Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24701) vatafakk válasza Takika14 (#24699) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Mindenki webappozhat 21-től, aki augusztusig játszott a FIFA17-tel (itt nem emlékszem pontosan, hogy van-e más megkötés).
Aki nem standard editiont vesz, neki 3 nap early access-e lesz, ami annyit jelent, hogy ők 26-tól már meccselhetnek is.

(#24702) chop válasza vatafakk (#24701) üzenetére


chop
őstag

Akinek pedig Access-e is van, az elvileg 21-tol mar tolhatja. Elvileg.

(#24703) vatafakk válasza chop (#24702) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Köszi a kiegészítést, nekem PS4 van szóval ez ott nem működik sajna.

(#24704) Garsza válasza chop (#24702) üzenetére


Garsza
veterán

Az Aciccel is csak 3 nappal előb lehet játszani. 26. előt semilyen körülmények közt nem enged játszani.

(#24705) LedyGyuszi válasza Garsza (#24704) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

én úgy olvastam, már holnaptól lehet tolni a 10 órát...

XONE: LedyGyusziHU

(#24706) Expendable válasza Garsza (#24704) üzenetére


Expendable
aktív tag

De igen. Legalább olvasd már el az originen a híreket...

(#24707) Garsza válasza Expendable (#24706) üzenetére


Garsza
veterán

Van origin Access -em. És nálam a game azt írja csak 26. lehet vele játszani. És 22. lehet előtölteni.

(#24708) Expendable válasza Garsza (#24707) üzenetére


Expendable
aktív tag

Ne a játékon belüli nézd (mármint az adatlapján belül), mert az is fog tudni vele 10 órát játszani, aki nem rendelte elő, de van access-e. Ott csak azt a dátumot látod, hogy access nélkül mikor tudnál vele játszani.
Amúgy a hírek között írják, hogy a 10 órás próba 09.21-től lesz elérhető.

(#24709) chop válasza Garsza (#24704) üzenetére


chop
őstag

"This year, Xbox and PC (through Origin Access) players with will be able to play the game days before the release of the Icon/Ronaldo editions. The official launch date of the EA Access window is set for the Thursday, September 21. However, there is good reason to believe that it will come out in the late evening of the 20th. EA Access has typically launched earlier than the official launch date. For more details on the possible launch date, check out our article covering a predicted September calendar for FIFA 18."

[link]

Tavaly volt 10 oras jatek, nem emlekszem, hogy pontosan mikortol indult, de biztosan volt, mert mar megjelenes elott jatszottam vele.

[ Szerkesztve ]

(#24710) Garsza válasza chop (#24709) üzenetére


Garsza
veterán

Ha ez így van, akkor mért nincs preload? már 20. van.

(#24711) chop válasza Garsza (#24710) üzenetére


chop
őstag

Nekem mar letoltotte akkor, amikor elorendeltem. (One)

[ Szerkesztve ]

(#24712) TBMC


TBMC
addikt

elpackeltem több mint 800.000coint az imént. 1 értelmes játékost nem kaptam kb :D :D :C

[ Szerkesztve ]

markbellus.hu 

(#24713) kicsirobi


kicsirobi
tag

Na. Működik a Webapp. Gondolom már egy páran szét is nyitottátok a pakkokat :)
A legjobb nyitásom egy Salah ( Liverpool)
Na de a kérdés.
Ha PC-n is, és PS4-en is megvolt a Fifa 17, akkor miért nem tudok vajon mindkét platformra nyitni?
A 17-es webappon tudtam váltani platformon. Itt nem

Playstation 5, Miskolc, Spartan Race, Xiaomi 13, Garmin Fenix 6x Pro

(#24714) nyervi


nyervi
aktív tag

17-re már MM sem lesz? ennyi volt, aki még valamit akar az vegyen 18-at?

(#24715) Szigma70


Szigma70
addikt

Srácok

1 gépen, egymás mellett ülve 2 joyal nem lehet coop seasont nyomni? Akkor az ofline meccseken kívül egymás ellen mit lehet ketten játszani egy csapatban?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#24716) dracox válasza nyervi (#24714) üzenetére


dracox
addikt

Szerintem ezen tul le vannak x*rva a 17es szériások.. még mindig gondolkozom azon hogy megvegyem vagy sem a 18-at..

(#24717) Takika14 válasza Szigma70 (#24715) üzenetére


Takika14
aktív tag

De lehet. Mielőtt rá mész az ellenfél keresésére nyomj egy "ad guest" gombot, azt hiszem Y aztán mehet az opponent search.

