Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24051) Kristof_94 válasza Szigma70 (#24049) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Asszem 2015-ös volt! :D 5212 lehet sokat segített! :DDD

(#24052) MdewC


MdewC
nagyúr

Pár perce rajta volt a kezem a törlöm a klubot csempén, egyedül a 2012-es dátum miatt voltam nyuszi.

Nem tudok mit kitalálni, hogy jól menjen, annyira ki van egyensúlyozva a gameplay, annyira belenyúl, hogy semmit nem tudok csinálni.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24053) Kristof_94 válasza MdewC (#24052) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Semmi értelme törölni! Kezdenél egy újít és egy idő után megint jönnének a hülyeségek... Hátha idén jobb lesz!

(#24054) Szigma70


Szigma70
addikt

Képzeljétek, este egyszer sem idegesített fel a játék.

Álltak a szerverek, így nem tudtam játszani :DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#24055) sz_abika válasza Kristof_94 (#24048) üzenetére


sz_abika
addikt

Tegnap én is megakadtam a 3. körben, igaz ott a tudás volt TOTS, nem a csapat. 0/0 kapura lövésem volt a 120. perc végén, de sajnos szögletből a 116.ban bekotort egyet a srác az 5 lövéséből. Iszonyat kemény defending volt mindkét oldalon.

PSN: xszabikax

(#24056) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Az előbb kaptam ki egy 49 chemes csapattól... Vezetett az elején, megfordítom, kiegyenlít 2-2-re, megint vezetek, majd a végén lő kettőt... Kár, hogy nem volt bekapcsolva a felvevőm, a végén miket hagytam ki... :W
Szánalom az egész. Fel akartam venni a gyereket originen, de nem találtam, bár lehet jobb is.

[ Szerkesztve ]

(#24057) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ezt b*zdmeg komolyan nem hiszem el. Utolsó meccs a DIV2-ben, vezetek egy magyar ellen 2-1-re, mindjárt megvan a feljutás, 90. perces hosszabbítás. erre megáll a játék és az egész FIFA bezáródik... MI a rák ez? Már előfordult egyszer. :W :W :W

(#24058) sz_abika


sz_abika
addikt

Jó ez a betegszabi:

elsőre mentből meglett DKT, pedig a döntőben egy BPL TOTS/Elite pirosokból álló csapat jött, de már a 30.percben 3-0val mentem, miután Smallingja volt a meccs hőse. 20.perc tizi, 30.ban öngól. De nem ezen múlott , 60-40labdatartással igazából esélye se volt.
Mondjuk azt hittem ma még tart a Bday, azért mentem rá a DKTra, holott a multheti failságokból már megkaptam a top25 invitationt most is, valamint DIV1 bentmaradás is megvan, így tuti volt már a hétvégém.

PSN: xszabikax

(#24059) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#24060) Kristof_94 válasza LendvaiFeri1 (#24059) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Basszus 89-es Eriksen! Defour is jó, Mikhi is, de ő lesz vagy 800k.

(#24061) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#24059) üzenetére


MdewC
nagyúr

Élből egy Neymar. :DDD

Ahogy kell. Örül az ea...

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24062) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ebbe a felállásba kit raknátok a hiányzó helyre? Egyáltalán jó ez a formáció? :D
Mindenki megvan, akit láttok. Van 700k-m PC-n. Sajnos TOTS Kanté 1,2 millió PC-n, pedig ő nagyon kellene. Láttam a redditen sokan reménykednek benne, hogy kijön újra az SBC-je, de az EA annyira sóher, hogy a TOTS miatt nem fogja kiadni...
Esetleg valamelyik Mkhi? Az a baj, hogy Kantén kívül a BPL-ben nincs jó M/H középpályás.

Amúgy próbálok gyűjteni Kantéra, de fogalmam sincs kit lehetne elpasszolni. Aki ér valamit, az Vertonghen, Keane, az egyiket még tudnám pótolni Futties Smallinggal. De kb. ennyi, mert Son és Eriksen kell.

[ Szerkesztve ]

(#24063) Szigma70 válasza Kristof_94 (#24062) üzenetére


Szigma70
addikt

Használtam ezt a felálást, olyan passzolgatós, mindenhol van mindíg ember alakzat, de kicsit gólszegény.

