Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24451) MdewC válasza Szigma70 (#24450) üzenetére


MdewC
nagyúr

Neked nem, nekem meg Blashenek adta Keita. Ő pl 6 div 1-et nyert vele. Mindenkinek ki kell tesztelni, hogy ki válik be. :K Nekem pl Perisic nem adta.

Kristóf: ameddig nem állítod be a portokat rendesen a routeren, addig ez lesz. Kár ezen agyalni, ez a helyzet. Nekem több száz meccsen nem volt DC.

Bár a Juves DC-t megveszem. :DDD (D. Costa)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24452) Kristof_94 válasza MdewC (#24451) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Most volt egy újabb DC. Itt az új internetnél eddig nem volt ilyen gond, asszem tegnap kezdődött. Viszont a portokat sem tudom beállítani, mert errort ír ki! :C

(#24453) MdewC válasza Kristof_94 (#24452) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kérlek látogasd meg a milyen routert vegyek topikot, írd meg, hogy milyet használsz és kérj meg valakit, hogy alaposan magyarázza el. Ameddig nem állítod be rendesen, addig ez lesz. Vedd a fáradságot. ;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24454) Kristof_94 válasza MdewC (#24453) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Már megvolt! :R

(#24455) MdewC válasza Kristof_94 (#24454) üzenetére


MdewC
nagyúr

De ezek szerint mégse tudtad beállítani. :)

Csak van vmi ismerős.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24456) A guru válasza MdewC (#24455) üzenetére


A guru
addikt

Nekem pl. nem engedi beírni az egyik ilyen számsort amiben kötőjel van, így gondolom azt a portot nem tudom egyszerűen megnyitni. (Nem értek a routerekhez szóval bocsi a laikus szóhasználatért :D)

[ Szerkesztve ]

(#24457) Kristof_94 válasza MdewC (#24455) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Még folyamatban van a segítség. Csak annyi a gond, hogy a local portot nem tudom.

(#24458) MdewC válasza A guru (#24456) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az enyémet se én állítottam be.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24459) Darabokra


Darabokra
senior tag

Szerintetek ki lesz a POTM?

(#24460) MdewC válasza Darabokra (#24459) üzenetére


MdewC
nagyúr

Szeintem nem lesz már a 17-ben.

Az OTW lapok értéke sem növekedett, pedig Pogba is kapott IF lapot. Fransescoo jelentése.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24461) Kristof_94 válasza Darabokra (#24459) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Elvileg Salah, de már csak a 18-ban!

(#24462) Kristof_94 válasza MdewC (#24447) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Eladtam a két BPL-es félistent és van most 580 ezrem, szóval kifutná akár egy TOTS Hamsik is! Vagy legyen inkább Keita? :)

(#24463) Szigma70 válasza Kristof_94 (#24462) üzenetére


Szigma70
addikt

Sztem tökmindegy kit veszel :)

A tegnap esti gameplay, és tapasztalat szerint inkább egy Borja Valero vagy Suso, max egy sima Banega,

A többi coint meg draftozd el

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#24464) Darabokra válasza MdewC (#24460) üzenetére


Darabokra
senior tag

Abban biztos voltam, hogy nem növekednek, mivel az elmúlt szezon végéig volt ez érvényes szerintem.

(#24465) MdewC válasza Kristof_94 (#24462) üzenetére


MdewC
nagyúr

Keita... többiekre is maradjon.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24466) LedyGyuszi válasza MdewC (#24451) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

+1 Keitára!
igaz nekem 7 chemmel van ST poziban a TOTS verziója, de egyszerűen bitang! rengeteg meccset hozott.
Őt még a robot smalling sem tudja feldönteni! :N

XONE: LedyGyusziHU

(#24467) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Közben a futbin elég jól megújult!

PS4

(#24468) Kristof_94 válasza MdewC (#24465) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi, bár ahogy néztem TOTS Hamsik gyakorlatilag 2-3 kivétellel mindenben jobb, de akkor megveszem Keitát! Akkor ez lesz most!
Keita után marad még vagy 500k-m. Nem tudom kit vehetnék még. Abate 120k, szerintem irreálisan drága. Esetleg egy 88-as Koulibaly? Vagy maradjanak a Juvés srácok a L/H miatt? :R

(#24469) MdewC válasza Kristof_94 (#24468) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nagyon sokszor kell leírni ugyan azt, mire megléped a dolgokat... :))

Szülinapos Abate minden coint megér, sztem benne van a top 3 RB-ben a játékban.

