Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) Aguinaga válasza arpo04 (#5642) üzenetére


Aguinaga
őstag

Köszönöm a segítséget!

PS4-en elég a sima vagy pro kell? Nincs 4k tv-m

PSN: OldSlowhand74

(#5652) eM'82 válasza Aguinaga (#5651) üzenetére


eM'82
addikt

Ha nincs 4k tv-d, és nem is tervezel venni a közeljövőben, akkor jó a sima Ps4 slim is, de a pro időtállóbb.

Kérdésedre amúgy: mindkét konzolra fognak még évekig kijönni Fifák (max. régi "motorral", de Legacy edition sokáig volt PS3ra is (vagy még most is van?... Passz).

PS-en nagyobb a Fifa tábor. Kb 7 milla vs 2.
Én sokáig PS-t akartam venni, aztán Xbox One X lett belőle. Nem bántam meg. Home-olva felesbe kerülnek a havi díjak. PS-en is van valami hasonló móka asszem.

Kontrollerből bármelyiket meg lehet szokni, igaz, nekem a PS4 kontoller triggere sose állt "ujjbegyre", ezért is vettem PChez anno Xbox One kontrollert.
A PS kontrollerek beépített akksisak, az Xbox kontollerek elemekkel/tölthető akkukkal üzemelnek.
Ami hatalmas csalódás volt PS oldalon (volt PS3am) hogy a Sony BT fejhallgatómat nem tudtam párosítani vele az istennek se. Kolléganőm ugyanígy járt a PS4 Pro-val. Apróság, de bosszantó, ha van már egy jó ketyeréd. Manapság TVhez lehet párosítani a fülest is, szóval nem nagy tényező.

[ Szerkesztve ]

(#5653) Szigma70 válasza szabyka95 (#5645) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem megoldás sajnos.

Mint kiderült, nem a köztünk és a szerver közt nagy a ping, hanem az ellennél, és ez összeadódik.
A baj a kompenzálással, és a direkt maxon járatott delay-el van. Tök mindegy melyik szerverre csatlakozol, nem tudod kik vannak ott

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#5654) bab1987 válasza Szigma70 (#5653) üzenetére


bab1987
tag

Inceptipn csinált videót a reddit
posztról. Remélem akkora balhé lesz ebből h beleremeg az EA.

psn:balazsb1987

(#5655) szabyka95 válasza Szigma70 (#5653) üzenetére


szabyka95
őstag

De legalabb nem dob össze nemetekkel, akiknek elonyuk van. Focus krasi, focus

(#5656) arpo04 válasza Aguinaga (#5651) üzenetére


arpo04
őstag

Home mind kettonrl megoldhato. Itt a jatek cimek amik igazan mervadoak es a kesobbi eladasa a gepnek. Jelenleg prot hasznalok. Elotte one s es x-em is volt. A kontrollernel valoban jobb az aksis de szerintem ez nem nagy befolyasolo tenyezo. Az alapjan dontsd el milyen jatekok kellenek majd.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#5657) Kristof_94 válasza bab1987 (#5654) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Jaj dehogy, az égvilágon semmi! Eddig is volt pár dolog és nem történt semmi jelentős. Lényeg, hogy pörögjenek az eladások.

(#5658) Szigma70 válasza szabyka95 (#5655) üzenetére


Szigma70
addikt

Az anomália az, hogy a leírás, és ezen elvek szerint pont a németeknek kellene a legnagyobbat szívni

Most akkor?

A beprogramozott max delay a gond, meg az AI kompenzáció, nem a németek

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#5659) MdewC válasza Szigma70 (#5658) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az is benne van az írásban, hogy vannak olyan országok, ahol a legmagassabbak az eladások. (Mindenki azt gondol amit akar.)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#5660) Szigma70 válasza MdewC (#5659) üzenetére


Szigma70
addikt

Én azt gondolom, hogy ez most egy nagy szar.

De majd Dávid megmondja :DDD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#5661) dracox válasza Sanyyka (#5631) üzenetére


dracox
addikt

Másik Chem lappal nézted? Pl:Marksman

(#5662) Digestive


Digestive
addikt

Időt kell beletenni nem értitek? ;]

(#5663) MdewC válasza Szigma70 (#5660) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mondhat bárki bármit, ez tényleg szar.