Nálam legalább is, csak a középső CAM és az ST került kizárólag gólközelbe , a többiek szinte sose. Egy próbát megér, de így tedd az embereket is, ST és a közép CAM legyen gólérzékeny, a többi inkább passzos és long shotos

De majd kijavítanak

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#24064) ProgenXL válasza Szigma70 (#24046) üzenetére


ProgenXL
őstag

Blaise Matuidi PSG -->Juventus
Noha még nem hivatalos de biztosra vehető.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#24065) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Utolsó SBC-k: Futmas Miranda, Futmas Can, 2nd POTM Son.... :W

[ Szerkesztve ]

(#24066) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Valaki pár meccset ?(ps4)

[ Szerkesztve ]

(#24067) Szigma70 válasza ProgenXL (#24064) üzenetére


Szigma70
addikt

Kiváncsi vagyok, hogy épül be a csapatba.
Khedirát váltja, vagy 3 CM el fognak játszani? Meglátjuk

Konkrétan aki szembejön gold csapattal, attól kikapok, de úgy, mintha fordított ratingűek lennének a csapataink. Mivel csak és kizárólag gold, vagy annál rosszabb csapatok jönnek szembe furcsamód kb 1 hete, így kb. mindenkitől kikapok. Hihetetlen. Érdemes volt ezért keccsölni, hogy legyen egy viszonylag jó csapatom? Minek?

Ez csak egy fikció, de felvetem.

Mikor megtalálja a gép az ellent, és van az a töltőképernyő, ahol még a saját csapat látszik, ott irja, a támadó-középpálya-védelem ratingeket.
Nos nálam pld. 78-80-82 a rating, és nincs 85 alatti játékosom.
VValószinü, hogy az alap lapokból számolja ezeket.

De mi van, ha az alap lapok szerint is játszanak a srácok? Csomó szines lap van, aminek az alap lapja 78, vagy e körüli. Így már érteném, miért picsáz el egy 80as gold csapat.

Ez így van, vagy bug?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#24068) A guru válasza Szigma70 (#24067) üzenetére


A guru
addikt

Hmm, ez érdekes gondolat és szerintem nem is hülyeség.

(#24069) Szigma70 válasza A guru (#24068) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem tudom, érdekes.
A gall csapatomban Sanson87-Matuidi87-Tolisso85 a középpálya.
Nem gondolnám gyengének.
De Sanson alaplapja szar, Tolissoé is, Matuidi viszonylag működik.
Elöl Depay86-Laca86-Dembélé85
Depay és Dembélé alaplapja szar, Lacáé jó, ő jó is, csak nem jut játékhoz.

Vagy az olaszaimnál. Brozo85-De Rossi85-Radja85
Egyedül Radja ér valamit most, de ő gold.
Elöl 86os Perisic jó, de a gold lapja is jó, viszont Keita és 87es Salah pont semmit nem ér, az alaplapjuk szintén.

Tudom, túlgondolom, de mint mondtam, fikció, konteo az egész

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#24070) Edgar2621 válasza Szigma70 (#24069) üzenetére


Edgar2621
őstag

Szerintem az EA-jel kapcsolatban semmi sem fikció. Sokan utálják is emiatt, de belegondolva egy nagyon sikeres vállalkozás legsikeresebb termékéről beszélünk, amit utánozni próbál mindenki más. Az UT úttörő volt és töretlen a fejlődése, nagyon eltalált mód. Mint kompetitív játék már régóta nem állja meg a helyét a Fifa, vagy legalábbis többet várnánk tőle. Ettől függetlenül elvitathatatlan, hogy minden játékfejlesztő szeretne egy UThez hasonló fejős tehenet. Mint a demok és a játék megjelenése utáni pár hónap is mutatja tud(na) élvezetes, jó gameplay-jel ellátott kompetitív fociszimulátort is gyártani az EA, de akkor a játékosoknál maradnának a bankók :D

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#24071) MdewC


MdewC
nagyúr

Nemsokára itt a 18 és ha csak 1-2 hétig is, de porrá őrlöm az összes kis mákert, aki idén a gameplay miatt lemákolt. :)

Az elején amúgy is jóra csinálják, akkora verést mérek az összesre, hogy hetekre elmegy a kedvük. Várjatok csak handi huszárok... ;)

Aztán mire remélhetőleg semmi időm nem marad, addigra jönnek a javítások.

