Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24501) Szigma70 válasza Kristof_94 (#24499) üzenetére


Szigma70
addikt

Volt rá egy hónapja, reális :DD

Vegyél pst, nálam sosincs gond a dnf el.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#24502) Kristof_94 válasza Szigma70 (#24501) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ez sajnos nem DNF volt... :(

(#24503) MdewC válasza Kristof_94 (#24502) üzenetére


MdewC
nagyúr

Attól még gyere PS4-re. :K

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24504) Szigma70 válasza Kristof_94 (#24502) üzenetére


Szigma70
addikt

Akkor vga driver, ram vagy akármi is, konzolon nincs ilyen :)

Csak húzlak, nekem is van pc-m, csak már nem feccölök bele sokat.
Nem éri meg, nincs olyan game, ami miatt megérné a pc, ha lenne is, biztos tele lenne csalókkal

Konzol lehet butább, de beteszem a lemezt, játszok, ennyi. Nincs drivercsere, kevés ram, gépigény, a másiknak jobban megy, jobb egere van, anyámkínnya.

Meguntam

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#24505) Kristof_94 válasza Szigma70 (#24504) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Igazából a fifán kívül nem játszom semmivel!

Közben beváltottam az 1000 ft-ért vásárolt, teljesen legális 2200 pontomat és már aktív a web appban is! :C

[ Szerkesztve ]

(#24506) nyervi válasza LedyGyuszi (#24496) üzenetére


nyervi
aktív tag

persze, az teljesen jogos, h 2-3 óra játék után nem biztos, hogy a játékot kell okolni, mert akár mekkora királynak is gondolta magát bárki anno, 2 év alatt sok minden változott, szokni kell.
pszichés gondok? egyenest agyfaszt kaptam :DD . azóta sem értem h ez hogyan és miért, csak azt h hiába csináltam bármit, megvertek. főleg az alap angol csapatok, ami kb 10-ből 9 meccsen jön is. a végén már csak röhögtem rajta mikor a labda már még irányban sem arra szállt, amerre rúgtam. de azt még mindig utálom mikor egyszerűen nem és nem engedi a játék, hogy kapásból lőjem a labdát, hiába nyomom a gombot, mint egy vadkan, csakazértis igazítanak egyet rajta elrúgás előtt és addigra el is vették tőlem a bogyót. eléggé elcseszett lett így a végére,de azért nem lehet mindent erre sem fogni. én még csak ennyit tudok, nem tudok ezekkel mit kezdeni, mint mondjuk ti, akik a div1-ben nyomjátok. de majd egyszer!
elvégre lesem tőletek az itt megosztott tapasztalatot és taktikát :DD :DDD

(#24507) Szigma70 válasza nyervi (#24506) üzenetére


Szigma70
addikt

Este meglepően jó volt a gameplay, csodálkoztam is, el is picsáztam egy két , Musa, Rashford, Sane,Martial brigádot :D

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#24508) gabigyerek válasza MdewC (#24498) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Tuti? Nekem valami 54 ezer körül van! :D (Vagy az a 16ban volt... :F )

[ Szerkesztve ]

PS4

(#24509) MdewC válasza gabigyerek (#24508) üzenetére


MdewC
nagyúr

Lehet, hogy keverem. :DDD

Ez az, amikor 1 v 1 / 2 v 2 / 3 v 3 viszitek kapura és valahogy be kell lőni? :)

Mert ha nem, akkor sry vagyok! :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24510) #16514048


#16514048
törölt tag

Közben Eriksen kapott még egy TOTS lapot.

