Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24201) Darabokra


Darabokra
senior tag

86os besiktasos nem jó?

(#24202) Kristof_94 válasza Darabokra (#24201) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem tűnik sokkal rosszabbak az újnál? Amúgy igen, jó!

[ Szerkesztve ]

(#24203) nyervi


nyervi
aktív tag

úgy érzem eljött az ideje, hogy leporoljam a jó öreg witcher3-at és élvezzem a játékot. ez a fifa mára már csak nyűg, több agyfaszt okoz, mint örömet

(#24204) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Összeraktam egy ilyet, de az a durva, hogy a két CB és Pizzi nélkül már megvan 550k! :Y
Ilyenek ezek a PC-s árak... Hol lehetne spórolni rajta? Próbáltam úgy, hogy a védő négyest lecserélem a BPL-es védőkre, mert ugye ott megvan TOTS Keane, Walker és Vertonghen, de ugye akkor ugye csak chemje van a 2 szélső CM-nek. Erre van ötlete valakinek? :D

(#24205) kiserik válasza nyervi (#24203) üzenetére


kiserik
senior tag

Én bő 1 hete döntöttem ugyan így. Még mindig no1.

(#24206) gabesz82 válasza Darabokra (#24197) üzenetére


gabesz82
senior tag

Szerintem Origin... főleg ha van tagságod, akkor ad 10%-ot, úgy 81 euró.

PSN: Morfologus82

(#24207) Kristof_94 válasza gabesz82 (#24206) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Még az is majdnem 25k, pedig jól jön az a 40 csomag, amit 20 hétig kapsz. Neten meg lehet venni a sima verziót legalább 20 euróval olcsóbban, de a többiből szerintem nem lesz pl. G2A-n. A 17-t ha jól látom simában vettem, de valamiért úgy rémlik több ideig kaptam a csomagokat. A 16 nekem deluxe edition volt, de akkor még meg lehetett venni olcsóbban a mexikói origin boltból! :C

Pár hónapja kaptam promo kódot ajándékba, amikor valami DC probléma volt, erre nem fogadja el... :(

[ Szerkesztve ]

(#24208) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#24204) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Összeraktam egy másikat is! Melyik lenne a jobb?

(#24209) Citroware válasza Kristof_94 (#24208) üzenetére


Citroware
addikt

Most nem vagyok tisztában a mai piaccal, de én is ezek között vacilláltam, végül ezt hoztam ki, és aztaQ, mennyire jól összerakott csapat lett...

De persze az Aboubakar-féle csapat is biztos jó, én nem próbáltam mert nem amellett döntöttem, de statok alapján és a tapasztalataim alapján ez a Jorgensen-féle csapat jobb.

(#24210) Kristof_94 válasza Citroware (#24209) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ez is jól néz ki!

Az a baj, hogy kicsit félek bárkit is venni, hiába van játék vége, mert ugye csökkennek az árak, én meg egy TOTS Kantéra hajtottam, de csak 700k-m van, ő meg jelenleg 1,9 millió, de csak 1 van a piacon. A reális ára szerintem olyan 1,2-1,3 millió lehet.

(#24211) A guru


A guru
addikt

Hát srácok ne haragudjatok de ezek a no name ligákból való no name TOTS játékosokkal tele lévő csapatok szerintem még rosszabbak mint a rare gold PL teamek, mert a játékosok valós tudásához még kevesebb köze van.

(#24212) Citroware válasza A guru (#24211) üzenetére


Citroware
addikt

Lehet, hogy a valóságtól elrugaszkodik, de a játékban sokkal jobbak, mint amit a topligákban ugyanannyi zsetonért lehet venni. :DDD És ez a lényeg annak, aki játszik.

(#24213) A guru


A guru
addikt

Nem tudom láttátok-e tegnap Sigurdsson gólját az EL meccsen, jöhet a 999-es long shot szerintem. :D

[ Szerkesztve ]

(#24214) sz_abika


sz_abika
addikt

Gold3 jutalmakból kiraktam a Marqueekat, de hogy egy szerencsétlen Bentalebnek kell esnie :(((

PSN: xszabikax

(#24215) A guru


A guru
addikt

Gyerekek nem tudom mi van velem de 10/8 win WL-ben és az a 2 is disconnection volt ami vereség ezennel köszönöm a UPC-nek és a csodálatos internetszolgáltatásuknak.

