Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:39

LOGOUT.hu

FIFA 20 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Eddigi legjobb kapus volt ter stegen
kb masfel hete viszont ritka szar...
semmit nem fog
Kiuti a labdagat es potyakat kap
masnal hasonlo?

[ Szerkesztve ]

(#4152) freddyadu válasza Szigma70 (#4150) üzenetére


freddyadu
senior tag

Hát az én pekklákkom pont a tiéd inverze...
Már néha nem hiszek a szememnek!

Veron után gondoltam, akkor megvolt erre a szezonra az ikon nyitás, erre nemrég akadt egy Raul. Közte Neymar...
Ma pl egy Bale esett valami ajándék pakkból a season szintlépéskor.

Mi lesz még itt...

(#4153) MdewC válasza Aguinaga (#4147) üzenetére


MdewC
nagyúr

Van de ezt direkt erre csináltam, hogy több instrukciót tehessek a szélsőkre.

Blashe: hidd el nekem sem, de vmit kell változtatni.

Freddy: ok, amint tudok.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4154) Szigma70 válasza MdewC (#4153) üzenetére


Szigma70
addikt

Inkább próbáld ki, hogy nullázd ki a CT-t, és hagyj mindent alapon, instrukciókat se adj senkinek.

Este így nyomtam, meglepő

Más:

Mai SBC-ken én is kerestem végre. Ment QS-be 22 player, jött 11K.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#4155) Edgar2621 válasza Szigma70 (#4154) üzenetére


Edgar2621
őstag

És megcsináltad, nem hiszem el :DDD
Szigma téged ki kellene találni ha nem lennél, forma vagy hékás :C

XO: Gollami26

(#4156) Meghivott


Meghivott
addikt

Kis ösztönző

(#4157) arpo04 válasza Meghivott (#4156) üzenetére


arpo04
őstag

Megpróbáltam én is... 20-25 pack és 0 82+ olyan szerencsém van mint Szigma kollégának. :C

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#4158) MdewC válasza Szigma70 (#4154) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ilyet nem csinálok mesterem. :N

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4159) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Valaki múltkor linkelte az MM tippeket lehozó oldalt, de már nem emlékszem mi volt az. Megtenné még egyszer, hogy linkeli ha szépen kérem :R Bejött múltkor, még kicsit kerestem is rajta, de a, fontos az hogy nem kellett hozzá lapot venni.

+1: jól érzem hogy ezt a Scream Giovincot kötelező megcsinálni? Ehhez a játékmenethez illik a srác, OP-nak tűnik, bár nehezen beilleszthető, de sebaj,

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#4160) eM'82 válasza Edgar2621 (#4159) üzenetére


eM'82
addikt

(#4161) MdewC


MdewC
nagyúr

Na milyen a taktika? :)

Fos? 😅

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4162) Edgar2621 válasza MdewC (#4161) üzenetére


Edgar2621
őstag

Azóta mindenki csak nyer és abba sem merik hagyni, azért nem írnak :C

XO: Gollami26

(#4163) arpo04 válasza MdewC (#4161) üzenetére


arpo04
őstag

Jo es hasznalhato, de a serveren ez se segit. :DD Pedig biztam benne

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#4164) Edgar2621 válasza eM'82 (#4160) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ez volt az egyből felismertem, köszönöm :R

XO: Gollami26

(#4165) Szigma70 válasza MdewC (#4158) üzenetére


Szigma70
addikt

Mé'? Lehet rosszabb? :N

@Edgar

Mindent a győzelemért :DDD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#4166) MdewC


MdewC
nagyúr

:D 😂😂😂

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4167) elod22 válasza MdewC (#4161) üzenetére


elod22
senior tag

Ezer köszönet, nagyon brutát egyelőre. :D Pont egy ilyen genyó taktikát kerestem, ahol nagyon stabil a csapat védekezésben és ahogy megszereztem a labdát mindenki fut fel támadni. 4 meccsből 3 win és 1 döntetlen.
Az új játékmenetet szokni kell, mert a ziccereket nehezebb berúgni, mint eddig. Egyelőre hatékonynak tűnik visszagurítani a második hullámnak és az ilyen Goretzka, Paulinho vagy Nainggolannal erőből ráküldeni, nem nagyon tudja hárítani a kapus. Sajnos a lag és a késést nem orvosolták, de ez várható volt.

