Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) Woodslave válasza Sickboy25 (#5300) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az enyém katasztrófa 52-es chemmel kb 5 ember van a helyén abból 3 passzol össze...

Nem tudom ami ikonra esélyem van ha nem várok még egy kört az Guardiola vagy Roberto Carlos aki még jól is jönne LB-ben viszont a mostani körben 12-t lehet szerezni Legendaryn EFL játékosokkal kizárt hogy bármilyen gépi csapatot megverjek a többi meg finoman szólva kétséges. Ezzel az ucl brigáddal meg 3 csere lehetősséggel meg... :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5302) LedyGyuszi válasza Sickboy25 (#5300) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Mbabu egyik küldijét csináltam 9 védővel plusz Werner, Neuer... 80as chem, 2 meccsből meglett a 6 védő assist és 1 win 1 lost... ;]

XONE: LedyGyusziHU

(#5303) nrico válasza ShiberMonkey (#5298) üzenetére


nrico
tag

Jah értem. Akkor a progit kell beszereznem! :)

PS4 Pro, nrico007, FIFA FUT, Pro Clubs Team AdyGea

(#5304) mkbla válasza Madn!ght (#5233) üzenetére


mkbla
senior tag

Érdekes felvetés, CAM ban, nekem ST-ben is ontja a golokat, aránylag meg vagyok vele elégedve, de mondjuk akkor elsődleges csatának berakom POTM Vardyt, de akkor meg két CAM kellene mert scream Özil is aránylag jól muzsikál nekem is CAM-ban...

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#5305) Sickboy25 válasza Woodslave (#5301) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nekem az EFL meg sincs a klubból... LB és RB hiányzik... Azt hiszem utoljára hagyom... ;]

Mégis meglett, találtam egy bronz LWB-t és az RB-be egy fasza CB-t :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#5306) Woodslave válasza Sickboy25 (#5305) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem 4 van 3 ezüst 1 bronz... Legendaryra. Hogyne :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5307) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Futwiz predikció a TOTW-re : [link]
Naingollan/Ndidi egész jónak igérkezik
Robertsonra kevés az esély, de frankó LB lenne. RM Messi meg egyenesen killer :D
Remélem a csütörtöki pickből mindenkinek esik valami használható

(#5308) Mrdevil válasza Woodslave (#5306) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ezt a legendarys dolgot úgy szoktam, addig pörgetem/váltogatom a SB csapatokat, míg bead valami full gagyit, na az ellen mehet a legend.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5309) Kristof_94 válasza ShiberMonkey (#5307) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Egy Messit elfogadnék, de jó is lenne...

(#5310) Sickboy25 válasza Mrdevil (#5308) üzenetére


Sickboy25
addikt

Én úgy vettem észre, ha elpörgetem a le nem játszott meccseket, azt beleszámolja a 40 pontot adó meccsbe. Utáni is lehet játszani, de 0 ponttal...

@Woodslave: 2 ezüst + 1 bronz nekem...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#5311) eM'82 válasza Sickboy25 (#5310) üzenetére


eM'82
addikt

Nem nyomja tovább, csak másik SB csapattal tolja míg be nem ad egy full gagyi ellenfelet. Én is így tolom most. Rotálva mind a 4 ligát. Championshipből 3 már megvan.

(#5312) Sickboy25 válasza eM'82 (#5311) üzenetére


Sickboy25
addikt

Jah így más én is így csinálom azóta, hogy rájöttem, hogy a fogy a meccs :-)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#5313) sz_abika


sz_abika
addikt

Azt olvasom redditen hogy a base icon packkel valami shit van és mid iconokat is nyitottak belőle :D

PSN: xszabikax

(#5314) Woodslave válasza Mrdevil (#5308) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja ez úgy van ahogy Sickboy mondja, nyilván ha nem érdekel az sb reward vagy elég a gold 1 aztán megvan 5 legendaryból akkor ok... Nekem kellenek a packok is mégha csak gold 1 szokott lenni, az elite 3-hoz most nem volt elég időm wl meg rivals mellett.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5315) Mrdevil válasza Woodslave (#5314) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem, nem gyerekek, természetesen mikor megvan a elite1, utána jön a pörgetés ezerrel. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#5316) Woodslave válasza Mrdevil (#5315) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:Y :R akkor én kérek elnézést :D

de akkor hova pörgetsz már? Illetve minek. Min kell verni hogy meglegyen és még lehessen pörgetni?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5317) Madn!ght válasza Z'Z" (#5284) üzenetére


Madn!ght
addikt

Hidd el, a technikai részén én is túlvagyok. A lépcsőházban elérhető legstabilabb net szolgáltatás (500-as Digi), 20k Ft modemre (AC, 5Ghz, saját csatorna, stb.), 144Hz monitor 1ms (még ha nem is használja ki a PS, de kisebb az input lag). Ettől többet nem tehetek. A net limiter nem tűnik rossz ötletnek, illetve amit LFC1892YNWA is ír, kissé alátámasztja, amit már korábban sejtettem.