(#24511) nyervi válasza Szigma70 (#24507) üzenetére


nyervi
aktív tag

dettó. este felkapaszkodtam a div5-be, aztán a reggeli kv mellé ki is zuhantam onnan :D
látom nem csak nekem a kedvencem a sané-mané-kanté-vardy no meg buglanddal felállt csapatok :C

(#24512) Kristof_94 válasza MdewC (#24509) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Elvileg igen! :D

(#24513) LedyGyuszi válasza nyervi (#24506) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

2 max 3 vereség után le kell tenni... :K én ilyenkor inkább vagy kikapcsolom a boxot vagy mást kezdek el játszani!
Ilynenkor a csakazértis csakazért is, namajdmost, namajdmost nem műxik! :N

XONE: LedyGyusziHU

(#24514) gab.gergely válasza MdewC (#24493) üzenetére


gab.gergely
tag

Most már ki merem jelenteni, a driven pass(talán a shot is) gyengébb mint a sima, ugyanúgy leszedi az AI(én 99% offline játszom), s mivel hosszabb idő elindítani, gyakrabban legyalulnak közben, szal én azt mondom, ha eddig nem állt rá a keze, már ne is erőltesse, én sokat szpok miatta :)

(#24515) Szigma70 válasza nyervi (#24511) üzenetére


Szigma70
addikt

Vardy nagy kedvenc :W

De a legújjabb valamelyik este 84es Ramsey, 3 gólt lőtt nekem , akárhonnan, akárhogy rúgta bement.

,
De majd a VB n jövőre megmutatják. Vagy mégse? :DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#24516) Kristof_94 válasza Szigma70 (#24515) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Most egész jó generációjuk van, de a franciáké a legkomolyabb!

(#24517) nyervi válasza LedyGyuszi (#24513) üzenetére


nyervi
aktív tag

lehet tényleg azt kéne. sőt, hiszek neked. legközelebb ezt fogom tenni :)

Szigma70: no meg Son, nem is tudom melyik színes lapja, de felrúgni sem lehet. valamelyik nap kínomban már azzal szórakoztam, hogy felrúgom, ha addig élek is....és még az sem sikerült :C :DD

(#24518) MdewC válasza gab.gergely (#24514) üzenetére


MdewC
nagyúr

Én meg azt mondom, hogy online neki sem érdemes menni azok nélkül... ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24519) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Egy kis helyzetjelentés a csapatról! Mertens nagyon állat, lehet nincs meg 170, de leszívatja a védőket. El Sha és Gomez is jók, de nem sok gólt lőnek inkább csak gólpasszuk van, az sem olyan nagy számban, de nagyon nagy segítséget jelentenek a csapatban. Keita viszont meglepően termékeny ahhoz képest, hogy ő a "hátsó" CAM.

(#24520) Szigma70 válasza Kristof_94 (#24519) üzenetére


Szigma70
addikt

Ebben az alakzatban szinte csak a középső CAM és az ST kerül gólhelyzetbe. A két szélső CAMnak jó passzosnak, a középsőnek meg jó long shotosnak kell lenni sztem

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#24521) bajzal


bajzal
őstag

Majd a fifa 18-ban a coin-okat a nulláról újra kell kezdenem, tehát a 17-ből nem tudom átvinni a jelenlegit ugye? :D mert akkor most a 17-ben fogom eladok mindent aztán eldraftozom az egészet.

(#24522) LedyGyuszi válasza bajzal (#24521) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nem lehet... gondold el hol tartanának a FUT founderek... :)

XONE: LedyGyusziHU

(#24523) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

TOTS Criscito szerintetek milyen? Megéri vagy túlságosan támadószellemű?

(#24524) gabesz82 válasza Kristof_94 (#24523) üzenetére


gabesz82
senior tag

Nekem megvolt... de lecseréltem inkább a jó öreg Chiellinire, nekem nem jött be

PSN: Morfologus82

(#24525) Darabokra válasza gabesz82 (#24524) üzenetére


Darabokra
senior tag

LB helyett CB? :F

(#24526) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Meccs végén gondoltam felhozom a BPL-es srácokat, hát alkottak egy szépet Mertenssel: Íme!

