivancsi vagyok mi alapjan fog valtozni...

MAS: Van ertelme XP-ket gyujteni? 30 felett? Uj seasonkor, "uj XP"?!

(#4720) Mrdevil válasza gorje (#4719) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én csereként használom, úgy nem sokat számít rajta a chem lap. Az jó lenne, ha lehetne tovább vinni az XP-ket, de nem hiszem, akkor viszont minek számolja tovább, érdekes valóban.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4721) Szigma70 válasza LedyGyuszi (#4682) üzenetére


Szigma70
addikt

Gotetzka akkora csalódás idén, hogy...
Semmilyen. Semmi.
Ae elől, se hátul, csak arra jó, hogy meglegyen a 11.
Sima Delaney többet ér 100x.
Én ezt tapasztalom.
És Gnabry hasonló, de nem ennyire durván.
Thaubin többet csinált előtte.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#4722) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Szerintetek 4231-ben középső CAM pozícióban Joao Felix helyett scream Aspas jó választás lenne?

(#4723) Meghivott válasza Kristof_94 (#4722) üzenetére


Meghivott
addikt

3x3
135K
Ha ezek nem zavarnak, akkor igen.

(#4724) Kristof_94 válasza Meghivott (#4723) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Idén sajnos(?) nem jó a kroketta, más cseleket meg ebben a delay tengerben nehéz. :D
Na majd látom...

Gameiro viszont egy igazi bestia, lövi a gólokat rendesen!

[ Szerkesztve ]

(#4725) mr.dana


mr.dana
aktív tag

[link] tegnap már óvatosan megkérdeztem , de most még egyszer megkérdezném a pengéket v akinek van serieA csapata , hogy érdemes-e lenne egy PL csapatot serieA ra cserélni .. !!??
az ok természetesen a zseton - úgy láttam hogy mintha olcsóbban brutál jó stattal rendelkező playerek lennének .. De vajon a valóságban is jók -e .. mert nyers statokban sokkal jobbnak látom őket ( ezen az áron )
az egész onnan indult , hogy játszottam valakivel serieA team-el és volt egy 86 Immobileéje - 3-2 re kikaptam mind 3 gólt ő szerezte és gyakorlatilag feldönthetetlen volt a pali ..
erre megnéztem a statjait és még találtam ott pár érdekes játékost ..
már majdnem elkezdtem eladni a csapatot - erre most meg pont azt olvasom , hogy a PL játékosok átmennek mindenkin .. :F hát elbizonytalanodtam - akkor most mi legyen ..
mondjuk én pont baromira nem érzékelem hogy átmennének a játékosaim az ellennen - inkább pont fordítva .. :U igaz persze nem is egy világverő csapat ..
vagy maradjon ez - fejlesszem ezt tovább ?? :F :F

[ Szerkesztve ]

(#4726) mr.dana


mr.dana
aktív tag

(#4727) Readonly2 válasza mr.dana (#4726) üzenetére


Readonly2
tag

Szia,

Ezt a taktikát nem próbáltam. Rose helyett Shaw lenne nálam a bal bekk, Schmeichel helyett Alison/ De Gea, Gündogan helyett p Sissoko vagy Jesus helyett Alli kezdene nálam. Alli lenne a cam Lucas pedig az st.

(#4728) toome1985


toome1985
tag

Ba.....meeeeeeggggggg! 5 év alatt semmit nem nyitottam soha. Most meg az uefa packbol ez. Most mi a szart csináljak? Eladjam? Használjam?

[ Szerkesztve ]

(#4729) arpo04 válasza toome1985 (#4728) üzenetére


arpo04
őstag

Ideje volt akkor mar, hatalmas grat! :C
Ha be tudod epiteni hasznald

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#4730) Gaborz1 válasza toome1985 (#4728) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Ilyen nyitást biztos nem adnék el.
Értem rn hogy profit meg lehet belőle építeni ütős csapatod, de akkor se válnék meg tőle a helyedben.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#4731) toome1985 válasza Gaborz1 (#4730) üzenetére


toome1985
tag

Hát szerintem az árával jobban járnék. Végre kipróbálhatnék egy jópár játékost akit amugy sose. Nehéz dolog ez de én inkább az eladás felé hajlok most. A kérdés az hogy most adjam el vagy később mehet fel az ára ha már nem nyitható?! Mindenesetre megvárom hogy ki mit mond. A héten ugyse játszom szoval elfér a clubban. Majd jo lesz super subnak. :D

[ Szerkesztve ]

(#4732) Tubi1976


Tubi1976
tag

Sziasztok!

Játszogatok evvel a valamivel, kerskedgetek stb.Soha de tényleg soha nem vettem semmi illegálisat a játékhoz/coint, bot-ot stb./Tegnap megszenvedtem az ellenőrző laokoncsoporttal ezért beléptem box-on és ott csináltam meg.Ma még használtam de most kaptam egy üzenetet hogy felfüggesztették az accountot.Nagyon fel vagyok háborodva mert tényleg semmi olyat nem tettem amit nem lehet.Komolyan mondom bíróságra is gondoltam.Mit lehet tenni?Írtam egy ticketet ezeknek de ebből nem hiszem hogy lesz valami.Idehányják ezt a valamit és nem az a bajuk hogy jobbá tegyék hanem az hogy az ártatlan embereket baszogassák????