Véleményem szeirnt a netkódja a játéknak tartalmazhat olyasmit, ami azt szolgálja, hogy a gyengébb netes kapcsolattal rendelkezők se feltétlenül kerüljenek hátrányba. (van ez így más játékoknál is, FPS fronton, mikor 200as pinggel közel olyat/jobbat lősz, mint 30-cal) Érezhető, mikor próbál a szerver előreszámolni. Annó Quake3-ban is sokan ezzel szórakoztak, (cl_timenudge -xxx érték), ezzel lehetett a szerveroldali packetek "jóslatát" befolyásolni. Nem akarok mélységébe belemenni, de itt sem tartom kizártnak ugyanezt. Persze nem konteógyártás meg ilyesmi, ez részemről egy elképzelés, amivel magyarázni szeretném azt, ami történik fizikailag f2f a monitor előtt.

Amit korábban a jó és a nagyon jó játékosokkal kapcsolatban írtam pedig fenntartom. Nagyon ritkán találkozok olyannak, aki hót' süket és csak "ikszkör"-ig terjed a tudás. Nagyon ritkán (kb 100-1). Többnyire nagyon szoros meccseket játszom, pedig jópár év rutin, néhányezer meccs van a hátam mögött. Persze hozzám képest mondanám, nyilván. Nálam a div 5 körüli szint amit fenn tudok tartani. (full középszerű tudás, instabil koncentrációkészség, delay, stb. :D)

Tegnap nézegettem Tekkz YT csatornáját, pár meccsét, pakknyitás ilyesemi. Most nem azért, de néhány meccs, olyan mintha nem is ugyanazzal a játékkal játszanánk. A sebesség, a pontosság (oké, jobb játékosok), de ott nincs botladozás, balett, stb. Keresem a magyarázatot arra, én miért tapasztalok mást, egyelőre betudom, hogy más kávéház osztcső'.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#5318) v-man


v-man
őstag

Jött egy 1.84gb méretű patch. Xbox

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#5319) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ezeknél az online swap küldetéseknél ha behozok valakit a kispadról az nem gond, szóval attól ha nyerek ugyan úgy megadja, ugye?

(#5320) Woodslave válasza Kristof_94 (#5319) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen. Egyből azzal kezdek, igaz pár meccen összejött a nyitógól a Mata - Mandzukic csodapárossal is. :U :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5321) K.J válasza Idim (#5292) üzenetére


K.J
senior tag

Köszi!
Nálam is jól működik, teszi a dolgát, tetszik és eddig basic használtam :)

[ Szerkesztve ]

(#5322) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Napom: [kép]
És mégis létezik! :D :D

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#5323) Sickboy25 válasza v-man (#5318) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ez már megint mi??? Már lassan 7-8 giga frissítés jött... :(

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#5324) ShiberMonkey válasza Kristof_94 (#5309) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Neked gondoltam pont Messit, ha már kinyitogattad Őt párszor :D

(#5325) ShiberMonkey válasza Madn!ght (#5317) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Én is ezért gondolom hogy a netcode lesz a ludas mert COD,CS és PES is delay nélkül megy/ment. Valamint mint ahogy tapasztaltam 1,5-ön is fut a játék (amúgy sem kell egy Fifa szintű cuccnak 1 nél több)

(#5326) Kristof_94 válasza ShiberMonkey (#5324) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

2x pár hét eltéréssel és mind a kettő untrade volt... :D
Az egyiket bele kellett tennem a Barca sbc-be. :C

(#5327) arpo04 válasza Madn!ght (#5322) üzenetére


arpo04
őstag

Milyen platformon jatszol? Csak az ígért ct és instrukciók miatt kérdem. Ha PS akkor vegyél fel úgy gyorsabban elmondom. :R

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#5328) Szigma70 válasza ShiberMonkey (#5325) üzenetére


Szigma70
addikt

50 mega körüli adatforgalmat mértem / meccs.
Számold ki

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#5329) Z'Z"


Z'Z"
őstag

(#5330) v-man


v-man
őstag

[Willian] egész jó lehet 1-2 kör után...
Kivéve, ha nem jutnak tovább :))

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#5331) Stylerr válasza v-man (#5330) üzenetére


Stylerr
addikt

Gondolom sokáig fog jutni a Chelsea. :DD Mahrez sokkal jobb választás.

(#5332) v-man válasza Stylerr (#5331) üzenetére


v-man
őstag

Európa Ligába esve is fejlődne ez a lap, nem?

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#5333) ShiberMonkey válasza Szigma70 (#5328) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Micsodát ???