(#24718) TBMC válasza Takika14 (#24717) üzenetére


TBMC
addikt

ez UTben is működik? :B

markbellus.hu 

(#24719) Szigma70 válasza Takika14 (#24717) üzenetére


Szigma70
addikt

online coop seasonról beszélek, ott nincs add guest

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#24720) Takika14 válasza Szigma70 (#24719) üzenetére


Takika14
aktív tag

Ja má értem, sorry. Coop seasons-ba nem lehet tudomásom szerintem 2en gépről plusz egy behívott ember másik gépről.

(#24721) LedyGyuszi válasza TBMC (#24718) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

UT-ban is lehet többen játszani! :K

XONE: LedyGyusziHU

(#24722) nyervi válasza dracox (#24716) üzenetére


nyervi
aktív tag

ezzel én is így vagyok. hol azt gondolom, leszarom az EA-t, mert azért 1évre k.drága egy játék, aztán meg azt h azért mégiscsak szeretek vele játszani :U

(#24723) TBMC válasza LedyGyuszi (#24721) üzenetére


TBMC
addikt

uuu köszi, ezt nem is tudtam basszus :D :W

markbellus.hu 

(#24724) dracox válasza nyervi (#24722) üzenetére


dracox
addikt

A 18-as csoportban jól leírta valaki, hogy eleg lenne évente X összegert patchelni az egeszet..

(#24725) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok! Valakinek vannak még PC-n elfekvő játékosai pl. a Seria A-ból? Szívesen megvenném licitben!

(#24726) sz_abika válasza Kristof_94 (#24725) üzenetére


sz_abika
addikt

Ennyire.kihalt? Azért PSen még vannak a marketen bőszen

PSN: xszabikax

(#24727) Kristof_94 válasza sz_abika (#24726) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Van, csak nem alacsony kezdőlicittel, úgy meg nem reális az ár! :D

(#24728) rosscowka


rosscowka
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. A nyári átigazolások után pár játékost át akarok rakni az új csapatába. Láttam erről egy videót, ami "reset all squad" lépéssel kezdődik. Kérdésem, hogy ez mit okoz a játékban? Mármint törlődik az eddigi pontjaim, elért eredmények, vagy a FUT csapatom?
Igazából nagyrészt csak a gyerekkel játszunk egymás ellen vagy a gép ellen és aktualizálni szeretnénk a csapatokat.
Előre is kösz!
r

(#24729) ThomBoy101 válasza rosscowka (#24728) üzenetére


ThomBoy101
csendes tag

Látom nem csak én vagyok apukaként itt.:)
Én úgy vettem a rutinos srácok válaszából, hogy nem lehet csak ha megveszed a 18-at, az UT-ben viszont kezdhetsz mindent előröl. Én emiatt valószínű leteszek erről, elleszek Lacazette nélkül a gyerek ellen, UT-ben pedig azt veszek meg akire van pénzem.

(#24730) LedyGyuszi válasza rosscowka (#24728) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

sztem a FUT-ra nincs semmilyen hatással, ha állítod a squadot...

XONE: LedyGyusziHU

(#24731) sz_abika


sz_abika
addikt

Fú, az elmúlt heti Fifa 18 után, annyira simán ki fogok hullani DIV1ből mint a pinty. Gyakorlatilag nem tudok gólt lőni se :D

Viszont jó lenne a kettő gamet vegyíteni jobban, mert a 18 nyúlós lassúságát kéne kicsit felpörgetni, de a 17 pass interceptiont meg a 18aséval felcserélni és tökéletes kombináció lenne nekem.

PSN: xszabikax

(#24732) ThomBoy101


ThomBoy101
csendes tag

Ma kipróbáltam egy dolgot, de csak fél eredményt értem el.
Tudtam transzferrel játékost mozgatni két különböző ligában játszó csapat között (Lacazette-et átraktam az Arsenalba), meg is jelent ott és eltűnt Lyonból. Ezt követően megnéztem mi történik ha egy kick off meccset akarok játszani az Arsenallal, de ott nem láttam a squadban, tehát fogalmam sincs mit csináltam, mire jó ez.

A másik furcsa dolog amit nem értek, hogy FUT-ban gondoltam megveszem. Erre Lyon játékosként és sokkal drágában néhény Arsenal játékosként is felbukkant. Hogyan lehetséges ez?
Annyit kell még tanulni...

(#24733) tothpisti21


tothpisti21
csendes tag

üdv, segítséget szeretnék kérni, nemrég kezdtem játszani a Fifa 17 Ultimate Team-ben, olyan gondom van hogy van az a csapatépítős dolog squad challange...

namost ott kiraktam egy full arany csapatot azokat a játékosokat mind akikkel játszani szoktam, és utána szőrén szálán eltűntek mármint a kezdőcsapatból és sehonnan nem tudom visszahozni őket :Y

létezik erre valami megoldás, vagy arra a csapatra keresztet vethetek?