(#4168) freddyadu


freddyadu
senior tag

MM téma, én ezeket olvastam a legtöbb helyen:
Torino - Juve
Sevilla - Atlético
Union Berlin - Hertha
Al-Ahli - Al-Ittihad

(#4169) Toguro San


Toguro San
tag

Nem tudom valakit érint-e (vagy érdekel-e) de az október 28-i játékosfrissítések után a Paulinho 3 csillagos gyengébbik lába ----> 4 csillagosra változott....
:U :U

(#4170) Z'Z" válasza Toguro San (#4169) üzenetére


Z'Z"
őstag

Melyik Paulinho?
Több is van, azért kérdezem.
Kínai ligából?

(#4171) pckownz válasza Toguro San (#4169) üzenetére


pckownz
senior tag

Erre van valami leiras vagy barmi? Nem igazan talalok semmit

(#4172) Madn!ght válasza freddyadu (#4152) üzenetére


Madn!ght
addikt

Félve írom le mert még lincselés lesz. :D
(Dettó, milestone reward packból Scream Adama Traore :C) Csak pislogtam, milyen színű walkout fények jönnek. :Y

Mondjuk a 98-as pace egyelőre kevésbé érezhető. Este próbálgattam, szembe jött egy összedobált 80 chemes max 80 ratingű csapat. A 76-os non rare golddal futottak versenyt fej-fej mellett a labdáért.... mondom azért az szép. :D

Valahogy olyan az érzésem, mintha néhány meccs után kifulladnának (elveszítik a képességeiket) a játékosok, hiába a fittness. Mbappé 10 méterekről mellérúgja, nem tud elfutni, minden passz hosszú/rövid, vagy pontatlan stb.

Betudom a delaynek, meg úgy összességében nem rinyálok, csak hát valahol az ember joggal várná, hogy idővel azért fejlődjön a játéka valahová. :B

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#4173) arpo04 válasza MdewC (#4161) üzenetére


arpo04
őstag

Par meccs utan mar tudok velemenyt formalni. 4w/1d/1l hasznalhato es szemet egy taktika, de ide ez kell. Szelrol nehezen tornek be es fokent azt erolteti mindenki. Az egy vereseg a sajat hulyesegem, mivel 4 100% ziccert hagytam ki. Nem fogom a serverre mert illet volna beloni. Mar csak jatekos kell a bal szelre, Coman 2wf es ez erzodik sajnos. Van meg par gyenge lancszem a csapatba, Lucas Hernandez is ilyen. O Goretzka miatt van fent, Militaot valtotta, de nem erzem jobb lenne nala.
Hasonlo taktikat allitottam 4231 es 451 felallashoz is.
Thx :R

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#4174) Readonly2


Readonly2
tag

Boxon nem mennek a szerverek...

(#4175) eM'82 válasza MdewC (#4161) üzenetére


eM'82
addikt

Ha jobb játékos lennék, és nem hagynék ki ordító ziccereket, akkor tudnék ezzel a formációval is érvényesülni. 2 döntetlen/1 loss, de csak 1-0-ra.
Kicsit tuningoltam 4231re, 6-1 ide. Relatíve nehezen tudnék én érdemi visszajelzést adni, mivel lehet a gyengébb eredmények után beadott egy gyengébb ellenfelet (igaz, olyan passzokat/flikkflakkokat csinált a srác hogy csak lestem). DeJong+Vidal+Hermoso+Militao viszont megette a csatárait reggelire.

Labdatartásnak erősebb ellenfelek ellen nekem hatásos lesz, úgy érzem. Köszi!

(#4176) arpo04 válasza eM'82 (#4175) üzenetére


arpo04
őstag

Latom nalad jol szerepel De Jong... valami miatt nekem nem jott be. Goretzka nalam a favorit Vidallal karoltve. Nem csak te rontasz ziccert :DD az 1 vereseg is ebbol jott nalam ossze. Pedig mar serduloben is ezt tanitottak es vertek a fejunkbe, az egyszeru megoldast valasszuk. Na itt meghaltam a szepsegbe inkabb ;]

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#4177) MdewC


MdewC
nagyúr

Na királyság! :)

Én már lehet megvárom az új patchet, ott lehet megint variálni kell.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#4178) eM'82 válasza arpo04 (#4176) üzenetére


eM'82
addikt

Igen, bebetonozta magát a kezdőbe. A 86os De Jong Shadow lappal egy állat :). Legalábbis érzésre.
Nem tudom milyen az alap kártyája, de az se lehet rossz.