Nem azért mert nem hozunk le jó eredményeket, hanem ami közben történik.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#5664) sz_abika


sz_abika
addikt

Huhh ez a mai UCL sbc....76 rare, 77,75 nonrare :D

PSN: xszabikax

(#5665) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

A lagkompenzáció egy valós dolog, fullra teszteltem az egészet, 800Kb/s up/Downnal SIMÁN enged az EA játszani az Ultimate teammel.
4 meccs 4 rage quit ellennek. Csatárjaim kobra reflexel vannak megáldva, ellenfél védői csak lézengenek.
Ehez még benyomtam a Constant pressuret az egyik meccsen és egy az egyben ugyan azt éltem át amit itt a forumon mondunk. Játékosaim rátapadtak az ellenfélre 2 passzot alig tudott leadni csak támadásra kell figyelni.
Kimerem jelenteni hogy sokan így kaparják össze a 30 wint ismert youtuberek között is. Hihetetlen volt amit tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#5666) Digestive válasza ShiberMonkey (#5665) üzenetére


Digestive
addikt

Na akkor hétfőn le is mondom a jelenlegi net csomagot és kérek valami betárcsázóst. :DDD

(#5667) Szigma70


Szigma70
addikt

Akciós modemek áron alul eladók.

Fifa edition

Kupon kód: "el FUT rajta?"

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#5668) Szigma70


Szigma70
addikt

Srácok!

Ezt az alázós gólt mindannyiunk nevében vertem ennek a német srácnak :D

Ami utána jött, csak hab lett volna a tortán, de a szenya bíró nem adta meg

Én megtettem értetek

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#5669) szabyka95 válasza Szigma70 (#5668) üzenetére


szabyka95
őstag

fifa 14 v 15 ben mennyi ilyet rugtam, az volt az igazi kick off glitch, lb + passz hatra majd lb+y elore, micsoda idok

(#5670) eM'82 válasza Szigma70 (#5668) üzenetére


eM'82
addikt

:C gyönyörű volt!!!

(#5671) QV222 válasza Szigma70 (#5668) üzenetére


QV222
tag

Ez igen szep megmozdulás volt.
Gratula!

(#5672) QV222 válasza eM'82 (#5640) üzenetére


QV222
tag

Koszi, a sok segitseget.

(#5673) Szigma70


Szigma70
addikt

Köszönöm Srácok!

A sok éves tapasztalat, a sok-sok gyakorlás, a sok beletett idő, és a mi a lényeg, fejben ott voltam

:DD :D :O

Jahhh, és a fenti modemet használtam közben, vegyétek,van még belőle

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#5674) ferni


ferni
őstag

Egész jól ment a WL, voltam 11-2es stattal is, de sajnos ott leeresztettem és 12-5tel mentem el pihenni egyet...
Neki álltam újra, 3 win, 15-5, na mondom, hajrá, ebből még Elite is meg lehet, ha így nyomom tovább.
Aha, hogyne. Zsinórban 4(!) Vereség, 4.
És nem azért, mert nem tudok játszani, hanem random elkezdett fullos csapatokat dobálni ellenem, zsinórban eddig 4 olyat kaptam, hogy el se hittem.

1. Messi, CR, Neymar, Mbappé, Pep, Rio stb....
2. Neymar + 1 Icon+ fullos Serie A Squad
3. Neymar, Mbappé, 89es Cruyff
4. Neymar, Mbappé, Messi

Jó játékot hozzá.....
És hiába tartod a szintet velük, egyéni megmozdulásokkal megvernek baszki....

Eddig nem kaptam ennyire durvákat, most meg zsinórba 4... Biztos csak a véletlen.
Ja nem :DDD :W

(#5675) ferni válasza ferni (#5674) üzenetére


ferni
őstag

Nem baj ferni, most is, POTM Auba, Son, Messi.....
Elképesztő bakker....
2-1 ide, de Messi megfordítja a 79., 88.ban, de tudom, én vagyok a rossz gyenge játékos.... Na mindegy, biztos nem vettem elêg Fifa pontot, azért szopat a játék 5 meccse

Gusztustalan, na mindegy

6. Meccs zsinórban, most Mbappé, Neymar, Messi, Pogba, Van Dijk, RTTF Joe Gomez, RC..... :DDD Nevetséges

[ Szerkesztve ]

(#5676) A guru válasza ferni (#5674) üzenetére


A guru
addikt

Tényleg nem véletlen, ilyen a matchmaking, utolsó 10-15 meccsen nem az alap PL meg Laliga teameket dobálja, ha normális stattal állsz.