(#24734) #TOTTI válasza tothpisti21 (#24733) üzenetére


#TOTTI
őstag

Az elment sajnos. De figyelmeztet is.

(#24735) tothpisti21 válasza #TOTTI (#24734) üzenetére


tothpisti21
csendes tag

köszi, hát akkor így jártam :O

amúgy roppant nagy ökörségnek tartom ezt amit már egyszer megvettél azt miért lehet így elveszíteni... :F

(#24736) dracox válasza ThomBoy101 (#24732) üzenetére


dracox
addikt

Amikor átigazolt az Arsenalba akkor adott ki az EA arsenalos Lacazettet. Aztán akik kinyitották feldobták piacra ezért van Lyon-Arsenal Lacazette a piacon.
A lyoni Lacazette idővel drágább lesz, mert olyat már nem lehet nyitni ergo egyre ritkább lap lesz a francia bajnokságban míg arsenalost bármikor kidobhatja egy pakk.

A kick off meccset, ha offline játszod csak akkor jeleníti meg az átigazolt játékost. Online nem, mert akkor mindenki egybe rakná a legjobbakat és úgy csapatná. FUT mód ingyen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24737) ThomBoy101 válasza dracox (#24736) üzenetére


ThomBoy101
csendes tag

Köszönöm a válaszod. Ha jól értem akkor a jövőben a pakkokat még frissítik az átigazolásoknak megfelelően, de nem lesznek promó pakkok 125 meg 150 pénzért?

A másik esetben pedig offline szoktam játszani a gyerekkel, így ő is bepakolhatja az átigazolt játékosokat és én is.

(#24738) dracox válasza ThomBoy101 (#24737) üzenetére


dracox
addikt

Szerintem már nem fognak hozzányúlni a 17hez igazolasok és pakkok terén sem. Itt a 18 a 17nek lecsengett az EA részéről. Ami van abbol kell gazdalkodni.

(#24739) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!

Van akinek még vannak nagyobb értékű játékosai a 17-ben, főleg Serie A? :) Szívesen vennék párat áron alul! :D

(#24740) ThomBoy101 válasza dracox (#24738) üzenetére


ThomBoy101
csendes tag

Annyira nem érdekes számomra, mert amíg kutyaütő szinten tolom bőven elvagyok ezzel, mivel Premier League és főként Arsenal játékosokkal van tele a csapatom más meg nem kell.

Viszont ma délután átraktam Lacazette-et az Arsenal-ba, látszik is, hogy ott van, viszont ha egy Kick off meccset akarok játszani akár a gép ellen akár a gyerekkel nem tudom berakni a csapatba, mert se a kezdő, se a csere játékosok között nem látom. Mit rontok el?

(#24741) dracox válasza ThomBoy101 (#24740) üzenetére


dracox
addikt

Érdekes, mert nekem sem rakja be az Arsenalba. Átrakom a Lyon-ból utána még tudom pakolgatni kezdőként, de kick off-nál már nekem sem érzékeli az átigazolást. Lyonban van még mindig......

(#24742) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#24739) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Valaki? :D

(#24743) Clapaucius válasza Kristof_94 (#24742) üzenetére


Clapaucius
tag

:)

....

(#24744) ThomBoy101 válasza dracox (#24741) üzenetére


ThomBoy101
csendes tag

Ezek után fogalmam sincs mire jó...

(#24745) dracox válasza ThomBoy101 (#24744) üzenetére


dracox
addikt

Szerintem valami Bug lehet.

(#24747) Jankó7


Jankó7
csendes tag

Sziasztok!

Olyan gondom akadt, hogy mikor indítom el a FUT-et, ez a hibaüzenet fogad:
“We are sorry but there has been an error connecting to fifa 17 ultimate team.”

Tavaly fel lett törve az origin accountom, az helyre is lett állítva telefonos segítséggel, de az akkori gépemen nem ment még a FIFA és akkor mondták, hogy ha majd új gépen elindítom, hívjam fel megint őket és akkor azt is helyre tudják állítani. Eljött ez a pillanat, csak pont nemrég megszűnt a magyar segítségnyújás az ea-nél, így nem tudom felhívni őket.

Valaki tudja h manuálisan is helyre lehetne-e állítíni, topicot írtam de arra kitudja válaszolnak e.
Előre is köszönöm a segítséget!

(#24748) #TOTTI válasza dracox (#24745) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nem bug, lehet offline keretre állítani. Akkor látszik. Y gomb csapatválasztásnál.

(#24749) dracox válasza #TOTTI (#24748) üzenetére


dracox
addikt

Akkor megvan a megoldás. köszi :R

(#24750) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

bundes csapatosoknak ajánlom IF Zubert LB, CDM, CM poziba is... ;)

XONE: LedyGyusziHU

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.