Goretzka is brutál jó, de védekezésben DeJong erősebb szerintem. Az is igaz, hogy jól kiegészítik egymást.

Más: ez a szezonos Zaha/Tolisso neccesen, de épphogy meglesz utolsó napra. Talán lezs még egy heti challenge 5000 xp-kért :D.

(#4179) Woodslave válasza Madn!ght (#4172) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem a fekete lapja van, 97 pac futni tud, de hiába nem alacson a labdakezelése ennyit bénázni (vagy én bénázok ezért félve mondom de Traore nem egy labdazsonglőr)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4180) Toguro San válasza Z'Z" (#4170) üzenetére


Toguro San
tag

Igen, a kínai ligás Paulinho az aki 4 csillagos gyengébbik lábra fejlődött október 28-án

@pckownz

[link]

Ezen a linken láthatod, hogy melyik játékos fejlődött a mostani frissítésnél és mennyit... (vagy éppen gyengült)
(a feje mellett a kis "ceruzára" viszed a kurzort akkor kiírja melyik értéke merre változott) :R

Igaz, azt nem tudom, hogy ezek a 2 hetente történő játékos adatbázis frissítések az UT-ben is megtörténnek-e....
Tehát ha eddig volt egy Paulinho-d akkor az 3 csillagos gyengébbik lábról 4 csillagosra változik, vagy az marad 3 csillagos, és mostantól 4 csillagost lehet nyitni....
passzolom....

[ Szerkesztve ]

(#4181) marcess


marcess
senior tag

Batesonnal már tölti psen a patchet.

(#4182) Edgar2621 válasza Toguro San (#4180) üzenetére


Edgar2621
őstag

A Futbinen és az appban sem mutatja még ezt a változtatást, lehet hogy majd csak a winter refresh-el jön.

XO: Gollami26

(#4183) pckownz válasza Toguro San (#4180) üzenetére


pckownz
senior tag

Ezt az oldalt ismertem mar, nekem ugy remlik, hogy ez a Kickoff/karrier etc jatekmodokra szol.

(#4184) dejvid8 válasza Toguro San (#4180) üzenetére


dejvid8
őstag

Ez az UT-re nem érvényes szerintem. Oda télen, január-februárban jönnek a rating, skill, WF upgradek.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#4185) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Skacok!

Annyira nem is néztem a liga SBC rewardot, csak belekezdtem, mert az SBC legalább szórakoztat. Most, hogy az utsóhoz kezdtem, nézem, hogy miből is lehet választani.

Ez komoly? 300k-t elpukkant az ember és két ilyen játékosból lehet választani? Vagy ezek jónak számítanak?! 83-as csatár így első blikkre nem tűnik combosabbnak, mint a múltkor kirakható francia ligás csatár (tizenezerből megvolt).

Múlt évben legalább pl. spanyol ligában Casemiro és Umtiti kis túlzással endgame játékosaim voltak, ott azt mondom megérte a fáradtságot, meg a coint. :U

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#4186) Sickboy25 válasza Madn!ght (#4185) üzenetére


Sickboy25
addikt

Én is nekiállnék, de most míg csak egy liga van kb. duplájába kerül, mint mikor már 3 kint lesz... Pedig nagyon várom már, hogy startoljak :-)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4187) Madn!ght válasza Sickboy25 (#4186) üzenetére


Madn!ght
addikt

Oh, ugy voltam vele, hogy elszórakozok, aztán a pakkokból hátha jön valami. Hellyel-közzel csorgott is vissza valamennyi, meg a kluból megoldottam, de kb. 120k így is elment rá.