(#5677) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Egy kis off: :R

Szerintem simán be lehetne helyettesíteni a Fifára. :D
Képzelem, hogy a szomszédom hányszor gondolta már ezt. :DDD

(#5678) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Az olyan érdekes hogy 1-1nel pausol a másik connection lost és döntetlen... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5679) Blashe válasza ShiberMonkey (#5665) üzenetére


Blashe
aktív tag

Ezt most próbálom ki. Beállítottam a fel/letöltést 800kpbs -re. Nagyon kiváncsi leszek.

(#5680) Sanyyka válasza dracox (#5661) üzenetére


Sanyyka
aktív tag

Igen és vicces az eredmény:
- hawk 12 meccs 2 gól,
- catalyst 5/5
Tudom, hogy csatár chem kellene, de sajnos nálam extra speed nélkül nincs esélye. :( :D
Ugyanazokat a helyzetekrt 91 >> 86 lövéssel beveri. :Y :F
Borzasztó volt, de most már inkább jó, mint nem, köszi a tippet, már nem érzem, hogy hiba volt kirakni.
Aztán 2-3 hónap alatt hátha tudok majd venni rá egy hunter lapot...

[ Szerkesztve ]

(#5681) ShiberMonkey válasza Blashe (#5679) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Kíváncsi vagyok hogy Neked hogy megy, mindenféleképpen ellenőrizd meccs előtt hogy az adott platformon korlátoztad a netet :)

(#5682) dracox válasza Sanyyka (#5680) üzenetére


dracox
addikt

Szerintem Hunter az pocséklás rá. Total in-game csak +70.

(#5683) poolzee válasza ShiberMonkey (#5681) üzenetére


poolzee
tag

Szia

A platformot hol választom ki netlimiterben?

Ynwa

poolzee

(#5684) ShiberMonkey válasza poolzee (#5683) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Igazából a legegyszerűbb ha az egész routert lekorlátozod :) arra a 20-30 percre még lecsekkolod hogy működik-e nálad is az EA magic :D

(#5685) arpo04 válasza Sanyyka (#5680) üzenetére


arpo04
őstag

Marksman a legjobb ra. Tesztelem es mondom majd mennyire valt be. Hunter viszont valobsn felesleges.

Kozbe valtoztattam a csapaton es jott Hazard, Griezmann es otw De Jong. Wernert igy padoztatom, 1,15 g/m... ezert sajnalom csak. Otw De Jong viszont egy masik dimenzio a sima gold lapja utan. 4x volt nalam a gold lapja es semmi extra. Nala viszont erzem azt a pluszt ami megeri a 6x arat. MdewC Hazard egy allat, nem okozott csalodast, koszi! :R

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#5686) eM'82 válasza ShiberMonkey (#5684) üzenetére


eM'82
addikt

Akkor ez lesz az új Custom Tactic? :)
Pro tipp: miután lekorlátoztad a routert, a konzolt szigorúan wifin csatlakoztasd. Így további extra ping-ek érhetők el.

(#5687) K.J


K.J
senior tag

Büntet a játék. SB-ben annyit ugráltam a szintek között, hogy 0 pontokat kapok. :)
Hiába verem a gépet legendary-n, nem számolja a swapban. Tök jó.

Meddig tart ez? Jövő hétre remélem frissül, mert addig jegelem ezt a módot, csak időpazarlás.

(#5688) ShiberMonkey válasza eM'82 (#5686) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Nyomtam nektek egy screen recordot 2 meccsel de a bandicam elfelejtett szólni hogy 10 perc után lenyomja az egészet.