Ha pedig 0 idő marad és lesz coinom, akkor elajándékozom. Volt már rá példa.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24072) Szigma70 válasza MdewC (#24071) üzenetére


Szigma70
addikt

Fifára lesz idő

Este 7 körül fürdcsi, 8 körül kajcsi , 9 körül ajcsi. Ha minden ok, akkor éjfél, 1 ig csend. Párod beájul, te focizhatsz simán :) . Majd ismét etetés, 2 körültől meg ismét nyugi 6-7 ig. Ha beáll a napi rutin, simán hozható

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#24073) gab.gergely válasza Szigma70 (#24072) üzenetére


gab.gergely
tag

Nekem eztàn 8tól meló, arra is van vmi tuti tipped?

(#24074) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Két hete nem játszottam, gamepadtörés/szabadság miatt, erre ma beetetett egy gördülékeny játékmenet által lehetővé tett győzelmi sorozattal. :)

(#24075) Szigma70 válasza gab.gergely (#24073) üzenetére


Szigma70
addikt

Persze, csak pontosítsunk, 8 vagy 20 órától? :DD

Ha reggel 8 tól melózol, akkor np., ha 20 órátol, akkor 18 h ig simán játszhatsz, majd vacsi, kv, fürdcsi, összecucc, és távolságtól, közlekedési eszköztől függően 19-1/2 20 kor indulás. :DD

Jó lesz így? :D

Még valaki? :C

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#24076) MdewC válasza Szigma70 (#24072) üzenetére


MdewC
nagyúr

Bánja a tököm csak mindenki élje túl és legyen egészséges. :DDD :K

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24077) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Megcsináltam ezt az unikornisos SBC-t.
Tuti egy Castillo vagy egy Alex Telles lesz a pakkban...

Szerk: Ja, hogy annyira faszariak, hogy még csak nem is a mostani TOTW-ból eshet csak "játékos"....
85-ös De Rossi

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#24078) nyervi válasza Aguinaga (#24077) üzenetére


nyervi
aktív tag

nekem egy 85-ös Defour jutott

(#24079) sz_abika válasza Aguinaga (#24077) üzenetére


sz_abika
addikt

az teljesen jó, de az én Bürkim már megkérdőjelezhető...

PSN: xszabikax

(#24080) dtrms


dtrms
aktív tag

Sziasztok!

Ez egy nagyon off topic lesz, de kérlek ne töröljétek. Most kezdtem el football managerezni (FM17) és semmilyen fórumot nem találok azzal kapcsolatban (illetve van de nem él igazán, viszont láttam ott is fifás emberkéket, ezért írok ide).

Csak egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudom elérni az összes edzőt, physiot stb-t, ha csak egy bajnokságot töltök be ? Csak az angol első osztályt töltöm be, hogy gyorsan fusson, viszont így a stáb nem az igazi, mert nincsenek betöltve a legjobbak, akiket megvennék.

(#24081) LedyGyuszi válasza dtrms (#24080) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nem biztos hogy jól emlékszem ,de lehet a játék indításakor még az adatbázis nagyságára is rákérdez...

XONE: LedyGyusziHU

(#24082) Aguinaga válasza sz_abika (#24079) üzenetére


Aguinaga
őstag

Igen, amúgy végre tényleg egy Serie A-s jutalomfalatot kaptam, amilyen csapatom van, nem mindenféle belga meg török TOTS-játékost.

Szerk: gondolkodom ezen a Son SBC-n. Lenne értelmes alternatíva egy Serie A-s kerettel?

Ilyenek vannak:
sima gold: Higuain, Dybala, Chiellini, Bonucci, Alex Sandro, Buffon, Dani Alves, Marchisio, Nainggolan, Manolas, Salah, Asamoah, Eder
IF: Balotelli, Icardi, Gomez, Perisic, Brozovic, De Rossi, Tonelli, Muriel,
TOTS: Torreira
Futties: Bruno Peres

Ezekhez jönne Son, ha lehetne valami értelmes hibridet összerakni vele (tuti lehet)
Van valami nyerő tippetek? Persze, tudom, Fifa, nem lehet nyerő tipp.