Jöhet még TOTS Caldara, Chiello mellett a legjobb CB és ha akarsz fejelgetni, akkor Mertenst néha megcseréled Keitával IG!

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24470) blizzrd


blizzrd
aktív tag

Bpl csapatba kit raknatok CDM-be? Jelenleg 3 CM-em van es nem tudom hogy hasznaljak pos. modositot vagy pedig vegyek jatekost. CAM-ba Erickssen es Cazorla van, oda is kene megy egy jatekos. 4231ben az Rw es Lw jatekosaimat hol tudnam leginkabb hasznositani? Mert mas felallsra voltam berendezkedve, es ugy is vasaroltam jatekosokat :D

(#24471) A guru válasza blizzrd (#24470) üzenetére


A guru
addikt

CDM-be Kante CAM-ba Lallana

(#24472) blizzrd válasza A guru (#24471) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Kante-n agyalok, viszont 3 cam es 2 cdm van ebben a felallasban. :/

(#24473) A guru válasza blizzrd (#24472) üzenetére


A guru
addikt

2 CDM: Kante, Dembele

3 CAM: Lallana, Alli, Eriksen

(#24474) kiserik válasza A guru (#24473) üzenetére


kiserik
senior tag

Nekem cdm-ben Rooney vált be nagyon Kante mellé.

(#24475) blizzrd válasza kiserik (#24474) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Köszi a tippeket :) Szoktátok pihentetni a játékosokat vagy mindig fix a kezdő 11, és fitness kártyát raktok?

[ Szerkesztve ]

(#24476) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Kipróbáltam 3 DC mentes DIV3 meccsen az új csapatot és elég brutálisak egyelőre! :D

blizzrd: Mindenki máshogy, én pl. fitnesz lapot használok.

(#24477) Barell


Barell
senior tag

2-3 óra kuka az életemből hála megint a Fifának. A 15 óta nem volt lehetőségem UT-zni és most vettem egy Onet és ugye előfizetéssel ingyen van a 17. Elkezdtem az UT-t lelkesen. 10. Osztály első 3 meccs úgy behúzva hogy végig éreztem hogy valami nem kóser, ami helyzetem volt az gól meg is lett a 9 pont. Még egy meccs hátra és ugrok egy osztályt gondoltam én. Zsinórban a 6. Meccset bukom, helyzetek mellé fölé kapufa, eladott labda, minden ami lehetséges. Utoljára nyitottam meg az UT részét. Kérdem én, hogy van nektek lelkesedèsetek sok éve nyüstölni ezt a játékot és építeni a csapatokat, beszerezni a vágyakat? Én eddig láttam értelmét...

(#24478) RobbeV0201


RobbeV0201
tag

Üdv,gondoltam kipróbálom a Demo-t így hát le is szedtem originről.
Megnyitás után csak tölt,feladatkezelőben látom a launchert,de nem nyitja meg,nem történik semmi.
Mi lehet a gond?

Könnyen, sőt, kimondottan gyorsan tanulok, csak nem mindig azt, ami le van írva.

(#24479) Edgar2621 válasza RobbeV0201 (#24478) üzenetére


Edgar2621
őstag

Szeptember 15-től lehet játszani a demoval tudtommal.

XO: Gollami26

(#24480) Edgar2621 válasza Barell (#24477) üzenetére


Edgar2621
őstag

Mert szeretjük a focit és a focis játékokat. Persze az idei rész már mindenkinél a tűrőhatáron kívül esett sok esetben, de a PES sem volt jobb, úgyhogy aki labdarúgó szimulátorral( :W ) szeretett volna játszani elindította a Fifa17et. Majd olvass vissza ha van kedved, hogy milyennek láttuk a játékot. Nem volt egyszerű év, annyit elárulhatok, még úgy sem, hogy az sbc-k sokat dobtak a játék élvezeti értékén.

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#24481) MdewC válasza A guru (#24473) üzenetére


MdewC
nagyúr

És a két szélen kinek lesz sebessége, 4-2-3-1 CAM-es alakzatnál is kell a sebesség a szélre.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24482) LedyGyuszi válasza Barell (#24477) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

no offense, de 9-10.osztályról beszélgetünk... szóval azért itt nem kellene mindent a hendire fogni!