(#24216) evibly


evibly
senior tag

Tuti van abban valami, hogy az ember milyen csapatot favorizál, vagy használ jobban. A Bundesliga teamembe TOTS Robben, Werner jött pakkokból, kiraktam hozzá az Alonso/Lahm/Vidal SBC-ket, most meg ezekből a Marquee pakkokból IF Javi Martinez, illetve tegnap 89-es IF Hummels jött :Y

Szóval nem panaszkodom...

A FUT engem is kizsigerel, mégis vissza-vissza térek hozzá. mert olyan kártyák vannak benne, amik valóban szórakozást nyújtanak.

Közben megnyertem a DIV1-et a sima szezonban a Man UTD-vel, aminek az értéke persze megkérdőjelezhető, ennek ellenére ez az első bármilyen DIV1 győzelmem a Fifában. Aztán persze pikk-pakk ki is estem Besiktassal, majd már színtiszta funból összeraktam a magyar válogatottat (szintén sima season), és vereség, döntetlen nélkül nyeretm meg a DIV2-őt, és jutottam vissza az 1-be.

Most a győzelem a cél :K

(#24217) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

ez sztetek nem tizi? :U

+ egy kép:

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#24218) Kristof_94 válasza LedyGyuszi (#24217) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Sajnos nem igen hibázik a rendszer, valószínűleg labda volt! :F

Amúgy Dembelé a Barcáé, kíváncsi leszek hogy teljesít majd! :R

(#24219) LedyGyuszi válasza Kristof_94 (#24218) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

hátulról, a labda ugyanabba az irányba és sebességgel gurul tovább, mint ahoyg megtoltam... :)

XONE: LedyGyusziHU

(#24220) sz_abika válasza Kristof_94 (#24218) üzenetére


sz_abika
addikt

Végre lenne normális RW megfizethető áron laligabyn.

PSN: xszabikax

(#24221) Kristof_94 válasza sz_abika (#24220) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

De akkor most ki lesz a Barcánál a balszélső? :U

(#24222) #TOTTI


#TOTTI
őstag

... inkább nem sírom tele. :-)

[ Szerkesztve ]

(#24223) ShiberMonkey válasza #TOTTI (#24222) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Írd le nyugodtan, tegnap én is a stroke közelében voltam :D egyszerűen ez a játék kaotikus, nincs jobb szó rá :)

(#24224) Edgar2621 válasza ShiberMonkey (#24223) üzenetére


Edgar2621
őstag

És ahogy néztem a gameplayeket a 18 sem lesz sokkal jobb. Hihetetlen, de szinte ugyanannak a játéknak tűnik. Persze aki szeret focis játékkal kikapcsolódni, annak meg kell vennie, mert az online része a 17nek már ki fog halni. Nagyon remélem, hogy a szemem, az ítélőképességem rossz és jobb játékot kapunk 1 hónap múlva.

XO: Gollami26

(#24225) #TOTTI válasza ShiberMonkey (#24223) üzenetére


#TOTTI
őstag

3 DIV-et mentem tegnap felfelé, maidnem DIV1, de nem, négyszer vert meg ugyanaz az EPL csapat egymás után, más-más volt az ellenfél persze. :)

(#24226) A guru


A guru
addikt

Na jó a f*szom tele van ezzel, sorozatba 2szer dob ki ez a szar a WL-bol hogy a francba erjek el igy barmit is komolyan mondom nevetseges ez az egesz ami itt megy, egyik jatekbol sem dobott meg ki soha itt meg napi 5szor b+.

[ Szerkesztve ]

(#24227) Z'Z" válasza A guru (#24226) üzenetére


Z'Z"
őstag

Nem gondolkoztál még el azon, hogy érdemes lenne szolgáltatót váltani?
Mivel te írtad többször is, hogy az UPC-vel gondok vannak.
Egyébként meg szarok az EA szerverei.
Nemrég fejeztem be a The Journey módot, de közben többször is kiírta, hogy megszakadt a kapcsolat. Mondom: WTF?
Hozzáteszem, hogy a netemmel nem volt semmi gond.
Szóval nekik kellene lépniük már valamit.