(#4733) akooos válasza toome1985 (#4731) üzenetére


akooos
veterán

Add el, vehetsz belőle régi kedvenceket, forgathatod az árát.

(#4734) Mrdevil válasza toome1985 (#4728) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én eladnám, picit ráülnék a lóvéra, jön a black friday, ár esések.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4735) Kristof_94 válasza toome1985 (#4728) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Add el szerintem is, akár a sima verziót is meg tudod venni vagy építhetsz egy bitang csapatot. Milyen a mostani?

(#4736) Tubi1976


Tubi1976
tag

Most nézem valaki belépett töbször is Debrecenből az accountba.......Soha nem jártam Debrecenben nem is ismerek ott senkit ilyenkor mit tegyek?

(#4737) Kristof_94 válasza Tubi1976 (#4736) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mennyire laksz onnan? Nem feltétlenül lépett be más!

(#4738) Tubi1976 válasza Kristof_94 (#4737) üzenetére


Tubi1976
tag

BP

(#4739) toome1985 válasza Kristof_94 (#4735) üzenetére


toome1985
tag

[link]

Remélem megnyitja. Ebből a Pique Nesta páros untrade. Kispadon OTW Joao Felix.

(#4740) arpo04 válasza toome1985 (#4739) üzenetére


arpo04
őstag

Bela helyett Dembele, Vidal es De Jong mind kettore shadow lap. Bebzema nem tudom milyen ot nem hasznaltam. En inkabb atragtam magam a vedelmen (Suaraz) :DD

[ Szerkesztve ]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#4741) toome1985 válasza arpo04 (#4740) üzenetére


toome1985
tag

Dembelé papir. Őt cseréltem Balere. Vidal Saul kettos volt a kp eddig. Fasza is mindketto. Saul jol jo tavolrol Vidal meg Vidal. Modricot csak tesztelnem ha lenne idom. Benzema nalam megfelel. Felallt vedelem ellen hasznalom. Ha 16oson belul kap labdat akkor altalaban egy lefordulos lovocsel utan be is rugja. Ha futni kell akkor Bale st helyere jon Promes. Ha 433-4 et jatszok akkor meg camba Felix. Igy tudok varialni sok felallas kozott.

(#4742) Kristof_94 válasza toome1985 (#4741) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

4231 szűk nem tetszik?

(#4743) toome1985 válasza Kristof_94 (#4742) üzenetére


toome1985
tag

Azzal ment a leggyengébben. Valahogy furán helyezkednek az emberek nem feküdt. A szélessel egy ideig jo volt. Patch utan viszont az is gyengébb. Most nagyon bejön az 5 védős felállás. A középső poziciót pont Piquenek talaltak ki ott nem baj ha kitámad. Nyugodt szivvel verem vele telibe az ellen csatárát. Ha meg megkerül akkor a másik kettő kapja el. Széleken meg nem nagyon fut el senki a két Usain Bolt mellett.

[ Szerkesztve ]

(#4744) K.J


K.J
senior tag

Urak,

Kis segítséget kérek szépen!
Ter Stegen vagy Areola?

Bürki van most, védelem bal oldalán Hakimi-Hernandez páros, viszont nyitottam egy UCL Militaot és upgradeből esett egy Marcelo. Megéri ez a pici módosítás?
Marcelo milyen idén?

@toome1985: Quicksellezted már? ;]
Gratulálok hozzá! :D

(#4745) toome1985 válasza K.J (#4744) üzenetére


toome1985
tag

Hogynee. :))

Ter Stegen basic cemmel mindenképpen. Néha god modeban nyomja a német. Ja és adj neki időt mert ha épp szivat a game akkor mindegy ki a kapus

[ Szerkesztve ]

(#4746) Bohus84


Bohus84
tag

Van arra valami trükk, hogy miként lehet snipeolni shadow chem lapot? Vagy nyissak el 20k fifa pontot hátha esik?

(#4747) arpo04 válasza toome1985 (#4741) üzenetére


arpo04
őstag

Dembele nem arra van kitalalva hogy utkozzon, arra ott van Vidal. Egyik feltolt ekem se eros ha igy nezzuk. Payet, Yedder, Dembele, Felipe Anderson. Nekem a 4-5 wf kell igy nem nezem melyik labara jon ki. Ha ero csatarra van szuksegem behozom Osimhent. Mas stilust preferalunk.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#4748) thebigK válasza Bohus84 (#4746) üzenetére


thebigK
addikt

Kurvanagy mazlival, nem mashogy

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4749) K.J válasza toome1985 (#4745) üzenetére


K.J
senior tag

Rendben!
Köszönöm :)

(#4750) eM'82 válasza Bohus84 (#4746) üzenetére


eM'82
addikt

Max price 5k fölé, majd apránként feljebb lépegetve mindig search; s ha talál, akkor piszok gyorsan buy. Gyakorlás + türelem kell hozzá. :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.