XONE: LedyGyusziHU

(#24483) Barell válasza LedyGyuszi (#24482) üzenetére


Barell
senior tag

Játszottam amit játszottam, ez bizony az volt. Nincs olyan hogy egyik meccsről a másik 6ra ne tudjak játszani. Felborult az egész játékmenet konkrètan...

(#24484) LedyGyuszi válasza Barell (#24483) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

haverom most kezdte újra, gond nélkül menetelt a 4. osztályig, ott beállt, mert jelenleg annyi a játéktudása!
9-10 osztályban szenvedni, már ne is haragudj, de az biza inkább gyakorlásra szorul...

de nem is értem mit vitatkozol, te írtad h 15 óta kimaradt az UT...akkor meg min csodálkozol?hogy egyből div1-et nyersz?

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#24485) Barell válasza LedyGyuszi (#24484) üzenetére


Barell
senior tag

Biztosan. :)

Vitatkozom? Te beszélsz a levegőbe. :D

[ Szerkesztve ]

(#24486) LedyGyuszi válasza Barell (#24485) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

akkor váltig állítasz vmit, amiről azt hiszed igazad van...
mondjuk könnyebb ráfogni vmire, mint beismerni h béna vagy... ;)
amúgy meg nem beszélek, hanem írok... és ne ma levegőbe, hanem a fórumra... :U

XONE: LedyGyusziHU

(#24487) Darabokra válasza Barell (#24485) üzenetére


Darabokra
senior tag

Nem akarlak megbántani, de a 9.-10.osztályban még ha hendi is lenne, akkor is illene nyerni, ott tényleg nagyon gyenge a szint. Néha alsóbb osztályban becsúszott egy 0-0, ez visszatérő dolog, de 9.-10.osztályban matt részegen sem kapok ki az tuti.

(#24488) Barell válasza LedyGyuszi (#24486) üzenetére


Barell
senior tag

Én állítok valamit amiről azthiszem igazam van? Azt se tudod mit beszélsz. Az hogy a 15 óta nem UT-ztem nem azt jelenti hogy azóta nem játszottam és akkor se tudtam volna. Tisztában vagyok a képességeimmel és most kellemetlenül érint hogy tényleg egy játékon álltam le veled vitatkozni mert ebből kifolyólag számodra nincs más elfoglaltságot nyújtó dolog az életedben csak maximum ez hogy belekötsz másba egy fórumon és gondolom nagyon ügyesen játszol. Gratulálni tudok az elért eredményeidhez.
Nagyon kellemetlen ezt leírni de igenis elég sok közöm van a Fiához a 15ben pedig ott is volt hendi ide vagy oda, de gond nélkül tartva volt az első, második osztály egy egyszerű rare PL csapattal, mindenféle furfang nélkül.

(#24489) Darabokra válasza Barell (#24488) üzenetére


Darabokra
senior tag

A 15 és a 17 között ég és föld a különbség, ott jóval egyszerűbb játékkal is meccseket lehetett nyerni.

(#24490) LedyGyuszi válasza Barell (#24488) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Örülök, hogy idetévedtél és 2-3 óra fifa 17 játék+ 2 hsz után már rögtön osztod az igét és személyeskedsz!
Van kb 3200 hszem, nyugodtan megszámolhatod mennyi a kötekedés belőle... ;)
Valóban, fogalmam sincs miről beszélek...Én is elkezdtem a 17et vmikor, div 2-ig nem találkoztam ilyen problémával, mint a tiéd... :U
Nem vagyok profi, csak már pár ezer FUT meccs benne van a kezemben, így nem biztos, de talán tudom miről beszélek... :F
Tudod, néha talán nem árt 1-2 tanács megfogadása! ;)

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#24491) Szigma70


Szigma70
addikt

Sok, sőt nagyon sok igazság van abban, amit a többiek irnak, a 9-10 divben azért fellül lehet kerekedni egy kis tudással a hendin.

Azért azt megjegyzem, hogy az ittlévők nagytöbbsége felsőbb divekben játszik, ezért csak sejtéseik vannak arról ,mi is megy alsóbb osztályokban, Én is megakadtam a div 5 ben, nem is fogok ebben a részben feljebb jutni, de ez kb a tudásszintem is lehet perpill. Vannak visszahullások 7ig, sőt van, hogy még az ottmaradásért is küzdeni kell, de azért a 7ből inkább a kupával feljutás a jellemző.