(#24228) Marchocius


Marchocius
tag

Nem nagyon lesz már SBC igaz? Elengedte az EA ezt a szériát?!

(#24229) MdewC válasza A guru (#24226) üzenetére


MdewC
nagyúr

Portok rendesen be vannak állítva a routeren?

Topik összefoglaló.

Érdemes.

Edgar: az se baj ha ugyan az, csak végre mi irányíthassuk. Negyedik napja tiszta vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24230) A guru


A guru
addikt

Váltanék én szolgáltatót ha lehetne, de mivel nem pesten lakom nincs optikai kabeles net csak adsl, igy tulajdonkeppen teljesen mindegy, hogy melyik szolgaltatonal vagyok fizikailag nem tudnak jobb netet adni, amugy meg is van a mai 3. disconnect, a gold 3 nem lesz meg, ugy hogy 10/8-al kezdtem... (bocsi hogy nem irok ekezeteket csak telorol most igy gyorsabb)

Egyebkent a nettel itt sincs gond tehat nem laggol a meccs egyszer csak fogja magat es kidob.

[ Szerkesztve ]

(#24231) A guru


A guru
addikt

Megnéztem az összefoglalóban lévő ea help linket ahol leírják mit kéne csinálnom, de ez meghaladja a képességeimet, a routeremen megtaláltam a beállításhoz tartozó menüpontot viszont lövésem sincs mit és hova kéne írnom, szóval egy kis segítséget megköszönnék (jöhet privátban is) íme a routerem beállításai:[kép]

[ Szerkesztve ]

(#24232) Z'Z" válasza A guru (#24231) üzenetére


Z'Z"
őstag

Itt találsz segítséget, csak ki kell keresni a Routered:
Router list

(#24233) HdRew válasza MdewC (#24229) üzenetére


HdRew
őstag

Már 4 napja nem fifáztál? Mi történt Veled? :D

(#24234) Edgar2621 válasza MdewC (#24229) üzenetére


Edgar2621
őstag

Nagyon remélem hogy igazad lesz, mert ha nem, akkor az utolsó esélyt játssza el nálam az EA.
Megint ez a reménykedés egy játékért ami €-ba kerül...

XO: Gollami26

(#24235) A guru


A guru
addikt

Köszönöm mindenkinek a segítséget a portnyitással kapcsolatban, megcsináltam, egyelőre nem dobott ki azóta.

Elúszott a Gold 3 a sorozatos netproblémák illetve hendik miatt úgyhogy én búcsúzom az UT-től, legalábbis a saját csapatomtól, a coinjaimat eladom aztán talán majd ha lesz kedvem akkor játszok pár draftot, illetve karrier módozom. Lesz mit javítania az EA-nek a 18-ban az biztos, reménykedjünk...

(#24236) LedyGyuszi válasza Edgar2621 (#24234) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

de most komolyan, mit vársz?
jókat mosolygok azokon, akik már dözsölik a markukat (nah majd most!nah majd most!utsó esély!!!), előrendelik az icon verziót, stb...minek?
max pár hónapig kapsz egy új élményt (de már ezen is csodálkoznék...), majd 10 patch után ugyanazt a játékot kapod évről évre...
2-3 hónapon belül úgyis 50-70%-kal olcsóbban megkapod a játékot... annyit talán megér a "keret frissítés"... :DDD

egyébként már várom, hogy végre a játékosok nagy része itt hagyja a 17-et, mert pl. nem csúcsidőben teljesen élvezetes (persze a szokásos hülyeségekkel karöltve) meccseket lehet játszani! nincs belassulás, stb...

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#24237) A guru válasza LedyGyuszi (#24236) üzenetére


A guru
addikt

Ez olyan hozzáállás, hogy minek veszed meg a játékot 1 év múlva úgyis itt az új. Lehet, hogy 2-3 hónapig lesz jó, de legalább jó lesz, te meg majd megveszed akkor amikor már szétpeccselik. Lehet választani.

(#24238) LedyGyuszi válasza A guru (#24237) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nem, ez a hozzáállás az, hogy full árat nem adok egy fos termékért... ;)

XONE: LedyGyusziHU

(#24239) sz_abika


sz_abika
addikt

Hogy kell kifogni a guritott tizit? Ha csak oldalra lép nem er le, ha vetodik alatta megy...