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#24083) dtrms válasza LedyGyuszi (#24081) üzenetére


dtrms
aktív tag

Rákérdez úgy, hogy milyen ligákat szeretnék betölteni, de mindenhol azt láttam, hogy csak azt töltsem be amivel játszani akarok, hogy ne terhelje le a töltési időt. Most be van rakva vagy 10 liga és már januárig eljutottam, viszont minden meccs között van vagy 15 perc töltési idő (sok kicsire bontva napok szerint), mert leszimulálja az összes meccset.

Ezért nekem csak az angol kellene, de úgy, hogy az összes stáb tag látható legyen, ahogy a játékosok is ugye. Esetleg felderítőkkel tudom őket is megtalálni !?

(#24084) Aguinaga válasza dtrms (#24083) üzenetére


Aguinaga
őstag

Szerintem ha nincs az adatbázis meg, akkor a felderítő se találja meg.

Régebben tuti adatbázis mérettel lehetett ezt szabályozni, az újabb FM-eket nem ismerem.

PSN: OldSlowhand74

(#24085) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Valaki délután/ este pár meccset akar játszani ? Platform PS4 :)

(#24086) sz_abika válasza ShiberMonkey (#24085) üzenetére


sz_abika
addikt

Vegyél fel, 6 körül játszhatunk párat.

PSN: xszabikax

(#24087) ShiberMonkey válasza sz_abika (#24086) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Rendben :)

(#24088) dtrms válasza Aguinaga (#24084) üzenetére


dtrms
aktív tag

köszi a választ :)

Akkor sajnos elengedtem ezt és gazdálkodok abból a kevésből amit dob. Sajnos a nagyon nagy adatbázis elrontja a játék élményt a rengeteg töltés miatt :/ (pedig nincs gyenge gépem :D )

(#24089) Edgar2621 válasza dtrms (#24088) üzenetére


Edgar2621
őstag

Én régen azt csináltam hogy megadtam 3-4 ligát ami érdekelt és akkor viszonylag jól pörgött a játék. Nekem nem hiányzott akkor senki, bár nem is annyira figyeltem :)

XO: Gollami26

(#24090) Z'Z" válasza sz_abika (#24079) üzenetére


Z'Z"
őstag

Na, akkor én mit szóljak? :D :C :(((

(#24091) A guru


A guru
addikt

Végre sikerült megtörnöm a jeget és nyertem egy draftot. :))

(#24092) badzsó


badzsó
kezdő

üdv mindenkinek,szerintetek megéri pogbának valamelyik if lapjára gyüjteni?

(#24093) MdewC válasza badzsó (#24092) üzenetére


MdewC
nagyúr

Csak mert jól néz ki. :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24094) vatafakk válasza badzsó (#24092) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Szerintem a játék ezen szakaszában senkire sem érdemes gyűjteni. Gyorsan dobj össze egy csapatot, aztán lesz 1 hónapod játszani vele.

(#24095) A guru


A guru
addikt

Láttátok, hogy Boras megnyerte a DKT-t egy 48-as teammel? Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek. :DD

[ Szerkesztve ]

(#24096) ShiberMonkey válasza A guru (#24095) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Ez szerintem már nem meglepő, lassan 11 bronz kapussal is megnyeri valaki a DKT-t :D

(#24097) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

Egy kis segítséget kérnék!
Váltanék pc-ről ps4-re.Az lenne a kérdésem,hogy a sima és a ro között mi a különbség?Nem volt még konzolom.

(#24098) MdewC válasza Sanyicucu (#24097) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ajánlom a PS4 topikot, ott mindent ki tudsz keresni.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24099) A guru válasza Sanyicucu (#24097) üzenetére


A guru
addikt

Pro képes 4K HDR-ben játékokat futtatni de sima full HD-ban pedig stabilabb az FPS szám a Pro esetében.

(#24100) sz_abika válasza A guru (#24095) üzenetére


sz_abika
addikt

De múltkor még elbukott vele , úgyhogy van remény!

PSN: xszabikax

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.