(#24527) gabesz82 válasza Darabokra (#24525) üzenetére


gabesz82
senior tag

TOTS Criscito CB ;)

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#24528) MdewC válasza Kristof_94 (#24519) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ebben az alakzatban a 2 db CAM elég távol van a kaputól, szinte csak építkeznek, plusz nem lehet rájuk tenni a get in-t sem. Ezért volt nekem nagy dilamma a LF és RF alakzatokkal szemben, ahol 3 csatárral játszol szinte. Viszont a 2 CDM arany és a középső CAM is hasznos.
Ezért váltok IG a széles 4-2-3-1-re, ahol az LM és RM megkaphatja a get in-t, így többet futnak üresbe és ugyan olyan jól lehet támadást építeni. (A szűk hozott pár jobb WL-t, de a kompromisszumok mellett jobb a 4-2-3-1(2).

LM: Sári
RM: argentin jobb lábas gyerek

Többi ugyan az. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24529) ShiberMonkey válasza MdewC (#24528) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Bocsi hogy beleszólok, de ha rádobod a Free formot meg a Get into + stay forwardot akkor egész jól mozognak be , de ugye ez sokban függ az ellenfél felállásától is. Ezért is nehéz ez a játék mert se nem tudod hogy a másik hogy játszik se nem tudod milyen alakzattal fog jönni. Ergo ha valaki széles alakzattal jön akkor nehezebb lesz ellene. De ha valaki (mint tegnap ellenem) jön egy 4-1-2-1-2-vel akkor a két szélső CAM-nak sokkal több tere lesz mozogni.
Na meg ugye ez sem egyszerű mert attól is függ hogy mekkor a csapat szélesség beállítása.
Meg kell tanulni 2 alakzatot (egy széleset meg egy kompaktabbat) de néha még az is kevés.

(#24530) Z'Z"


Z'Z"
őstag

(#24531) MdewC válasza ShiberMonkey (#24529) üzenetére


MdewC
nagyúr

Próbáltam, de nekem így is távol voltak a kaputól. A szélesben meg nem szemben mennek a kapura... Idén mind kompromisszumos volt. Pár száz kommenttel ezelőtt írtam, hogy nekem a 4-2-3-1 kéne, LF és RF szélsőkkel. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24532) ShiberMonkey válasza MdewC (#24531) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Ezesetben bocsánat a figyelmetlenségért :)
Szabad megkérdeznem hogy milyen beállításokat alkalmazol ? :)

(#24533) Kristof_94 válasza MdewC (#24528) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi! :) Hamarosan megveszem Abatét is. A Juvés védőkön kívül szerinted érdemes mással próbálkozni? Caldara még kicsit drága, viszont néztem 88-as Kulabát, vagy ő sokat rohangál előre? :R

(#24530) Z'Z": Eriksen komoly, azt hittem a múltkori informot már nem lehet fokozni! Doumbiát is kipróbálnám, de a múltkor szívtam meg a hetekig tervezgetett és vásárolt portugál ligás csapatommal.

(#24534) LedyGyuszi válasza Kristof_94 (#24533) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Miranda ;)

XONE: LedyGyusziHU

(#24535) Szigma70 válasza Kristof_94 (#24533) üzenetére


Szigma70
addikt

Kolu sokat játszik csatárt sajna, de lőni nem tud :)

Általában visszaér, de én nem szeretem, ráadásul olyan vicces ahogy fut. mint egy víztorony lábakkal :D

Manolassal érdemes foglalkozni, de Chiellini és barna Barza tökéletes, esetleg Tonelli IF lapja

Az a Lemar la pse rossz

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#24536) Kristof_94 válasza Szigma70 (#24535) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi a tippeket! Van most 500k-m, amit el tudok erre költeni. Néhány drágább kivétellel bárkit tudnék venni. TOTS: Hamsik, Biglia, Khedira, Sif Perisic, de azon is gondolkodtam, hogy megcsinálom SBC Tottit.

(#24537) LedyGyuszi válasza Kristof_94 (#24536) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

sztem csináld meg Totót, legjobb seria-s CAM... :K

XONE: LedyGyusziHU

(#24538) sz_abika válasza LedyGyuszi (#24537) üzenetére


sz_abika
addikt

Piszok drága...