PSN: xszabikax

(#24240) A guru válasza sz_abika (#24239) üzenetére


A guru
addikt

Egyet arrébb kell lépni a kapussal mondjuk: jobbra jön a tizi akkor miközben nekifut a játékos a lasztinak ellépsz balra a kapussal és vetődéssel úgy már kifogja.

(#24241) sz_abika válasza A guru (#24240) üzenetére


sz_abika
addikt

Hat de látja h arra léptem nyilván a másikba teszi az ember.

Amugy gyalázat ma ami van, delelott 12/8al alltam, ez most 20/9 es bbol 3 tizi bukta.

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#24242) A guru válasza sz_abika (#24241) üzenetére


A guru
addikt

Szinte pont ilyen stattal kezdtem én is és szinte pont úgy folytattam mint te, véletlen lenne?

Nem véletlenül lövik sokan úgy a tizit, nyilván nem egyszerű kivédeni, de így ahogy leírtam, van a legtöbb esélyed.

[ Szerkesztve ]

(#24243) ShiberMonkey válasza Edgar2621 (#24224) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Néztem én is game playeket, háát, ha azt mondjuk hogy a Fifa 17-et kapjuk szinte akkor nem túlzunk :D remélem ez csak annyira a béta hogy azért nincs nagy különbség :)

(#24244) ShiberMonkey válasza #TOTTI (#24225) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Megértelek teljesen. Én a sima seasonben a Napolival lépegettem fel a DIV 2-ig ahol az utolsó 2 meccsen egy győzelem kelett volna, természetesen két bukó.
A mostanit meg 1x-el kezdtem (United ellen) majd 2 vereség (United, Monaco) majd egy győzelem (Chelsea) ellen.
Hogy lehet az hogy 4-ből 3 meccsen is 5 csillagos csapat ellen megyek, úgy hogy 2 játékos is DIV 1-es ?
Azért ez ilyen szinten már nagyon sokat számít hisz nincsen 8-10 ziccer egy meccsen.

(#24245) SzakalyAti válasza A guru (#24242) üzenetére


SzakalyAti
tag

Nem véletlen, de az sem az, hogy az elején könnyebb meccseket játszol, és ha nyered őket, nyilván nehezebb ellenfeleket kapsz. Ezelőtt héten játszottam egyet, 10/10el kezdtem, utána viszont olyanokat dobott be a gép, hogy simán volt közte top100as. Ahogy észrevettem az elejèn és a végén ( 0-10 és 35-40 kb) könnyebbeket ad be, viszont a közepén jönnek az igazán ki-ki meccseink :)

(#24246) MdewC válasza HdRew (#24233) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az elmúlt 2 hétben 2x ha odaültem. ;)

Költözés, pakolás, autó vásárlás, meló. Nagyon élvezem a sok tennivalót. :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24247) Szigma70


Szigma70
addikt

Az elmult 2 nap mérlege

15, azaz tizenöt nyeretlen meccs egyhuzamban. Ebből 9 vereség..
Mind 80-82 es ratingü fosok.

Nem is mondok semmit.

Undorító

Most komolyan, és valaki valós lóvét feccől bele, hogy jobb csapata legyen?

Még a játék sem ér egy fillért sem.

Ehhh

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#24248) Tigibeeb


Tigibeeb
tag

Hello

Tudna valaki segiteni, vagy hallot már olyat hogy játék közben eltünik a csapat ?
SBC-ket probáltam megcsinálni, és az 1-ik sikerült és utána probáltam a következöt csinálni és ekkor már csak 5 játékosom volt...!!!
A MY CLUB-ban eltünt a játékosaim 90%-a....
Mit lehet tenni ilyenkor ???

válaszokat elöre is köszönöm, nem kis időmbe került a csapat összehozása...:(

(#24249) sz_abika válasza Tigibeeb (#24248) üzenetére


sz_abika
addikt

Olvasd el a kisbetuket, mert igen, elveszted a kartyaidat veluk.

PSN: xszabikax

(#24250) Tigibeeb válasza sz_abika (#24249) üzenetére


Tigibeeb
tag

Bocsánat de most ebböl nem értek semmit amit írtál milyen kis betük ??

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.