Szóval nem a hozzászóló védelmében, de katasztrófa ami az alsóbb divekben megy.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#24492) Darabokra válasza Szigma70 (#24491) üzenetére


Darabokra
senior tag

én 1 hónapja kezdtem új klubbal, par nap alatt div4-5ben voltam, de amúgy div2ig szoktam menni, div1ben nem tudok nagyon benn maradni.

(#24493) MdewC válasza Barell (#24488) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kérlek ne sértődj meg, de LedyGY kollégának teljesen igaza van. A 17 tényleg el van cseszve, de legalább tegyél még bele pár órát a játékba és gyakorolj picit, látni fogod, hogy nem a levegőbe beszélünk.

Megértem, ha frusztrált vagy, de ennyi "kritikát" érdemes elfogadni / megfogadni és gyakorolni egy picit.

Ha annyira jól ment korábban, akkor most is mennie kell, de a 15 az egy jó játék volt ehhez képest, itt teljesen más dolgok működnek / nem működnek.

Itt nem lehet fejelni rendesen, teljesen mások a passzok, (sztem még a driven pass-t sem ismered), más a játékosok reakciója, más a védekezés, az ember váltás, mások a lövések (driven shot...), nem működnek a skillek mindig, mert nem viszik végig automatikusan a játékosok a cselt, simán szerelhetőek közben, itt magától is védekezik az AI és reggelig sorolhatnám.

Érdemes megnézni a topik összefoglalót és 1-2 hasznos videót is.

Szóval ne árazd be magad azzal kérlek, hogy 5 meccs után a gépet szidod, mert sz@arnak tényleg sz@r a game, de nem árt egy kis időt beletenni, hogy ráérezz... ;)

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24494) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ha eddig azt hittétek az UT a legnagyobb csaló mód, akkor próbáljatok egy rekordot megdönteni az Advanced Shooting Skill challange-ben! :C

[ Szerkesztve ]

(#24495) nyervi válasza LedyGyuszi (#24484) üzenetére


nyervi
aktív tag

én is a div4-ig jutottam, nem is tudok többet. ezzel tisztában is vagyok. de utána az a mélyrepülés, ami visszadobott a div8-ig, az egészen mesebeli volt. azóta is a div6-ig jutok és ott bármilyen hihetetlen a végére mindig úgy maradok, h vagy egy döntetlen, vagy egy győzelem kellene a feljebbjutáshoz és van, hogy ez 4-5 meccsen nem sikerül. ha másért nem hát azért, mert pont vezetésnél simán levág a szerverről. ez elég dühítő azért

(#24496) LedyGyuszi válasza nyervi (#24495) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nekem ezzel semmi gondom (bár 4 div mélyrepülésben sztem pszichés és mentális gondok is közrejátszhattak, lehet h tévedek), meg azzal se ha vki hendizik...
csak 2-3 óra játék után div 9-10-ben ne akarjunk már mindent a gépre fogni...

Minden évben offline kezdem a fifát. Szerzek egy kis pénzt két normálisnak tűnő keretre, majd elkezdem online.
Addig egyrészt egy kicsit szokom a játékot, másrészt nem bronz játékosokkal kell szenvednem.

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#24497) gabigyerek válasza Kristof_94 (#24494) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Haverral múltkor pont azt toltuk, aki kevesebb pontot ért el annak innia kellett egy rövidet :D
Erre jó kb a Fifa 17 :D

PS4

(#24498) MdewC válasza Kristof_94 (#24494) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem kell megdönteni, mert ismerősök között én tartom. A rekordot. :DDD :P

LedyG: +1

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#24499) Kristof_94 válasza MdewC (#24498) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nálam az ismerősök között valamivel több, mint 28k a rekord, nekem 23700 az egyéni. :D

Amúgy az előbb összefutottam DIV3-ban egy augusztusi csapattal: Messi, Neymar, Boateng, Alaba, TOTS Robben, TOTS Carvajal, 91-es Isco, 90-es Thiago, TOTS Ter Stegen. Biztos gyors összekereste a rávalót! :D

(#24500) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Annál nincs is szebb, amikor vezetsz egy meccsen, erre lefagy a fifa, majd kiírja, hogy a FIFA 17 működése leállt! :) :W :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.