(#5334) eM'82 válasza Z'Z" (#5329) üzenetére


eM'82
addikt

Már megint egy francos PL SBC. "Szuper." Legalább megmaradnak a coinjaim/lapjaim.

(#5335) Sickboy25 válasza eM'82 (#5334) üzenetére


Sickboy25
addikt

En lehet megcsinalom :-) csak lenyomom a brazil meg a pl icon swapot

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#5336) Meghivott


Meghivott
addikt

Lassan az SBC-kedvet is sikeresen kiölik az emberekből. A kereskedés már kuka, a játék tudjuk milyen.
Kizártnak tartom, hogy az emberek Willianra szavaztak többen, amúgy.

(#5337) Szigma70 válasza ShiberMonkey (#5333) üzenetére


Szigma70
addikt

A sávszél igényt

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#5338) ShiberMonkey válasza Szigma70 (#5337) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

A legtöbb játéknak nem kell 3 Mbpsnél több le és 1Mbps fel nél több.

[ Szerkesztve ]

(#5339) #Wiall#


#Wiall#
tag

Sziasztok mi a véleményetek Nestárol ?
shadow lappal és egy deop back es védekezéssel meg jockey val használható lehet ?

(#5340) mr.dana


mr.dana
aktív tag

approximate location matchmaking ... mire tegyem .. ?? tök mindegy ? :F

azt honnan tudom , hogy kivel játszom ( ország ) ? írtátok hogy németek ellen pl full szar a net .. most játszottam egy szerintem némettel PL csapata volt , de neve meg egy Köln címer miatt gondolom - na lényeg - esélyem sem volt .. de nem azért mert valami különlegesen játszott .. egyszerűen mindenhova elöbb odaért - játékosaim felborítja - stb stb
amit ellőt lényegében gól , "kedvencem" mikor 16 os magasságában szélről laposan középre lő, és az ott álló ember mint valami flipper kva nagy gólt lő ..... gyakorlatilag 90 fok :Y
én meg ha rákészülök kicsit megtolva a labdát szemből lendületből sem tudok ilyen erővel lőni .. mint ez állóhelyzetből ... :W

(#5341) Madn!ght válasza arpo04 (#5327) üzenetére


Madn!ght
addikt

PS, felveszlek ;) :R

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#5342) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

1 meccs és meglehet a 15 swap lap, úgy döntöttem Keane lesz a választottam! :D

(#5343) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#5342) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Na meg is van, de azért a rewardokat megvárom, nehogy beadja untrade. :DDD

(#5344) tibi206 válasza Kristof_94 (#5343) üzenetére


tibi206
tag

Nem adhatja be, mert prime :)

(#5345) Digestive


Digestive
addikt

Gyerekek egyet tudok javasolni! Oszoljunk!

Mindenki keressen magának egy másik hobbit és az ahhoz kapcsolódó fórumot. Erre a ganyédombra nem érdemes több időt és energiát fordítani! Az új pöccs fantasztikus lett. Valaki gondolt arra, h lehet ez még szarabb? Hát lehet b+! Olyan delay van h a grafika nem foglalkozik már a lábak mozgásával sem... csúsznak az emberek ide-oda. :DDD Én ma kiégtem végleg. Sztem holnap meghírdetem a PSt. Ha valakit érdekel írjon privátban! :DDD

Fussatok bolondok! :D

Az utolsó kapcsolja le a villanyt.

[ Szerkesztve ]

(#5346) Z'Z" válasza Digestive (#5345) üzenetére


Z'Z"
őstag

:DDD :R

(#5347) Raunchy válasza Digestive (#5345) üzenetére


Raunchy
tag

Jaja, sztem az NHL peccset kapta meg a game, nálam ugyanez van. Elkezdtem svéd, orosz, finn játékosokat venni akik tudnak korcsolyázni 😂 Várom a Gretzky Sbc t😂

(#5348) Kristof_94 válasza tibi206 (#5344) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi, ez eszembe sem jutott! Mondjuk nem mintha sok esély lenne rá, de a következő két nap úgyis dolgozom, szóval türelmesen várok.

Ez a patch az ami PC-re már jött vagy teljesen új?

(#5349) Szigma70 válasza Digestive (#5345) üzenetére


Szigma70
addikt

:DD

Nagyon kényelmes, időtálló kényszerzubbonyok, és extra puha, rugalmas, esztétikus falborítás Fifásoknak szuper árengedménnyel kapható

Jelentkezni

"életem el FUT" jeligére priviben

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#5350) Digestive válasza Szigma70 (#5349) üzenetére


Digestive
addikt

6m²-es mosókonyha átalakítása boxzsákkal együtt mennyi lenne haveri alapon? :DDD

Ja és SZÉP kártyát elfogadsz? Elvégre a szabadidőmet b@szom el erre a szutyokra :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.