(#5689) Blashe válasza ShiberMonkey (#5681) üzenetére


Blashe
aktív tag

Semmi értelme ennek a net korlátozásnak... még én kaptam a speed UP lag ot ... :W

(#5690) Stylerr válasza Blashe (#5689) üzenetére


Stylerr
addikt

Persze hogy nincs. Direkt nem írtam be semmit, vártam mikor írja be valamelyikőtök. :)

(#5691) Szigma70


Szigma70
addikt

Én inkább az MTU méretekkel játszok most, csak amilyen konzisztens a játék, nem lehet tesztelni, mert nem tudod mikor mitől milyen az eredmény.
De állítom, nem a nettel, netünkel van a probléma. Írja is a poszt. A szerveren van a delay maxra beállítva. Tök mindegy, hogy neked 20-as vagy 200-as pinged van. Az AI belenyúl a játékba, kompenzál mozdulatokkal, tötyögéssel, késleltetéssel, hozzátett mozdulatokkal, nem indulnak a playerek, mindenki áll, vagy mennek mint a meszes.
Ez ellen nem tudsz mit tenni, ez benne van a játékban. Ezért szar ez így ahogy van. Eltűnnek a stat és skill különbségek, ezért van, hogy a 600K-s játékosod kevesebbet ér, mint az 1500-as Yedder, és. hogy neked semmi sem megy kapura sem, a másiknak meg a passz is gól.

Más:

Radja idén tud annyit mint Vidal? Vidal nálam baszott jó, de a továbbgondolásomhoz cserélni kellene

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#5692) ShiberMonkey válasza Blashe (#5689) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Srácok, zsinórba 7 win WL-ben. Nem volt speed up lagom, felejtsétek akkor el, nem írnám ha nem így lenne, próbáltam a mai wineket felvenni de nem ment. Ez van :)

(#5693) arpo04 válasza Szigma70 (#5691) üzenetére


arpo04
őstag

Nekem Vidal helyett nincs alternativa. Probaltam mar rengeteg jatekost es egyik se hozta azt amit az a lap. Talan majd valamelyik icon.
Toko-Ekambi... helyette is kell majd valaki. Mindegy milyen chem van rajta, igy Balack lesz a kovetkezo akit beszerzek es johet visdza Werner a kezdobe.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#5694) eM'82 válasza Szigma70 (#5691) üzenetére


eM'82
addikt

Radja elég über idén is. Az olasz fun csapatomban szépen muzsikál (agilis, jól tartja a labdát, jól lő, jól passzol). Rabiot a párja, igaz Matuidivel jobb lenne sztem.
Én Vidal helyére jelenleg 2 opciót látok: Essien 87es CDM lapja, vagy Matthaus 88as CB-je (in game CDM). Csak egyik 700k, másik 800k körül van, míg Vidal filléres zseni. :)

(#5695) Szigma70 válasza arpo04 (#5693) üzenetére


Szigma70
addikt

& eM'82

Igen, ettől tartok.

Nem tudom van e értelme, kis pénz-kis foci. Én idén nem teszek több időt ebbe. Nincs értelme harácsolni.

ezt

cserélném, "fejleszteném" erre, de ide Vidált nem tudom összehozni sajna. Túlképp egy Lucas Mertens csere lenne

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#5696) #16514048 válasza Szigma70 (#5660) üzenetére


#16514048
törölt tag

Igazából nincs mit megmondani, ebben a reddit posztban semmi új nincs, amit eddig ne tudtunk volna. Lag kompenzációt a legtöbb játék használ, maga az EA is beszélt már róla egy korábbi Pitch Notes-ban: [link]

Csak miután a buffer időt rövidebbre vették, probléma lett sokaknál a speed-up lag (ami még rosszabb, mint a delay), így inkább visszaállították.

(#5697) Sasa22


Sasa22
tag

Sziasztok.
Kipickeltem 86-os Robertsont, viszont mindenképp ki akarom vàltani Robi Carlost. Életképes lehet Robertson RB-be 7es chemen vagy engedjem el?

(#5698) sz_abika válasza Sasa22 (#5697) üzenetére


sz_abika
addikt

Simán jó. Nalam Dumfries miatt Mbabu is 7 chemrs marad csak, de hibátlan

PSN: xszabikax

(#5699) sz_abika


sz_abika
addikt

Ez a mostani UCL sbc miatt, eladhato minden. Is. 50k jott ma be a sok szennybol a klubtakaritas kozepette

PSN: xszabikax

(#5700) dracox válasza arpo04 (#5693) üzenetére


dracox
addikt

Scream William Carvalho? (Hawk)
Nálam bitang jó.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.