PSN: xszabikax

(#24539) LedyGyuszi válasza sz_abika (#24538) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nekem szinte ingyen volt, sok lap megvolt... :K

XONE: LedyGyusziHU

(#24540) Kristof_94 válasza LedyGyuszi (#24539) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem ők vannak, akiket be lehet áldozni: [link]

(#24541) Szigma70 válasza Kristof_94 (#24540) üzenetére


Szigma70
addikt

Uhh azt a Kurzawat megvenném.

PS en lehetetlen szerezni

Most már így a végén én is csak veszegetem a jtékosokat próbaképp

Tegnap épp 85ös Bernardeschit próbálgattam CAM ba, és nagyon jónak tűnik eddig.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#24542) Kristof_94 válasza Szigma70 (#24541) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ez SBC Kurzawa!

Amúgy most kaptam ki valami tetű romántól, aki 3 védős felállással jött egy alap op bpl csapattal. Képtelenség volt áttörni a 3 védőjét, ahol az egyik CB Bellerin volt. :W

(#24543) Szigma70 válasza Kristof_94 (#24542) üzenetére


Szigma70
addikt

.:D

Jó annak, aki ilyenkor is tud játszani

Én csak este 11 után tudok odakerülni, akkor már a gyerekek, és a koca fifások alszanak, vagy inkább COD oznak, így az ellenfelek is a keményebb magból jönnek mindíg. Így azért nehezebb

Románok sokszor gusztustalanul nyomják, és szinte mindíg lagolnak nálam

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#24544) Kristof_94 válasza Szigma70 (#24543) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nálam is ugyan ilyenek... Az a baj, hogy a török ellenfél sem jobb, gyakorlatilag ugyan az. A lengyelek laggolnak vagy csalnak...

[ Szerkesztve ]

(#24545) gabigyerek válasza Szigma70 (#24543) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Volt egy román ellenfél aki folyamatosan kurva magyarozott 2:0-ás előnyében, aztán fordítottam 3:2-re, rögtön disconnect volt. Jól esett.

PS4

(#24546) gabesz82 válasza Kristof_94 (#24544) üzenetére


gabesz82
senior tag

Szerintem meg teljesen mindegy, minden nációban vannak aljasok, egyébiránt sajnos azt kell mondanom, hogy én eddig ahány magyarral játszottam 1-2 kivétellel mind tetű volt...

PSN: Morfologus82

(#24547) Kristof_94 válasza gabigyerek (#24545) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én nem tudok Originen keresztül beszélni, kár. :D

(#24548) #TOTTI válasza gabesz82 (#24546) üzenetére


#TOTTI
őstag

Tisztelet a kivételnek, de a játékosok nagy része nem ér el egy intelligencia szintet, ahogy én se némely esetben. De nem rabolom más idejét, nem szívatom, próbálok nem indulatot kiváltani. Megelégszek 3 gól különbséggel nem verem ronggyá, mert nincs jelentősége.

(#24549) Kristof_94 válasza #TOTTI (#24548) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Engem az zavar, hogy nagyon egysíkú a játékosok stílusa. Sprint, szlalom és hasonlók. Volt olyan ellenfelem, aki egy nyamvadt támadást nem vezetett középen, csak ívelgette a szélre, persze a védőim azt sem tudták hol vannak.

(#24550) gabesz82 válasza #TOTTI (#24548) üzenetére


gabesz82
senior tag

Az hogy valaki ronggyá ver nem zavar, mert jobb és kész (nem, a 6-0-ás vereség nem hendi), de a visszajátszásokat középkezdésig visszanézős, 1-0ás vezetésénél a saját szögletzászlójáig vezetős és ott labdafedezésre tenyerelős - és még folytathatnám a gyennyes stílusú emberek sorát - arcokra gondolok. Illetve a játék gyengeségeit, OP dolgait durván kihasználó embereket sem csípem, persze erről megoszlanak a vélemények.

PSN: Morfologus82

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.