A két játékos viszont annyira nem nyűgöz le, pedig ha az ember már elbsz. egy kisebb összeget, akkor legalább legyen értelme. (mondjuk egy kihegyezett Coman lapnak jobban örültem volna...)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#4188) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Annyira jó pc-n az új peccs, hogy csak na.
Persze inkább szerverhiba, de ilyenek nálam ez előtt nem voltak: Konkrétan tegnap este sok meccsen volt olyan, hogy megállt a kép, eltelt pár másodperc, majd a lezajlott részét a meccsnek megtekinthettem, felgyorsítva...aztán irányíthattam tovább a csapatot. De a legutolsó DR meccsem volt a csúcs:végignéztem, ahogy a csapatom, a gép által irányítva lever 3:0-ra egy másik csapatot (nem tudom, ezek után, hogy azt az AI vagy egy másik szerencsétlen irányította). Senkit nem tudtam irányítani, de időt tudtam kérni, cserélni is (de az utolsó cserémet a gép végzte magától), ellenben mentalitást nem tudtam választani, de ha letettem a kontrollert, hogy akkor mozizok, akkor a megjatározott idő múlva kidobta a figyelmeztető ablakot, hogy inaktivitás miatt ki fog léptetni. Ilyenkor bármelyik gomb vagy kar pöccintésére nézelődhettem tovább... Ja, ez a meccs úgy kezdődött, hogy vagy 10-15 másodpercre fagyott meg a kép, onnan jött a felgyorsulás,de játékosok irányítását nem kaphattam meg egyszer sem. No comment

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#4189) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#4190) v-man válasza Aguinaga (#4188) üzenetére


v-man
őstag

Ez az Özil csak nálam #$@*"'' rossz?

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#4191) Sickboy25 válasza LendvaiFeri1 (#4189) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nem vagyok nagyravágyó (bár ebből nem is lehetnék), de a Fabinhonak nagyon örülnék... Gold lapja is halálos... ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4192) Blashe válasza LendvaiFeri1 (#4189) üzenetére


Blashe
aktív tag

Hát ez akárhogy nézem elég gyér felhozatal. Kb 2 játékos aki ér valamit. Mbappe és Fabinho. Többit hagyjuk is. :(

(#4193) Gaborz1 válasza v-man (#4190) üzenetére


Gaborz1
senior tag

A sima Özil nálam is vérlázítóan gyenge volt.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#4194) dtrms


dtrms
aktív tag

Ez a játék nálam hétről hétre és patchről patchre egyre borzasztóbb....
Konkrétan olyan szintű már a delay, hogy nem tudok egyetlen meccset se lejátszani mert nem bírom, hogy ne basszam fel magam. Most meg olyanok vannak, hogy támadok, indítom a labdát és a saját védőm beáll elém és előttem fut. Majd buktat engem. (szélső védőm áll be a szélső támadóm elé). Ezzel konkrétan nem tudok mit csinálni, mert a gép irányítja....stay back rajta van és már az ellenfél térfelén futok.

Kapusom kivédi...a gép magától szabadítana fel de bele bombázza a kapumba a saját védőm, amit a gép irányít....

Ezek mik de komolyan !?!?!? Szerintem én most tettem le ezt a sz*rt....

(#4195) v-man válasza Gaborz1 (#4193) üzenetére


v-man
őstag

A simat ki se merem próbálni de ha már kiszenvedtem a HW lapot gondoltam annyit csak ér mint a filléres Lingard, hát, nagyon nem...

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#4196) A guru


A guru
addikt

Urak! Bepörgött az új netem, egy kis kapcsolat/stream teszt indul: [link]

:R

(#4197) Gaborz1 válasza v-man (#4195) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Én a simára értettem hogy ócska.

Amúgy Squad Battlesnél hogy a fenébe kell gólpasszt adni, hogy elfogadja?
Direkt visszavettem semi-pro a nehézséget, hogy gyorsan meglegyen.
Az első meccsen magas (A) és lapos (A+A) beadásból is szereztem gólt, de 0-t ír teljesítettnek.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#4198) Blashe válasza A guru (#4196) üzenetére


Blashe
aktív tag

Belenéztem 1-2 meccsedbe. Szerintem dugd vissza a mobil internetet, mert olyan szintű belassulasod és delayed volt, hogy így képtelenség játszani. :) Persze ha eddig is ilyen volt, akkor tokmind1. Az a csoda, hogy így hoztál le elit3-at.

(#4199) ProgenXL válasza Gaborz1 (#4197) üzenetére


ProgenXL
őstag

Xbox controllerrel Y-nal kell gólpaszt adni
PS-el pedig Háromszög.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#4200) Gaborz1 válasza ProgenXL (#4199) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Vagyis nem beadás kell?
Ó a francba :D
Kössz.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 20 OFFICIAL
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.